Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Mapou Yanga-Mbiwa

Ići dole 
+9
Admin-Roby
moody
Pedja
Srki
RIOT
Becej City
Mitro's on fire
spira
Alan Smith17
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptySre 22 Okt 2014 - 0:30

Srki ::
moody ::

Još jedan bivši igrac dao gol : Milner (davno otišao, ali još ga nisam prežalio, naše dijete, najmladji koji je zaigrao za NUFC u premierligi)

Koliko se secam on je kod nas dosao iz Leedsa?

Jeste, za Leeds je debitovao sa 16 godina.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptySre 22 Okt 2014 - 5:53

I ja mislim da je dosao iz Lidsa, on i lenon su poslednje dobro sto je izaslo iz leeds-a. Na pocetku tekme sam napisao da startuje, nisam ocekivao ovakav rezultat Smile Demonstracija sile...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptySre 22 Okt 2014 - 10:36

Dosao veoma mlad iz Leedsa i ja ga smatram "nasim klincem".
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptySre 14 Jan 2015 - 16:11

Roma je prekinula pozajmicu jednu utakmicu pre aktiviranja klauzule o kupovini (5,5 miliona funti).

Sada ćemo videti da li je problem bio u odnosu sa Pardewom, ili je nešto drugo po sredi, budući da je on od danas ponovo naš igrač.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptySre 14 Jan 2015 - 17:22

RIOT ::
Roma je prekinula pozajmicu jednu utakmicu pre aktiviranja klauzule o kupovini (5,5 miliona funti).

Sada ćemo videti da li je problem bio u odnosu sa Pardewom, ili je nešto drugo po sredi, budući da je on od danas ponovo naš igrač.
odakle ti to? ja sam shvatio da nije odigrao do sada samo 20-u utakmicu poslije koje bi Roma morala da nam da  extra £5.5m - prije će biti da će prekinuti posudbu i pokušati ga otkupiti...znači £5.5m nije kupnja već novac koji bi klub (u stvari debeli) dobio za 20 odigranih utakmica za Romu...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptySre 14 Jan 2015 - 17:43

Vidjećemo šta će biti. Mada mi zvuci previse5.5 miliona funti za 20 utakmica. Obicno su ti bonusi manji.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptySre 14 Jan 2015 - 17:51

pa kod nas je na plači, Roma daje nekih 20% primanja ostalo NUFC
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptyČet 15 Jan 2015 - 16:26

toon72 ::
RIOT ::
Roma je prekinula pozajmicu jednu utakmicu pre aktiviranja klauzule o kupovini (5,5 miliona funti).

Sada ćemo videti da li je problem bio u odnosu sa Pardewom, ili je nešto drugo po sredi, budući da je on od danas ponovo naš igrač.
odakle ti to? ja sam shvatio da nije odigrao do sada samo 20-u utakmicu poslije koje bi Roma morala da nam da  extra £5.5m - prije će biti da će prekinuti posudbu i pokušati ga otkupiti...znači £5.5m nije kupnja već novac koji bi klub (u stvari debeli) dobio za 20 odigranih utakmica za Romu...

Koliko sam ja shvatio, klauzula o kupovini se u ovom slučaju aktivira nakon 20 odigranih utakmica. Možda Roma pokušava da izboksuje nižu otkupnu cenu na ovaj način.

Bilo kako bilo, mislim da je sada pravo pitanje da li je MYM bio registrovan u klubu pre nego što je otišao na pozajmicu. Jer, nekako ne vidim mogućnost da ponovo zaigra za nas posle svega, a ukoliko ga Roma ne otkupi, u tom slučaju ne bi mogao da pređe ni u jedan drugi klub.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptyČet 15 Jan 2015 - 18:19

Ko da kaze da li da ga vracamo ili ne? Nemamo trenera, nema ko da sklapa ekipu. Jebes posao.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptyČet 15 Jan 2015 - 18:23

RIOT ::

Bilo kako bilo, mislim da je sada pravo pitanje da li je MYM bio registrovan u klubu pre nego što je otišao na pozajmicu. Jer, nekako ne vidim mogućnost da ponovo zaigra za nas posle svega, a ukoliko ga Roma ne otkupi, u tom slučaju ne bi mogao da pređe ni u jedan drugi klub.
Ako i nije registriran smijemo ga registrirati (normalno ako se vrati)...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptyČet 15 Jan 2015 - 19:21

U Romi se odlično pokazao,čak je osetio i Ligu Šampiona gde je takođe bio odličan.
A nama jaaaako treba dobar štoper.Videćemo...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptyPet 16 Jan 2015 - 1:34

Lepo bi bilo da se stvarno vrati.Bolje on da igra,nego limitirani Wiliamson.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptyPet 16 Jan 2015 - 8:20

Traje prelazni rok, do prvog februara se mogu registrovati igraci, tako da iako nije bio registrovan moze biti do februara. Treba nam kao budali samar.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptyPet 16 Jan 2015 - 9:05

Thug ::
Traje prelazni rok, do prvog februara se mogu registrovati igraci, tako da iako nije bio registrovan moze biti do februara. Treba nam kao budali samar.

Mi bismo mogli i ukoliko je bio registrovan za nas, naravno. Ali mislim da hoće da ga uvaljaju odmah nekom ako Roma neće da plati, a to neće moći jer pravila brane da igrač može da bude registrovan za više od dva kluba u toku jedne sezone.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptyPet 16 Jan 2015 - 9:48

Mislim da ga nece prodavati trecoj strani, posle povrede saylora. Ako to urade nek se nose u tri pm...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptyPet 16 Jan 2015 - 10:36

RIOT ::
Thug ::
Traje prelazni rok, do prvog februara se mogu registrovati igraci, tako da iako nije bio registrovan moze biti do februara. Treba nam kao budali samar.

Mi bismo mogli i ukoliko je bio registrovan za nas, naravno. Ali mislim da hoće da ga uvaljaju odmah nekom ako Roma neće da plati, a to neće moći jer pravila brane da igrač može da bude registrovan za više od dva kluba u toku jedne sezone.


Upravo zato je Ben Arfa popusio za transfer. Na holdu je u Nici, ili gde je vec otisao - ne znam te francuske gurabije.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptySub 17 Jan 2015 - 21:00

12'

Mapou Yanga-Mbiwa (AS Roma) dobiva žuti karton.

Upravo sa utakmice. Znaci decko igra u Romi.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptySub 17 Jan 2015 - 21:13

moody ::
12'

Mapou Yanga-Mbiwa (AS Roma) dobiva žuti karton.

Upravo sa utakmice. Znaci decko igra u Romi.

Da, izgleda da nisu uspeli da se dogovore sa Ashley-jem.

Ovaj članak prilično dobro objašnjava Mapouvu situaciju. http://www.themag.co.uk/the-mag-articles/roma-drop-mapou-yanga-mbiwa-avoid-contract-clause-buy/
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptyUto 20 Jan 2015 - 21:29

Mbiva igra veceras za romu protiv Empolija u kupu...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptyČet 22 Jan 2015 - 15:12

Nema nista od njegovog povratka.Mislim da ga vise necemo gledati u nasem klubu.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptyUto 27 Jan 2015 - 19:00

Potpisao permanenti ugovor sa Romom. Visina transfera je 7 miliona eura. U transfer je uračunata i suma od 1.5 miliona eura, koliko je Roma platila za njegovu pozajmicu na početku sezone.

Yanga je u NUFC stigao za 8.4 miliona eura, odnosno 6.7 miliona funti.

Iako je imao nekoliko dobrih utakmica za NUFC, nikad ga nisam preterano cenio.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptySre 28 Jan 2015 - 9:14

U funtama: 5.5M i nosi!

http://www.bbc.com/sport/football/31009753

Sta znam, ne zalim ga suvise. Mada od nas je i bog dig'o ruke, sto ne bi i ovaj gresnik.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptySre 28 Jan 2015 - 10:49

Cenim da je dovoljno kvalitetan da igra pre wilija i saylora. Zasto nije, ne znam. Gubitak je veliki, pogotovo zato sto nemamo stopera. E sad, sta je tu je...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptySre 28 Jan 2015 - 12:42

I meni je bio nekako divlji igrac.Ni meni nije jasno kako nije igrao pre Wilijamsona,ali sta ces.Mozda je bio u svadji sa Pardiem,pa ga ovaj sabotirao.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 EmptySre 28 Jan 2015 - 17:56

Ne bi me cudilo...kod pardeva pola igraca koji zasluzuju nisu igrali iz njemu poznatih razloga.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mapou Yanga-Mbiwa
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Yoan Goffran,Yanga-Mbiwa i Massadio Haïdara u Newcastle-u.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: