Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Fulham-Newcastle

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptyPet 14 Dec 2007 - 12:39

Newcastle United,bice gost Fulhama u Londonu.Mec mozete direktno da pratite na RTS 2,sa pocetkom u 18:15.

Utakmica je veoma vazna za obe ekipe,i ocekuje se velika bitka na stadionu Craven Cottage.

Povredjeni su:Babayaro (a da,on vise "ne igra" za Newcastle cheers ),Faye,Owen,Duff,Cacapa,i Butt


Ako Newcastle pobedi Fulham,nece se pomeriti sa 10 pozicije,ali ako izgubi,a West Ham pobedi,to znaci da ce Newcastle biti na 11 poziciji...

Fulham (A)
Derby (H)
Wigan (A)

ako pobedimo ove ekipe,bice SJAJNO !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptyPet 14 Dec 2007 - 17:43

Bice klanja, verujem. Ovi kukavci nisu pobedili ne pamti ni sam Bog od kada. Uvek je nezgodno takvim ekipama gostovati, jer jednostavno moraju da se cupaju. A mi, opet moramo da dokazemo da nismo bilo ko. Ocekujem 2! Poceli smo da igramo a ovi smrdljivci su u kanalu i samo im treba pokazati ko je gazda. Al videcemo. Ne volim ovakve uakmice.
Pamtim jednu u Londonu, bas sa Fulhamom. Nesto smo gubili (verujem i nadam se da ce Vlada uleteti sa tacnim informacijama) a ja zurio na fudbal. Mislim da je bilo 1-0 za Fulham. Vratim se sa fuce, tekma vec odavno gotova i mirna varos spi, kad pogledam rez i sta vidim???? 2-3 za NAS!!!!!!!!
Tad je (mislim, pomazi VLADO ako te ima:) i grunula neka bomba blizu stadiona i silno sranje ispalo. Uglavnom dobismo a tad je Fulham bio daleko bolji od ovoga sto je danas. Tj sutra:)
Ma mora 2 da padne, nema tu sta.
Ili 2 ili opet bomba lol!

P.S.
SAd sam video kod Vlade na blogu - to je ova tekma
2003/04: Won 3-2 Robert, Shearer 2*
a ja sam igrao fudbal na Bezaniji:)
* igrano na Loftus Road-u
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptyPet 14 Dec 2007 - 21:02

Sad bas gledam, Fulam ima dosta povreda...

Moritz Volz and midfielders Alexei Smertin and Jimmy Bullard are back in training but won't feature for Fulham.

Phillipe Christanval, Lee Cook, Brian McBride (all knee), Ian Pearce (calf) and Kasey Keller (bicep) are also out.

Diomansy KAMARA is Suspended.


Moramo ih dobiti, kao i sledecih par utakmica. U Januaru 4 igraca nam odlaze na Africki kup. Neutral

A napokon mogu da gledam i fucking prenos. Bice zustrog navijanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptyPet 14 Dec 2007 - 21:23

moramo stvarno da pobedimo....ako nepobedimo ove kretenske timove,onda nema sta da trazimo u evropi...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptySub 15 Dec 2007 - 15:41

Mislim da je Evropa daleka za ovu sezonu. Ali sledece cemo vec biti u situaciji.
Ja se nadam da cemo ih oprljiti, ali sudeci po kladionici bice tezak mec.
Kvote su odprilike 2.5 na Fulham a 2.75 na Njuku. Znaci klanje jer pobeda treba i njima i nama. Njima jos vise nego nama a ako hoce da pobede, mislim da to mogu samo kod kuce. Ali mislim da cemo ih obrijati.
Evo sta kaze prognozer sa BBCa:


Fulham v Newcastle (1715)


Newcastle go into the game off the back of two really good results - the win over Birmingham and the draw with Arsenal. I still think it is like watching Bolton when Sam Allardyce was in charge there.

Fulham's best chance of survival is to get points from their home games so I'm sure they will be desperate to get something here. And maybe they deserve a little rub of the green.


Prediction: 1-1

Ja se ipak nadam jednoj dvojcici Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptySub 15 Dec 2007 - 17:30

Ove i oficijalnog tima za meč protiv Fulham-a:

--------------------------------------------------- Given-----------------------------------------------

---Beye ---------------Cacapa -----------------------------------Rozehnal------------N'Zogbia--

--Geremi------------------Butt--------------------------------------- Barton----------------Milner---

-----------------------------------------------Martins---------------------------------------------------

-----------------------------------------------Smith-----------------------------------------------------

Jedina izmena je ta što je Cacapa u timu zbog jučerašnje povrede Taylor-a na treningu.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptySub 15 Dec 2007 - 17:57

The Magpies are again set to start in a 4-3-3 formation with James Milner, Oba Martins and Alan Smith forming a three-pronged attack.

sa oficijalno sajta NUFC-a

-------------------------------------------Given-------------------------------------------


---Beye-------------Cacapa-------------------------------Rozehnal-----------N'Zogbia


----------------------Geremy----------Barton-----------------Butt----------------------



--------------------Milner---------------Smith---------------------Martins---------------
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptySub 15 Dec 2007 - 19:09

Doasadan fudbal.

Poluvreme : 0-0
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptySub 15 Dec 2007 - 19:12

bash...jebiga...a i ovaj komentator je debil neobavesteni !!!

kaze da je Milner propali fudbaler,i da za Fulham ne igra Papa Bouba Diop zbog povrede kolena....ahahahaha....amater...Diop je presao u Porthsmourh....i nije povredjen...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptySub 15 Dec 2007 - 19:48

Evo i ja se sad ukljucih, vidim nista nisam propustio Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptySub 15 Dec 2007 - 20:07

Penal cheers
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptySub 15 Dec 2007 - 20:10

Dosta srece ali pobeda je pobeda Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptySub 15 Dec 2007 - 21:13

Penal kao suza a igrači se gledaju izmedju sebe ko će da ga izvese.

I naravno odgovornost preuzima najludji medju njima Joey Barton koji postiže gol za pobedu!!!

Sjajno !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptySub 15 Dec 2007 - 21:15

uuuuuh...kako mi je drago sto smo pobedili ...opet se provlacimo u 92 minuti...prosle nedelje Habbib Beye,a sada Barton...


Moram da pohvalim nasu odbranu...posebno Cacap-u i Rozenhala....Beye je bio fantastican !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptySub 15 Dec 2007 - 21:39

Znaci cist je penal bio? Meni bilo sumnjivo jer je vec gurnuo loptu ka Bartonu. Ma super, maznuli smo jos tri boda. Ali ukenjao sam se kad sam video penal u 92'. Rekoh sebi, sad ce baksuz da promasi.
Zato gotivim Bartona - lud je, ne zenta se da resi tekmu a realno se 90 minuta nije video. Ja se cudim zasto ga drzi Sam, kad ono medjutim:)
A da je bilo dosadno - jeste. Po meni je Rozehnal bio man of the mach. Mada je i Cacapa igrao stvarno kao zmaj. Jedino mi nije bilo jasno zasto Geremija izvadi. Jedini je razigravao saigrace i dobar je bio u defanzivi. Ali dobro, sta sad da se zalimo kad smo uzeli 3 komada i cao!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptyNed 16 Dec 2007 - 0:11

opet nismo nešto dobro odigrali meč,bilo je nedostaka želje i kreativnosti ali setite se šta sam rekao posle meča sa Blackburn-om gde smo izgubili3:1.

Rekao sam da smo odlično igrali ali da smo izgubili.
Pravi timovi i kada igraju loše oni pobedjuju.Znači,mi postajemo pravi tim!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptyNed 16 Dec 2007 - 13:06

Da se nije desio taj penal u 92' bilo bi jebeno. Ali dobro, smioruju se strasti.
Ne znam da li postajemo prava ekipa, to cemo da vidimo. Ali igrali smo dobro i protiv Blackburna(izgubili) i protiv Birminghama (jedva dobili) - pa mora onda i nam da dodje pobeda bez igre!
Jos smo mi i uspevali da razmenimo par paseva na sredini - Barton, N'Zogbia, Butt i da probamo nesto da napravimo. A posle ni to, totalno jadna igra. Al dobro, 3 boda su 3 boda, sta nas briga!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptyNed 16 Dec 2007 - 19:07

http://www.megavideo.com/?v=G8RDH1TS


Joey,Joey,Joey Baaaaarton Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptyPon 17 Dec 2007 - 10:01

It's been long and painful wait for the goal here... I u pravu je komentator sa ovog Robijevog videa.

.. Au ala smo losi.. Sva sreca pa je Fulam jos losiji, mada njih mogu da shvatim jer su igrali bez 13 (?!?) igraca.

Evo ga naslov iz "Independent News-a":

"Allardyce teaching Newcastle the art of winning ugly"

I jos jedan...

"The reporter from the Newcastle Evening Chronicle claimed it was the worst match he had seen in 30 years of covering the Magpies."


Ali kao sto kazete, 3 boda su tu a i stisli smo ih pred kraj utakmice sto mi se svidelo.

Fulham-Newcastle Joeybartonandala405257ahb7
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptyPon 17 Dec 2007 - 11:35

Utakmica je bila odvratna, a zaborav. Ali to je kad igras sa smradovskim ekipama. Tu nema otvorene igre, sve gkledaju da im ne das gol... Da su se malo vise otvarali (Fulham) verujem da bi tekma bila zivlja. Mi smo nesto pokusavali na pocetku i posle smo pali. Al jebga.
Moramo nekog standardnog, dobrog levog beka da ubacimo pa da N'Zogbia zaigra na, svom mestu - levom krilu. Odlican je bio u odbrani ali se videlo koliko znaci kad krene u napad. Dobra tehnika, dobar cenatrsut, brz. I onda ce Millner desno. I eto - 2 krilna igraca, da pevas. Ovo su sve iznudjeni potezi. Valjda ce ovaj Enrique da se ustali ubrzo pa da Zog opegla svoje. Mislim da je i to veliki razlog sto smo se davili!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptyPon 17 Dec 2007 - 15:04

Ma,dajte vi meni sve ovako dosadne utakmice Newcastle-a do kraja prvenstva ali da ih dobijemo rezultatom 1-0 u 92.minutu i ja ću biti prezadovoljan!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle EmptyPon 17 Dec 2007 - 15:55

Naravno. Tu nema sta da se prica! SAmo kazem da je bila smor tekma ali i da sam vrlo srecan zbog 3 boda. Da vise prestignemo par smaraca ispred nas!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fulham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham-Newcastle   Fulham-Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fulham-Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Fulham - Newcastle 0:4
» Newcastle vs Fulham
» Newcastle - Fulham
» Fulham v Newcastle
» Fulham - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: