Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Chelsea VS Newcastle

Ići dole 
+10
toon72
milan25
NUFC96
Srki
m.c.t.
mare90
Dinko
Admin-Roby
NBB96
Pedja
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Chelsea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea VS Newcastle   Chelsea VS Newcastle - Page 2 EmptyNed 11 Jan 2015 - 14:44

I glat smo izgubili.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Chelsea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea VS Newcastle   Chelsea VS Newcastle - Page 2 EmptyNed 11 Jan 2015 - 15:03

Pa nije dovoljan samo on...Ayoze se nije video, par utakmica ga nema na radaru, odbranu necu ni komentarisati, ne zasluzuju pomen. I opet nasa boljka, sjajno poluvreme i posle odmora ukenjaju. Imali smo mnogo sansi u prvom poluvremenu, koje se ne smeju promasivati protic chelsea. Kazna je stigla u najgorem trenutku...Lose, treba nam promena neka, pod hitno.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Chelsea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea VS Newcastle   Chelsea VS Newcastle - Page 2 EmptyNed 11 Jan 2015 - 15:22

Kabela je juče bio odličan.Imao je nekoliko odličnih driblinga,odlično se kretao,konstantno pokušavao da nešto napravi.U par situacija je i preterivao,ali tada nije imao podršku.Siguran sam da može i bolje,ali mu trebaju i utakmice u nogama.Perez je bio slabiji,ali je njemu oprošteno.Ostali su bili standardni.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Chelsea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea VS Newcastle   Chelsea VS Newcastle - Page 2 EmptyNed 11 Jan 2015 - 15:45

Kilav je! Može da dribla do prekosutra ali od toga nema neke koristi. Niti ima završni pas ni završni udarac. Jedno veliko ništa. A da ne govorim o frizuri i o tome da nema sa kime da igra. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Chelsea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea VS Newcastle   Chelsea VS Newcastle - Page 2 EmptyNed 11 Jan 2015 - 16:09

Jako slican igrac Ben Arfi ako smo njega izbacili iz kluba onda se ni ovaj ne bi trebao puno zadrzat.. Imam filing da ce ovaj Cabela 4-5 lopta izgubit pa ce sa sestom nesto korisno uradit
Nadam se da nisam upravu ali sve do jucer je tako bilo cak je i protiv chelsea prvih par lopta izgubio na skroz glup nacin pokusavajuci proc kroz par protivnickih igraca

EDIT takoder kad je presao jednog-dvojicu i isao na golmana imao je na drugoj strani potpuno samog igraca (Ayoze ja mislim) al on se odlucio pucat i golman mu je odbranio
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Chelsea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea VS Newcastle   Chelsea VS Newcastle - Page 2 EmptyNed 11 Jan 2015 - 17:46

Jbg.Ipak je ovo Chelsea.Jaki su ove godine ko zemlja
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Chelsea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea VS Newcastle   Chelsea VS Newcastle - Page 2 EmptyNed 11 Jan 2015 - 21:05

NewBoy ::
Jako slican igrac Ben Arfi ako smo njega izbacili iz kluba onda se ni ovaj ne bi trebao puno zadrzat.. Imam filing da ce ovaj Cabela 4-5 lopta izgubit pa ce sa sestom nesto korisno uradit
Nadam se da nisam upravu ali sve do jucer je tako bilo cak je i protiv chelsea prvih par lopta izgubio na skroz glup nacin pokusavajuci proc kroz par protivnickih igraca

EDIT takoder kad je presao jednog-dvojicu i isao na golmana imao je na drugoj strani potpuno samog igraca (Ayoze ja mislim) al on se odlucio pucat i golman mu je odbranio

E to je situacija po kojoj ja pamtim njegovu igru na toj utakmici. Mozda sam prestrog ali sve ostalo je bezvrijedno kad uradis ono.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Chelsea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea VS Newcastle   Chelsea VS Newcastle - Page 2 EmptyPon 12 Jan 2015 - 0:09

Šteta,nisam gledao tekmu,ali mi rekao jedan da smo dominirali u 1. poluvremenu.

Gledam danas kako Sautempton cepa protiv Junajteda i maštam da i naš klub tako zaigra, ,,sveci'' su pravi melem za oči i želim im da izbore makar Ligu Evrope.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Chelsea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea VS Newcastle   Chelsea VS Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Chelsea VS Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Newcastle - Chelsea
» FA Cup: Chelsea-Newcastle 3:0
» Newcastle-Chelsea
» Newcastle vs Chelsea
» Chelsea - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: