Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Mapou Yanga-Mbiwa

Ići dole 
+9
Admin-Roby
moody
Pedja
Srki
RIOT
Becej City
Mitro's on fire
spira
Alan Smith17
13 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyČet 14 Nov 2013 - 22:45

Mapou Yanga-Mbiwa Mapou+Yanga+Mbiwa+Newcastle+United+FC+v+FC+cmG8E_5Ms4Il
Personal information
Full name Mapou Yanga-Mbiwa
Date of birth 15 May 1989
Place of birth Bangui, Central African Republic
Height 1.84 m (6 ft 0 in)
Playing position Defender
-----------
Senior career

2007–2013 Montpellier 186 (4)
2013– Newcastle United  23 (0)

National team
2009–2010 France U-21  8 (1)
2012– France 3 (0)

skužio san da naš Mbiwa nema svoju temu...
zadnjih par utakmica se malo popravio nakon onih kikseva na pocetku sezone i onog crvenog kartona protiv liverpoola

nije mi jos jasno kako je proslu utakmicu protiv Spursa uspio izbacit ono s linije Very Happy 

svi se nadamo da ce digniti formu i prilagoditi se Premier League jos vise...ali napreduje, dobro se snašao sa Williamsonom u paru...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyPet 15 Nov 2013 - 3:04

Mene jos uvek nije odusevio.Treba mu dati jos neku priliku,i videti ide li na bolje.Mislim da on moze bolje,i da nije rekao svoju poslednju rec.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyPet 15 Nov 2013 - 9:39

po meni odlican igrac da sluzi kao zamjena Tayloru i Colou
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyPet 15 Nov 2013 - 17:25

Ima potencijala. Nekoliko puta je ispao šaran sa svojim procenama ali mlad je (24 godine). Ima još mnooooooogo da uči, pre svega o postavljanju igrača odbrani i oko procene leta lopte ka igraču u odbrani, jer je on odbrambeni igrač.

Al' sam sročio, ni ja ne razumem ove dve rečenice. Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyPet 15 Nov 2013 - 17:58

To si srocio kao neki fudbaler. Ono lopta je okrugla, itd.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyNed 6 Apr 2014 - 17:38

Drvlje i kamenje na MYM-a.

Stvar je u tome da on nije nimalo loš ŠTOPER. Statistički, najmanje golova smo primili kada su defanzivni tandem bili on i Williamson, a to sada svi zaboravljaju. Takođe, u pitanju je igrač koji je sa 23 godine bio kapiten Montpelliera, u doba njihovih najboljih rezultata.

Yanga-Mbiwa je loš BEK. I ne treba da ga koristimo tamo. Ono što tek ne treba da radimo, je da ga koristimo kao žrtveno jagnje i da krivimo samo njega za loše rezultate.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyNed 6 Apr 2014 - 17:45

Meni deluje da od njega leba nema a sta je bio i gde je bio...
Ne krivim ja samo njega, daleko od toga ali nece od njega biti neka sila. Jos jedan u nizu nistavnih likova.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyNed 6 Apr 2014 - 20:16

Pre pet meseci sam napisao da jos mora mnoooogo da uči, ali, mislim da je on ponavljao razred.

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyNed 13 Apr 2014 - 16:44

kadsmo dobili Tottenham u gostima, i u to vrijeme par utakmica Mbiwa je extra igrao, i došao Colo iz Argentine i uzeo mu mjesto, Williamsona nije mogao maknit Pardew iz ekipe jer je i on pokazivao igre na pragu reprezentacije...

al koji se mozak sjetio Sholu stavit u napad onda i ne čudi Mbiwa ne beku  No 
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyNed 8 Jun 2014 - 13:06

Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyPon 9 Jun 2014 - 8:58

Obzirom da je bio kapiten Monpeljea kada je tim uzeo jedinu ligu, govori o njegovom kvalitetu. Ne mogu da pricam o coveku koji je igrao jako malo, i to na pogresnoj poziciji. Iskreno, ne bih ga prodavao. Treba nam. Ne znam kako je covek krivac kad nije ni igrao toliko...Postoje dva krivca za ovakvo stanje.
1) Debela krmaca, ponovo je dozvolio da nam najbolji igrac ode (za velike pare) ali bez ikakvog pojacanja, ili zamene za istog.
2) Pardew koji ni trunku taktickog znanja nema. Da ne pricam o planiranju ekipe...Dovodi kolbeka (zadnjeg veznog iako ima dva ekstra igraca tu), a ne trazi igrace na pozicijama koje strce.
Stvarno vec postaje frustrirajuce pratiti ovaj tim Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyPon 9 Jun 2014 - 14:54

Ovaj treba ostati i mora mu se dati prilika da vise igra.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyNed 13 Jul 2014 - 13:35

Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyNed 13 Jul 2014 - 14:15

Za sada su to samo nagađanja....nadam se da neće već će ga mutavac na našoj klupi napokon početi koristiti na mjestu koje on prirodno igra...ja vjerujem da je riječ o stvarno odličnom igraču koji će svoje najbolje utakmice tek odigrati - ode li on spali smo na 1 i 3/4 centralna braniča (3/4 jednako podjeljene na Saylora i Willia)
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyNed 13 Jul 2014 - 14:24

Morao bi da ostane.Mislim da nije los igrac,ali da se nije pokazao u pravom svetlu.Treba nam u najboljem izdanju.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyNed 13 Jul 2014 - 14:49

Ne bih se uopšte potresao i da ode.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyNed 13 Jul 2014 - 16:07

Dečko nije odigrao 2 vezane utakmice na jednoj poziciji.Žrtva preglupe rotacije i krpljenja rupa gospodina moralne nakaze AP.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyNed 13 Jul 2014 - 16:23

Ne deluje mi kao neki prejeban kalibar. Kakve smo igrace prodali a da nismo trepnuli...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyNed 13 Jul 2014 - 17:26

On je papreno placen da bi otisao za tako kratko vreme, bez pruzene prilike.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyČet 24 Jul 2014 - 22:54

Bordeaux and Newcastle closing in on Yanga-Mbiwa loan agreement


According to our colleagues at RMC, Bordeaux have made a loan offer for Newcastle central defender Mapou Yanga Mbiwa.

The player wants to join Bordeaux, but Newcastle and Bordeaux are currently discussing wages.

The Magpies want a greater portion of the player’s wages taken care of than is currently being offered.

http://www.getfootballnewsfrance.com/2014/bordeaux-and-newcastle-closing-in-on-yanga-mbiwa-loan-agreement/
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptyPet 25 Jul 2014 - 23:20

Ček,pa on je mlad,a i ako ode ko će biti zamena za CB-a?Vili?
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptySub 26 Jul 2014 - 0:26

Mislim da ce nas dovodjenjem iskusnog stopera i dobrog spica Pardi iznenaditi.. Jedva cekam da vidim dvojicu izabranih Very Happy
.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptySub 26 Jul 2014 - 2:48

Svi se potajno nadamo da ce dovesti jos nekog igraca.Lepo smo se lepo skockali,pa bi trebali da iskoriste priliku i jos pojacaju tim.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptySub 26 Jul 2014 - 9:44

Nekad ne treba pustiti nekoga da ode, bez adekvatnog resenja. To smo toliko puta osetili na svojoj kozi...
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa EmptySub 26 Jul 2014 - 23:52

Sledi prodaja.Mora vepar biti u plusu u svakom prelaznom roku.
Siguran sam da više nećemo dovesti nikog.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mapou Yanga-Mbiwa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mapou Yanga-Mbiwa   Mapou Yanga-Mbiwa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mapou Yanga-Mbiwa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Yoan Goffran,Yanga-Mbiwa i Massadio Haïdara u Newcastle-u.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: