Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Arsenal

Ići dole 
+13
NewBoy
Alan Smith17
Toon4life
Dinko
spira
moody
Savic
NUFC96
RIOT
Thug
Srki
m.c.t.
NUFC CRO
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 17:20

sta da prekinem, prvi put sam ista na tu temu napisao...lepse mi je to zvucalo nego diaby ili kako god se pise..
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 17:33

@ RIOT
znamo mi da mu Barton nije nista uradio. Ali znaš kakva je FA. Naci ce oni nešto tipa : "provokacija"


I za Nolana: svaka cast, samo udri.

edit: evo nas na 2. Jel ono bio ofsajd kod prvog gola Besta ?? cini mi se da nije


Poslednji izmenio Moody dana Sub 5 Feb 2011 - 17:36, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 17:35

Cist gol nam ponistise!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 17:38

NUFC96 ::
Cist gol nam ponistise!

ispoštuj komentatora :" opravdano podignuta zastavica " ??
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 17:39

Moody ::
NUFC96 ::
Cist gol nam ponistise!

ispoštuj komentatora :" opravdano podignuta zastavica " ??

Ma DEGEN...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 17:45

ima nade samo nek stisnu! Very Happy stoke je u zadnjih 7 min munuo 2 gola scumsima...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 17:48

kakav gol tiotea!!! Very Happy to majstore! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 17:48

luddiiLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

TIOTEE !!!!!!!! majstoreee
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 17:48

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 17:50

GGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 17:56

Jos jedan dokaz da se fudbal mora igrati mudima.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 17:58

i kako ne voleti ovaj klub???
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 17:59

Hteo sam da spalim komp posle prvog poluvremena...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 17:59

Dinko ::
Jos jedan dokaz da se fudbal mora igrati mudima.

Svaka ti je ko Njegoseva!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 18:00

BRAVOOOOOO!!!!!

Zar moramo gubiti 0:4 da počnemo igrati?!

Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 18:01

Ljudi moji,ne znam kako ko,al ja odo da se razvalim od alkohola!! lol! lol!
Neću uopće da komentiram utakmicu,igru,ko je kriv,a ko zaslužan,odo se nalokati!


Poslednji izmenio NUFC CRO dana Sub 5 Feb 2011 - 18:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 18:02

wenger samo sto nije proplakao....
umalo nolan za 5-4...ali necemo kruha preko pogace....
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 18:07




IZLJEV MOJIH EMOCIJA JE NEMOGUCE JEDNOSTAVNO NEMOGUCE PRIKAZATI PREKO NEKOG EKRANA ..

SAMO ME STRAH SUSJEDA DA ZBOG VELIKE BUKE NEZOVNU POLICIJU
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 18:07

Zar moramo gubiti 0:4 da počnemo igrati?!


Ma ne to nego - treba udariti Bartona Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 18:09

Bas sam hteo, negde tokom tekme, da ostavim komentar kako mi je Arsenal najpederskija ekipa ikada. Dok su imali 0-4 i svih 11 sve je zvonilo. A onda, kada su spali na 10 vec su krenuli da pucaju, panice!!!!
Ovo je "pobeda" samo igraca, Pardew sa ovim nema veze! Svaka cast Bartonu, postao je pravi car!!!

Tiote sa onom bombetinom i za urlanje!!!!

Sta reci, jos jedna ovakva tekma i srcka mi ne gine!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 18:09

Ma nek place ako hoce, imamo i mi na sudijske odluke d ase zalimo, ponisten cist go, neki fauli koji uopste nisu bili ali nije sad bitno. Bitno je da se igraci uvjere da se moze samo ako se da guzice i na terenu i na treningu.Realno po znanju su neki nasi igraci jako ograniceni ali su se borili.Da su ovako igrali i prvo poluvrijeme pobijedili bi.One godine kad smo ispali ispali smo jer se nisu borili.A ne krivim ih jer na pocetku se ovima stvarno posrecilo, a i nasi nisu bili motivisani, kako da budes motivisan kad ti je prodajom najboljeg igraca receno da se od tebe nista ne ocekuje. Ali sto neko rece

KAKO DA NE NAVIJAS ZA OVAKAV KLUB.

Ma da budemo svake godine 10. ali da bar po jednu veliku ekipu ovako napucamo bio bi sretniji nego da budemo u europa ligi i igramo smrdljivo na 1:0
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 18:13

Wenger se stalno zali kako su svi grubi protiv njih a oni su prave siledzije cim je papak pomislio da je gotovo nije zalio crveni karton da udari nekoga, e jest i ispao glup. A Bartonu spomenik dici kako ga je napravio majmunom. A Nolan onog djecaka opravdano baci na zemlju, kako mu je samo pismeno Barton trazio loptu, a on se pravi vazan i ne da. Jos glupan dobi zuti. Predobra scena. HAHAHAHAHHA
kako sam zadovoljan, stari mi upravo cestita iako se vjerovatno kladio na Arsenal i vec zaokruzio nakon 0:4.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 18:16

Za mene je ovo sraman remi Evil or Very Mad Arsenal nas je razvalio igrom, pokazali su kako se igra fudbal, a onda smo u drugom poluvremenu krenuli da im lomimo noge, sudija je stao na nasu stranu pa im jos dao i crveni dok je Barton glumio nevinasce. I onda nasih 11 protiv njihovih 10... i jos nam da 2 penala... ako nam sve to treba da izvucemo jedan pisljivi bod onda mi taj bod i ne treba.

S druge strane drago mi je sto sam video toliko borbenost i sto su arsenalska govna sigurno na poluvremenu u svlacionici mislili kako su se posrali po nama i vec slavili pobedu. Borbenost je ono sto ovaj klub uvek krasi, i nismo kao neke mlakonje pognutih glava izasli na teren da zavrsimo mec vec su fajterski ginuli.

Ali opet se vracam na cinjenicu da nam je pored sve borbenosti ovaj bod poklonjen.







Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 18:16

nemojte da se vezujete za Tiote-a,kad odlazi u letnjem prelaznom roku-provereno...pogledaj te sta je Pardew izjavio....mi smo isti kao Wigan,pa cak i gori....Dovoditi mlade igrace,napraviti igracine od njih u premier ligi,i prodati ih za velike pare...a Pardew je ovde samo da glumi trenera koji se brine za igrace,da nebude providno.....Super je ovo osecaj,al nemojte da letite u nebesa sada....ZBOGOM TIOTE.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 18:40

Daj imenjace, sto sramno! Pa ovo su najsladji remiji! Cak smo ih mogli i drknuti nakraju. Kakvo lomljenje nogu, o cemu pricas, pa oni su prljavi samo tako a cmizdre. Zato ih i treba gaziti bre! Ugaziti kao sline!

Mozda jeste poklon ali i njima je ulazilo od prvog minuta SVE! Dosta ih je sralo. Arsenal je ekipa bez srca i muda, i neka su ga fasovali sada. Jebem ja i njih i njihov lep fudbal. Gomila sisica!!!!

Srecan sam kao malo dete!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Arsenal
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Arsenal vs Newcastle
» Arsenal vs Newcastle
» NEWCASTLE - ARSENAL 1:2
» Arsenal - Newcastle
» FA CUP - Arsenal vs Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: