Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Arsenal vs Newcastle

Ići dole 
+11
pirLe
NUFC96
milan25
Dinko
Savic
Srki
Toon4life
Admin-Roby
mare90
Alan Smith17
RIOT
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 29 Dec 2012 - 17:42

Bez pun kurac igrača, idemo na Arsenal.

Perch će najverovatnije igrati centralnog beka, a u vezi će biti Bigi i Tiote.

EDIT:

NUFCOfficial: #NUFC (4-2-3-1) v #AFC: Krul; Simpson, Perch, Coloccini (c), Santon; Bigirimana, Tiote; Cisse, Marveaux, Obertan; Ba.

#NUFC substitutes v #AFC: Harper, Ferguson, Tavernier, Streete, Abeid, Sammy Ameobi, Shola Ameobi.



AJMOOO!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 29 Dec 2012 - 19:19

nema Williamsona cheers

Ba iz slobodnog...
1-1 HT
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 29 Dec 2012 - 19:33

Loše igramo, ali to je očekivano, budući da nam fali pola tima.

Ono što ne mogu da zamerim je zalaganje, zaista svi na terenu igraju kao da im je poslednja, i to se ceni.

Osim jebenog Simpsona, Walcott mu otvara novi šupak kad kog primi loptu.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 29 Dec 2012 - 19:39

Santon zasad shebo 2 gola....
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 29 Dec 2012 - 20:22

Pa, recimo da želim da se ubijem.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 29 Dec 2012 - 20:27

Nisi jedini koji to zeli.Ovo je bio jebeni uzas.Znao sam da cemo izgubiti ali sa ovakvim rezultatom nikad.Katastrofa.Raspadamo se samo tako
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 29 Dec 2012 - 20:28

Uzas.Sramota me....ne izlazim iz stana narednih 10 godina!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 29 Dec 2012 - 20:30

Na stranu sucidalne pomisli, možda je ovo dobro.

Ako 11 primljenih golova na dva meča ne dotupi Ashley-ju da nam trebaju pojačanja, onda slobodno mogu milijardera da nazovem lošim biznismenom.

Pa jebem mu mater, ako ovo nije wake up call, onda stvarno ne znam šta je?!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 29 Dec 2012 - 20:37

ma nece biti nijednog transfera, ne treba trosit nade i energiju...

ali ako nista bar je Marvoaux ima vrhunski potez kad je sve izbacio i asistirao Dembi za gol. plus je i zabio sam jedan...
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 29 Dec 2012 - 20:39

Ne znam sta reci.
Neobjasnjivo je kako uvijek pocnemo padati iza 85. minute.
Svaka cast za po 3 gola ManU i Arsenalu, ali obrana je nevjerojatno losa.
Simpson je po ne znam koji put pokazao da je za onu stvar.
Valjda ce ovo biti Mike Ashley otvoriti oci i ponukati ga da pojaca momcad.
3 boda smo od zone ispadanja, a iduce kolo igramo s Evertonom.
Ocito trebamo opasno pasti kako bi se digli.
Nadam se samo da necemo pasti dublje.

NEWCASTLE TILL I DIE!!!!!!!!!

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 29 Dec 2012 - 21:23

Ovo samo pokazuje, brutalno, gde smo najtanji i gde zapinje odavno. Taman kada je Pardew uhodao poslednju cetvoricu (a i tada je bilo nategnuto i ne daj boze da neko ispadne) usledile su povrede saylora, Raylora... Odbarnu popravljati pod hitno. Tu je glavni uzrok jada. dati 3 gola MU i Arsenalu nije malo ali dzaba kada se prima previse. Kad das 3 na utakmci onda moras da si pobedio.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 29 Dec 2012 - 21:27

Colo i Santon kao da su na drogama...kad god ovu udu u 16metara odma gol
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 29 Dec 2012 - 22:04

Celo leto Pardew je trubio da mu dva tri igrača fale...povredili su se ključni igrači a mi smo realno doveli samo dva igrača (anita, bigirimana) + igramo i u Evropi. Ahsley je na njegove vapaje ostao gluv.

Vrlo lako možemo i da ispadnemo....
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 29 Dec 2012 - 22:18

Januar je pred nama, prilika da nesto uradimo. Ako ne - ko nam jebe kevu.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 29 Dec 2012 - 22:20

Vrlo, vrlo vrlo lako mozemo da ispadnemo. Nekako mi se ne cini da su u klubu svjesni ozbiljnosti situacije. Bije nas ko stigne, a svi jos postaju jaci, a mi slabiji. Dzaba sad i da dovede Neke odlicne stopere, dok se oni uigraju mi ispadosmo. Zena mi kaze da kad god ja gledam utakmicu oni izgube. Sramota me da joj kazem da izgube i kad ja ne gledam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 30 Dec 2012 - 9:59

Jebeš klub u kojem je Williamson glavni igrač odbrane Mad pa primi sedam golova kad njega nema. Šalu na stranu nismo toliko loše ni igrali tamo negdje do 75.minute kada smo se prosto raspali kao i protiv Mančestera. Svakako da je na to uticalo i što smo mi odigrali tešku utakmicu dva dana prije a Arsenal odmarao, plus što nam fali pola tima. A poslije 4:3 i Pardew je napravio katastrofalne izmjene kada je uveo napadače umjesto odbrane što je dovelo do tri primljena gola za 10 minuta. Znam da nema koga drugog uvesti ali j'bga ne ide to tako.
Ja se ne brinem za opstanak, ali lično bi mi bilo drago da odmah ispadnemo iz Lige Evrope protiv Metalista i posvetimo se Premier ligi, a nadam se i da će se krmak malo opametiti i vidjeti da se ne može sezona preći sa 15 igrača i da ćemo dobiti neka kvalitetna i konkretna pojačanja. Ili da se pojave neki bogati šeici pa da ga se riješimo a on dobro zaradi prodajom kluba. Njemu su pare ipak najbitnije a nama Newcastle...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 30 Dec 2012 - 10:40

Kako su me smorili...Jeste pola ekipe povred]eno, jeste jak protivnik i još sto stvari, ali 6 golova...tu nema nikakvog opravdanja
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 30 Dec 2012 - 13:32

NUFC96 ::
Kako su me smorili...Jeste pola ekipe povred]eno, jeste jak protivnik i još sto stvari, ali 6 golova...tu nema nikakvog opravdanja
7 golova
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 30 Dec 2012 - 13:55

kad das noliko vremena protivnickim spicevima da rade sta hoce onda i ne mozes drugacije. Od Manchestera sam i navikao na ribanje ali obne pedersice kad vidim kako daju 7 nekome dodje mi da polomim tv. Demonstriraju neku kurcevu silu a razguzi ih Swansea, dupe im prevrne. Pacenici.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 30 Dec 2012 - 15:06

Mogli bismo i mi postati paćenici, ako nismo već postali.....

Nemam riječi za poraz...

Ne dotičeme kao poraz od Manče...

Mislim da trebamo prestati pisati teme o utakmicama, sve dok debili ne dovedu jaču odbranu...
Manje ću se nervirati....
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 30 Dec 2012 - 16:08

Citat :
Zena mi kaze da kad god ja gledam utakmicu oni izgube. Sramota me da joj kazem da izgube i kad ja ne gledam Very Happy

Hahah, dobar si Very Happy

Glavni krivac za poraz po meni je.... Cheick Tioté! Kad se lomio rezultat on je bio najvise kriv sto smo primili 3, 4 gol, pomalo i za peti sa njegovim setanjem, kod 6 je pao kao kornjaca, a kod 7 bih ga tukao bejzbol palicom!!!

Nemojte gledati golove vec samo kako se Tiote krece! Dzukela!


Inace pored takve odbrane Newcastle najvise prica o prodaji coveka koji je dao samo jedan gol manje od Van Persija, i 6 golova vise od Teveza, Runija, Torresa... Zar je moguce da je Demba Ba glavna tema pored onakve odbrane a i sredine terena koja nije ni malo pomogla odbrani.

Doduse sad sam procitao da smo valjda zavrsili posao sa Lilom i doveli Mathieu Debuchy-ija. Samo da cena za to ne bude prodaja Dembe.



Poslednji izmenio m.c.t. dana Ned 30 Dec 2012 - 16:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 30 Dec 2012 - 16:35

Stvarno nisam ni primjetio ovo .. posebno obratite pozornost na Tiotea kod 4. gola :O
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 30 Dec 2012 - 17:51

Anita je za Tiote-a izmislio fudbal.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 30 Dec 2012 - 18:21

cele sezone govorim kako treba da prodamo Tiotea....covek trci ko muva bez glave,ne zna da dodaje,ne zna da trci,ne zna da uzima loptu,ne zna gol da postigne, NE ZNA NISTA! pa covece NICKY BUTT Je izmislio fudbal za njega!

Ajde Beniteze,vodi ovo djubre iz nase ekipe molim te!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 30 Dec 2012 - 18:22

Ne mogu da slusam ovu paljevinu od komentatora a tek ne mogu da gledam ove pedercice kako se razigravaju. Nemam reci da objasnim na sta nam odbrana lici. Pa ove iz zgrade da pokupe bolje bi odradili. Kod 4., 5., 6., 7. gola su imali vremena da prime loptu, nameste se, pogledaju gde ce i sta ce pa da sutnu. Rupcage se prave neopisive. Isto i protiv MU, kod 4. gola je onaj ostao sam ko duh. Neoprostivo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Arsenal vs Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Arsenal vs Newcastle
» NEWCASTLE - ARSENAL 1:2
» Arsenal - Newcastle
» FA CUP - Arsenal vs Newcastle
» Newcastle VS Arsenal

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: