Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Chelsea (H)

Ići dole 
+7
pirLe
Dinko
Alan Smith17
Toon4life
m.c.t.
NewBoy
Srki
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Chelsea (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea (H)   Chelsea (H) - Page 2 EmptyNed 4 Dec 2011 - 19:12

cc jesmo baksuzi ovo nema nide na svijetu ..
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Chelsea (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea (H)   Chelsea (H) - Page 2 EmptyNed 4 Dec 2011 - 23:56

Stvarno ocaj, S.Taylor i Coloccini su se odlicno uklopili/dopunjavali ove sezone. Najbolja odbrana u PL. Oba igraca koja su odigrala svih 90 minuta svake utakmice u ligi... U sledecem periodu ce se videti kakve planove ima predsednik... da zivi kao klub sa balkana od prodaje igraca... ili stvarno veruje da ovaj tim moze uciniti nesto vise... mnogo vise...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Chelsea (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea (H)   Chelsea (H) - Page 2 EmptyPon 5 Dec 2011 - 15:12

Tezak i bolan poraz!Tezak jer smo potpuno nezasluzeno izgubili previsokim rezultatom,a bolan sto smo izgubili dva fudbalera, koja su igrala sezonu karijere!!!Ja mislim da Newcastle nije igrao lose,medjutim sreca nam je okrenula ledja,a i vratilo nam se sve sa nekih prethodnih utakmica gde smo se provlacili....U velikoj sam neverici da se Tiote jos nije oporavio,da Besta nema nigde,Jonas je imao kartone,jos nam se povredise Colo i Tejlor....Jedino sto naredna 3kola imamo laksi raspored,pa trebamo pokusati izdrzati i osvojiti sto vise bodova,a onda pod hitno kupiti bar dva dobra defanzivca.U ovakvim situacijama se vidi sta znaci duga kluba i adekvatne zamene koje mi nemamo...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Chelsea (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea (H)   Chelsea (H) - Page 2 EmptyČet 8 Dec 2011 - 9:46

Sudija priznao posle meca da je trebao iskljuciti David Luiz-a posle starta nad Dembom. Mada sad nemamo puno koristi od toga.

Pardew:

"When I saw the referee at half-time, I said, 'Why did you not send him off?'. He said to me, 'He didn't have control of the ball'.
"Well, how can you have control of the ball when the guy is knocking you over?
"He said, 'I made a mistake, he should have been sent off'," said Pardew.

Not only do I lose the game, but I have lost two players through injury. I'm still angry
Alan Pardew

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/16023156.stm
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Chelsea (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea (H)   Chelsea (H) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Chelsea (H)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Chelsea @ SJP, 13:45h
» Chelsea-Newcastle 2:1
» Chelsea v Newcastle
» Newcastle-Chelsea
» Chelsea VS Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: