Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Everton - Newcastle

Ići dole 
+10
zarkonio
Dinko
mare90
Admin-Roby
Srki
NewBoy
Thug
m.c.t.
spira
RIOT
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyNed 16 Sep 2012 - 18:44

Osakaćeni posle reprezentativnih izleta, idemo u goste Evertonu.

Everton - Newcastle ?type=articlePortrait

Fellaini igra kao zmaj, a našoj odbrani bez Coloccini-ja moraće da zabije bar jedan.

Ne nadam se ničemu, i predviđam 2-0 za domaće.


Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 0:59

Nerešeno.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 1:08

Everton - Newcastle Teams

Opasan je Everton, prosle sezone su bili ocajni a onda su pred kraj usli u seriju odlicnih rezultata i sad nastavljaju sa tim. Jelavic je odlican napadac, Fellaini kao sto kaze Riot igra fenomenalno (kao i jos nekoliko fudbalera iz Belgije), Pienaar, Naismith i Osman su uvek spremni da ulete iz drugog plana, a Leighton Baines je jedan od najboljih izvodjaca prekida u Premier Ligi.

Ali isto tako sigurno i Evertonovci pricaju o Cisse-u, Dembi, Ben Arfi, Cabaye-u...

Mislim da nismo favorit ali sa takvim igracima u nasoj postavi NIKO ne moze da nas otpise unapred.

Everton ce biti bez Darron Gibson-a, takodje ne mogu da racunaju na novo pojacanje iz Kosta Rike - Bryan Oviedo-a jer mu jos nisu sredjeni papiri. Mi putujemo na Goodison Park bez Tim Krula, Coloccini-ija, kao i duze povredjenih Danny Simpson-a, Ryan Taylor-a i Cheick Tiote-a.

Kvota za 3+ je interesantna ... 1,90 study
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 9:10

Ovo je jedna od utakmica u kojoj sve moze da dodje...nadam se da ce cisse proraditi!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 11:13

Ako budemo igrali 4-4-2. gubimo.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 12:27

Da je ovdje bod izvuc uff ..
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 14:37

m.c.t. ::
Kvota za 3+ je interesantna ... 1,90 study

jos je bolja za GG3+ Wink

Nismo ni mi za baciti, daleko od toga. Bice teska tekma i za jedne i za druge. Ne znam sta bih ovde tipovao da moram. Njima je data prednost, blagi su favoriti ali tukli smo mi prosle sezone takve favorite.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 16:08

igrao sam u kladionici "Meridian",dvojku na nas...kvota 5!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 16:43

Ako izvucemo nereseno na konju smo
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 18:14

Perchinho pod znakom pitanja.

Do jaja.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 19:06

Nek pusti Bigija u sredinu,a Anitu na desnog beka.Inače,Mićko je u pravu.
Sa ovakvim timom treba igrati 4-5-1 i Ba će morati na levo krilo.

Harper

Anita-----------Willo------Saylor----------Santon

Bigi

Cabaye---------Jonas


Ben Arfa ----------------------------------Ba

Cisse
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 20:49

Ba na klupi, Marveaux startuje na krilu.

Pametan potez. Ba je sjajan napadač, ali loše krilo.

Protiv ovih će se valjati i braniti po toj strani.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 21:45

Nabise nas u 30 metara...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 21:51

prejadni smo
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 21:55

Komentaor u jednom trenutku:

"Argentinac pada, Perch se ne snalazi. Greška u dodavanju Ben Arfe"

To je, u principu, i dobra analiza naše igre u prvom poluvremenu.


EDIT:

Analiza s poluvremena kaže da je Cabaye imao samo 4 uspešna dodavanja. Za 45 minuta.

Jebote, ovo se ne pamti.

Dobro je što nas ne guze 5-0.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 22:56

na kraju kakva zavrsnica!!!!! Srce mi stalo! Demba Ba proradio,brine me Cisse jako.... inace,Everton je trebao da pobedi....sudije su ovaj put bile na nasoj strani
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 23:08

Nakon poluvremena sam bio potonuo. A kasnije su me obradovali zalaganjem. Mada smo i pored toga mogli i trebali da izgubimo da nije sudija previdio ono. Ipak kad se trudis i mozes da ocekujes ovakve bodove, na greske sudija i to. A igrom u prvom poluvremenu smo zasluzili smo batine.
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyPon 17 Sep 2012 - 23:12

Harper prilicno los. Mator je i ima reflekse kao mrtav konj. Jedan od onih golova Krul bi odranio.

Sudjenje generalno lose, ali vise u nasu korist lose nego u njihovu. Imali smo srece da je Felainiju ponisten gol iako nije bio ofsajd i da lijijski sudija nije video da je lopta u jednom trenutku presla nasu gol liniju. S druge strane glavni sudija nam prekida kontru jer svira faul nad Ben Arfom koji nije srusen vec se odrzao na nogama i nastavio akciju dok imamo 3 na 2 u napadu.

Kombinacija Mackem Slayer - Ba i dalje radi posao. Cabaye je pored dobre asistencije kod prvog gola bio skoro nevidljiv na mechu.

Sve u svemu izvukli smo bod iako posle onakvog prvog poluvremena nisam ni taj bod ocekivao.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyUto 18 Sep 2012 - 8:24

Hteo sam da odustanem posle 1. PV a onda pomislim da nema teorije da Everton moze da nastavi tim tempom, plus mi nismo pokazali sve sto znamo (Demba Ba nam na klupi itd.). Resio da odgledam do kraja i bilo je kako sam i ocekivao. Cak ni posle onog njihovog drugog gola nisam mislio da cemo izgubiti, verovao sam da moze da im se uglavi jedan. Nije nas lako pobediti, nismo vise sosoni.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyUto 18 Sep 2012 - 9:44

Ofsajd kod Felainijevog gola, malo je komplikovan...

Budimo realni svaki bi sudija to svirao, nije nikako moga ovidjeti petu naseg stopera, da ocijeni gdje je ta zamisljena linija... tijela su im bila nageta u suprotne strane.. i jbga.
Dok kod drugog gola, doslo je do izrazaja Fergijeva kritika o sudijama i kondiciji...
Ako ste vidjeli u usporenom snimku, sudija dolazi kod zastavice kada je loptu onaj nas vec zahvatio, i nema Boga da je mogao vidjeti..
Drago mi je sto se nama to nije desilo....

A i poslije starta, Nevil je trebao dobiti crveni, tj. drugi zuti...like je istavio naseg igraca..Ako se iko toga starta sjeca...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyUto 18 Sep 2012 - 10:21

Gresilo se i na nama svojevremeno! I to kada nam je zesce gorelo. Dobro je sve proslo na kraju - everton je solidna ekipa, tokom prvog PV su nas zestoko sabili dok smo mi u drugom poceli da licimo na sebe. Sledeca nam je utakmica u Ligi Evrope u cetvrtak sa Maritimom. Morace Pardiola da kombinuje ekipu kako bismo plivali na svim frontovima. Brine me sto kad otpadne Colo uleti Willy No
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyUto 18 Sep 2012 - 10:55

gledam highlights i kontam da smo mogli da ih ugazimo na kraju, imali smo 1-2 predobre prilike ne znam kako su ih promasili. Oba gola su im ko kurac, stvarno je Harper prelos i to oba po zemlji iskosa ( skoro iste putanje lopte).
Ja bi barem prekomandovo ove malce neka ulijecu po malo neka griju klubu, imamo ovih po 18 godina sigurno.
Veznih imamo i previse, napadaca nam ne treba. odbrana je kriticna pravo.

Kad nam se oporavljaju igraci: Krul, Simpson, Colo i Tiote ?? Fale nam i to puno
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyUto 18 Sep 2012 - 14:48

Ne razumem zasto od pocetka sezone prvo poluvreme igramo "u dupe konja" a onda drugo poluvreme totalno drugacija prica? Ne razumem...lose, mora bolje mnogo bolje...ne moze toliko oscilacija da ima...mnogo losih pasova oko polovine i iz toka padaju kontre samo tako...u 2 pasa gol sansa...imali smo srece...mnogo 2 regularna gola su nam dali a ponisteni su...na sky sports ima dobra analiza, bila je kod prvog gola, gde je jonas iskulirao bainsa...okrenuo mu ledja a willi retard nije zatvorio....kod drugog gola je anicebe lepo okrenuo saylora...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyUto 18 Sep 2012 - 15:03

Everton - Newcastle X2_e9ed470

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle EmptyUto 18 Sep 2012 - 16:32

Kontam da je Pardiola delom mozga bio i na utakmici koja nas cek u cetvrtak. Sada moramo da taktiziramo, odmaramo bitne igrace. Imamo ekipu kakvu imamo, jako dobru ali ogranicenu. I sada sa time treba odigrati jebeno dugu sezonu. Sve u svemu zadovoljan sam.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Everton - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton - Newcastle   Everton - Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Everton - Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» newcastle vs everton
» everton vs newcastle
» Everton - Newcastle 1:1
» Newcastle vs Everton
» Newcastle - Everton 3:2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: