Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Fulham v Newcastle

Ići dole 
+15
moody
spira
Srki
RAMMS+EIN
Alan Smith17
NUFC96
zarkonio
Toon4life
northern rock
Admin-Roby
Pedja
milan25
Thug
m.c.t.
NewBoy
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptySub 21 Jan 2012 - 20:22

Izgubili smo 5-2 od zvanicno najnebitnijeg tima u istoriji PL.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptySub 21 Jan 2012 - 23:34

Iz 2 u 1 (kvota 27), uz 7+ (kvota 33)! Sve mi se cini da se neko ovde debelo opario...
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyNed 22 Jan 2012 - 7:34

Palimo se što smo doveli napadača,a odbrana nam se raspada.Prvi penal je očigledna kompenzacija za onaj Santonov start,a drugog nije ni bilo.
Strašno je da ti najsmrdljiviji tim u PL da ladno 5 kom,a Dempsey nikome nije dao ovoliko.POD HITNO CENTRAL DEFENDER!!!
Slažem se sa svima za Ameobija,ali i za taktičke veštine našeg menadžera.Jedno stoji,a to je PRETANKA KLUPA.
Demba će nam tek nedostajati,samo se molim da ovaj Senegal ispuši što pre.Čitam ove Engleze naše,kao navijamo za Senegal,itd.More,ko ih jebe.
Ne može se bez Dembice.
Ako je za utehu,Loserpool ispušio još od jadnijeg tima!!!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyNed 22 Jan 2012 - 10:25

Prvo poluvreme ODLICNO! Bili smo dominantni, sve je funkcionisalo savrseno (osim Ameobija koji se i u prvom nije dokazao). Ben Arfa je bio odlican sa prodorima, Santon, Jonas, Guthrie... svi za pohvalu! A onda raspad sistema. Smatram da neki igraci koriste svoje poslednje bonuse koje imaju u ovom timu i mislim da ce Pardew znati koji su to igraci. Uvideo je da Obertan ne pruza dobre partije, da R.Taylor nije dobro resenje za onu poziciju u timu... Mozda je svestan i koliki je Ameobi debil ali trenutno nema koga da ubaci na njegovu poziciju (Loven ima i neku povredu). Falio je dosta Tiote da pokvari igru Fulhama. Ali ajde, voleo bih da ova sezona posluzi za uhodavanje tima, i da se zamene jos neki igraci koji realno nisu za ovaj rang takmicenja. A onda sledece sezone, ako svi koji treba ostanu i dodatno se pojacamo... mozemo biti ona ekipa iz prvog poluvremena kroz celu sezonu i jurisati na prva 4 mesta.

Po statistici smo bolji. Ko bi rekao da je bilo 5:2 za njih?
Fulham v Newcastle - Page 2 Statshy

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyNed 22 Jan 2012 - 10:43

Meni ovaj posjed lopte nikako nije jasan. Da je bilo kako treba u 1.poluvremenu smo trebali imati minimum 2:0, Fulham se bukvalno nije mogao sastaviti sa loptom. Sinoć sam slučajno naletio na reprizu drugog poluvremena pa sam baš malo gledao i mi nismo bili toliko loši sve do 58.minute kada smo primili drugi gol. Onda je nastupilo crnih 15 minuta ali ni u drugom poluvremenu ja nisam vidjeo neku njihovu nadmoć u posjedu lopte. Sve što su nam dali od golova je bilo ili iz kontra napada ili iz penala koji su produkt tih kontra napada. U čitavoj utakmici oni su možda tih petnaestak minuta u drugom poluvremenu imali veći posjed lopte. Ili sam ja možda ćorav. Kad smo primili drugi gol ne znam ko je izgubio loptu na centru ali nije se baš potrudio da je vrati. Još jednom se pokazalo da nam je odbrana katastrofalna, trebaju nam najmanje 2 dobra odbrambena igrača ako hoćemo nečemu da se nadamo jer se ovi Fulhami, Norwichi, West Bromovi i slične jade prečesto dešavaju da bi ovo bilo slučajno.
P.S. Da li se samo meni učinilo da je prvi penal mogao biti i izvan šesnaesterca? Mislim da je počeo da ga ruši van a Duff se nekako ugurao čitavih 4-5 metara unutra.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyNed 22 Jan 2012 - 10:44

pogledajte kod drugog gola sta je Johnson uradio Guthrie-u na centru, kakav dribling prsima. Odbrana je katastrofa, penali nigdje veze. Ismjene smjesne.
Gledam prvo poluvrijeme posjed lopte 65% za nas i deremo ih samo tako i onda drugo poluvrijeme prc.

Jedino sto mi se svidja je da mozemo dati gol iz daljine, imamo HBA, Cabayea, Guthriea, Vuckica, pa i Raylora koji mogu da opale sa distance, sto nam je bio
problem u zadnjih par godina. Odbranu treba ispeglat i puno. Naci stopera i beka Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyNed 22 Jan 2012 - 11:18

Odbrana nam je nula, ali to se nece rijesiti dovodjenjem dva dobra igraca u odbranu. Dok se oni uigraju proce sezona. O tome se trebalo misliti ranije ali opet treba bar sad da ih dovedemo da se spremimo za sljedecu sezonu sa pojacanom odbranom. Wili je smijesan lik. o Ameobiju ne treba trositi rijeci, za sve je mozda rodjen, ali za fudbal nije sigurno. Ovako da nas razvali jadni Fulham to nije normalno. Pardewa svi hvale kao nekog takticara, ali ja mislim da je glup k'o točak, kad mu Perch mora uci u svakoj utakmici i pri bilo kojem rezultatu. Onda vadi napadaca i stavlja covjeka koji jedino zna prekid da izvede i nema pozicije na kojoj se snalazi u igri. Cudna neka utakmica.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyNed 22 Jan 2012 - 11:22

Ovo od juce mi sve lici na one stare Zeka&Bjeka kombinacije, Petah Tikva recimo. Neocekivan poraz sa ogromnim brojem golova. I dalje tvrdim da je namestaljka u pitanju. Ne kazem da nas Fulham i ovako ne bio dobio, ali 5 komada nisu dali ni sami sebi na prazan gol. Uz to nema promene na tabeli... Ne sekiram se oko ovoha, uopste.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyNed 22 Jan 2012 - 12:00

ami8 ::

P.S. Da li se samo meni učinilo da je prvi penal mogao biti i izvan šesnaesterca? Mislim da je počeo da ga ruši van a Duff se nekako ugurao čitavih 4-5 metara unutra.

https://www.youtube.com/watch?v=_jZrKQp_ZH8

Premotajte na 2:20 .. Cini mi se da je ami upravu
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyNed 22 Jan 2012 - 12:04

sta reci....velika katastrofa ali idemo dalje....
Ben Arfa ima odlican udarac, treba pucati bar 5-10puta po utakmici svojom lijevom nogom! ima top u nogama Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyNed 22 Jan 2012 - 13:04

srki, da znas da sam pri 3:1 pomislio da je debeli nesto smuvao, ne bi me cudilo da hoce da vrati pare za cisse-a pa makar i na kladionici...zna se da je kockar i da mu je najmanji problem to! koji bre dempsey da nam da 3 komada? ne budimo smesni! i dva penala...ne znam, uvek postoje teorije zavere i nisam im zagovornik, ali mnogo je slucajnosti sinoc bilo! a ovaj daff derpe najveci! Ps senegal je ispusio od zambije mislim, sa 2:1 jos jedan poraz i eto nam dembe i cissea kuci! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyNed 22 Jan 2012 - 13:44

Bas tako. Slinavi Dempsey da da 3?!? A ceo usrani Fulham dao 5 golova za polusezonu.

Ozbiljne se tu pare vrte, nemam dilemu oko toga. Stvarno se nisam ni najmanje nasikirao oko rezultata. Da smo pukli 2-1, 3-1, kako god a da je realno onda bih popizdeo. Ovako sam iz fazona zajebavajte nekog drugog, nije Sotir ovca albino

Pardew (izmedju ostalog):
They were the type of goals we haven’t conceded all year.


Poslednji izmenio Srki dana Ned 22 Jan 2012 - 19:23, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyNed 22 Jan 2012 - 19:20

Joooooooooooj, nisam mogao doci sebi dugo...

Penala nad Dufom nije bilo, jer je faul bi ona ivici.... ALI, upita se covjek (JA) je li to najgore sto se moze desiti..

Odbrana je bila uzasna, jebote pa oni su kao na PES-u, kada prmijenius tezinu na Easy, sunce ime njihovo, poludio sam gledajuci...

Strasno je ono, pa gdje je igra iz 1. poluvremena, pa sabili smo ih bili, TREBALO JE BITI 2:5, a ne obratno....

Tuga, ALI da ne bude crn vikend opet smo isti sa Arsenalom Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyNed 22 Jan 2012 - 22:03

http://www.filesonic.rs/file/yUlyvXf

evo kome treba lowlights.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyPon 23 Jan 2012 - 9:37

Zanimljivo je sto smo proslo kolo protiv QPR-a odigrali ocajno a pobedili smo, a sad smo super igrali a primili 5 komada i pukli. Sto kaze Srki sve se danas namesta (iako ne zelim da verujem u to vec samo da uzivam u fudbalu rabbit )

Gledao sam i utakmicu Norwich - Chelsea, meni i dalje nije jasno kako je sugavi Chelsea uspeo da nas onako rasturi? Pa oni ne mogu da se sastave. Losiji fudbal od strane neke ekipe odavno nisam gledao. Trebao je jos Norwich da ih pobedi, steta sto nisu. Nekim cudom Liverpool i Chelsea su bas protiv nas odigrali utakmice sezone. Doduse i Manchester United je protiv nas odigrao najlosiju utakmicu sezone, tako da valjda sve dodje na svoje, a sto Srki kaze, neko tu debelo zaradi. scratch

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyPon 23 Jan 2012 - 12:33

Prvo poluvreme je bilo magicno,a u drugom smo bukvalno nestali sa terena...Jos uvek sam u neverici,i ne verujem da nam se ono desilo!!!
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyPon 23 Jan 2012 - 13:37

Od takvog kluba da izgubimo takvi rezultatom mogu reci samo jedno.Katastrofa
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 EmptyPon 23 Jan 2012 - 21:22

Kad pogledas sve je ostalo kao sto je i bilo, niko nikoga nije preskocio, niko nije iskoristio "kikseve" ovih oko sebe. Liverpool pukao, Arsenal takodje, mi... Sve ostalo isto a obrnu se debele lova. Ne znam, necu da serem ali meni to sve smrdi na opasan stel.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fulham v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham v Newcastle   Fulham v Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fulham v Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Fulham - Newcastle 1:0
» Fulham - Newcastle 0:4
» Fulham-Newcastle
» Newcastle vs Fulham
» Newcastle - Fulham

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: