Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 VI Turnir fan klubova

Ići dole 
+11
mare90
RIOT
spira
Admin-Roby
Thug
swiperr
Srki
NUFC96
m.c.t.
Pedja
northern rock
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyNed Jun 10, 2012 8:38 pm

Crven sam ko kuvani rak. Valjda ce do sutra da me popusti. Zajebalo me je to sto su rekli da je danas oblacno i osvezenje. Mozda i jeste ali u 9 uvece.

Gledajuci nas, pravi je uspeh da smo se skupili - Roby i Thugz su dosli iz NS-a, Pedja iz Nisa, mi ostali smo manje vise iz Bg-a i blize okoline.

Nema sta da se zameri, imamo malu bazu i vrlo nam je kriticno ako neko ne moze da dodje na nesto ovakvo. A mi smo se skupili, odigrali, uspeli i da pobedimo cak Smile))

Sve u svemu mi smo pravi.

Nadam se da cemo nekako uspevati da se organizujemo, sto za utakmice tj gledanje, sto za turnire.

Ponovo sve pohvale Filipu koji je odlicno docekao ekipu. Svaka cast brate!!!!


Poslednji izmenio Srki dana Ned Jun 10, 2012 10:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyNed Jun 10, 2012 8:40 pm

Bukvalno svaka cast Filipe ljudino! Fala sto si nam omogucio da se istusiramo kod tebe,i za sve ostalo...olaksao si nam sve...jos jednom - VELIIIIIIKO HVALA
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyNed Jun 10, 2012 10:04 pm

Admin-Roby ::
Bukvalno svaka cast Filipe ljudino!

Bas ljudina!!!! RESPECT!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyNed Jun 10, 2012 11:10 pm

Odlican turnir, pobeda, boja kao da sam dosao sa mora...kud ces vise od jednog prepodneva Very Happy Naravno odlicna zabava, drago mi je sto sam upoznao i Pedju, klan se polako širi! Cool

VI Turnir fan klubova - Page 9 Img9252l.th

VI Turnir fan klubova - Page 9 Img9251e.th

VI Turnir fan klubova - Page 9 Img9250v.th

VI Turnir fan klubova - Page 9 Img9249r.th

VI Turnir fan klubova - Page 9 Img9248i.th

VI Turnir fan klubova - Page 9 Img9247n.th

VI Turnir fan klubova - Page 9 Img9246v.th

VI Turnir fan klubova - Page 9 Img9243z.th

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyNed Jun 10, 2012 11:37 pm

Hvala, hvala, šteta što onu pitu niste pojeli... Very Happy Vreme je realno bilo grozno, sprarina, vrućina, sunce koje nas je sve prepeklo, ali smo ipak imali snage da napravimo sjajan rezultat, konačno smo nekog pobedili!! Upoznali smo novog člana, dobili smo i pehar, ma fantastičan dan!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyPon Jun 11, 2012 9:29 am

Svaka čast momci, od turnira do turnira sve bolji i bolji Smile

Ja sam se zadržao na intervjuu do 17:30, tako da nisam mogao da dođem...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyPon Jun 11, 2012 11:00 am

Pa sada znam kako cemo igrati na sledecim turnirima.....tokom utakmica nema alkohola...a posle kad se ispadne,daj pivo ovamo! Very Happy I srkijeva 2 druga moraju da igraju opet na turniru, odlicno su odigrali. Hvala i njima.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyPon Jun 11, 2012 8:36 pm

Da sam popio pivo i igrao tacno bih umro na licu mesta. Iovako sam izgore ko pizda, dobo neku blazu suncanicu, ne smem da zamislim sta bi bilo da sam na sve to sterao pivo. Dan je bio za ne pozeleti bilo kakav sport. Ali jebi ga, Njukasl nema nikoga do nas Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyPon Jun 11, 2012 8:57 pm

u maju (u ovom slucaju junu) izgorimo,a u Oktobru se klizemo,i lomimo noge.... Sjajno haha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyUto Jun 12, 2012 2:05 pm

Dragi moji prijatelji,moram da vas pozdravim i napisem koju recenicu u vezi sa turnirom.Moram vam reci da sam odusevljen u svakom smislu.Velika mi je zelja bila da vas upoznam,da se zezamo,razmenimo misljenja...Sve je to bilo,a pritom smo igrali bez pritiska,opustena atmosfera,nasmejanih lica,vedrog duha.Ja sam iskreno uzivao i zaista mi je bilo super! Zelim da se zahvalim svima na toploj dobrodoslici i prijemu,i moram reci da sam se osecao kao da se znamo i druzimo mnogo godina.Super ste momci, i zaista je cast, i ponos biti deo ove Njukine grupe!!! Nismo se obrukali na turniru,a dobili smo i pehar kao najsimpaticnija,najharizmaticnija,najopustenija,i jednom recju najbolja ekipa na turniru.Sve to ostaje u secanju,i ujedno obavezuje da sledeci put to opravdamo i budemo jos bolji.Ziveo Newcastle United Srbija!!!
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyUto Jun 12, 2012 8:44 pm

u moje i srkijevo ime veliko izvinjenje sto nismo ostali do kraja...bio sam sa klincem i zenom tako da zbog vremenskih prilika nisam mogao ostati vise kao i srki koji je dosao samnom...jos jednom izvinjenje i castimo pivo na sledecem turniru ali posle tekme naravno!!!!!!!pozdrav i za brata pedju,drago mi je sto smo se upoznali...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyUto Jun 12, 2012 8:53 pm

Cestitke za pehar! Jos bolje je sto ste uzivali u svemu. Iz vasih komentara ne vidim da je bilo nekih navijacica koje bi vam eventualno stavljale hladne obloge. Za sledeci turnir cete morati da poradite na tome cheers
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyUto Jun 12, 2012 9:35 pm

ja sam hteo da angazujemo agenciju za poslovnu pratnju ali nisam naisao na razumevanje..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyUto Jun 12, 2012 9:38 pm

Nadam se do sledeceg turnira da ce biti i riba Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyUto Jun 12, 2012 10:01 pm

ne znam kome sam za vreme turnira komentarisao bas to! Smile mislim da sam sa filipom pricao! Smile fale nam devojke, makar da nas slikaju! Smile (ne nase devojke Smile )
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyUto Jun 12, 2012 10:06 pm

Pa sad kad imamo pehar sada je lako Very Happy Very Happy Very Happy Sad se same lepe Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptyUto Jun 12, 2012 10:28 pm

kako smo izgoreli imace na sta da se nalepe Smile
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptySre Jun 13, 2012 11:13 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptySre Jun 13, 2012 11:22 am

Glory hunterke nam ne trebaju, samo Vesnu priznajem. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 EmptySre Jun 13, 2012 11:56 am

Hvala ti puno RIOT. Ja sam uvek tu za moralnu podrsku, a vi se snadjite za poslovnu pratnju, previjacice hladnih obloga i maserke za posle turnira Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: VI Turnir fan klubova   VI Turnir fan klubova - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
VI Turnir fan klubova
Nazad na vrh 
Strana 9 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» IV Turnir fan klubova
» 10 turnir fan klubova
» Turnir fan klubova na Adi u Beogradu.
» Turnir (sa B92).
» Formiranje Saveza stranih fan klubova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: