Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Liverpool vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool vs Newcastle   Liverpool vs Newcastle - Page 3 EmptySub 31 Dec 2011 - 13:30

Igrali smo ko najvece picke,nismo smeli u napad da krenemo,preskakali sredinu,netacni pasevi.....Liverpool je bolja ekipa...
m.c.t.

m.c.t.

Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Liverpool vs Newcastle   Liverpool vs Newcastle - Page 3 EmptyPon 2 Jan 2012 - 13:50

Slazem se sa gornjim komentarima... ocaj od igre! Jebo me pas ako bih onog Obertana ikad vise pustio da igra! Covek bezvoljno seta po aut liniji! Cak ni sudiju nije uspeo da predribla vec je lopta ostala iza njega, i on umesto da potrci za loptom KRETEN stoji u mestu i svadja se sa sudijom a igrac Liverpula grabi loptu i sutira na gol! Demba ne moze sam u napadu, pogotovo kad ne dobija nikakvu pomoc od sredine terena. Vuckica gura u vatru bas protiv Liverpula? Decko se skroz izgubio. Kad su nam prepustili inicijativu mi smo po 5 minuta dodavali loptu u zadnjoj liniji bez ikakve ideje da napravimo presing na njihov a ne na nas gol. A kad je Gerard usao napravio je majmune od nas. Kao da je izasao protiv dece iz parka da igra a ne "ozbiljnog" PL tima. Tiote takodje uzas, njemu bi trebalo reci kao Vidicu kad je dosao u Man.Utd... "kad uzmes loptu ti samo dodaj prvom slobodnom nasem bez puno komplikovanja a drugi ce odraditi dodavanja umesto tebe". Utakmica za zaborav.