Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Novi trener?

Ići dole 
+16
Pedja
Dinko
NBB96
toon72
moody
Admin-Roby
Alan Smith17
m.c.t.
milan25
RIOT
pirLe
Thug
mare90
Srki
Alistair
NUFC CRO
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyPon 26 Jan 2015 - 23:19

Pedja ti si uvijek gajio neki optimizam pa cak kad nam se svima cinilo nemoguce da se ista dobro desi. Stvarno me strah sta nas ceka s obzirom da ni ti nisi siguran u opstanak
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyUto 27 Jan 2015 - 7:20

Necemo ispasti, odguzuljacemo sezonu do kraja. Ali vec je na startu bilo jasno sta se trazi od nas - opstanak i dosta. Svake jebene sezone isto. Kao u Monti Pajtonu.


Poslednji izmenio Srki dana Uto 27 Jan 2015 - 10:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyUto 27 Jan 2015 - 10:28

Pedja ::
Carver nas vraća u championship.On će čovek sve izgubiti do kraja.Uopšte više nisam siguran u opstanak.Biće velikih problema do kraja sezone.
...NE, ostajemo sigurno - prejaka je ovo momčad da bi ispala (bez obzira na lošu obranu) - sa pravim trenerom smo sigurno u top 10 sa Carverom ćemo opstanak osigurati...uspije li Carver kojim čudom ući u top 10 ili čak i nešto više debeli će ga ostaviti i za trajno rješenje.

Filozofija (koju svi znamo) debelog je vrlo jednostavna: Newcastle caretaker boss John Carver and team will get bonus if they deliver a top 10 finish.
"The top-10 finish is a target approved by Ashley and is based on TV revenue and Premier League prize money.


...totalno sam "hladan" na Carvera - jedan dio mene misli da je zaslužio pravu šansu, a drugi govori da ju je imao i da je pokazao da ne zna (ko neka podvojena ličnost sam s tim)
...najviše me u stvari smeta: A što ako Carver nije taj (a vjerojatno nije) -odgađa se građenje momčadi i igre jedno pola godine...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyUto 27 Jan 2015 - 10:29

Koliko god pokusavam da se distanciram od pracenja, ne mogu. Izdrzim par dana, ali onda procitam nesto, dodje utakmica/razocaram se AGAIN, dodjem odve, vidim da i najveci optimista izgubio optimizam i pitam se sta dalje? Nas klub me podseca na vlast u Srbiji. Gde je debeli ekvivalent Alfi i Omegi Vucicu. Bukvalno vredja inteligenciju svakog navijaca. Trazimo novog trenera, a u stvari ne trazimo. Trazimo pojacanja, a u stvari prodajemo, borimo se za evropu, a u stvari borimo se za opstanak. I tako u krug. Izvinjavam se zbog uplitanja doticnog u postu, ali slicnosti su mi isuvise tacne. Cinjenica je da smo postali buvljak klub. Da niko ne dolazi kod nas da bi se zadrzao. Svima smo ili odskocna daska ili ni ne razmatraju da dodju kod nas. Nema adekvatnog pojacanja vec dugi niz godina, tim se ne ojacava, vec krpi. Svaka cast ljudima koji zive u Newcaste-u sto trpe sve to. Ili mozda i ne.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyUto 27 Jan 2015 - 15:00

Treba nam trinaestak bodova za opstanak. Mislim da ćemo to uspeti.

Ali ovo je teško blamiranje.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyUto 27 Jan 2015 - 18:20

To je bio lazni optimizam.Nisam zeleo da potpuno potonemo i da samo negativno razmisljamo.Naravno da verujem da ostajemo u ligi.Medjutim,sigurno nista nije.Setite se samo sezone kad smo ispali.Imali smo tim za prvih sest ekipa,a mi smo dozvolili da izblamiramo klub i ispadnemo.I dan danas to smatram jednom od najvecih sramota u istoriji fudbala.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyUto 27 Jan 2015 - 19:54

Nismo mi imali ekipu za prvih 6 jos od Shearera pa naovamo. Lozimo se previse. Polovnjaci smo i to teski. I to dugo vec.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyPet 30 Jan 2015 - 9:26

Nismo srki polovnjaci. Realno i sa Shearer smo imali polovnjake...Dyer, Bowyer, Bramble koji su tada cinili nas tim...Poenta je sto smo imali Robson-a da ih uklopi, imali smo KK da napravi od ekipe iz CC-a ekipu za borbu za titulu...Od 2004 kada je Robson otisao, imali smo samo onaj kratak period KK-a zglavnog trenera, ostali (osim mozda Big Sam-a) su treneri za drugu Vojvodjansku ligu...
Nego, htedoh reci da sam citao izjave nekih igraca, i svi su rekli kako ce uraditi sve sto je u njihovoj moci za Carver-a. Da dobro radi sa njima i super se osecaju.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyPet 30 Jan 2015 - 9:32

Dyer je kod nas jos i igrao kako vise nikad nije. To je bila kako-tako solidna ekipa.

Ovo sada, i pre ovoga je osrednjost tuzna. Kakvih prvih 6, ni u snu. Realno gledano.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyPet 30 Jan 2015 - 9:57

Ne govorim ja da imamo zvezde, necemo ih imati jos dugo. Ja samo kazem da su Robson i KK od Dayer-a, Bowyer-a, Jenas-a, Bernard-a u Robsonovi vreme i ostalih napravili ekipicu koja se borila za ligu sampiona (naravno, imali smo i Shearer-a, Woodgate-a, Robert-a, Speed-a), isto tako je i KK imao devedesetih ekipicu koja je igrala CC i posle sa malim promenama borila se za titulu, ne secam se bas mnogo tih vremena (bio sam veliki) Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyPet 30 Jan 2015 - 12:02

Pa imali smo kad sve saberes ozbiljniju ekipu, i trenera, nego posle toga. I Bellamy je bio u usponu, lepo smo surili. Ovo sve posle toga je bilo dupe.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptySub 31 Jan 2015 - 1:48

Robson je bio naša talija.Čvrsta ruka,autoritet,dobra ekipica i rezultat nije mogao da izostane.Tad smo bili klub za poštovanje.Šta bih dao da se takvo vreme ponovo vrati.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptySub 31 Jan 2015 - 20:58

Gledam danas najavu kola i Carver kaže hladno kako mu je postavljen cilj da bude od 8-10 mjesta i on je siguran da će biti oko 10-tog mjesta i time je zadovoljan. Jebeš takvog trenera, poispadali iz svih kupova, igra na jednom frontu, ima solidnu zalihu bodova i zadovoljan desetim mjestom.
Još samo da je rekao da će ako ostane i u idućoj sezoni biti zadovoljan desetim mjestom pa da razbijem televizor. Ali to se već zna, ne mora da govori. Dok je debelog nama je cilj 10.mjesto na tabeli i što ranije ispadanje u kupovima da se zvijezde ne troše.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptySre 11 Feb 2015 - 11:24

Da nema veselog blica ne bih saznao da smo zainteresovani za Beniteza.

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/267492/Lazar-Markovic-dobija-novog-trenera-Rafa-Benitez-pred-povratkom-u-Liverpul

Taj ce da dodje kod nas kad picka slomi lesnik.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyPet 8 Maj 2015 - 1:03

Carver kaže da je najbolji trener u ligi. Kako i na koji način ova crna rupa privlači najveće idiote na tom jebenom ostrvu nikad mi neće biti jasno.

http://www.bbc.com/sport/0/football/32627362
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyPet 8 Maj 2015 - 7:10

Rezultati potvrdjuju izjavu.

Ja mislim da se onim necim dooooobri drogiraju a onda zajebavaju sve ostale.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyPet 8 Maj 2015 - 8:49

Najveći problem je u tome što Carver i vjeruje u to što je rekao. On je uvjeren da je on genije i da je rođen za ovaj posao.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyPet 8 Maj 2015 - 16:10

Matori kreten.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyPet 8 Maj 2015 - 17:56

Beardsly mi je bolji trener od ovog vola...

Kada sam igrao fm 2012, dok mi je Carver bio asist. niša nije savjetovao, tipa prefered move, individual focus, ili da preporuči mladog igrača.

Dok je Beardsly stalno bio aktivan, kada sam igrao protiv MUFC u gosta lik kaže kako igrači trebaju biti sigurni u sebe i da se nadaju dobrom rezultatu, pravi motivator..
PS: Malo of topic
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyUto 19 Maj 2015 - 0:45

Shearer: "Everyone's down on poor John Carver but I've got a lot to thank him for...he's making me look like Bob Paisley"

Za one koji ne znaju, Bob Paisley je bio legendarni menadžer Liverpoola koji je za devet godina koliko ih je vodio, svake godine osvajao barem jedan trofej.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyČet 21 Maj 2015 - 18:44

RIOT ::
Shearer: "Everyone's down on poor John Carver but I've got a lot to thank him for...he's making me look like Bob Paisley"

Za one koji ne znaju, Bob Paisley je bio legendarni menadžer Liverpoola koji je za devet godina koliko ih je vodio, svake godine osvajao barem jedan trofej.

Može da liči i na Mojsija, ali neće sigurno more prepoloviti da ovi jadnici prođu...
Treba na trener radi i uspjeva, pa makar i bili samo u zlatnoj sredini oko 8 mjesta, a ne da gledamo ovo sranje....

PS: Može biti ružan ko pas..
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyČet 21 Maj 2015 - 20:41

Ne, pirle, nije Shearer mislio na izgled, već na trofeje koje je Bob Paisley osvojio sa Liverpool-om.

Svi znamo da Shearer u svom trenerskom CV-u ima ispadanje sa Newcastle United-om, ali je hteo da kaže, da je Carver sa ovim rezultatima u NUFC-u, neuporedivo lošiji od njega samog.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyČet 21 Maj 2015 - 21:57

Savic ::
Ne, pirle, nije Shearer mislio na izgled, već na trofeje koje je Bob Paisley osvojio sa Liverpool-om.

Svi znamo da Shearer u svom trenerskom CV-u ima ispadanje sa Newcastle United-om, ali je hteo da kaže, da je Carver sa ovim rezultatima u NUFC-u, neuporedivo lošiji od njega samog.

Hahahahaha, malo sam se preletio....
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyUto 26 Maj 2015 - 9:15

Lokalne novine pišu kako će se Carver u slijedećih nekoliko dana sresti sa Charnleyem i dogovoriti o sudbini...Lee Ryder čak odlazi toliko daleko da piše kako će Carver dobiti šansu da "troši" na pojačanja...mene nažalost stvarno ne bi iznenadilo da na kraju Carver ostane na ovom mjestu i da sa njim započnemo novu sezonu...strah me je jer je i Yanmaat izjavio da su igrači isključivi krivci za loše rezultate i da je Carver odlično obavljao svoj posao i stvarno pokušavao svašta kako bi podigao formu i motivirao momčad...ne znam da li da se smijem ili plačem na sve ovo...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 EmptyUto 26 Maj 2015 - 21:38

Pa normalno da niko od igrača neće reći da je trener kriv. Nije ni ljudski ni profesionalno to uraditi. Ali svima je jasno da je naš trenutni trener limitiran i iako nemam ništa lično protiv čovjeka stvarno mislim da onoliko uzastopnih poraza ne treba oprostiti ni Fergusonu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novi trener? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi trener?   Novi trener? - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novi trener?
Nazad na vrh 
Strana 6 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Steven Taylor i Habib Beye odlaze ako Shearer ne bude trener
» Novi Sad=New Now
» Your first subject

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: