Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Mike Ashley - 5 godina vladavine

Ići dole 
+18
Thug
Pedja
NUFC96
Savic
toon72
Dinko
Admin-Roby
moody
milan25
RIOT
Becej City
Srki
Alan Smith17
mare90
NBB96
m.c.t.
zarkonio
spira
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptyUto 18 Feb 2014 - 13:20

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptyUto 18 Feb 2014 - 13:49

Brzi si od mene za 20 minuta Smile Stim sto i lee ryder pise o tome na tviteru.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptyUto 18 Feb 2014 - 14:06

Preletio sam preko ove vijesti tek tako i onda mi je ime zapalo za oko. Gledao sam ovaj WWE prije par godina i sto sam mogao skontati ovaj covjek je kreten teski. Znao je cak uci da se bori. Razumijem ja da je to show ali on je pravio budalu od sebe, imidž je srozao sebi pravo. Znam da je oborio par rekorda kao entertainment show (najvece zarade, najduze emitovanje itd), ali mislim da nema sta da trazi u fudbalu. Pa on bi htjeo da trenira sa igracima i da igra sa njima?

ovako ga zamisljam da ulazi na teren na st james parku
https://www.youtube.com/watch?v=ZdMrTfW1Xn4

pa i njegovi zaposleni ga zajebavaju
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptyUto 18 Feb 2014 - 14:33

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 1622777_649084051795274_206563417_n_zpsbc3e204d

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 5lduo8
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptyUto 18 Feb 2014 - 16:06

Sources close to WWE deny talk of a Vince McMahon takeover at Newcastle United


Talk of a takeover bid for Newcastle United from World Wrestling Entertainment owner Vince McMahon has now been quashed on both sides of the Atlantic

American sources close to the WWE have now confirmed to the Chronicle that there are “no substance” in rumours that exploded on Twitter and other social networking sites.

McMahon has been linked with a takeover of the Magpies twice now but United have always played down the stories.

Club sources once again were quick to shoot down rumours for the second time in the last 24 hours.

Toon sources also say there is no truth in talk of Alan Pardew having one game to save his job.

However, the Toon boss remains under pressure from some sections of fans after just one win in nine matches.

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Vince-McMahon-6721093


http://www.chroniclelive.co.uk/sport/football/football-news/sources-close-wwe-deny-talk-6722306?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptySre 19 Feb 2014 - 15:34

http://thespectatorsview.com/2014/02/19/newcastles-club-model-is-sound-but-its-functioning-is-all-wrong/?
Dobar tekst o tome kako funkcionise Krmaca, i da nije bas tako kako mi mislimo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptySre 19 Feb 2014 - 15:40

Sve mi ovo znamo, klub se samoodrzava ali se ne takmici. A liga je takmicenje.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptySre 19 Feb 2014 - 15:46

Poenta je sto debeli bas i nije nesto zaradio. Kada se na transfere koji bas nisu sjajni izuzev carrolla i cabaya dodaju plate igraca, pa promaseni transferi nije krmacin dzep bas napunjen kao sto nam se na prvu loptu cini.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptyČet 27 Feb 2014 - 11:54

Evo malo o zaradama. Koga ne mrzi neka cita:
http://www.bbc.com/sport/0/football/26343289
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptyPon 3 Mar 2014 - 22:23

Mršavko je ove godine na 256 mjestu Forbesove liste najbogatijih ljudi na svijetu. Prema njima težak je oko 5,5 milijardi dolara.
LINK
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptyUto 4 Mar 2014 - 0:22

Dzabe mu svo to bogatstvo kad je totalni kreten,a moze i seljober!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptyUto 4 Mar 2014 - 19:52

Ashley je sve samo ne kreten. Ne bih baš rekao ni da je glup, čim ima milijardu + funti.

Da li je seljak? To ne zmam, jer ga ne poznajem lično, ali sudeći po onim fotkama kada se skidao, sve je moguće.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptyUto 4 Mar 2014 - 23:17

Mislim da u danasnje vreme, ne znam za pre, pare imaju upravo kreteni. Globalno gledano.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptySre 5 Mar 2014 - 9:44

Srki ::
Mislim da u danasnje vreme, ne znam za pre, pare imaju upravo kreteni. Globalno gledano.

upravo tako, pa ima li vecih kretena od fudbalera i ovih ostalih zvijezda (sportista, glumaca, pjevaca). Nekad se znalo ko je zvijezda, on zna i da se ponasa kao dzentlmen. Danas jo to izuzetak. Sa svojim kretenskim tetovazama i frizurama i izletima u javnost bez odjece ili pod dejstvom droga te sex skandalima. Gori su ovi sto to sve prate i pridodaju paznju tome. Kad Ekrem Jevric i silikonske kraljice imaju svoje obozavatelje gdje ces dalje. Da mi bi znat koji glupani salju one poruke u reality show-ove "to Ekreme najbolji si". Nije najbolji. Covjek je katastrofa, pjeva kao da ima rak grla. Sto je najgore ti celebritiji su preslika nas ostalih. Ekrema je i prije bilo ali im niko nije davao paznju niti im govorio kako lijepo pjevaju. I silikonskih kraljica je bilo, a njeni obozavatelji su mogli da imaju samo spolne bolesti i nisu javno priznavali da su obozavatelji jer je sramota. Evo gledam po FB, prijatelj se slikao sa Naserom Oricem i dole pise "rodjak moj", kao on se hvali sto mu je on rodjak. Pa de se slikaj sa nekim ko je zavrsio fakultet ko je direktor dobre kompanije i pohvali se sa tim, a ne sa ratnim profiterom i jos ne potvrdjenim ratnim zlocincem. De se slikaj sa umjetnikom kakvim i reci evo rodjaka, sa doktorom nauka. Svi se hvale kako znaju nekog dilera. Cim umre diler svi pisu RIP u gradu i kako je bio dobar. A umre pisac, slikar poznati gradski nigdje RIP-a.

U kurac smo otisli. I da Savicu: debeli je kreten. To sto umije da napravi novac ne znaci da nije kreten.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptySre 5 Mar 2014 - 15:16

Pa što onda svi mi ne napravimo novac u tim količinama kojeg ga on ima?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptySre 5 Mar 2014 - 15:47

Pa nismo kreteni i nismo na tom trzistu  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptySre 5 Mar 2014 - 16:00

moody ::
Srki ::
Mislim da u danasnje vreme, ne znam za pre, pare imaju upravo kreteni. Globalno gledano.

upravo tako, pa ima li vecih kretena od fudbalera i ovih ostalih zvijezda (sportista, glumaca, pjevaca). Nekad se znalo ko je zvijezda, on zna i da se ponasa kao dzentlmen. Danas jo to izuzetak. Sa svojim kretenskim tetovazama i frizurama i izletima u javnost bez odjece ili pod dejstvom droga te sex skandalima. Gori su ovi sto to sve prate i pridodaju paznju tome. Kad Ekrem Jevric i silikonske kraljice imaju svoje obozavatelje gdje ces dalje. Da mi bi znat koji glupani salju one poruke u reality show-ove "to Ekreme najbolji si". Nije najbolji. Covjek je katastrofa, pjeva kao da ima rak grla. Sto je najgore ti celebritiji su preslika nas ostalih. Ekrema je i prije bilo ali im niko nije davao paznju niti im govorio kako lijepo pjevaju. I silikonskih kraljica je bilo, a njeni obozavatelji su mogli da imaju samo spolne bolesti i nisu javno priznavali da su obozavatelji jer je sramota. Evo gledam po FB, prijatelj se slikao sa Naserom Oricem i dole pise "rodjak moj", kao on se hvali sto mu je on rodjak. Pa de se slikaj sa nekim ko je zavrsio fakultet ko je direktor dobre kompanije i pohvali se sa tim, a ne sa ratnim profiterom i jos ne potvrdjenim ratnim zlocincem. De se slikaj sa umjetnikom kakvim i reci evo rodjaka, sa doktorom nauka. Svi se hvale kako znaju nekog dilera. Cim umre diler svi pisu RIP u gradu i kako je bio dobar. A umre pisac, slikar poznati gradski nigdje RIP-a.

U kurac smo otisli. I da Savicu: debeli je kreten. To sto umije da napravi novac ne znaci da nije kreten.

Odosmo daleko od teme, mada možda i nismo, ali u današnje vrijeme teško je biti čovjek. Mjerila vrijednosti su skroz pomjerena, razni novokomponovani bogataši ili kako ih zovu "kontraverzni biznismeni" su idoli omladine a čestiti, pošteni ljudi koji će nekome učiniti dobro bez da traže nešto za uzvrat su u zapećku. Evo danas čitam, možda me to i ponukalo na ovaj odgovor ovaj članak:
http://www.klix.ba/vijesti/bih/oni-su-heroji-naseg-doba-ali-i-otpisani-ljudi-usamljeni-u-borbi-za-pravdu/140305055
Što će reći vakat je, ili vrijeme je za neki kvalitetan smak svijeta.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptySre 5 Mar 2014 - 17:09

Savic ::
Pa što onda svi mi ne napravimo novac u tim količinama kojeg ga on ima?

On je biznismen i kreten. Jedno ne uslovljava drugo, niti iskljucuje. Ima i ljudi bez para a govna svjetska. Necu vise o ovome, odosmo na siroko skroz. (uvijek ja ovako kazem a ja i zapocnem i razduzim pa ne znam stat)
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptySre 5 Mar 2014 - 20:08

Evo, ja da se odjavim sa njegove teme.

Ashley-u svaka čast na novcu koji je zaradio. Videli smo kroz njegovo vođenje NUFC-a da je čist biznismen. Kupi jeftino, proda skupo.

Iz svakog posla gleda da ima interes i da izvuče što više para. Takav je i mi sa tim moramo da se pomirimo.

Sa druge strane, ne verujem baš ni da je dobar čovek. Znam da je trenutno razveden.

Da se ne lažemo. Nije on loš vlasnik. pogledajte samo šta su drugi vlasnici uradili Leeds-u, Portsmouth-u, Coventry-u, Boro-u...

Najveći problem je što mi očekujemo da se borimo za titule i trofeje a on ne želi da uloži pare za to. Ja želim da jedne sezone budemo deseti, ali da vidim da ćemo se sledeće sezone boriti za sedmo mesto, pa one tamo za peto mesto. Dakle, želim da vidim pomak, napredak, želju za takmičenjem.

Ne želim da vidim škrtariju. Ne kažem, ne možemo se nositi sa transferima sa Chelsea, Man City-em, ali ne želim da vidim da Swansea, Southampton, Sunderland potroše više od nas na pojačanja.

To me boli, to me peče, to me razjeda!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptySre 5 Mar 2014 - 22:36

Poenta je sto tako kako on vodi FK treba da se vodi sportsdirect. Nemam nista protiv. Ali klub, pogotovo ovakvih gabarita, treba da se iz sezone u sezonu takmici. Ako treba da bude 8. zato sto ima boljih i to je ok. Ali mi sebe zakucamo na sredinu tabele. Bez ozbiljnog pokusaja za bolje. Nema smisla takav klub pratiti. Sta da gledas, cemu da se radujes? Evo ti ga druskane pa se jebi sam.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptySre 5 Mar 2014 - 23:52

Moram i ja da se nadovezem na ovu temu.Mislim da je Savic lepo sve napisao, i detaljno pojasnio celu situaciju.Ashley je covek koji radi kao i svaki drugi biznismen.Voli covek da zgrce pare,zna da napravi enormnu zaradu,da kupi jeftino,a da zaradi visestruko,itd...Sve je to lepo,i ja to postujem,ali zalim sto nema ambiciju da ulozi u Newcastle,i napravi od njega velesilu!Newcastle ima sve uslove da postane tako nesto.Totalno mi je nejasno zasto nema ambiciju da ulozi u ekipu,i za pocetak da napadnemo ligu sampiona.Mogao bi i kroz to takmicenje da okrene ogroman novac,i da bude jos zadovoljniji.Nazalost,njegove ideje idu u drugom pravcu,a mi fanovi to ne mozemo razumeti.Mozda jeste dobar biznismen,ali je i obican seljober!To se odmah vidi po njegovim nastupima i raznim glupostima koje je cinio.Sve vam je jasno cim coveka pogledate.Toliko o njemu,jer vise ne zasluzuje.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptyČet 6 Mar 2014 - 8:12

Znate sta je meni gore od svega? Ok, zaradjuj ti na prodaji igraca, zaradjuj na ulaznicama, na dresevima i ostalo. Ali, moze se pare od TV prava uloziti u igracki kadar? To nije on stvroio, to nije on zaradio, to je 'poklon' svim ekipama PL. Te pare ti vrati u klub i necu nista reci. Cutacu, i bice mi najbolji! Zar je to mnogo?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptyČet 6 Mar 2014 - 12:56

On garant razmišlja u smeru: "Šta hoćete? Da nije bilo mene i moje pozajmice od 130 miliona funti, klub bi vam se ugasio".
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptyČet 6 Mar 2014 - 14:18

On vodi klub kao da vodi dragstor Mita ispred moje zgrade. Mita je uspesan piljar, ima para. Ali niko ne navija za dragstor! Poenta je da je covek promasio struku. Klub moze da zaradjuje i na konto dobrih rezultata. Da bi ljudi navijali, bili srcem uz klub, jedva cekali subotu (kao mladjahni ja, i to kad nije bilo interneta nego sam zvao neki telefon, mislim da je broj bio 9814, ne secam se, na traci se vrte rezultati, kupim zurnal da vidim ko je dao gol, zapivao to u svesku... Dijabola jendom recju.), dakle da bi se ljudi przili i goreli mora klub da im nesto daje, da ima vatre. Ovo ne lici ni na djoku, mrcvarenje.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 EmptyČet 6 Mar 2014 - 19:13

Upravo tako Srki. Nisam imao TV sa teletextom, pa onda zvao taj broj, pa kao sumanut stiskao 1111 da ti kažu rezultat NUFC-a. Išao nekakav kajron na SOS kanalu sa rezultatima i onda kad NUFC postigne gol, ja zvao neki radio da pitam ko je dao gol za nas.

Skupljao postere Shearer-a iz Tempa i Sporta, zapisivao rezultate kao budala u neku svesku, sekao fotografije igrača iz Žurnala, eno još sve držim u kutiji, ne dam ženi da isprazni tu kutiju!!!

Sećam se pre 15 godina u nekoj igraonici, neki klinac imao figuricu Shearer-a u dresu reprezentacije Engleske, dobio je u onom paketiću što su deca iz Engleske slala našoj deci. Ja pitao klinju da mi da Shearer-a, on ne da! Ja mu uplatio sat vremena da igra Sony Playstation 1 i on mi poklonio Shearer-a. Ja srećan kao mali majmun. Evo Shearer-a još čuvam, pored fiksnog telefona je ta figurica.

Shearer-ovu sličicu nosio u novčaniku umesto ikone. Sakupljao albume sa samolepljivim sličicama Premier League još tamo 98. godine. Konjina od 21. godinu sakuplja sličice?! Tadašnja devojka nije mogla da veruje sa kakvim ludakom je u vezi.

Držao Shearer-ovu uramljenu fotografiju pored bračnog kreveta, na nadkasni. Došla mi u goste sestra od ujaka i pitala mi ženu, ko je onaj muškarac pored kreveta? Žena joj odgovorila - neki fudbaler. Sestra joj je odgovorila - dobro je, već sam se uplašila da Vlada nije homoseksualac.  Smile 

Na štrandu kad su mi maznuli torbu sa dva mobilna telefona, najviše mi je bilo žao priveska Newcastle United, koji je bio na ključevima!!! Za telefone me je baš bilo briga, kupiću novi, a kako privezak da nabavim?!

Ma, šta da vam pričam. Debilizam i renesansa. Boles'.

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Dsc0065
SHEARER  FIGURICA


Poslednji put izmenio Savic dana Pet 7 Mar 2014 - 9:49, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mike Ashley - 5 godina vladavine
Nazad na vrh 
Strana 3 od 22Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći
 Similar topics
-
» Mike Ashley razmislja dugorocno
» Mike Ashley - interview za Guardian
» Mike Ashley sells Newcastle United :)
» Najbolji Menadzer Newcastla ?
» MIKE ASHLEY: "NOVA CENA JE 80 MILIONA FUNTI"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: