Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 NUFC - Leeds (Capital One Cup)

Ići dole 
+4
Pedja
Srki
RIOT
moody
8 posters
AutorPoruka
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptySre 25 Sep 2013 - 9:23

i danas ocekujem pobjedu ( kao i uvijek od naseg kluba). Mada znajuci ekipu Leedsa i kako oni ulaze u ovo takmicenje i svake godine namuce prvoligasa, te znajuci kako nasa ekipa ulazi u ovo takmicenje:
izgubit cemo.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptySre 25 Sep 2013 - 9:49

Pardew je izjavio kako će utakmicu sigurno početi Sammy Ameobi, Paul Dummett i Cheick Tiote, dok su Yohan Cabaye, Jonas Gutierrez i Shola Ameobi definitivno otpisani za ovaj meč.

Dakle, Marveaux nema šta da traži u Newcastle-u. No 
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptySre 25 Sep 2013 - 10:09

Bolje je da cuva Marvoa za PL. Sto da ga aka protiv ovih seljaka. Mislim da ce biti mesta za njega. Pogotovo pored ovakcog Cissea.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptySre 25 Sep 2013 - 12:47

Izmesace karte veceras Pardju.Verovatno ce biti otvorena utakmica do samog kraja,a zbog "mira u kuci" ocekujem pobedu Njuke.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptySre 25 Sep 2013 - 21:33

Da nije kakva greska...Cise zabi gol...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptySre 25 Sep 2013 - 21:40

Ova akcija iz koje smo postigli gol je dokaz da fudbal može biti vrlo jednostavan i lijep a ne komplikovan i dosadan kako to često zna biti kada igra naš klub.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptySre 25 Sep 2013 - 23:44

Sammy 2 puta asistirao, Cisse dao prvi gol u sezoni. Doduse sve to ekipi koja je 13. u drugoj ligi ali ajde, daj sta das.

Odata je pocast legendi Garryju Speedu.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyČet 26 Sep 2013 - 0:10

Daj nemojte zezati...Sise gol i Sami 2 asista Smile
Nisam gledao utakmicu,ali me raduje sto kazete da su konacno odigrali lepo i prosto.
Pa sada pamet u glavu momci!
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyČet 26 Sep 2013 - 1:18

Drago mi je da smo dobili.I ovo je bila jedna prosecna partija,ali zasluzena nasa pobeda.Bilo je par lepih akcija,cak su i par puta razmenjivali vise pasova,ali kad bi trebali da daju onaj zavrsni,tu bi dolazilo do gresaka.Golovi su bili vrlo lepi.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyČet 26 Sep 2013 - 9:58

Pa Sise,ako nista drugo,mocice da igra Championship Smile
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyČet 26 Sep 2013 - 10:28

drago mi je sto Pardew nije odmarao cijelu ekipu, ja sam ocekivao ali bas skroz drugu postavu i da nas Leeds nagazi. Daj da i mi u ovom kupu malo progulimo dalje. Kad je izvlacenje sledecih parova?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyČet 26 Sep 2013 - 12:24

Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyČet 26 Sep 2013 - 12:59

sledece kolo sa City-jem. Valjda cemo se osvetit. Oni ce kombinovat postavu sigurno. Mi mozemo sa prvom i nagazit ih.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyČet 26 Sep 2013 - 15:16

Srki ::
Lepo je Cisse zategao glavom, nema sta.
Istina, ali je celu utakmicu bio nevidljiv. Opet.

Gouffran je bio daleko bolji, ali šanse da sledeće kolo započnemo sa Remyjem i Gouffranom su ravne nuli. Oni su za Pardewa isključivo krila.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyČet 26 Sep 2013 - 16:21

Nisam gledao utakmicu, samo ovo i sta sam sa BBC-ija procitao. Ne cudi me, odavno ob nije mislima gde bi trebao da bude.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyČet 26 Sep 2013 - 16:42

Bas mi krivo sto nam pao Mancester Siti.Nismo imali srece,jer nam oni uopste ne odgovaraju.Potajno se nadam da ce izvesti saren sastav,i da uz pomoc domaceg terena,i eventualno nase dobre igre,mozda i mozemo do iznenadjenja.Lepo bi bilo.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyČet 26 Sep 2013 - 18:46

Pedja ::
Bas mi krivo sto nam pao Mancester Siti.Nismo imali srece,jer nam oni uopste ne odgovaraju.Potajno se nadam da ce izvesti saren sastav,i da uz pomoc domaceg terena,i eventualno nase dobre igre,mozda i mozemo do iznenadjenja.Lepo bi bilo.
Daj bože. Ja nešto mislim da će i Pardew izvesti kombinovani sastav isto kao i Siti.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyPet 27 Sep 2013 - 0:54

Njihov kombinovani je svakako jaci od naseg polukombinovanog. Pri tome sumnjam da ce pickopacenici izvesti B tim.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyNed 29 Sep 2013 - 22:31

Voleo bih da vidim mladjeg Ameobija u ulozi koju je nekad imao Best. Da bude pomocnik drugom napadacu. Visok je, nije nesto jak ali moze da radi na tome. Ima i neku naslednu bangavu tehniku koja moze da zavara protivnika. Dovoljno je samo da odvuce nekog defanzivca na sebe ili da glavom spusta visoke lopte na drugog napadaca (kao sto je Best to odlicno radio). Naravno da bi sve to radio on mora biti jako pametan i imati sve te kalkulacije u glavi. Tu je glavni problem.

Svaka cast ekipi na prolazu u sledece kolo, dosadilo je vise da ispadamo od drugoligasa, treceligasa... Sitiju ovo nije toliko bitno takmicenje, a vec moraju da jurisaju u ligi sampiona, premier ligi... vrlo verovatno da ce zrtvovati jedno takmicenje a to bi moralo biti ovo najslabije. Ne zelim naravno nikakve poklone, vec da Newcastle izadje u najjacem sastavu i izgine na terenu! Ne moraju ni da prodju ali moraju dati sve od sebe!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyPon 30 Sep 2013 - 1:20

Kada daju sve od sebe,kada pokazu zube pa i kada onda izgube,nije mi toliko krivo!
Ja sam uvek da se igra ofanzivan fudbal,pa sta bude.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyPon 30 Sep 2013 - 13:31

Teskp da Samm moze da igra kao Best. Best je bio klasicna spicina, robustan, jak, mogao je da drzi na kicmi bekove. Sammy nije nista od toga. Slabasan je, ozbilhnobuletanje ne bi izdrzao. A kamo li da igra celu utakmicu tako.
Razjebasmo sasvim, za nase prilike, solidan napad Best-Ba, zadrzali smo sokolara .
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyPon 30 Sep 2013 - 13:39

Licno sam gotivio Besta vise nego Ba-icu...
Sav srecan da i NUFC ima Besta... ;-)
Sta ces cova se povrijedi ode u kurac i amin...
Ba-Cisese NO COMENT
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyPon 30 Sep 2013 - 15:11

Dobar je bio Best i vrlo zahvalan igrac.Kad su ga prodali mislio sam da su pogresili,medjutim ispostavilo se da se odmah tesko tesko povredio i da je imao veliku muku sa tim.Sammy je drugi tip igraca.Mozda bi mogao da ove godine eksplodira i bude pravo otkrovenje!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyPon 30 Sep 2013 - 19:04

Pa...bice to veliko iznenadjenje ako bude nesto od Samija Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) EmptyPon 30 Sep 2013 - 19:07

Ta povreda mi je nesto sumnjiva. Koliko vidim igra u Roversima. Ne pratim redovno ali kad pogledam, tu je. Mozda jeste ranjiv, ne znam. Ali lako smo ga se otarasili a sumnjam da je kostao vise od Shole?!?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Leeds (Capital One Cup)   NUFC - Leeds (Capital One Cup) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NUFC - Leeds (Capital One Cup)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» newcastle vs leeds
» Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL
» Gillingham FC - Newcastle (capital one cup)
» Morecambe-Newcastle (Capital One Cup)
» Newcastle-Man City (Capital One Cup)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: