Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Manchester United (H)

Ići dole 
+8
NewBoy
Pedja
toon72
milan25
moody
Savic
Becej City
Srki
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptySub 5 Apr 2014 - 17:50

Nismo loše odigrali 1. poluvreme,ali smo primili 4 komada...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptySub 5 Apr 2014 - 17:55

Gol razlika zadnjh par utakmica da se useres. Samo poslednje 2 0:8. Uzas. Na poslednje 3 1:11. Uvali nam 3 gola ko stigne.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptySub 5 Apr 2014 - 18:05

ja lagano opalio dvojku, odlicna kvota i bez nerviranja.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptySub 5 Apr 2014 - 18:06

Ovo je sramno i ponizavajuce! Newcastle je klub bez ponosa i casti.Trebaju svi da se stide i mnogo zamisle za svoje karijere.Deluju kao razbijena vojska,ona pedercina od Ben Arfe se sprda i izvodi neke poteze koje nisam u profesionalnom fudbalu nikad video.Nemaju nikakvu odgovornost,ne mogu da stvore iole ozbiljniju sansu,spori do krajnjih granica,i sto je najgore boli ih ona stvar za sve!Ja vise ovakva izdanja nisam u stanju da gledam.Newcastle treba potpunu rekonstrukciju i to je sada vec potpuno jasno.Prodati ili se resiti bukvalno pola tima,i dovesti minumum 5-6 igraca vrhunskog kvaliteta.Inace,ovom klubu se ne pise dobro!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptySub 5 Apr 2014 - 18:13

Pedja brate, kao da ih od juce gledas. Bar 15 godina smo takva ekipa. Ako ne i jace, ali ja ovo pamtim. Bila je poneka sezona da se covek tu i tamo ponada i poraduje ali generalno to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptySub 5 Apr 2014 - 19:12

Slažem se Srki da smo godinama ovakvi,ali zar ne mogu da izgube dostojanstveno i časno.Imaju li ti ljudi bar imalo ponosa?!? Dule Vujošević veli da su i porazi sastavni deo sporta,ali i da u njima treba pokazati neki karakter,ponos,čast,borbenost,disciplinu....Potpuno se slažem sa tom konstatacijom,pa ne mogu da verujem da se ovi naši nevoljnici onako sramotno ponašaju.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptySub 5 Apr 2014 - 19:35

Sreća pa nisam gledao novu blamažu jer sam bio na poslu. I sreća pa su i ostale utakmice došle pa se nešto i zaradilo, jer valja iskoristiti ove dobre kvote koje nude protiv nas - dok nude. Malo sam sarkastičan ali ovo stvarno više prevazilazi najgoru noćnu moru. Tri utakmice, gol razlika 0:11 pa ima li neko gori u Evropi?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptySub 5 Apr 2014 - 19:43

Pa ocigledno su picke bezvoljne i tako i prolaze. Da gazda oseca ovaj klub kao svoj sisao bi u svlacionicu i izdrao se na njih ko na stoku poslednju. Ove boli djoka a i sefove boli djoka sto njih boli djoka. Pa ko da radi kad ne mora, kad ga niko ne tera na to. Plata ce da legne, noge nisu izudarane, nismo umorni, moze se do grada veceras... Milina od zivota bre.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptySub 5 Apr 2014 - 20:39

Nisu mi jasni ljudi. Danasnja poseta: 52,081, i oni ne daju ni jebeni gol.

Malo cifara: do sada smo na SJP odigrali 18 utakmica, na 8 nismo dali gol, izgubili smo 7, neresene 4. Pobedili 7. A na tih 8 na kojih nismo dali gol, izgubili smo 6. Izvukli nereseno sa West Hamom i Norwichem.

A ukupna poseta na SJP 887,977!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptySub 5 Apr 2014 - 20:45

Upravo tako Srki. Sve si dobro rekao.

Ben Arfa se ugojio. Yanga-Mbiwa se ugojio. Kvartet igrača Shola Ameobi, Cisse, De Jong, Ben Arfa ne mogu gol da ubodu.

Verujte mi, zabole te igrače za NUFC. Pardew je izgubio navijače, nema više njihovu podršku. Igrači više neće da igraju za njega. Da smo normalan klub, davno bi Pardew dobio nogu.

Ovako...ostaje nam samo da gledamo poniženja. Bez golova Remy-a i Cabaye-a, bili bi poslednji na tabeli.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptySub 5 Apr 2014 - 20:51

Stvarno je katastrofalno loš odnos naših igrača prema klubu i prema samoj igri.
Kako im nije žao da non-stop unesrećuju onih 50 i kusur hiljada nesrećnika što non-stop gledaju blamaže.
Vidim,pojedinci su počeli da se goje,niko ništa ne radi.Pa njih zabole baš za sve,pa i za njihove karijere.

Mislim da smo ubedljivo najgori tim u profi evropskim ligama,a i ako ima neko gori sa rezultatima od nas,onda je tu i odnos prema igri koji nas srozava...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptySub 5 Apr 2014 - 21:24

Meni recimo nije žao tih pedeset i kusur hiljada nesretnika. Pa ko ih tjera da plaćaju da gledaju to đubre. Na primjeru našeg voljenog Njuke se pokazalo da tržišna ekonomija Mikea Ashleya baš i ne funkcioniše jer ne možeš do vijeka da kupuješ jeftino a prodaješ skupo. E sada mu slijedi ili da na ljeto uloži u ovaj tim ili da mu tim ide u Championship 2015. a samim tim akcije vrtoglavo padaju. Ipak najbolje rješenje bi bilo i za njega i za one koji vole ovaj klub da ga on proda nekome ko se malo više razumije u fudbal(ne mislim na naftne šeike i slične kojima bi to bila nova skupa igračka). Prvenstveno nam treba novi menadžer koji zna da posloži stvari odnosno proda škart i uvede disciplinu i koji će dobiti donekle odriješene ruke za pojačanja. Kakva je to ekipa koja proda jednog igrača(najboljeg doduše) i povrijedi se još dvojica i dođe do raspada sistem? Rekao bih krajnje neozbiljna.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptySub 5 Apr 2014 - 21:54

U vezi 52.000 gledalaca. Vole ljudi Newcastle United! Ljubav je to!

De Jong? Promašaj totalni. Dao sam mu sedam-osam mečeva fore da vidim da li će postići gol, ali ništa od njega. Ćao!

Tiote i Williamson posle sukoba na meču protiv Southampton-a, kada su ih saigrači razdvojili, uopšte ne pričaju. Tiote šepajući izlazi sa terena, dok Williamson prolazi pored njega kao pored turskog groblja.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptyNed 6 Apr 2014 - 0:26

U vezi 52.000 gledalaca. Vole ljudi Newcastle United! Ljubav je to!

Te stvari ne mogu da opravdam. Da te prave budalom, i na tome masno zaradjuju a da ti koji si platio ne malu kintu pravdas svoju glupost ljubavlju?!? Svugde preko gde sam bio kad nesto kupim i ne svidi mi se, lova mi je vracena bez pogovora! Pa nije meni palo sa grane pa da me ti jebes. Ne svidja mi se kako igrate, hocu svoje pare nazad. Cao! Jebo ljubav. Tu ljubav neko naplacuje, zar ne?


De Jong? Promašaj totalni. Dao sam mu sedam-osam mečeva fore da vidim da li će postići gol, ali ništa od njega


Imamo mi i Cissea koji je zaposlen za stalno a dao je 2 gola u Pl ove sezone. Odigrali smo 33 kola. Dao je covek gol (penal) Stoku (5:1, Cisse dao peti) i Palacu (1:0). Gavni napadac je resio jednu jedinu utakmicu... ?

@Savic
Ne kritikujem tvoje postove, samo ukazujem na neke stvari koje meni bodu oci. Zar niko od ljudi tamo ne moze da stavi na artiju koliko su ga puta izjebali a on to debelo platio?

Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptyNed 6 Apr 2014 - 2:53

Odem na seminar u Sarajevo, upoznam sto novih ljudi, sa njima gledam dve utakmice i na obe NUFC ispuši fakat pravo, kako bi rekli Sarajlije.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptyNed 6 Apr 2014 - 7:37

@ Srki,

Ovde smo kako bi razmenjivali mišljenja.

Njihov odnos je kao prema detetu. Voliš ga, paziš ga i onda to dete napuni 18 godina i propije se i počne da pravi gluposti. Ti se žestoko razočaraš u njega ali ga i dalje voliš, jer je tvoje dete i gledaš kako da mu pomogneš.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptyNed 6 Apr 2014 - 9:56

I dalje ih ne razumem. I ja volim taj klub, pratim ga dugo vec ali ovo sto oni rade nije ni za djoku. Od 25. kola mi cekamo da se sezona zavrsi, otaljavamo. Sto je mnogo puno je! Od kada je Ashley zajahao mi nemamo ambicije sem da ne ispadnemo. I svi to uredno gledaju i placaju, svi srecni
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptyNed 6 Apr 2014 - 10:09

Debeli je jasno pokazao svoje "ambicije" kada je u januaru prodao Cabaya. Kao na ljeto ima klauzula do ode za džaba pa bolje ovako. E pa nije, ako ga je već prodao onda je to trebao i konkretno uložiti u neke koji valjaju a ne dovesti De Jonga na pozajmicu. S obzirom kako se dotični pokazao vrlo vjerovatno da će ga i otkupiti jer će biti jeftin.
Imam osjećaj da je prodaja Cabya bila kao neki prekidač i za ostale fudbalere jer su shvatili da nema želje da se nešto više uradi i odlučili da sačuvaju noge i snagu za neke druge timove ili sljedeću sezonu. Što bezveze da se troše kad ne moraju, plata svakako ide a i gazdi je svejedno što brukaju klub.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptyNed 6 Apr 2014 - 10:44

Razmazeno dete koga treba kazniti a tata Ashley-ja prijaviti za zlostavljanje deteta.

Vise bih voleo Newcastle kad bi u timu igrali igraci iz omladinskog pogona, da mogu da pratim nekog igraca, da se srodim sa njim, da ostari u klubu i dozivi penziju tu. Znam da je sve manje takvih igraca u svim klubovima na svetu, ali to je ono sto stvara strukturu kluba. Ako Ath. Bilbao moze tako da prezivi u najjacoj ligi na svetu onda ne znam zasto Newcastle to ne bi mogao. Mi smo se zakacili za bracu Ameobi kao da su nam doneli 3 titule. Treba forsirati klince, dati im nadu da imaju sanse za prvi tim, da se bore za to, i da izbace takozvane zvezde iz tima. Takav tim bih voleo da gledam pa makar i ne pruzali zeljene rezultate.

Utakmicu protiv Man Utd nisam gledao, bio sam sa kolegama na ribljoj corbi, pratio rezultat preko livescora. Nadao sam se da mozemo nesto vise da izvucemo jer Man Utd sve ulaze na LS, ali ocigledno da ne treba puno trosenja da bi se pobedio Newcastle.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptyNed 6 Apr 2014 - 10:54

Juce uvece izasao na pice u neki lokalni kafic. Drnda tv i na njemu snimak Njuke. Pogledam ja, da vidim na sta je to licilo... Ponizenje. Svaki jebei gol su nam dali kao iz zajebancije. Asistencije petom, isklizavanje kapitena... Ismejali nas bre. Ovako nas nisu sisali ni kad je Ferguson bio. Trpali su nas ali ne na ovakav nacin.
Ponizenje samo takvo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptyNed 6 Apr 2014 - 11:23

Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptyNed 6 Apr 2014 - 13:10

To je nasa realnost.Cak ni tako slab united ne mozemo da dobijemo
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptyNed 6 Apr 2014 - 13:34

mare90 ::
To je nasa realnost.Cak ni tako slab united ne mozemo da dobijemo

Nismo mogli ni nerešeno sa Fulamom da izvučemo...a ne sa Man Junajtedom.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptyNed 6 Apr 2014 - 14:30

Mančester je nikakav tim ove godine! To će se potvrditi za nekoliko dana kada će im Bajern nabiti pet komada! Bili živi pa videli.Ko je gledao jučerašnju utakmicu zna da Mančester nije odigrao veliku utakmicu,ali je zato Newcastle još jednom totalno razočarao i izgledao kao amaterski tim.Odakle ti informacija da su Tiote i Wiliamson u svadji?Pitanje za Savića.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 EmptyNed 6 Apr 2014 - 17:41

Ma kakvih 5 komada, sta je s vama ljudi. Nisu oni bas toliko losi. Poenta je da kada su i losi, za nas su sila. Losi su jer se nece boriti za titulu. Ali cica im je otisao i trebace im neko vreme da se presaberu. Ja za njih ne brinem. Svi se zaletese na pricu da su oni prejadni pa ce bas svako da ih izjebe, kao sto je Bayern prejak pa ce svakome da da 5+ golova. Nece bas to tako da ide.


Poslednji izmenio Srki dana Ned 6 Apr 2014 - 23:19, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Manchester United (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Manchester United (H)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle United - Leeds United 1:1
» Prijateljska - Carlisle United 0 Newcastle United 3
» Newcastle United-Manchester United
» SCUNTHORPE UNITED - NEWCASTLE UNITED
» Manchester United-Newcastle United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: