Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 newcastle vs everton

Ići dole 
+10
Dinko
pirLe
Admin-Roby
RIOT
spira
Thug
NUFC96
Savic
Srki
Alan Smith17
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

newcastle vs everton - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs everton   newcastle vs everton - Page 3 EmptyNed 6 Mar 2011 - 16:49

Te price "dajte ovu sezonu, pa cemo sledecu" slusamo vec dugo, dugo.
@Toon4life, ne mislim da tvoj posta vec na takve izjave koje su daval kojekakvi ljudi iz kluba, pa se to jos ova pa sledeca zavrsavali 11. mestima, ispadanjem u CC.

Kenjaju prazne price, nece dovesti nikoga stavise prodace sve za koje dodje postena ponuda-Tote, Enrique...
Da se mi ne lazemo, ovaj klub vodi pilicarsku politiku i to se nece promeniti. Svede se na to da iskopamo igraca, dignemo mu cenu kroz nastupe u PL, prodamo debelo, sve ode vlasniku, klub ne napreduje nista.
Ako je vec hteo nesto da menja, mogao je Ameobija, Lovena i ostalu gologuziju da razjuri odavno, Januar je bila najskorija prilika, i da ozbiljnog nekoga dovede. Za Carrolla je izmuvao 35M, sve bi se na kraju vratilo. Tako da ce davljenje trajati i sezonama koje dolaze!
Ne verujem u to da cemo se pojacati. Sa razlogom. Zivim za to da budem demantovan!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

newcastle vs everton - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs everton   newcastle vs everton - Page 3 EmptyNed 6 Mar 2011 - 17:56

nije nam obrana najslabija tocka nego napad...obrana je za PL solidna
Simpson--Williamson(Taylor)--Colo--Enrique

ponovno se jucer pokazalo koliko je simpson korektan tj solidan u obrani kad vidis taylora kako se krivo postavlja i zaboravlja igraca kad je na beku..o perchu netreba ni govoriti...

znaci napad napad napad..veznih smo doveli dosta u zadnje (tiote, ben arfa, gosling, ireland)..znaci napad je prvi za renoviranje....spominje se taj gervinho i lens...daj oba ako budu igrali u PL kao sto igraju sad skocit ce im cijena duplo tako da je to i ulaganje...

lovenkrands za otpis..ranger, donaldson i airey nek idu u nize lige na posudbu iako iskreno samo bi od rangera moglo bit nesto..shola nikako za prve postave treba on bit napadac no4 ili no5....
kuqiu istice ugovor a xisca ce valjda deportivo otkupit...

bilanca:
loven, kuqi, xisco OUT
donaldson, airey, ranger LOAN
gervinho, lens, i mozda jos netko IN...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

newcastle vs everton - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs everton   newcastle vs everton - Page 3 EmptyNed 6 Mar 2011 - 19:05

Posle onakva dva lagano primljena gola, ne mislim bas da je odbrana dobra. Kakve smo imali (ili pak nismo imali) dobra je. Ali uvek je treba dopeglavati. Od nje sve pocinje. Napad svakako. Treba neko svez da dodje. Za sada samo Best pokazuje kakve-takve sposobnosti ali malo je, fali mu neko uz njega.
Posle ovakve partije tesko je da se istakne deo tima koji je valja, sada bih ih sve pojacavao. Ne znam gde je hitnije. Enrique ako se sjebao, menjace ga ovaj malo. Williamson je panj za sebe. Cim neko iz prve 4ke u odbrani odpadne u problemu smo. Trebaju nama zadnji igraci.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

newcastle vs everton - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs everton   newcastle vs everton - Page 3 EmptyPon 7 Mar 2011 - 8:18

evo vratih se ja iz ki, sjebase mi loven i wili rodjendan!!! mamu im jebem!!! dosli mi gosti a ja gledam fudbal i derem se ko budala, jos cale uzeo da me zaj_b_v_a pa navija za everton...strasno! video sam neke postove za saylora da je lose odigrao? mislim da nismo gledali istu tekmu, s obzirom da je ovo prva tekma posle povrede odigrao je odlicno!taktika i odabir igraca mi nikako ne idu u glavu!!! simson na krilo? pa se jose povredi i on umesto malog fergusona uvodi ameobija vraca simsona na levog beka i lovena na desno krili??? posle izvodi saylora koji je za wilija doktor nauka...ne znam ali to su po meni sve greske koji jedan trener ne sme da pravi, sta je on ocekivao time? izmenama i postavkom igre od starta? ko tu sta da igra? Lose do bola!!! imali smo srece u harpera koji je odlican bio i pri kraju skinuo 3,4 stopostotne!!! sve u svemu tuga...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

newcastle vs everton - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs everton   newcastle vs everton - Page 3 EmptyPon 7 Mar 2011 - 17:06

Harper je sjajan samo zato sto je ucio od Shay Givena Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

newcastle vs everton - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs everton   newcastle vs everton - Page 3 EmptyPon 7 Mar 2011 - 20:23

Mislim da bi Harper, iako ima 35 godina, komotno mogao biti prvi golman engleske reprezentacije.
Ne sjećam se da je ove sezone imao neki veći kiks.
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

newcastle vs everton - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs everton   newcastle vs everton - Page 3 EmptyPon 7 Mar 2011 - 20:47

Toon4life ::
Mislim da bi Harper, iako ima 35 godina, komotno mogao biti prvi golman engleske reprezentacije.
Ne sjećam se da je ove sezone imao neki veći kiks.

To se pitanje proteže još od prošle sezone, kada Engleska samo nekoliko mjeseci prije SP nije imala rješen status prvog golmana, pa je na kraju Green bio prvi golman samo jednu utakmicu. Šteta je što još nije debitirao, a i nevjerujem da i hoće ubrzo, sve dok je Capello njihov izbornik, a još mu ni godine ne idu u prilog.

Zadnjeg njegovog kiksa se sječam iz prošloj sezoni ... (odmah na početku videa, prvi gol) ... A iz ove se stvarno ne mogu sjetiti nijednog kiksa.

Trebao bi popraviti ispucavanja, pogotovo ona kada treba ispucati loptu u jedan maksimalno dva dodira, jer to mu i neide baš...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

newcastle vs everton - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs everton   newcastle vs everton - Page 3 EmptyPon 7 Mar 2011 - 23:12

Kakvi smo, Harper je iznad ekipe!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

newcastle vs everton - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs everton   newcastle vs everton - Page 3 EmptyUto 8 Mar 2011 - 12:28

harper nas je izvadio par puta samo tako...dobar je samo sto kazes ima godina...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

newcastle vs everton - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs everton   newcastle vs everton - Page 3 EmptyUto 8 Mar 2011 - 14:05

Opet izjava nasih debilnih komentatora golmani su kao vino, sto su stariji to su bolji
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





newcastle vs everton - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: newcastle vs everton   newcastle vs everton - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
newcastle vs everton
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Everton - Newcastle
» everton vs newcastle
» Everton - Newcastle 1:1
» Newcastle vs Everton
» Newcastle - Everton 3:2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: