Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Fulham - Newcastle

Ići dole 
+8
Thug
NewBoy
NUFC CRO
RIOT
Savic
m.c.t.
spira
Admin-Roby
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Fulham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle   Fulham - Newcastle - Page 2 EmptyČet 3 Feb 2011 - 10:47

House je bio pun pogodak, sjajna epizoda.
Šalu na stranu, jer joj nije vreme, očajan fudbal. Ovakvo izdanje Fulhama bi svaka ekipa iz PL i pola Championshipa naguzila sa par komada, ali mi smo uspeli da budemo još gori i izgubimo. Barton ne može da igra sam, i on odlazi u junu 100%. Svi ostali su bili katastrofa, Simpson ponajviše, jer su ga šetali i Dembele i Dempsey kako su hteli, ali su i oni imali lošu utakmicu pa nisu uspeli da daju gol.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Fulham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle   Fulham - Newcastle - Page 2 EmptyČet 3 Feb 2011 - 12:10

sto se mene tice utakmica je tipa non league ekipa...bezidejna, ni oni ni mi, nemamo kreatora, nema ko da poveze sve to! colo navikao da digne na carrola ali nema ga vise i best nije andy pa da kupi to, ranger nista, wilemson, nista, jose je dozvolio u par navrata da ga duff izjebe...nolan ne znam ni da li je igrao kao ni ghutrie...i nasu formaciju ne razumem nikako...e vidite, za ovo je huthon bio tata! motivacija ekipe! pederko moze samo dupe da im da, ko ga hoce...nista vise! gde je tu razgovor na poluvremenu, da mi je znati sta im prica...
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Fulham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle   Fulham - Newcastle - Page 2 EmptyČet 3 Feb 2011 - 12:17

Aj se kladimo da ce nam i Carroll i Martins zabiti golove!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle   Fulham - Newcastle - Page 2 EmptyČet 3 Feb 2011 - 12:22

Verovatno ih pita gde depiliraju noge i cmarove, sta taj moze da im kaze???

Williamson je, ja ne znam izraz za tog coveka - polufabrikat. Kako taj opstaje u PL to ni milicija ne zna.

Ranger - debilko pa tako i igra. Vazno da je opalio tet $ na ruci, sta reci vise?

Pardew... Taj verovatno vise potrosi vremena u sminkanju i friziranju, citanju Cosmopolitena, Voguea itd nego u pripremi taktike.

Newcastle koji sve to trpi, e to je za institute pitanje. Smesno, najiskrenije smesno!


Poslednji izmenio Srki dana Čet 3 Feb 2011 - 17:15, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Fulham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle   Fulham - Newcastle - Page 2 EmptyČet 3 Feb 2011 - 17:07

ne znam da li ste culi za govor u poluvremenu tonija pulisa kad mu je keva umrla i on dosao na tekmu, stoke izadju na teren i okrenu rezultat...ali mi jos gore igramo...ako ne usere nolana neki gol sa gol linije nece niko ni dati...i mora dopreti do mozgova da carol vise nije u ekipi i da se taktika mora prema tome i menjati, ne mozes ocekivati duge lopte na besta rangera i bangavog...mora se igrati do noge, i dogurati im se lopta u 16 drugacije ne vredi...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle   Fulham - Newcastle - Page 2 EmptyČet 3 Feb 2011 - 17:38

Kako da igraš do noge, kad u ekipi nemaš igrače koji mogu da naprave trougao i da odigraju tri pasa između sebe? Mi smo i igrali takav fudbal Barton duga lopta do Carroll-a, jer smo imali takve igrače. Igraš onako sa kakvim igračima raspolažeš, zar ne?

Zašto Barca ne igra dugim loptama? Zato što su joj špicevi 170cm visoki.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Fulham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle   Fulham - Newcastle - Page 2 EmptyPet 4 Feb 2011 - 0:22

igrali smo i mi i oni katastrofa...ali nemojte podcjeniti fulham, dobili su neki dan tottenham 4-0, a tottenham igrao sa svim igracima...ok imali su i crveni karton ali tad su vec puno gubili...

jbg sad imamo arsenal..a iza toga pokusat sto vise bodova skupit...4pobjede i 2-3 remija i to je to za opstanak..iako me malo strah mislim da ova ekipa moze to....
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Fulham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle   Fulham - Newcastle - Page 2 EmptyPet 4 Feb 2011 - 9:02

Krivo mi je kad god izgubimo od ovih ekipa koje prije 10 godina nismo ozbiljno ni smatrali dpstojnim protivnicima.A jos gore je kad izgubimo od nekoga ko igra odvratno lose i ruzno.To samo znaci da smo mi jos gori od toga. Avaj.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Fulham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle   Fulham - Newcastle - Page 2 EmptyPet 4 Feb 2011 - 10:36

pa savicu to ti i pricam, imali...sad nemamo carrolla a i dalje se igraju duge lopte, na koga? bice benarfa, barton i mozda ireland...eto tri igraca da razigravaju jonasa, besta i bangavog...ali ponavljam taktika se mora menjati, samo ne znam da li to pesko konta!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle   Fulham - Newcastle - Page 2 EmptyPet 4 Feb 2011 - 13:20

Sto da razigravaju Jonasa, pa on nije spic. A i kad proba da sutne, zavrsi se gore u krovu stadiona!?
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Fulham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle   Fulham - Newcastle - Page 2 EmptyPet 4 Feb 2011 - 15:27

mislio sam na loptu u prostor na koju bi ovaj trcao i centrirao...posto nemamo desno krilo nisam dodao nikog tamo...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Fulham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle   Fulham - Newcastle - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 12:19

Jonas bi mogao na tu desnu stranu,on je to igrao i u Mallorci,Ben Arfa na njegovo mjesto,Jedini problem je to što nam je ta lijeva strana Jonas - Enriqe uigrana i solidno funkcionira,zapravo jedino što funkcionira nakon odlaska Carrolla i raspada "osovine" Barton - Carroll.
Vjerojatno će Pardew nastaviti gurati Bartona na tu desnu stranu,a Irelanda u sredinu.
Ma samo da se Ben Arfa više vrati...
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle   Fulham - Newcastle - Page 2 EmptySub 5 Feb 2011 - 13:32

Barton ove seoznone igra kao zmaj. Svaki pas, bilo do noge ili dubinski mu je kao navodjen! Ali nema ko da to sikoristi. Carroll je imao osecaj za te lopte a i za gol. Raspadaci koji su ostali nemaju sansu! Osim Nolana ne vidim ko moze da da gol u postojecoj ekipi!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fulham - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle   Fulham - Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fulham - Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Fulham - Newcastle 0:4
» Fulham-Newcastle
» Newcastle vs Fulham
» Newcastle - Fulham
» Fulham v Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: