Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle-Liverpool

Ići dole 
+13
moody
NewBoy
NUFC96
Dinko
pirLe
spira
aleksandar.sefer
Savic
mare90
m.c.t.
Serbian lassy
Pedja
milan25
17 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptyČet 25 Apr 2013 - 9:46

Subota 27.04.2013.godine 18,30, prenos na Sport klubu. Neki od članova foruma idu na utakmicu, želim im da se lijepo provedu i da prisustvuju našoj pobjedi. Mi ostali ćemo gledati TV prenos i zdušno navijati. Liverpool ove sezone igra po principu toplo-hladno a mi više hladno-hladno nego toplo-hladno. Koliko vidim mrski nam Suarez ne igra jer je postao zombi pa je počeo da ujeda fudbalere po terenu Very Happy (kažnjen 10 utakmica neigranja zbog ujedanja Ivanovića na zadnjoj utakmici protiv Čelzija).
Mislim da bi pobjedom otklonili sve nedoumice oko opstanka tako da igračima bolji podsticaj od toga ne treba. Žalosno je što se borimo za opstanak sa ovakvim timom ali valjda će u idućoj sezoni biti bolje.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptyPet 26 Apr 2013 - 13:33

Verujem u pobedu,mada nece biti lako.Mogao bi da odluci nas veci motiv,sto igramo pred domacom publikom,a i neigranje Suareza.Treba ovo dobiti,i popraviti utisak generalno lose sezone.Zelim da pozdravim Robija i Micka koji ce ovaj derbi pratiti uzivo na St Games Parku.Lepo se provedite momci,uzivajte u svim carolijama Engleske,radujte se pobedi Njuke! Zeljno cekamo vase komentare i izvestaj iz Newcastla.Mi ostali uzivajmo u derbiju i pobedi naseg kluba.
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptyPet 26 Apr 2013 - 19:28

Momci su u relativno dobrom stanju, malo stomacnih tegoba jer se tesko prilagodjavaju na englesku hranu. Malo je zeznuto i sa orijentacijom pri prelasku ulice - sto bi levo, sad je desno scratch Danas bilo suncano pa je bilo i setnje. Face pri prvom susretu sa St. Jamesom - neprocenjivo. Mogla bih da se zakunem da je tu bila i po koja suza u oku ali nije muski da se to prizna. Mada, plakati zbog voljenog kluba je greh koji se oprasta Very Happy
Jedino sto stoji kao nepoznanica je nedelja. Hoce li nedelja uopste postojati nakon sutrasnje utakmice i pijanke u nastavku ili ce da bude otkazana do daljnjeg ... drunken bom
Pogled sa vrha Baltic-a sa Gateshead strane na Newcastle...





[img]Newcastle-Liverpool Wqsosx[/img]
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptyPet 26 Apr 2013 - 22:23

Aaaah odlicno! Svaka cast Riot & Robi! Mislio sam da ce zaglaviti usput u nekoj birtiji ali svaka cast na ispunjenom cilju! KINGS OF THE NORTH! Very Happy Petak vece u Newcastlu... Roby nauci sledece reci... "Hey baby, I'm a big movie star, I need green card, lets make babies" pirat Uzivajte u svakom trenutku, rasirite zastavu, trazicu Vas na tribinama cheers

Sta da kazem o Liverpool-u? Ocekivao sam da cemo razbiti WBA ali jos jednom su nas neprijatno razocarali. Liverpool uvek donosi neku posebnu draz, ne sumnjam da ce biti brza utakmica, agresivna, a mi mozemo napraviti dobar rezultat samo ako budemo u stanju da 90 minuta odigramo fokusirano - bez padova.

Ovako otprilike Yahoo najavljuje postave za sutra
Newcastle-Liverpool Teams









Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptySub 27 Apr 2013 - 15:51

Sto se tice utakmice bice zeznuto.Liverpul i nije neki tim ove sezone ali nije ni Newcastle sto mi govori da ce biti interesanta igra.Nadam se neresenom i nicemu drugom.U pobedu sumnjam.Sto se tice Riota i Robija mogu samo da kazem momci svaka vam cast i da se lepo provedete.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptySub 27 Apr 2013 - 17:39

NUFC: Elliot; Debuchy, S Taylor, Yanga-Mbiwa, Haidara; Perch, Tiote, Cabaye (c); Sissoko, Cisse, Gutierrez
Subs: Harper, Williamson, Gosling, Anita, Ben Arfa, Gouffran, Shola Ameobi


Liverpool: Reina, Johnson, Enrique, Carragher, Agger, Lucas, Gerrard, Henderson, Downing, Coutinho, Sturridge.
Subs Jones, Coates, Skrtel, Wisdom, Suso, Shelvey, Borini.


Pardew kukavica....
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
aleksandar.sefer

aleksandar.sefer


Broj poruka : 31
Godina : 35
Localisation : Rudo/Banja Luka
Datum upisa : 20.12.2009

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptySub 27 Apr 2013 - 18:18

pozdav svima,jel moze link za mec
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptySub 27 Apr 2013 - 18:53

Sugavi Newcastle Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptySub 27 Apr 2013 - 18:58

Usta te mrtva jebem, Pardew.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptySub 27 Apr 2013 - 19:18

Kako vidim, postava je DEFENSE...

Bože, pa Pardju nije normalan....
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptySub 27 Apr 2013 - 19:22

Da mi je vidjeti utakmicu na kojoj je neko gledao Percha i rekao "ovaj ce biti pojacanje za nas". Samo da mi je znati koje su mogucnosti tog covjeka. Naprijed ne zna, nazad je slab. U skoku glup. A taktika je za posebnu pricu.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptySub 27 Apr 2013 - 19:55

Ja nemam snage ovo da komentarišem
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptySub 27 Apr 2013 - 23:31

Ako ovo večeras nije dovoljan motiv našem uvaženom menadžeru da podnese ostavku ili da mu gazda istu uruči onda stvarno ne znam kakvu još blamažu treba da pretrpimo pa da se to desi.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptySub 27 Apr 2013 - 23:37

joj u kakvu se situaciju dovodimo nevjerojatno ..
imam filing da cu zadnje 2 utakmice gledat sa puno vode,šećera i lexiliuma
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptyNed 28 Apr 2013 - 3:54

Veci sramotu od ove nisam nikad gledao! Blamaza koje ce se secati dokle god su zivi.Neka im svima sluzi na casti onako blacenje kluba!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptyNed 28 Apr 2013 - 9:11

Ja ne vidim gde bi mogli da uzmemo makar bod u naredna tri meča.

West Ham (A), QPR (A), Arsenal (H). Bojim se da ćemo ponovo ispasti.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptyNed 28 Apr 2013 - 9:42

Stvarno ne kontam, ima li Cisse mozga u onoj glavudži..

Pa Inzagi nije bio u ofsajdu onoliko puta na jednoj utakmici (s tim što je on znao zabijati)..

Pa Cisse primi loptu, sudia svira ofsajd i tako do besvijesti....

Ostale da ne komentarišem, a naročito AP, OTKAZ MU JE NEMINOVAN...Neka se nosi u kurac i on i taktika sa 3 defanzivna vezna.....
Pokvari mi dan svaki put kada gledam utakmicu....
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptyNed 28 Apr 2013 - 10:36

i tako juce izaso ja u grad i kontam ajde da odem na utakmicu u kafic da gledam. Nisam otiso i bilo mi je super. Na tiketu sam razmisljao da stavim 1X. Nisam i bilo mi je super.

Ne nerviram se uopste, sezona je propala onog trenutka kad smo ispali od benfike. A kakve smo srece ispast cemo i iz lige. Navijat cu i dalje za NUFC.

PS:momci ne znam sta je sa vama pa se nervirate toliko, ko da nismo navikli na ovakve stvari i desavanja u proteklih par godina, ja sam otupio
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptyNed 28 Apr 2013 - 10:46

Iskreno, ja se nerviram...

Tri kola pre kraja prevenstva nama treba tri boda kako bi ostali u ligi. Pa, zar je moguće da igrači to ne shvataju. Protiv West Ham-a i protiv QPR-a moraju da poginu na terenu, kako bi izvukli neki bod iz Londona.


KEEP THE FAITH!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptyNed 28 Apr 2013 - 12:14

http://www.nufc.co.uk/articles/20130427/pardew-we-apologise_2281670_3159680

Kakav smetljar i beskičmenjak, pa draže bi mi bilo da dovedu nekog lika iz konferencije da nas vodi ove tri utakmice pa nek' ispadnemo. Dvije zadnje utakmice na St.James Parku - gol razlika 0:9 a on se stalni izvinjava, da je negdje u Južnoj Americi već bi ga neko ubio. Budi čovjek jednom u životu pa daj ostavku.
Slična sudbina se očekuje pretpostavljam i u zadnjem kolu protiv Arsenala, ostaje da se vade na ove dvije naredne utakmice u gostima. Koliko vidim po sadašnjem stanju naša jedina šansa da ostanemo u PL je da Aston Villa i Wigan u zadnja 4 kola osvoje manje od 3 odnosno 5 bodova jer će nas kako stvari sada stoje prestići i u gol razlici. I na kraju, ako ovo što se desilo protiv Sunderlanda i Liverpoola(a i čitave ove sezone) debelom nije dovoljno da završi sa Pardewom i da dovede nekog normalnom menadžera koji će da pospremi tim za narednu sezonu(koju ćemo ipak i pored svega nadam se igrati u PL) onda nam je najbolje da prestanemo gledati utakmice NUFC-a i da sačuvamo živce za neke pametnije stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptyNed 28 Apr 2013 - 12:57

Upravo sam se setio da pogledam rezultat. Juce nisam pratio. 0-6???????? Alo!!!!
Je l gledao ko utakmicu, je li ovo realno ili sta? Ne gine nama CC, bojim se. Ne znam sta moze da podigne ovu ekipu.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptyNed 28 Apr 2013 - 13:36

Ja sam gledao utakmicu i rezultat je potpuno realan. Mogao je Liverpool i ubedljivije da nas dobije, mada, i ovaj teniski rezultat je bio dovoljan za mene i navijače da vidimo u kom smeru ide ovaj klub.

Mislim da su ključni igrači već mislima u nekom drugom klubu i da im je totalno svejedno i ako NUFC ispadne. Baš kao i u sezoni 2008/09.

Newcastle-Liverpool Article-2315879-1983E561000005DC-725_634x479


http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/eng_prem/predictor/default.stm

Evo, ovde su vam svi mečevi u naredna tri kola pa mućkajte. Mislim da ćemo ispasti zbog gol razlike. Imaćemo 37 bodova koliko i Wigan, ali će Wigan imati bolju gol razliku od nas.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptyNed 28 Apr 2013 - 14:20

Ne znam, raspored nije ni malo lagan. Igramo protiv direktnih konkurenata za opstanak a koliko vec pratim Njuku uvek smo u takvim mecevma smuseni I usrani. Situacija z krajnji alarm. Etoti ga sad, Debeli pa ga sisaj sa svojom politikom jadnickom. Pizda.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptyNed 28 Apr 2013 - 14:24

Newcastle United:
Dobar dan dobri igracu, zelis li preci u nas klub? Ne igramo u evropskim takmicenjima ali gradimo ekipu za naredni period. Platicemo ti vise nego ovi tvoji u
Francuskoj/Holandiji/Zimbabveu..., ali ipak manje nego sto bi ti platio Neki bolji engleski klub. Tvoj klub cemo natezati tri godine da spusti cijenu za koju stotinu hiljada, a i ti pomozi placuci kako zelis novi izazov. Kod nas ces za par godina kad postanemo sila zarađivati i vise. Evo bas smo na pragu da dovedemo jos nekoliko odlicnih igraca i stvorimo ekipu za buducnost.

Igrac: Moze, sto da ne.

Nekoliko mjeseci kasnije nakon sto bas i nismo u borbi za prva 4 mjesta i nismo se dovoljno pojacali....

Igrac: Gdje dođoh majko mila, Wiliamson im je odbrana, Perch igra na svim pozicijama iako ne zna ni da trci, Jonas ce biti izostavljen iz prve postave jedino ako ga pogodi grom neposredno prije utakmice, AMEOBI je glavni igrac koji treba da promijeni igru u napadu ako nam ne ide, a trener je vizionar. To se najbolje vidi kad pravi izmjene tokom utakmice. Vizionar za usrati stvar. Ali ja cu se truditi jer navijaci su dobri i tek sam dosao u englesku pa moram igrati najbolje sto znam.

nekoliko mjeseci kasnije, nakon sto je klub u zeznutoj situaciji ali ipak prodaje najboljeg strijelca.....

Igrac: Jebite se, samo da se sacuvam povrede, odigracu ovu sezonu do kraja i uzeti lovu, a onda ce valjda da se pojavi ponuda kakvog normalnijeg kluba. Jedino imamo sansu u europskoj ligi da nesto napravimo.


Nakon ispadanja iz evrope.

Igrac: Ispadosmo i iz evrope, boli me dupe, sad ce kraj sezone, odoh na more, valjda cemo ostati, mada mi je svejedno.


Mi na forumu: Ne valja trener, ne valja gazda, ne valja sudija, ne valjaju igraci.

Ma ljudi fudbal je otisao u kurac krasni. Igraci su karakterno šupčine, uprava kluba su šupčine, a navijaci koji tamo žive su pizde koje ne mogu da organizuju neki bojkot ozbiljini.
Hej ulaznica za utakmicu lige prvaka na borusijinom stadionu 18 eura iza gola. A u engleskoj? I nek probaju da se zajebaju sa zivcima navijaca kao sto ovi nasi rade sa nama.

Zadnje dvije utakmice kod kuce su signal da brod tone i to uveliko.




Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool EmptyNed 28 Apr 2013 - 15:17

Nema ovde (na Borusiji) karta za 18€. Cak I skuplje, dosta skuplje karte jednostavno ne mogu da se kupe-rasprodato unapred. Ovde se za BVB ali bukvalno umire. Bubrezi su se davali za kartu protiv Reala. Ja sam imao neku kombinaciju za Real ali propalo, navodno je trebalo da bude karata ali djoka, ne javi nam se "krtica".

Ne znam sta da vi kazem drugari. Da me ovo podseca na onu sezonu kad smo se rastavili sa PL podseca me. Opet vadjenje u poslednjih par meceva protiv rivala nikad motivisanijih da nas spuste. Svakako I svojevrsna provera karaktera nasih pulena.


Poslednji izmenio Srki dana Ned 28 Apr 2013 - 19:52, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle-Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Liverpool   Newcastle-Liverpool Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle-Liverpool
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Liverpool vs Newcastle
» Liverpool - Newcastle 2:0
» Newcastle v Liverpool
» Newcastle - Liverpool 1:1
» Newcastle v Liverpool

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: