Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Chelsea v Newcastle

Ići dole 
+11
Dinko
NUFC96
toon72
Admin-Roby
Savic
RIOT
Srki
milan25
Thug
moody
m.c.t.
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 10:12

Chelsea v Newcastle 72r0

Da li moze postojati gore vreme da gostujes ekipi koja je napravila neku vrstu cuda u proslom kolu i savladala - nadigrala Manchester City na njegovom terenu. Takodje su doveli i Matica koji ce biti odlicno pojacanje. Mi smo izgubili najboljeg igraca, ponizeni smo od sunderlanda na nasem terenu, padaju otkazi, najbolji napadac suspendovan, Tiote povredjen... Shola Ameobi nije postigao gol na 29 prvoligaskih utakmica (poslednji protiv QPR Decembra 2012.).
Kvota na Chelsea je 1.25... samo da se ne osramote, sve ostalo je ok. Ono sto nemaju u kvalitetu neka nadoknade borbenoscu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 10:25

odvalit ce nas ko majmune
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 11:47

Mislim da cu danas preskociti tekmu Smile
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 12:30

Gledaću utakmicu ali ne očekujem ništa osim novog razočarenja  Embarassed 
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 14:07

Uuuuu 20-ti minut a Liverpul vodi 4:0 protiv Arsenala, ovo ne možemo ni mi  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 14:43

Na liverpulska i londonska govna sam odigrao gg 2.pv. Ovakvo gazenje nisam ocekivao.

Napisah vec u temi za sland, danas ocekujem laganih 2:0.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 15:05

Krul; Debuchy, Williamson, S.Taylor, Dummett; Anita, Santon; Ben Arfa, Sissoko (c), Sammy Ameobi; de Jong.

Subs: Elliot, Haidara, Yanga-Mbiwa, Gosling, Marveaux, Shola Ameobi, Armstrong.

??
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 15:09

Sta je ovo? Kakva ce ovo postava biti? 5-4-1? Inace, 5:0 za looserpool, tako da ce mi biti lako danas Smile A chelsea ne daje mnogo golova...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 15:11

Izgleda da će Santon igrati zadnjeg veznog.

Kakav je ovaj Pardew Milan Živadinović.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 16:23

Liverpool 5:1 (gg2, molim lepo). Igra nam je preslikana od West Hama od pre nekoliko dana na istom mestu.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 16:49

Ovo je strašno! Santon u veznom redu je krivac za oba gola jer je Hazard igrač kojeg on čuva.

Chelsea sa pola gasa stiže do 2-0.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 17:11

Ocekivano. Rekoh ja, bez znojenja ce nas odraditi.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 17:26

gasim tv....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 17:37

Iskreno ja sam vise spremao rucak, citao novine i gledao druge rezultate na neru nego ove nase mucenike. Kao da mi je partizan na tv-u, bez ikakve zelje da pogledam igru. Bukvalno pogledam kad cujem raspalog Gojka da se dere sa je sansa ili gol. Inace ravna linija sto se emocija tice. Dokurcilo vise i meni.

Igrao neki fudbal u petak, naletim na nekog momka koga nisam vide neko vreme, kaze sta je sa ovim tvojima, milione su zaradili a nista. Ja reko pa jebi ga, kaze on ma to nema veze sa fudbalom, cisto pranje para. Covek je u pravu 1000%. Neka peru bez mene ;-)
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 18:00

Eto odgledao sam utakmicu i svaka čast onom debelom cockneyu - sada znam kako je to gledati utakmicu onako bez emocije, lagano se počešeš po jajima, prebaciš malo na drugi program pa tu i tamo vratiš ovaj, odeš do wc i bez žurbe sve obaviš. Pa opet malo daljinski, poigram se s kćerkom, vidim kroz prozor što susjedi rade...ma čista milina a ja idiot do sada se "trošio" i živce gubio...nikada mi lakše poraz pao nije...i još govna mackemska isto izgubila...ipak je lijep dan...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 18:07

@Toon72

hehe,isto covece,seckao se, smarao,prebacivao kanale,onako bez emocije.....strasno..
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 18:14

Mislim da je većina nas ovde tako odgledala ovo...ne vidim svrhu ovog kluba više
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 18:22

da gasim forum onda?  lol! 
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 18:24

Admin-Roby ::
@Toon72

hehe,isto covece,seckao se, smarao,prebacivao kanale,onako bez emocije.....strasno..

Ja sam malo i odspavao u drugom poluvremenu  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 18:42

Ja uopste nisam gledao osim uz rucak prvih petnaestak minuta. Ne zanima me koliko ce nam uvaliti. Cak i da smo slucajno pobijedili ne bi se uzbudjivao jer ova sezona je zavrsila.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 18:54

Očekivano...samo sam čekao kada će da daju prvi gol i da posle poluvremena završim sa gledanjem tekme...pa se vratio na poslednjih 10 min,ali bez emocija...
Inače Sami Ameobi je nekako solidno odigrao,tako su ga srali driblinzi,lopta se uvek njemu odbijala Very Happy ali se videlo da je kilav i kljakav igrač...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 19:36

Admin-Roby ::
@Toon72

hehe,isto covece,seckao se, smarao,prebacivao kanale,onako bez emocije.....strasno..

Odraslo se, žena, deca.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 20:45

Najviše sam se iznervirao kad je Marveaux promašio onu priliku pred kraj meča. Primljene golove sam prihvatio kao nešto sasvim normalno, bez nekih izliva emocija.

Kad vam ja to kažem, koji sam lomio stvari po kući, svađao se sa devojkama, ženom, prijateljima zbog NUFC-a, onda znate koliko je sati.

Letargija i melanholija...ravnica...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 22:14

Admin-Roby ::
da gasim forum onda?  lol! 
Nije do toga stiglo. ;-)
Neće ni Aschly još dugo, pa kada smo se mi u Bosni digli protiv vlasti, onda je sve moguće...
Doduše nismo u RS, mislim nismo još:-):-):-):-)
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle EmptySub 8 Feb 2014 - 22:33

Lepo rece onaj moj drugar, veze to sa fudbalom nema. I to odavno vec. Prodajte, kupujte utakmice i igrace, jebite se kako znate, moje poverenje je otislo.
Makar je iz cele kurcolomije ispao ovaj forum na kom dobri ljudi kuckaju i ima se sa kim razmeniti misljenje. Vrednije je ovo od celog Njuke. Nista od njih nema. Busan kurton.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Chelsea v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea v Newcastle   Chelsea v Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Chelsea v Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Chelsea VS Newcastle
» Newcastle - Chelsea
» FA Cup: Chelsea-Newcastle 3:0
» Newcastle-Chelsea
» Newcastle vs Chelsea

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: