Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle VS Leicester City

Ići dole 
+7
NBB96
milan25
Savic
Srki
Djuka
Pedja
m.c.t.
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle VS Leicester City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City - Page 2 EmptyNed 22 Nov 2015 - 22:08

Dinko ::
Savic ::
Ispašćemo. Možda će to biti dobro za klub.

Čekam te mjesecima Very Happy

Kad me jednom napade sa riječima da ne možeš shvatiti kako neko ko navija za klub može poželjeti da klub ispadne. Valjda ti je sad jasno.

Jasno mi je sve, samo mislim da igračima ništa nije jasno.

Dinko, imaš moj naklon do poda za čekanje. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle VS Leicester City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City - Page 2 EmptyPon 23 Nov 2015 - 13:24

Ne trebamo ispasti, samo odjebati budalu sa kišobranom i debeli mora napraviti čistku u klubu (direktora i scouta) jer očigledno niti kada im daš 50 milijuna funti oni nisu sposobni stvoriti momčad.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle VS Leicester City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City - Page 2 EmptyPon 23 Nov 2015 - 16:17

Debeli nema šta praviti čistke, on je prvi krivac što je stvorio klub u koji ne možeš ni za velike pare dovesti kvalitetne igrače i trenere jer više niko iole ozbiljan neće da radi u tom klubu. Ove pare što je dao ove sezone je samo očajnički pokušaj da nešto spasi ali mi smo izgleda skroz propali i ne vidim kako popraviti situaciju bez spaljivanja do temelja pa onda polako ispočetka. (Ne bih ja sad išao baš do temelja Smile dosta je jednu sezonu u drugu ligu)
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Leicester City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City - Page 2 EmptyPon 23 Nov 2015 - 19:58

Ono, moja mastarija: da se zune neka ozbiljna kinta, dovede neka trenercina (kako bih voleo da smo doveli Kloppa, sve mu jebem kako mislim da bi ludak bio pravi za Njuku) i onda 2-3 onako jaca igraca, jedan od njih neka bude bas transfercina. I neka i ostane ovo pavijana sto imamo, sto je sada aktuelno, ali slika bi se drasticno promenila. Vratio bi se duh, pozitivnost. Nije to toliko nemoguce.
Sad kad pogledam kakva je ekipa bila sa Cabayem, Remyjem, Dembom, Cisseom dok je jos bio glavom u fudbalu... I Leon Best je boga mi igrao jako dobro. To je prema ovome sada jebena Barcelona. Da je bila neka trenercina tu i da przimo. Pa PArdew je bio 5. tada sa nama sa 5 bodova manje od Arsenala koji je bio treci i otisao u CL.
Jebes ga, nije to kvantna fizika. Dovedi sefa da valja, neka odabere sebi par igraca, daj mu vezane ruke i onda mu meci jaja u procijep ako usere - onda je njegova krivica. Ali nece Krmadin, jede govna.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle VS Leicester City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City - Page 2 EmptyUto 24 Nov 2015 - 10:40

Newcastle VS Leicester City - Page 2 Chicken3

Newcastle VS Leicester City - Page 2 Hlrl2gu
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle VS Leicester City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City - Page 2 EmptyUto 24 Nov 2015 - 15:54

Pijem pivo za vece,vec par meseci,a onda sam se razvalio od rakije I piva u subotu ,bolovah dva dana,jos uvek mi kasni misao

Steta steta steta,za navijace,naravno,igracima legne plata,strucnom stabu,mozda neki saobracajni prekrsaj ubrza puls ovim jbnim lezilebovicima,istetoviranim,nabedjenim klincima I bivsim igracima...

aj jos I prvi gol,Kolo citave sezone prati igraca I onda ostavi takvu rupetinu da smo jos I malo primili golova ove jeseni,ali drugi pogodak,ljudi moji,opasan virus vlada u ekipi,Janmat se prikljucio radno nesposobnim ortacima

treci je za Home video,onako da se nasmejes oko Bozica,ne zna se ko se tu vise iznenadio,golman,strelac,kamermani,komentatori

ako ispadnemo u drugu ligu,necemo se skoro vratiti
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle VS Leicester City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City - Page 2 EmptySre 25 Nov 2015 - 18:36

Meni je kod nas sve do trenera.
Imamo mi dobre igrače, ali nemamo hemiju.
A to stvara trener, koji tjera igrače da se bore, a kod nas se bore ko će se manje oznojiti.

Niko me ne može ubijediti da su nam igrači loši (Krul, Mbemba, Janmat, Georginjo, Šiško, Thauvin, Mitrović i Perez za koga se priča da ga prati Barca), samo nemaju čvrstu ruku na klupi.

Zna se kako su Englezi prošli sa ovom Rihanom (djevojka sa kišobranom Very Happy)

Upravu ste vi što kudite našeg kretena od trenera.

Meni nije ni krmak kriv za ovu situaciju, već isključivo STEVO MekLaren Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Leicester City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City - Page 2 EmptySre 25 Nov 2015 - 19:52

Ponovicu se ali ja bih to komplet remontovao. Tih par igraca sto valja bih zadrzao, ostali kao Willy - CC, ako vas i tamo hoce i vozdra.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle VS Leicester City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City - Page 2 EmptyČet 26 Nov 2015 - 0:26

Naravno da sve počinje od vrha kluba koji je dno. Najbolji primer za to je finiš prošle sezone. Gubimo sve utakmice, opasno padamo u zonu ispadanja, svi znaju da je John Carver upao samo kao zamena i da nije dugoročno rešenje. Čak se dosta utakmica pred kraj znalo ko će ga menjati i da će on tu biti samo do kraja sezone. Da je Newcastle iole ozbiljan klub sasekli bi Carvera odmah posle par utakmica i doveli smotanog Stevu Meklarena. Pa nek se onda vežba sa klubom kad im je već Pardew ostavio zalihu bodova. Mada svi znamo da Meklaren ne bi uigrao ekipu ni za 3 godine.

Newcastle VS Leicester City - Page 2 Image
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle VS Leicester City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City - Page 2 EmptyPet 27 Nov 2015 - 8:32

Srki ::
Ponovicu se ali ja bih to komplet remontovao. Tih par igraca sto valja bih zadrzao, ostali kao Willy - CC, ako vas i tamo hoce i vozdra.

U lisičiji potok Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=eiECDmDxJms
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle VS Leicester City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City - Page 2 EmptyČet 17 Dec 2015 - 21:45

Pa dobro,bar nas je napunio eventualni šampion.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle VS Leicester City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle VS Leicester City
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Leicester city - Newcastle United
» Leicester City - Newcastle United
» Leicester City (away) FA Cup
» Leicester City (H)
» Leicester City - NUFC 5 - 0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: