Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle-Man City (Capital One Cup)

Ići dole 
+7
Becej City
milan25
Thug
Pedja
RIOT
Srki
moody
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 10:00

Do sada sam ja otvaro teme za kup, pa otvoricu i sada za srecu. Na kladionici cu preskocit. Iskreno ocekujem poraz, druge postave na terenu i neku sramotu od igre. I Pardewa da dobije otkaz.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 11:14

Situacija u odbrani ista kao i u nedelju tako da mislim da ce nam munuti jedno 2-3 laka komada i zdravo. Mi uteramo jedan, cisto da se ponadamo i to je to.


Poslednji izmenio Srki dana Sre 30 Okt 2013 - 16:57, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 13:48

Nisam trener, niti stručnjak. Zato moje mišljenje nije relevantno.

Saviću, ti se bolje razumeš u sve ovo, pa reci šta misliš. Čisto brejnstorminga radi.

Meni nije jasno zbog čega NUFC nikad nije dobro funkcionisao u formaciji sa tri centralna odbrambena igrača, recimo u formaciji 3-5-1-1. Realno, mislim da sada imamo ekipu kojoj bi ta postavka najviše odgovarala.

Santon i Debuchy su ispodprosečni igrači kada se radi samo o defanzivnim zadacima, a Pardew ih konstantno ostavlja nezaštićene. Pritom, primetio sam da naši bekovi često ne čuvaju protivnička krila, već centarfore.

Imamo Tiotea koji je defanzivni razbijač, Anitu koji je radilica, i Cabayea koji je genije u organizaciji igre. Imamo Santona i Debuchyja koji su odlični u napadu, a u stanju su da obave deo posla i u odbrani. Imamo Ben Arfu koji je biser, a kome ne damo slobodu.

Po meni, igrački profil NUFC-a bi u potpunosti išao uz ovu formaciju:

..............................................Krul.....................................................

.........................MYM................Colo.....................Taylor....................

Debuchy..................Tiote......Cabaye...........Anita...................Santon

...............................................Ben Arfa..............................................

..................................................Remy................................................

Anita je vredan i brz, i samim svojim radom mogao bi da pokriva dosta rupa u odbrani. Cabaye i Sissoko su kreativci koji mogu da organizuju stvari, a Tiote bi mogao da obavlja samo defanzivne zadatke.

Napad bi se oslanjao na organizovanu igru u vezi i ofanzivne bekove koji špartaju i probijaju, a Remy bi uvek mogao da se izvači na krilo i probija odatle. Očigledno bunarenje napadača ne ide ovim igračima, i nema smisla imati klasičnog špica samo radi reda. Bolje je organizovati vezu bokove, a golove može da postigne svako, ako mu ekipa napravi šansu.

Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 14:04

upravu si riot i ja mislim da bi to mnogo vise odgovaralo newcastlu nego dosadasnja 4-4-2 odnosno kako to vole novinari 4-4-1-1 (sto je njihova glupost, ali necemo o tome). Tesko nam je igrati sa samo jednim veznim a to je Cabaye, jer realno Tiote ne radi nista u napadu i njega treba forsirati samo i jedino kao def vezni. Krila su nam takodje karine, bekovi su mnogo bolji i jaci u ofanzivi. Za ovakvu taktiku bi Jonas bio savrsena zamjena ovoj dvojici.
I sta bi sa Sisokom? Po meni je on jedan odlican, nesto poput Yaye Tourea. Steta sto smo ga upropastili, a kad se sjetim kako je igrao kad je tek dosao.

Totalno si mi zagolicao mastu ovom taktikom. Steta sto bi trebalo neko vrijeme da se to uigra i sto Pardew nema muda za ovo ni 2%, niti iko razmislja o tome.

A sada o temi? Zna li se ista o nasoj ili City-evoj postavi za vcrs?? Volio bi da Pardi ubaci prvu postavu i da im se najebe keve i da se vrati samopouzdanje nakon sramotnog poraza u nedelju.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 14:32

Zivo me zanima sta ce biti veceras,i koja ce postava istrcati na teren.Voleo bi da pobedimo,ali nam Mancester uopste ne lezi poslednjih sezona.Ne zelim,a i ne smem da prognoziram rezultat.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 14:40

Klasicna 3-5-2 taktika kod nas bi izgledala nesto ovako:

Krul
--------saylor ----colo------MYM--------
debuschy--------tiote------------santon
-----------cabaye-------sissoko--------
-------------ben arfa------------------
-------------remy--------------------

Sa izmenama gde ne bi bilo 2 spica, vec poluspic i spic, e sad kod ove formacije mora biti dosta dopunjavanja i zatvaranja, njena najveca mana su proboji po bokovima, imao sam prilike da igram u ovoj taktici, desnog spoljnog, nije nimalo lako, mnogo trcanja, napad odbrana, Problem funkcionisanja ove formacije kod nas je isuvise lenjosti igraca. Jonas bi ovde bio usper samo da zna da centrira...Ova taktika se u napadu zasniva na proboju spoljnih igraca, a u odbrani vezisti (tiote, cabaye) zapusavaju rupe kada ovi izadju. Mozda bi mogli zameniti sissokoa sa anitom gde bi dobili na odbrani, ali bi onda ben arfa izgubio na slobodi jer bi morao mnogo vise da radi. U sustini to bi i normalno trebali raditi ali ne rade, i to je problem kod nas. Ovo je veoma riskantna taktika, zbog toga je i retko koriste, Juve pod konteom i udineze vec duzi niz godina igraju sa ovom taktikom. Mi nismo trazili igrace za ovu taktiku, sumnjam da bi uspeli sa njom. Sto se mene tice, pardew je po pozicijama na tabli odlicno postavio igrace...Mi trenutno iz mog ugla igramo 4-2-3-1 i tako bi po mom misljenju i trebali da igramo zbog igraca koje imamo, kao i klupe. Znaci sve je postavljeno dobro, ali nista dalje od toga, zadaci igraca nedefinisani, cabaye i tiote moraju da pokrivaju velik radius terena, tiote delimicno radi, cabaye ne igra u odbrani nista...kada bekovi izadju niko ih ne stiti, ostaje rupa, nema tecnosti igre, ne postuju se osnovna fudbalska pravila, colo nikada ne treba da pokriva beka! to radi zadnji vezni. Arfa i Goufran na krilu, sissoko poluspica, remy spic, lopta po zemlji, u prazno da trce za njom, pa da vidis kako drugacije ima da bude sve...ali jbg sto kaze micko, samo mozemo da razmenjujemo misljenje. Samo Treba disciplinovati igrace, motivisati ih, odrediti zadatke i mnogo bi bolje bilo.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 20:45

Šola i Sise starteri jebote. Nema Ben Arfe, Kabaja, itd...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 20:46

Kombinovani sastavi. Ajd da vidimo.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 20:58

Sta znas,mozda pokidaju Wink
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 21:24

Sunce moje drago, pa sta treba Cisseu da pogodi...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 21:38

i sad cuveni pardew pep talk...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 21:48

cutite ljudi fenomenalno igramo! Agresivno,napadacki ! Verujem u momke,Shola Ameobi fenomenalan.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 22:02

Tuzno je sto su ovi sa c timom, pri tome igraju kao da nas mole da ih izbacimo iz kupa i mi ne dajemo gol. Sise moj veseli idi negde i majcinu.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 22:47

Papiss, pička mu materina.

Ajde u penziju lagano.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 22:50

Ako dodje do penala na ispitu je nasa tradicija, tuzna naravno: nikada nismo prosli dalje posle penala koji su pucani na nasem stadionu!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 22:52

Ma, koji kurac penali. YMB resava!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 23:03

Znate sta, ja mislim da su nasi igraci komplet retardi. Ovakav gol, kakav smo mi primili (upravo, dakle 0-2) ne primaju osnovci na fizickom. Pardiola jeste ogranicen ali licnu retardiranost nece popraviti ni jedan trener. Mi zavrsavamo taman tamo gde nam je mesto i ne moze Pardiola tu puno da usere niti popravi. Ovi ne znaju da igraju fudbal. Jedna gomila praznoglavaca koji mogu samo da trce i da zuvaju loptu, tu osecaja za igru nema ni u snu. To im je sto im je, a i nama sa njima: 10.-20. mesta plasman i to je to. Murinja da im das, Klopa... koga hoces - oni su ljudi neznalice. Jebo trcanje, to mogu i ja. Definitivno smo ekipa ranga Wigana pa neka prica ko sta hoce, njegov problem.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 23:04

Imam utisak da Cisse puca penal i da nema golmana na golu da bi i to fulio. A ovo je stvarno smiješno kako ispadamo...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 23:09

A ja se jos ponadao da mogu mozda kakav-takav trofej da nam izvuku,izgleda da sam se ozbiljno zajebao...
Sto Srki kaze,imbecili,nema sta...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 23:13

A što je najgore od svega City bio zreo k'o kruška da ispadne večeras. Da je Remy igrao umjesto (.)(.) možda bi se sada i radovali.
Plus što će "dame" sada biti umorne i za subotu i čelzi, ni tu nam se ne piše dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptySre 30 Okt 2013 - 23:15

Toliko nemaju osecaja za prostor, za protivnika, gde moze da prodje, na koju stranu da ga zatvoris, osecaj za zivu igru. Ko majmuncine poslednje: nije mi ovaj nacrt'o na tabli sta ja trebam da radim kad udju u 16 i to je to, kriv trener sto sam ja retard. Jeste kriv ali sto te je doveo idiota raspalog. Sesta liga fudbaleri, svi: od odbrane do napada, svi. Mogu da prde sta hoce ali veze sa zivotom tu nema.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptyČet 31 Okt 2013 - 1:18

Dokle vise sa razocarenjima?!? Stalno se ponavljaju,stalno nas deprimiraju,stalno gube.Ne mogu vise,pocinjem da posustajem od svega! Tugo najveca!No 
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptyČet 31 Okt 2013 - 8:49

Opravdanje naseg "manager-a": "It Just Wouldn't Go In"
Pa naravno da nece, kad ne znas da postaviss igru...Spakuj se i pali, eno ti Brighton grad "sputanih" traze trenera, uklopio bi se max...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptyČet 31 Okt 2013 - 9:23

ponovo smo karine mrtve. U prvih 90 minuta sto sam gledao je sve stimalo dobro osim naravno raspalog Cisse-a. Komotno mu se mozemo zahvaliti na ispadanju. A onda je poceo raspad u produzetku. Onako primati golove je za ubistvo. Davno sam rekao za Mbiwu da je ko karina i da nema sta traziti na terenu i ispostavlja se svaki put tacnim. Drzala je koncentracija 90 min, iako su tome i zahvalni igraci City -ja sa svojim jalovim napadima.

Steta pa nemamo normalnog napadaca i nismo dali go u regularnom dijelu igre. Kod onog ponistenog gola ameobija iz ofsajda, onaj igrac koji mu je dodao ( nisam vidio ko je, i gledao sam bez tona) je trebao zatresti mrezu. Sazrio je City za ispadanja.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) EmptyČet 31 Okt 2013 - 9:24

Ma daleko je ovo od samo trenerove krivice. Duduci su to, dzaba njima objasnjavati bilo sta. Kad dodje neko ko zna s loptom i zna fuzbal ispadne cela ekipa smesna. Ne pomazu tu taktike, mora da se ume fudbal.


Poslednji izmenio Srki dana Čet 31 Okt 2013 - 22:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle-Man City (Capital One Cup)   Newcastle-Man City (Capital One Cup) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle-Man City (Capital One Cup)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Morecambe-Newcastle (Capital One Cup)
» Gillingham FC - Newcastle (capital one cup)
» Newcastle vs Man City
» Newcastle v Man City
» Newcastle - Man City 2:2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: