Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Manchester United (H)

Ići dole 
+8
NewBoy
Pedja
toon72
milan25
moody
Savic
Becej City
Srki
12 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptyPet 4 Apr 2014 - 12:54

U 33. kolu na SJP dolazi Manchester United. Da smo u bilo kakvoj formi radovao bih se ovoj utakmici. A sudeci da u drugom delu sezone razjebavamo zalihe iz prvog dela zaista ne ocekujem nista iz ovog meca. Ako ista bude to nam je ekstra. Mada ne znam za koji ce nam moj bodovi, sta cemo sa njima?!? Ovako sva je prilika da ni ovo necu ispratiti.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptyPet 4 Apr 2014 - 13:37

Mislim da pada x,jer će se ManJu čuvati za utakmicu sa bauernom(seljanijom)-gde prognoziram da Junajted prolazi bavarske seljačine.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptyPet 4 Apr 2014 - 13:46

Bauern?
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptyPet 4 Apr 2014 - 13:48

Bayern Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptyPet 4 Apr 2014 - 14:12

Znam sta je nego se cudim :-D Mislim da ce ih izbaciti BM.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptyPet 4 Apr 2014 - 14:19

Ma bajern je slab trenutno(jer sa Gvardiolinom propalom taktikom nisu ni desetina Hajnkesovog sistema,koji je kopiran od Dormtund a Wink),a ManJu se napalio na LŠ.Plus bajernu neće igrati par ključnih igrača.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptyPet 4 Apr 2014 - 17:53

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptyPet 4 Apr 2014 - 20:01

Bayern je slab jer je u poslednja dva meča remizirao? Što kaže Arijen Roben: "U velikoj smo krizi"!

Imaju 23 boda više od drugoplasiranog tima u Bundes Ligi i imaju povoljan rezultat iz prvog meča protiv Man U. Ja ne vidim gde Gvardiola greši?

Bayern je najorganizovaniji klub u Evropi. Tačno se zna ko šta radi, od Direktora do tetkica što ribaju svlačionice.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptyPet 4 Apr 2014 - 23:16

bajern ima raspalu taktiku? Bayern je mašina za mljevenje mesa, bayern dere sve redom, mogu da daju go kad hoce, jedino kada pep povuce rucnu i kaze im da je dosta oni prestanu da igraju. A sa druge strane ekipa u kojoj igraju kleverli, evans, kerik, fletcer, velbek (inace volim da pisem imena kako se pisu, ali mi se ne da) i ostali raspadi su karine teske i mora biti veliko cudo da prodju bajerna.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptyPet 4 Apr 2014 - 23:33

Da,bajern jeste mnogo slabiji nego prošle godine.
Hoćete da kažete da je propali tika-taka sistem igre bolji od Hajnkesovih brzih kontri i presinga?
Pa u dvomeču sa Barsom se video odnos te 2 taktike.

Što se BL tiče,oni su sjebali ligu,pa nije ni čudo što su ubedljivo najjači,jer ta liga počinje da liči na špansku(doduše sa 1 najjačim klubom).

Dobro,možda bajern nije slab,ali mnogo je slabiji nego prošle sezone.
Po meni je PSŽ trenutno najjači,jer Ibra daje golove kad' hoće Very Happy

I mislim da Gvardiola nije ništa posebno od trenera...ništarija u poređenju sa Hajnkesom.
Junajted se napalio i videlo se da mogu na bajern,a mislim da će ih tući na Alijancu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptySub 5 Apr 2014 - 0:36

Mislim da ce ih izbaciti Bayern ali ne bas lagano, bice borbe.
A takodje se slazem sa mladim kolegom u tome da je BL prilicno vesela liga. Odbrane su kao Zemunova, ako ne i gore. A Bayern jeste jak ali da svakome das 4 komada to je sprdnja od lige. Tako da su se ljudi popalili na njihove ligaske performanse bez da malo kritickije pogledaju na sta liga lici. Ali ajde, vodili smo vec raspravu o Super Bayernu i kadrovima. Nesto im se inicijativa protiv MU nije isplatila, ne moze da se da 4-5 komada nesto, nije to BL odbrana, nije Augsburg...
Volim da gledam Bundesligu ali je prevesela.

Elem ovo je tema o nasem mecu, samo da podsetim. A nemam nista protiv da nastavimo i o ovome :-)
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptySub 5 Apr 2014 - 8:57

Danas ne očekujem ništa od naših kao i prethodni vikend. Svakako da bi bila velika satisfakcija da pobjede Mančester koji se čuva za Bajern i tako bar malo smanje onu bruku sa zadnje dvije utakmice, ali ko od onih koji će danas izaći na teren može dati gol? Teško da može iko.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptySub 5 Apr 2014 - 9:54

i postoji podatak da smo ih pobjedili prosli put, tako da mozda i zele osvetu. Ko zna sta ce da bude. Mada ocekujem njihovu pobjedu bez primljenog gola.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptySub 5 Apr 2014 - 12:42

Ja ću ostati nepopravljiv optimista i očekujem pobjedu...ako ih pobijedimo biti će to prvi puta nakon (mislim, nisam siguran) 82 godine da smo ih dva puta tukli u prvenstvu. Nadam se da će izaći van s drugom momčadi i čuvati se za ligu prvaka...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptySub 5 Apr 2014 - 12:50

Nece ni ovi nasi biti u full sastavu. Moussa Sissoko joining their lengthy list of absentees with a thigh strain.
He joins the likes of Tim Krul, Mathieu Debuchy and Loic Remy on the sidelines.


Sada citam da ce Rooney preskociti danasnji mec, neka povreda je u pitanju i sumnjivo je da li ce protiv Bayerna igrati.

Jedina je satisfakcija roknuti ih dva puta u sezoni, nismo od 1930-31. Inace ovako nema znacaja bodovnog.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptySub 5 Apr 2014 - 12:56

Nevezano sada gledam najavu kola na SK3 pa komentator kaže da su fudbaleri Norviča nakon sramnog poraza u Svonsiju od 3:0 i blijede igre u prošlom kolu refundirali troškove za 890 navijača koji su ih pratili u Svonsi. Da li je takvo nešto palo na pamet našim zvijezdama poslije utakmice u Sauthemptonu? Čisto sumnjam, prosto ne vjerujem.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptySub 5 Apr 2014 - 13:02

Naravno da im tako nešto nije palo na pamet.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptySub 5 Apr 2014 - 13:15

To bi morala uprava da ih natera. A oni kao izadju pa vrate lovu. A zna se kolik nasa uprava drzi do toga sta misle navijaci.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptySub 5 Apr 2014 - 15:29

Bilo bi lepo da ih pobedimo.U medjusobnim duelima imaju veliku prednost,pa bi nam dobro došlo da je malo popravimo.Povredjeni su nam ključni,pa će nam posao biti otežan.Mančester je očajan,pa u tome vidim našu dobru priliku.Sve tri opcije su u igri,a voleo bih da me Njuka danas obraduje i upiše tri boda.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptySub 5 Apr 2014 - 16:42

0:1 Mata 39'.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptySub 5 Apr 2014 - 16:48

Kraj prvog poluvremena, 0-1.
Ne igraju loše naši danas,samo što moraju biti kreativniji u napadu.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptySub 5 Apr 2014 - 17:08

0-2 Sad opet Mata
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptySub 5 Apr 2014 - 17:22

0-3 Čičarito

Sada je gotovo.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptySub 5 Apr 2014 - 17:26

Prvo poluvrijeme je bilo odlicno ovi su nam napravili samo jednu sansu na kraju kad je chicarito stativu pogodio i dali su gol iz slobodnjaka za koji nisam siguran da je uopce bio faul
Ali vidila se zelja i borbenost nije to bio vrhunski nogomet ali dali su sve od sebe ne mozemo trazit od Tiotea da odigra par asistencija ko Hazard to je vec problem nase uprave koja nece da ulozi feninga u par kvalitetnih igraca.
Drugo poluvrijeme kasnio sam sa streamom taman kad sam ga upalio oni su dali 3 gol pa ne mogu nista komentirat
Willi je se dobro borio a reko bi da Gosling nije los sta vi mislite ?
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) EmptySub 5 Apr 2014 - 17:31

Pedja ::
Mančester je očajan,pa u  tome vidim našu dobru priliku.

A mi kao nismo??? Nivo "očajan" na kome je Man United je za nas nedostižan. Nažalost.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Manchester United (H) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United (H)   Manchester United (H) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Manchester United (H)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle United - Leeds United 1:1
» Prijateljska - Carlisle United 0 Newcastle United 3
» Newcastle United-Manchester United
» SCUNTHORPE UNITED - NEWCASTLE UNITED
» Manchester United-Newcastle United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: