Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aston Villa v Newcastle United

Ići dole 
+7
NUFC96
Becej City
milan25
moody
mare90
Pedja
m.c.t.
11 posters
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptySub 14 Sep 2013 - 1:56

Aston Villa v Newcastle United Qfe7

Posle pauze od 2 nedelje (kako vreme brzo leti), nastavlja se PL. Idemo u goste Aston Villi koja igra nesto bolje nego prosle sezone. Za njih ce debitovati Ceski napadac Libor Kozak, dok je Charles N'Zogbia vec duze vreme povredjen.

Za Newcastle ce se verovatno vratiti Cabaye posle flertovanja sa Arsenalom. Takodje utakmicu ce mozda poceti i Loic Remy, a Steven Taylor i Cheick Tiote su isto na raspolaganju. Moze se reci da napokon imamo kompletan tim (osim R.Taylora koji nam mnogo nedostaje).

Imamo jedan bod vise od A.Ville ali su oni prve tri utakmice igrali protiv Chelsea, Liverpoola (odigrali obe utakmice odlicno), i u prvom kolu su napravili senzaciju i pobedili Arsenal u gostima 1:3.

Neke zanimljivosti...
- Prosle sezone smo ih pobedili na njihovom terenu 2:1 (Papiss Cisse i Yohan Cabaye)
- Villa je postigla 4 gola iz 11 suteva, dok je Newcastle od 10 suteva dao samo 1 gol.
- Aston Villa je primila gol na svakoj od poslednjih 12 utakmica kao domacini.
- Zadnje 4 pobede Newcastle je ostvario sa samo jednim golom razlike (ne bi mi smetalo da se opet to desi)
- U prosloj utakmici Remy je napravio svoju prvu asistenciju u Premier Ligi.

Aston Villa v Newcastle United 3u3k

Licno imam osecaj da ce biti dosta golova. Ako ne bude onda ce biti nereseno. Samo da nekako zadrzimo Benteke-a koji je u odlicnoj formi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptySub 14 Sep 2013 - 14:10

Jedva cekam danasnju utakmicu.Bas sam se uzeleo klupskog fudbala.Vila je prosle godine bila kriminalno losa.Licno mislim da ni ove nece biti bolja,ali to opet nista ne mora da znaci,a narocito kad smo mi u pitanju.Bilo bi prelepo kada bi dobili danasnju utakmicu,pa da svezemo sledece nedelje i Hul,pa da budemo zadovoljni i da kazemo da smo dobro otvorili sezonu.Nadajmo se da ce tako i biti.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptySub 14 Sep 2013 - 15:42

Po meni trebalo bi da budemo za nijansu bolji od Vile.Pokazali su da nisu nista bolji u odnosu na proslu seznonu.To traba da iskoristimo i da ih unistimo
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptySub 14 Sep 2013 - 16:07

pobjeda danas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptySub 14 Sep 2013 - 16:19

debeli daje gol Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptySub 14 Sep 2013 - 19:25

Tradicionalno dobar protivnik za nas, i prošle sezone smo im uzeli 6 bodova. Nisam gledao utakmicu ali sve što mogu reći je:
https://youtu.be/9O6VbmWazVw?t=10s
Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptySub 14 Sep 2013 - 20:55

ami8 ::
Tradicionalno dobar protivnik za nas, i prošle sezone smo im uzeli 6 bodova. Nisam gledao utakmicu ali sve što mogu reći je:
https://youtu.be/9O6VbmWazVw?t=10s
Very Happy 
Ahahahah dobar fazon.
A i utakmica je bila dobra,bili smo bolji i zasluzeno smo pobedili.
A Remi je malo pokisao da glumi Ben Arfu pa da malo predje celu postavu i da gol Smile
Mada to mu je u neku ruku uspelo kod prvog gola Smile
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptySub 14 Sep 2013 - 21:03

Nisam gledao, ali me jako obradovao rezultat. Četiri utakmice dve pobede, jedna nerešena, to stvarno nije tako loše Very Happy Very Happy Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptySub 14 Sep 2013 - 21:15

Gledao sam utakmicu i odvalili smo ih. Komotno je moglo biti 2-4 za nas.

Ostaje žal što nismo pobedili West Ham jer bi na svom kontu sada imali 9 bodova i bili bi među prva tri/četiri tima. Mada, i ovako je sasvim OK. Pardew je shvatio da dobro igramo u formaciji 4-4-2
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptySub 14 Sep 2013 - 22:07

Ekstra za pobedu.Bas me odusevilo.Samo tako da nastavimo
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptySub 14 Sep 2013 - 22:23

Ja sam nazalost gledao samo prvo poluvreme,tako da sam razocaran sto do kraja nisam uzivao u nasoj pobedi!Prvo smo lepo odigrali,i moram priznati da sam zadovoljan.Tabela izgleda sasvim korektno,i ukoliko sameljemo raspali Hul sledece nedelje,odosmo ladno u prvih 5.Nema potrebe za euforijom,ali momci moraju da nastave u ovom ritmu, i da nastave sa pobedama.Do konacne pobede.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptySub 14 Sep 2013 - 23:13

mislim da sam negdje i rekao nakon onog poraza od City-ja da necemo bit toliko losi, kao sto se prognoziralo. obicno prva utakmica bude izuzetak. Nadam se da cemo nastavit u ritmu i da Cisse konacno pocne da daje golove.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptyNed 15 Sep 2013 - 10:47

Svaka cast momcima na pobedi pogotovo kad se zna koliko smo imali problema u gostima prosle sezone (samo 2 pobede). Ben Arfa je postao kreator kakav nam je neophodan... da progura do gola, da udje u sansu, da stvori drugima sansu.... ima ideje, i sto Pardew kaze "fokusiran je". Neka ga i ostali igraci isprate sa kvalitetom kakav sigurno poseduju i onda mozemo svakoj ekipi da stvorimo probleme.

https://www.dailymotion.com/video/x14pxa9
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: .   Aston Villa v Newcastle United EmptyNed 15 Sep 2013 - 12:40

Dobro je, može bolje!!! Cool Cool Cool 
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptyNed 15 Sep 2013 - 17:46

Javno se izvinjavam što sam tokom predsezonskih utakmica pljuvao Ben Arfa-u za njegovu kilažu.

Jednom prilikom je moj bivši trener fudbala Slobodan Vučeković rekao najvažniju stvar u fudbalu: "Nije bitno da li je fudbaler visok, nizak, debeo ili mršav. Bitno je da on dobro igra. Maradona je bio najniži a najbolji na svetu".

Tako i naš Ben Arfa. Iako je "bucmast", on je najbolji na terenu i prosto ne mogu da verujem da on igra u Newcastle-u.

Aston Villa v Newcastle United Ben_Arfa_1


Poslednji izmenio Savic dana Ned 15 Sep 2013 - 21:30, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptyNed 15 Sep 2013 - 20:22

Svako od nas lupi ili napise razne stvari,pa ostane ziv! Savke,tebi svaka cast na javnom priznanju,vidi se da si stara skola.Ben Arfa je nabacio nekoliko kilograma viska,ali ce kroz utakmice sve doci na mesto.Kad je on u pitanju,samo se molim da nam bude zdrav,i nece biti nikakvih problema.Trebamo biti ponosni sto imamo takvog magicnog igraca u timu.Voleo bi da zavrsi karijeru u crno-belom dresu.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptyPet 20 Sep 2013 - 16:31

Savicu rekao si da prognoziras ispadanje iz lige nakon 4-0 od Citya..evo skupili smo nesto bodova, jel i dalje isto mislis?
promjenili smo sustav igre, nema vise onoliko dugih lopta..zasad su svi fit skoro, nema europa lige???

koji su nam dometi po tebi?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptyPet 20 Sep 2013 - 21:34

Po meni, vrlo dobro smo otvorili prva četiri kola. Žalim samo što nismo pobedili West Ham, ali ako u subotu pobedimo Hull City, imaćemo svih deset bodova.

Međutim, one sezone kada smo ispali, na otvaranju u prvom kolu smo na Old Trafford-u protiv Man United-a remizirali 1:1, pa smo na kraju ispali iz lige.

Dakle, Premier Leageu je dugačko i teško takmičenje i veoma je važno da se konstatno osvajaju bodovi, pa makar to bio i jedan jedini bod.

Biće dobro da na kraju budemo tu negde oko desetog mesta na tabeli.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptyPet 20 Sep 2013 - 21:50

ja mislim da smo po kvaliteti top8, zadovoljan bi bio time, a prezadovoljan ako bi osvojili makar carling cup da idemo u Europu opet Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptySub 21 Sep 2013 - 1:11

Naravno da smo po kvalitetu igraca top 7 ili 8.Sve bolje od toga bi bilo fenomenalno,a slabije,za mene razocarenje.Trofej cekamo toliko godina,i nadam se ca ga mozemo docekati.Mislim da bi zaplakao od srece.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptySub 21 Sep 2013 - 9:27

Ne moze jedna utakmica biti merilo. I to na otvaranju i to protiv nakurcenog Cityja koji je tek kasnije pokazao da su frula od ekipe, no nas su nalupali. Ali za Fulhame, Stokeove, Ville i ostatak lige, ne racunam pretendente na prvih 5 mesta, smo velesila. Bez zajebavanja. Najzad su svi igraci tu, nema glupe LE, sad Pardew neka pokaze sta zna. Tim mu je kompletan i ima samo jedno takmicenje o kome mora da misli.

Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United EmptySub 21 Sep 2013 - 12:30

Sve snage usmeriti na prvenstvo,a kup ako nam se otvori zreb da pokusamo iz prikrajka da dodjemo do zavrsnice.Samo da nas povrede zaobidju i pokazace ovi momci koliki potencijal poseduju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aston Villa v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle United   Aston Villa v Newcastle United Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aston Villa v Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle United vs Aston Villa
» Newcastle United - Aston Villa 2:0
» Newcastle United - Aston Villa 1 : 1
» Aston Villa v Newcastle United
» Newcastle United - Aston Villa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: