Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Manchester U (A)

Ići dole 
+11
pirLe
NewBoy
RIOT
Savic
spira
Becej City
Admin-Roby
Pedja
milan25
moody
Srki
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 10:42

Niko ne otvara temu a utakmica je blizu. Direktan prenos na SK1 od 13.45h.

Rooney ne igra zbog suspenzije, RVP je pod znakom pitanja, kao i Sokolar kod nas (videce se pred samu utakmicu moze li da igra, povreda pete je u pitanju mada ja sumnjam na mozak), HBA bi trebao da bude u ekipi.

Na Old Traffordu nismo pobedili od 1972. godine, svi se secamo onog pizdenja od prosle godine kad izgubismo na pravdi boga, 3 puta smo vodili i uspeli da izgubimo 4:3(i udjemo u 7+ Very Happy ).

Ako sada nije prilika da se prekine tuzna tradicija onda ne znam kada jeste!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 11:17

samo pobjeda danas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 11:23

Nešto ne vjerujem da MUTD može da izgubi dvije za redom kod kuće, ja bih i bodom bio prezadovoljan mada nisam pretjeran optimista.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 12:44

Toliko dugo nismo pobedili u Mancesteru,a danas nam se pruza idealna prilika.Svestan sam da nece biti lako,znam da je nenormalno da Mancester izgubi dva puta kuci,znam da nam tradicija ne ide u prilog,i jos puno toga.Nasu sansu vidim u tome sto igraju vrlo slabo,sto nastupaju bez Persija,Runija,Kagave,itd...Svestan sam da cesto gledam i razmisljam navijacki,ali ovog puta imam neki mnogo dobar osecaj! Srecno.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 12:59

Sad sam gledao na Sky sportu, igra Van Persie i imaju dosta izmjena u ekipi, igra im od početka Nani, Januzaj i Hernandez. Kod nas jedina izmjena u odnosu na startnu postavu protiv Swansea je Anita umjesto Šole, postava 4-3-3.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 13:06

Sad sam i ja video.Igra Persi,stari govnar! Hrabro momci,pa sta bude.Verujemo u vas i vase mogucnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 13:35

Cisse? Je l u ekipi?
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 13:46

Srki ::
Cisse? Je l u ekipi?
Rezerva, i on i Ben Arfa a i Šola skupa sa njima Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 13:52

Shola je ocekivan da pusi klupu. Budala Cisse mozda moze danas da iznenadi, ako udje uopste.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 13:55

Cabaye izvaljuje zglobove Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 14:37

Cabaye namjerno dobio zuti karton da bi odmorio u sledecoj. Katastrofalno igramo, malo bolja ekipa bi nas dobila ( manchester to do sada nije). Pa nismo prisli na 20 metara, samo duge lopte i na kraju Debuchy dobio 2 prilike, tanko. Vidjet cemo kako ce pardi da uradi brifing na poluvremenu i da motivise ekipu.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 14:41

Baš loša utakmica, brukaju nivo Premier lige i jedni i drugi. Naši totalno nezainteresovani u napadu, taktika postavljena za 0:0, sumnjam da ako ostane sve isto u drugom poluvremenu mi možemo sačuvati svoj gol a ovakvom igrom ne možemo dati sigurno. Vidjećemo, ja bih rađe da igramo ofanzivnije pa nek' i izgubimo, jebo gledanje ove patnje.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 14:52

Mogli bu HBA i Cisse da dobiju po sansu pa da probaju da ih razdrkaju malo. Remy standardno dobar. Steta pa je Debuchy bio u sansi, da je neko ofanzivniji mozda bi ga dao.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 15:05

cabayeeeee
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 15:09

Sissoko mu je namestio na tacnu. Lepo. Sada pametno, samo cekati greske i na kontru jos jedan. Mora MU da krene napred.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 15:37

Pusite nam ga sada, posle 40+ godina imate tu cast!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 15:40

dajte samo Musi da trci u kontre. Svaka cast. Nisam ocekivao stvarno
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 15:41

Auuuuuuuuuuu, što volem kad sam pesimista pa me naše zvijezde opovrgnu. Doduše da danas nismo pobijedili ovako slabi M.United onda stvarno ne znam kad bi. Malo nas je sreća pogledala(a i sudija jednom za promjenu - ona odbrana Anite na liniji rukom), ali ne može ni nas vječno drkati. Dobro je, ipak je ono u srijedu bio dan slabosti, serija se nastavlja...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 15:43

NAJSLADJA POBEDA OTKAD PRATIM NJUKASL!!!!!!!!! SAMO STO NISAM ZAPLAKAO OD SRECE!!!!! PUSI GA MANCHESTER !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 15:43

FENOMENALAN OSECAJ!!!!!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers 
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 15:45

POBEDAAAAA!!!cheers cheers cheers 
Jaoooj kakav osećaj!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 15:50

Najsretniji dan u zivotu!!! Pobediti Mancester u gostima je bio moj najveci san! Od danas to vise nije.Ponosni smo na vas,svaka cast na ovome sto ste nam podarili.Mojoj sreci nema kraja.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 15:50

uzivam u pobjedi. Jebem ti i manchester, nek smo im ga uvalili. Moramo nesto ozbiljno mjenjati u nasoj igri. bez obzira na pobjedu tesko dolazimo do 16-erca. Tri šuta iz 16 metara na utakmici je malo. Znam da je ovo tesko gostovanje i da smo sretni sto smo i toliko imali, ali ni protiv Swansea nije bilo bolje. Sve su forsirali suteve za 30 metara. Dobru ekipu imamo samo da ih Pardi malo galvanizuje. Da imamo iole bolje trenera svasta bi pravio od ovih igraca.

Cabaye se izgleda preplatio na golove manchesteru Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 15:51

Video je Mančester ko je JUNAJTED cheers cheers cheers 
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) EmptySub 7 Dec 2013 - 15:59

Nema vece pobede od ove! Ovo sanja svaki tim,ali se snovi retko ostvaruju.Idemo dalje,sad nema kraja.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Manchester U (A) Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester U (A)   Manchester U (A) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Manchester U (A)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: