Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle v Liverpool

Ići dole 
+8
Dinko
Alan Smith17
moody
Becej City
milan25
Srki
Pedja
m.c.t.
12 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyPet 18 Okt 2013 - 3:33

Newcastle v Liverpool Uc3r

Ovo kolo nam donosi nov ljuti derbi protiv Liverpula. Utakmica poznata u skorije vreme po tome sto su nas rasturili prosli put na St. James Parku sa 0:6, a jos poznatija po tome sto su Roby i Riot bili na tribinama Very Happy U toj utakmici Sturridge je nagovestio koliko je veliko pojacanje za Liverpool. Nama nije igrao Coloccini, a nece ni sad zbog povrede, dok Jonas Gutierrez nece igrati zbog nekih licnih razloga. Loic Remy, Moussa Sissoko, Mathieu Debuchy i Yohan Cabaye se vracaju sa reprezentativnih duznosti bez povreda (cudo zivo).

Iako bi svi zeleli osvetu u ovoj utakmici, navijaci su vise mislima okrenuti ka jos jednoj osveti.. a to je sledeca nedelja protiv Sunderlanda. Prosle sezone prvo nas je Sunderland tukao kuci 0:3, a onda je i Liverpool imao svoju zurku kod nas. Alan Pardew ima jedno filozofsko pitanje "Are we really good or are we really bad? We're not sure!". Dok on to sazna nama ce da skripi u odbrani, manjkace inteligencije i kreativnosti u sredini, a napad ce funkcionisati samo ako je neko od napadaca pod stereoidima (prvo je resetao samo Ba, pa samo Cisse, pa opet samo Ba, a sad samo Remy).

Facts:
- Liverpul ima najbolji pocetak sezone jos od 1990
- Steven Gerrard-u fali jos samo jedan gol do cifre 100. Sedam od tih 99 golova je dao protiv Newcastla, sto znaci da je dao samo vise protiv Aston Vile.
- Liverpul je pobedio 7 od zadnjih 10 utakmica protiv Newcastla (2 smo pobedili mi i jedna je zavresna nereseno).
- Pardew je debitovao protiv Liverpool-a, decembra 2010 i to sa pobedom od 3:1.
- Poslednjih 12 golova za Newcastle su postigli Francuzi (prestigli smo rekord Arsenala).
- Cisse nije dao gol vec 12 ligaskih utakmica.
- Dali smo 8 golova u prethodne 4 utakmice. Pre te 4 utakmice imali smo 14 utakmica gde smo isto tako dali 8 golova.
- Liverpool nije pobedjen u prethodnih 7 gostovanja (5 pobeda, 2 "iksa"), gde su postigli 17 i primili samo 5 golova.
- Od 11 golova koliko je Liverpool dao ove sezone, cak 10 je palo u prvom poluvremenu.
(BBC)

Ako izadjemo motivisani i sa zeljom za bitku, onda mozemo da ih dobijemo (kao i bilo koji drugi tim). Ako padnemo pod njihov pritisak onda ce to biti igra viktorije ispred naseg gola. Naravno nasa odbrana to nece moci da izdrzi. Pomeriti igru prema sredini, ne dozvoliti njihovim napadacima da se razmasu i drzati Cissea na klupi. Valjda mozemo izaci pozitivni i motivisani iz ovog duela i pred derbi mec protiv Sunderlanda sledece nedelje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyPet 18 Okt 2013 - 14:35

Odlican uvodnik,bravo majstore.Sta reci za derbi sa Liverpulom.Cekamo opasan tim,sa 2 vrhunska napadaca,solidnom sredinom terena,i vrlo cvrstom odbranom.Ocekujem pakleno tezak mec,ocekujem i dosta golova,ogroman motiv kod nasih,i potajno se nadam nekoj cudesnoj utakmici,i nasoj pobedi!Za nas bi mnogo vazno bilo da sutrasnji mec ne izgubimo pred derbi sa Sanderlendom.Nadam se da su nasi igraci svesni toga,i da ce sutra dati poslednji atom snage,i uz malo srece,uspeti da obezbede povoljan rezultat.Srecno momci,svi smo uz vas!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyPet 18 Okt 2013 - 15:08

Ovo treba resiti taktcki, mislim. Bez puno nepotrebnih zaletanja ka njihovom golu vec strpljivo do sanse (koju ce Cisse da realizuje juce). Zalepiti nekoga (koga?) na smrdljivog suareza.

Ne nadam se ama bas nicemu jer smo pokazali 1000 puta da protiv ovih ne znamo da igramo. Kompleks, sta li tek ne znamo.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyPet 18 Okt 2013 - 19:05

Pa gore nego prošli put ne može biti jelte'? Koliko mi je drago što sutra ne radim i poslije pauze od 14 dana mogu na miru da gledam utakmicu toliko me i strah šta će naši ljepotani da urade sutra jer početak ove sezone je pokazao da se od njih definitivno može sve očekivati, od očaja do zvijezda.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyPet 18 Okt 2013 - 20:15

Samo da nas ne iznenade kao prosle sezone kada su primili 6 komada na svom stadionu...
Nadam se cudu i da se nasi bore kao lavovi!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 0:15

Sest komada je ekstrem, ako to ponove treba ih spaliti u svlacionici sve. Kvota na liv je 1.9, meni to deluje da su nas potcenili. Ne kazem da nece da dodje, jebemliga.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 1:13

I za mene je kvota vrlo potcenjivacka.Jesu favoriti,jesu bolji,imaju samopouzdanja,ali sam siguran da i mi imamo svoje adute.Tesko je prognozirati ishod ovakvog derbija,ali sam siguran da imamo sanse.Treba igrati mudro i bez prevelikog srljanja.Moramo da sacekamo svoju sansu koja ce sigurno doci i koju moramo iskoristiti.Zapravo,mislim da ce kljucno biti da mi prvi povedemo na utakmici.Zelim osvetu!!!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 9:27

ja sam ocekivao kvotu 1,4 - 1,5 na liverpool. Ovako samo cudo u nasoj igri nam moze donjeti barem bod.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 10:19

Nisu oni tolika sila. Lepo su krenuli ali daleko od toga da ne mogu da se izbubesaju. Southampton ih je istresao, valjda mozemo i mi!?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:11

Malo sam kasnio, upalim TV taman za slavlje posle golcine Cabaya.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:27

Kako su jedva sacekali penal i crveni. Kurtoni!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:35

po meni nije crveni, govno vampirsko jedva dočekalo past, pao koda je neko bacio granatu na njega....mbiwa neinteligentno jako...u kurac
nisu nam mogli nista, i evo sad imamo igraca manje....
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:36

Kakav je kreten ovaj Yanga-Mbiwa, ide iz kiksa u kiks. A tako je lijepo počelo, bili smo bolji, još da uđe onaj Sisokov udarac eh, ovako slijedi nam 45 minuta paničnog branjenja...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:40

evo kazu u studiju da je samo žuti
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:42

Odigrali smo 40 minuta iz snova! Zaista je velika steta sto nismo imali malo srece u zavrsnici,i sto smo dobili crveni karton mnogo naivno.U nastavku sledi jos veci pakao.Bas sam uzbudjen,pa ne mogu vise ni da pisem.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:42

YMB ispao glup ko kurac, ali azurnost sudije da mu bukvalno zalepi crveni je konican. Mislim da je mogao da bi mu udario samar, samo da zastiti zubatu spodobu i pederski klub. Nadam se da ce po okoncanju utakmice dobiti ono sto silno zeli: francuski poljubac sa zubatim i redaljku sa svojom omiljenom ekipom. Jebo vas ceo liverpul i okolna sela. Mars u picku materinu! Ujebu svaku tekmu ali bas svaku protiv ovih govnara. Coloccini onomad fasovao crveni za "nameru" da startuje grubo na spodobu. Nisam video da se to ikada ikome sviralo u PL. Naduvajte mi se spolovila.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:45

Dummet IN
Sissoko OUT
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:46

Ja mislim kad bi pustio brkove da bi bio isti pokojni Freddie Mercury Very Happy  a odvratan mi je da je to čudo, prosto ne podnosim tog majmuna.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:47

Kako bi voleo da pravda na klaju bude zadovoljena,i da ih dobijemo pri kraju meca sa 2:1
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:50

Ne smes ove da pobedis, pola ekipe ce dobiti crvene ako povedemo. Miljenici pedrrskog fa.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:51

Sta je radio Tiote kod naseg golmana malo prije gola. On je kriv za ovaj penal pored glupog poteza Mbive.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:52

daj gerrardu žuti drugi jebem ti mater
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:54

di je sad penal i crveni jeben govnaa
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:57

Ni indirekta nema, kakvi. A retardirani Viskovic navija za pederase i to neskriveno.
Kako uvek useru utakmicu, sudije i viskovic. Spaliti ih zajedno.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptySub 19 Okt 2013 - 14:59

toooooooooooooooooooooooooooooooo dummtet ljubin te u čelo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle v Liverpool
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Liverpool v Newcastle
» Newcastle-Liverpool
» Liverpool-Newcastle
» Liverpool - Newcastle
» Liverpool vs Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: