Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Blackburn vs Newcastle

Ići dole 
+8
NUFC CRO
Savic
RIOT
spira
Thug
Srki
moody
Alan Smith17
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 13:48

8.mjesto nije daleko...cini mi se 2 boda treba a imamo utakmicu manje...steta jer smo mogli uzet jucer jos 2 boda, plus smo izgubili od sunderlanda i tottenhama po 2 boda...to je 6 bodova....
imali bi 38 Sad((((
samo da je srece bilo...

inace primjeti se nedostatak ameobija jer kad colo ili harper ispucavaju loptu on je glavom ili prsima primiri i posalje nekom drugom...ovako kad su best i loven gore kao da loptu bacas u bunar...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 15:40

Jebga, mislim da je plasman u Evropu bio nerealan cilj. Tako da ovo gde smo mi je sasvim ono sto sam ocekivao. Mozda sam ocekivao i gore.
Istina je da smo prosipali bodove protiv S'landa i T'tnhama ali jebga, mislim da smo mi krivi.
Tu smo gdi smo Very Happy


Poslednji izmenio Srki dana Ned 13 Feb 2011 - 21:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 20:51

realno, dosta bodova smo na budalu gubili...ne bih da budem nezahvalan, ali i protiv arsenala smo mogli dobiti...nolanov volej na kraju i ponisten cist bestov gol...ali sta je tu je...ovo je jako ujednacena sezona, tako da je sve moguce! ali mislim da je vreme da wigan i wolvsi ispadnu, i mozda west ham...to su mi najodvratnije ekipe, + fulam i stoke!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 21:43

Wolvesi su mi cak i simpaticni-stadion, atmosfera, gradic... Ima nekog smeka. Ali ispasce jer pojma nemaju. Wigana mi ne bi bilo zao ni najmanje, kao ni West Broma. Wes Ham ne gotivim nista preterano, samo sto su klub sa ipak nekom istorijom i tezinom pa bi PL bio malo budjav bez njih. Ali bila je prosla sezona bez nas pa prodje nekako. Neka se 'lade i oni malo. Da svake godine ljosne neko velik!
Nazad na vrh Ići dole
Anti Mackem

Anti Mackem


Broj poruka : 26
Datum upisa : 07.02.2011

Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 22:20

Meni je QPR postao simpatican - prvenstveno zbog stadiona. Doduse, voleo bih da vidim Millwall I Leeds u Premieru. S druge strane, mozda je bolje da Millwall ostane u Championshipu. West Ham ispadne, a mi onda uzivamo u novom ''Gradjanskom ratu''. Very Happy

U svakom slucaju, najbolji scenario za londonske klubove...
Ima ih 5 trenutno:
Chelsea
Arsenal
Tottenham
West Ham
Fulham

QPR upada 90%, dok u play off mogu da odu Millwall i Watford (30km. od centralnog Londona)
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 22:33

Malo me smara toliki broj londonskih klubova. Vise gotivim klubove kao eto, Wolves, Blackburn, p acak i ruzni Stoke. Grad=klub. To onda ima neku drugaciju harizmu nego ovako kada iz jednog grada ima 120 klubova!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 22:54

ja jedini klub koji volim uz newcastle je leeds....tamo je moj idol alan smith bio zakon Very Happy dosta igraca od tamo je dolazilo u newcastle...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 23:25

Imali su oni odlicnu generaciju: Rio Ferdinand, Harte veseli, Woodgate, Bowyer, Dacourt, Kewel,Keane Smith, Viduka...

Polufinale lige sampiona pa meteorsko srozavanje.

Kao klub ih nisam voleo, ali ta generacija je bila zaista jaka.

Kao klub nikako da se oporave od kraha koji ih je zadesio.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 EmptyPon 14 Feb 2011 - 1:27

Srki ::
Malo me smara toliki broj londonskih klubova. Vise gotivim klubove kao eto, Wolves, Blackburn, p acak i ruzni Stoke. Grad=klub. To onda ima neku drugaciju harizmu nego ovako kada iz jednog grada ima 120 klubova!
Istina, ali moras imati u vidu i da su razliciti delovi Londona kao odvojeni gradovi. Primer, kada se uporedi Zapadni i Juzni London..
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 EmptyPon 14 Feb 2011 - 8:26

ja sam govorio po fudbalu, tj stilu koji imaju ti klubovi...stoke mi je naj omrzeniji...oni gol iz igre ne mogu dati...samo prekidi, duge lopte i auti delapa...sramota za fudbal! drugo, wolvsi oni udri i udri, nista drugo sve stoke pokupili u ekipu i opal! wigan je standardno los vec 3 sezone, ali se izvlace uvek! fulam smo videli na delu, nema igre, nista, mada ni mi nismo nista bolji bili, al opet...west ham ove sezone nista ne pokazuje, tako da koliku god istoriju da imaju, pa,pa...wba mi je jos koliko toliko gotivan, ne znam zasto, ali imaju nesto, tacnije brunta! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 EmptyPon 14 Feb 2011 - 12:33

@NUFC_LO
Ma naravno. To je jasno, veliki grad-veliki broj klubova. A razlike su jos vece tj izrazenije kada se gleda zapadni i juzni London tj West i East End. To je tek surovstina. Samo sam konstatovao da je, po meni, mnogo klubova iz Londona u PL.
Ovi manji su mi jos i simpaticni kad udju ali se brzo i vrnu nazad!

@thug
Ja sam i rekao da Wolvesi nemaju pojma. Ali jebes ga, sirotinjski klub, nakrpili sta su mogli i zuvaju kako umeju i znaju tj biju. Ispasce, mislim da im spasa nema. Samo kazem da je atmosfera na takvim stadionima, gde prakticno ceo grad navija za 1 klub daleko lepsa nego na sterilnom Chelsea ili Arsenalu. Pre bih gledao najgore Wolvese nego Chelsea, zivota mi.
Sticajem okolnosti sam bio na Molineux stadionu, stvarno ima nekog smeka, ne mogu to da objasnim. Nekako te nalozi! Bili su mi simpa pre toga a posle sam bas nekako poceo da ih volem.

Stoke takodje igraju ruzan fudbal, mada ne i toliko kad malo bolje pogledas, imaju i oni neku filozofiju, nisu bas kreteni. A atmosfrea na Britania stadionu je jedna od najludjih.

Zato vise volim te seoske klubove od ovih nafuranih. Mada je Wolverhampton prelepa varos. Lepsa od usranog Birminghama 250 puta!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 EmptyPon 14 Feb 2011 - 13:14

sto se tice Wolvesa i toga da oni "biju". Neka biju zato i imaju najviše kartona u ligi. Ne volim ih, ali ne volim ni kad od njima tako pricaju, kao biju se. A drogba se ne bije. Oni nek se samo biju, to je njihov fudbal, zato svaku utakmicu igraju bez 2 igraca najmanje. I zbog toga se vracaju u Championship. malo je oftopic al jbg.

Takodje zreli za ispadanje po meni su blackpool, Wigan i WBA.

Fulham je loš ove sezone, ali sjetimo se samo prošle. Stoke takodje ostaje, oni igraju svoju taktiku koja se vecini ne svidja ( kao i wolvesova taktika) medjutim oni imaju taktiku za razliku od nas. Aston vila takodje u donjem djelu tabele, ali daleko od ispadanja,
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 EmptyPon 14 Feb 2011 - 14:59

Odosmo u off ali nema veze.

Stoke tj Tony Pulis pre svega uopste nisu naivna ekipa. Pre svega su tvrdi, sto je preduslov da budes ozbiljan tim. Drugo igraju ljudi svoje, nakrpili su bodova toliko da su mirni. Treba imati u vidu njihove kapacitete (finansijske, naravno) i shodno tome njihovu meu za uspeh, a to je da budu stabilan prvoligas. U cemu uspevaju.

Ako se vratimo na Wolvese, rekosmo da njima nema spasa. Ovaj deo oko tucnjave... Sta znam, oni igraju cvrsto, drugoligaski. Nisu se prilagodili PL uslovima, a i nemaju cime.

Od ekipa koje biju bitku za opstanak, jos mi Wigan ponajvise nesto ume, ovi drudi su sablonasi.

Ali svakako mislim da nas u toj borbi biti nece. Osim ako nesto deeeebelo ne ukakimo do kraja. Sutra je prilika za makar bod protiv ruznog B'hama. Sve sem poraza je ok!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 EmptyPon 14 Feb 2011 - 15:04

Ja se takođe slažem sa Srkijem da je sutra dobar i bod, samo da ne izgubimo. Valja ići i na pobedu, ali...ni statistika nam ne ide u prilog. Pet zadnjih mečeva smo remizirali sa njima, tamo.

Toon @ St. Andrews - poslednjih devet:

2007/08 drew 1-1 Owen
2006/07 drew 2-2 Taylor, Dyer (FA)
2005/06 drew 0-0
2004/05 drew 2-2 Jenas, Butt
2003/04 drew 1-1 Speed
2002/03 won 2-0 Solano, Ameobi

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 EmptyPon 14 Feb 2011 - 15:12

Pa ne bih rekao da nam ne ide u priliog tj nije bas najbolja, ali bitno je da nismo izgubili u poslednjih 6 (sva takmicenja).
Po meni je dok neams vezane poraze statistika sasvim ok. Bod po bod, videcete na kraju sezone kako ce to da znaci, kada neko bude izvukao guzicu jer je imao jebeni bod vise od ovoga sto je fasovao.

Uostalom, zar nismo one sezone ispali zbog 1 boda tj neuzimanja istog?!?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Blackburn vs Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Blackburn v Newcastle
» Newcastle - Blackburn
» Blackburn 1-0 Newcastle
» Blackburn v Newcastle
» Newcastle - Blackburn Rovers

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: