Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Manchester U (A)

Ići dole 
+11
pirLe
NewBoy
RIOT
Savic
spira
Becej City
Admin-Roby
Pedja
milan25
moody
Srki
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 16:05

Izuzetno odigrano.Stabilno, bez panike i preteranog povlačenja.Sissoko zmaj.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 16:15



LUUUDDIIIILLLLOOOO, EUFORIIIIIIJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAA............Very Happy Very Happy Very Happy


Poslednji izmenio Savic dana Sub 7 Dec 2013 - 16:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 16:18

Idemo Savicu legendo!!! Euforija trenutno vlada...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 16:19

Njukasl je veoma interesantan klub,cepa najjače,a kiksa protiv slabijih Suspect 
Inače,mi na gostovanjima igramo 1 dobijemo,pa 1 izgubimo,pa opet pobeda,pa poraz... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 16:20

Saviću pogodio si baš šta treba! Smile 
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 16:37

Manchester U (A) - Page 2 2h7110l

Manchester U (A) - Page 2 1479479_687118801312541_932282674_n
Former! Very Happy

Manchester U (A) - Page 2 Ba5IGgGIAAA9dAP
Sissoko postavio fotku iz svlačionice na twitter. Gouffran-ove tetovaže - fuj!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 17:26

Newcastle,Newcastle,Newcastle,Newcastle,Newcastle,Newcastle,Newcastle,Newcastle,Newcastle,Newcastle,NEWCASTLEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!! cheers cheers 
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 17:41



Ova pobeda ima da me drži još mesec dana cheers 
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 17:58

Ja još ništa ne mogu da napišem.

Nije mi dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 18:01

Reći ću vam nešto. Danas smo gledali istorijsku pobedu. Pre 41. godine smo ih poslednji put pobedili na Old Trafford-u. Nadam se da do nove pobede nećemo čekati ni godinu dana!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 18:28

Pa takooooo je nemogu opisat kako mi je drago citav dan skacem po kuci
Willi me odusevio, Sissoko zvijer od igraca,svi su odlicno odigrali mozda je gouffran samo malo zakazo
I HBA je odlicno odigrao ono vremena sto je ostalo .. izgleda da mu je odlicno sjela ova pauza Very Happy
Strasan igrac ima potencijala da bude jedan od najboljih u Premier ligi al nekad djeluje tako nezainteresirano, problem u glavi samo valjda ce nadoc to uskoro nakon ove divne pobjedeeee flower cheers cheers

edit: tek sad vidim koliko sam puta napisao 'odlicno' Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 18:35

Tottenham trenutno igra, Chelsea izgubio, M. City nereseno sa Southamptonom, Liverpool pobedio, Arsenal-Everton igraju sutra. I dalje smo sesti na tabeli, moze da nas preskoci Tottenham ako pobedi na teskom gostovanju kod nasih sugavih komsija!
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 18:44

Ovo je neopisivo.
Nisam znao da je toliko dugo trajao post.
Po meni su postali sampioni....
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 20:31

Ne mogu da verujem.Kada sam video rezultat poludeo sam od srece:D .Stvarno neopisiv osecaj.Zelim momcima samo tako da nastave.Liga sampiona je blizu.Idemo svrake:D 
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 21:48

Evo i šest sati posle utakmice ja ne mogu sebi da dođem!Shocked 
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 21:58

Dodjem kuci sa posla na pauzi izmedju dva poluvremena i odgledam historijsku pobjedu u gostima kod Manchester Uniteda.
Svaka cast, ipak necemo ispasti ove sezone.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptySub 7 Dec 2013 - 22:59

Ovu pobedu cu pamtiti ceo svoj zivot.Nadam se da Mancester mozemo pobediti i u godinama koje slede,i da ova pobeda prekida jednu barijeru.Red je da se vratimo gde nam je i mesto.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptyNed 8 Dec 2013 - 0:00

Mene euforija nije nesto odsljakala. Jako mi se svidelo Pardiolino ponasanje po zavrsetku utakmice: nije skakao, lozio se i palio, proslavio je pobedu gospodski, mislim da je svestan da ovo nema veze sa Fergusonovim Manch. Ne umanjujem znacaj pobede ali da je danas na klupi sedeo matori gad ne bi ovako izgledalo. Pojebasmo mrtvog lava, takav je posao i ko ih jebe, ali euforija me stvarno nije opalila. Prosle godine na onih 4:3 sam izgoreo, popizdeo sto ih nismo dobili. Ovo danas kao protiv Wba ili tako nekih smrda.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptyNed 8 Dec 2013 - 9:36

Slazem se sa srkijem u potpunosti. I jos jedna stvar koju Pardi nece ni pokusat ispraviti je totalna nepovezanost u igri. Malo sposobnija ekipa bi totalno dominirala juce u manchesteru. Totalno smo nemocni i jedva dolazimo u priliku za go. Duge lopte i greska odbrane su nam jedine prilike a domacini su imali 2 ozbiljne prilike i to je sve. Ne bi se ja bunio da ovako nastavimo igrati i pobjedjivati. Realno govoreci nismo materijal za LP i nemojmo se zanositi. Pobjedili smo manchester i to mozemo zahvaliti Aniti koji je cist go odbranio rukom (ne namjerno, ali cist go i to rukom). Drago mi je sto nisu dobili penal, znajuci koliko ih je njima poklonjeno minulih godina.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptyNed 8 Dec 2013 - 10:00

Dosli su sa dosta postovanja prema MU, tako mi izgleda. Taktika je bila da se gol ne primi, cuvaj mrezu pa sta bude. Treba ekipama vremena da pocnu da dolaze tamo po 3 boda. Ali realno ne lice ni na kurac, tesko ide Moyesu.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptyNed 8 Dec 2013 - 10:31

Mislim da i Moody i Srki greše. Prvo i sa mnogo boljim timom mi tamo nismo pobedili 41. godinu. Drugo, odigrali smo hrabro, srčano i lično mislim da nismo imali respekta prema njima, jer smo znali u kakvim su oni govnima.

Manchester U (A) - Page 2 Ba5oE32IcAAyrMk
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptyNed 8 Dec 2013 - 10:55

Savicu igrali smo mi na Old Trafordu i mnogo bolje utakmice od jucerasnje. Manchester nikad goru nije odigrao protiv nas od jucerasnje. Bilo koja ozbiljnija ekipa od nase je juce mogla da uvali jos 2 gola sigurno. Nasa ekipa moze bolje, imamo igrace za to i moramo bolje. Igra je bila potpuno ista kao i protiv Swansea. Ako zele da nastave u ovom trendu i da pobjedjuju dalje, moraju puno da rade. Neka ih nafura ova pobjeda i da pocnu konacno da pobjedjuju ova govna od ekipa (sunderland na celu pa zatim hull, everton, swansea).

Da se razumijemo ja sam prezadovoljan pobjedom i pozicijom na tabeli. Juce smo pobjedili ekipu koja je na 9. poziciji u ligi, rastimani orkestar, ekipu koja je vezala 4 utakmice bez pobjede, dvije kod kuce bez datog gola. Nismo pobjedili Bayern. Uzivajte par dana u pobjedi i treba da uzivamo. Ali daleko smo od ekipe koja moze izvuci 5. poziciju na tabeli.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptyNed 8 Dec 2013 - 11:01

Juče sam bio mrtav bolestan, nisam mogao da gledam tekmu, zaspao. Probudim se i vidim da smo dobili - ko da sam dobio na lotou. Zajebite priču da to nije više onaj manchester, nije tu ferguson - dobili smo govnare u njihovoj kući. Nije tu bitna forma ili bilo šta drugo - u ovome se uživa! Dugo!!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptyNed 8 Dec 2013 - 11:16

@ moody
Jeste da smo na Od Trafford-u igrali bolje utakmice od jučerašnje, ali smo ih remizirali ili gubili. Jedina razlika od tih boljih utakmica je što smo juče POBEDILI i to u njihovom dvorištu!

@nufc96
Apsolutno. Šta nas briga što to više nije taj Man U i što im tamo više nije Ferguson, jel' tako? Dobili smo ih i to je to!


Jbt-e, cela Engleska nas hvali a mi ovde sami sebe kritikujemo!


Manchester U (A) - Page 2 Andersona-zezaju


BBC Radio - Cabaye-ov gol.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 EmptyNed 8 Dec 2013 - 12:34

Pa kada pogledaš kakav su glavomet igrali na sredini terena,to govori da smo držali utakmicu u svojim rukama posle gola.Igra nije bila Bog zna šta,ali je odbrana bila fantastična.
Juče je malo i Mančester osetio šta je sudijska nepravda,ali i treba.Koliko je puta njima sudija pomagao.
Ali da,trebali smo da ih oduvamo sa petardom,pa da ,,Teatar snova'' na kome i jeste pozorišna atmosfera pa mu i ime stoji,bude prazan već u 50. min Twisted Evil 
Sve u svemo tooo jee slaatka,slaaatka pobedaaaa! cheers 
Ali stvarno,oće li pući ta petarda protiv nekoga više ili barem 3-0 pa da gledamo konačno opuštenu tekmu hehe
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Manchester U (A) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Manchester U (A)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: