Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bolton vs Newcastle

Ići dole 
+7
RIOT
spira
Dinko
Savic
Srki
Admin-Roby
Alan Smith17
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptyNed 14 Nov 2010 - 18:56

20.11 protiv boltona u gostima
bod bi bio dobar, CH nema na raspolaganju sljedece: barton, tiote, carroll, ameobi(mozda)
od standardnih....

prilika za lovenkrandsa i rangera da se nametnu... mozda i za xisco-a..bio na klupi protiv fulhama..


Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptyNed 14 Nov 2010 - 19:06

da sam na hughtonovom mestu izveo bi ovaj sastav


---------------------krul--------------------

-Simpson---Colo-------Wiliamson-Enrique

------------------Smith-----------------------

Routledge-----------------------------Jonas

--------------------Nolan--------------------
---------------Loven--Xisco----------------
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptyNed 14 Nov 2010 - 19:31

Vidim da ce Loven da se nametne za nogu u dupe kako igra, a?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptyNed 14 Nov 2010 - 19:32

DIREKTNO na SPORTKLUB-u.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptyNed 14 Nov 2010 - 19:41

I u moje selo stig'o sportklub Do sad bili samo eurosport 1 i 2. Sad konacno imam i sportkub.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptyNed 14 Nov 2010 - 21:05

Robi,dobar ti je sastav.Ali mislim da ce Hughton probati opet sa 4-5-1.

Krul- Simpson,Enrique,Colo,Williamson-Guthrie,Smith,Jonas,Routledge-Ranger(ili neko drugi).

Ja se nadam bar bodu, jer definitivno cvrsce igramo u gostima ove sezone.Bicemo mi tvrd orah za svakog domacina,sem za Chelsea ili kokoši.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptyNed 14 Nov 2010 - 22:02

Kakav smo kretenski tim, ovu dobijamo 100%
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptyNed 14 Nov 2010 - 22:14

sunderland je danas pobedio chelsea u gostima 0-3....ako mogu oni da pobede chelsea,mozemo i mi!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptyNed 14 Nov 2010 - 22:38

Ne znam, ja mislim da cemo se lose provesti u Boltonu. Nesto njih drzim u glavi, jos dok im je SA bio sef, kao zajebanu ekipu. Moguce da mi ta secanja drze sliku o Boltonu kao nezgodnom domacinu. Ali cenim da ovako krnjavi treba da pevamo sa bodom.
Od 2001 na ovamo smo ih dobili samo 2 puta.

Skinuto sa futbol24.com

Bolton W - Newcastle
2009 1-0
2007 1-3
2006 2-1
2005 2-0
2004 2-1 ovo spada u sezonu 2004/05
2004 1-0
2002 4-3
2001 0-4



http://www.futbol24.com/teamCompare/England/Bolton-Wanderers/vs/England/Newcastle/#statTLR-Page=0
Samo na ovu gornju strelicu cepate desno da vidite sve rezultate.


Poslednji put izmenio Srki dana Pon 15 Nov 2010 - 14:42, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptyPon 15 Nov 2010 - 14:17

zvalav je taj bolton...ne znam...mada treba nam pobeda da se ne vracamo u onaj deo tabele. Drazi su me ovde!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptyPon 15 Nov 2010 - 14:40

Zvalav, nego sta. Bilo bi lepo sjebati ih tamo ali kad pogledam istoriju... pig
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptyPet 19 Nov 2010 - 10:56

Da ozivimo temu!
Dakle sutra sa Boltonom na Reebok stadionu. Od 16.00h, najavljen direktan prenos na Sportklubu vulgaris!

Interesantno zapazanje BBC-a
It has been a quiet revolution, with neither side spending more than £5m on transfer fees over the summer.
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/eng_prem/9198718.stm
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptyPet 19 Nov 2010 - 19:52

Ne znam sta da ocekujem od ove utakmice... sigurno je nikad ne bih stavio na tiket ... sve moze da dodje (ili ne dodje)... gledacu opusteno, tj sto se kaze "uzivacu u fudbalu" Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptySub 20 Nov 2010 - 13:34

Ja sam stavio 2-3 Razz
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptySub 20 Nov 2010 - 15:46

Bolton Wanderers: Jaaskelainen, Ricketts, Knight, Cahill, Robinson, Chung-Yong, Muamba, Holden, Taylor, Elmander, K Davies

Sub: Bogdan, Steinsson, M Davies, Petrov, Rodrigo, Blake, Klasnic)


Newcastle: Krul, Coloccini, Williamson, Enrique, Simpson, Nolan, Guthrie, Carroll, Smith, Gutierrez, Ameobi

Sub: Soderberg, Campbell, Routledge, Lovenkrands, Perch, S Taylor, Ranger)
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptySub 20 Nov 2010 - 16:01

Saviću provjeri poruke Smile
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptySub 20 Nov 2010 - 16:50

Opet smo u zoni sumraka.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptySub 20 Nov 2010 - 16:57

Sranje. Nase palamudjenje+offsie... Bice ovde i 3+ a ne 2-3 kao sto sam mislio.... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptySub 20 Nov 2010 - 17:31

E moj Colo, kljusino stara.

Ko ono rece da je ovo must win Smile i na osnovi cega je to zakljucio.

Sad kad smo bolno spusteni na zemlju,treba da se naucimo da smo ovdje da izborimo opstanak,a ne da jurimo neka evropska takmicenja.Nije belaj ako pobijedimo tu i tamo u gostima Arsenal ili nekoga slabijeg,ali ne moze se gubiti kuci od raznih jadova i ocekivati da cemo se izvaditi u gostima.Cijela ekipa mi je djelovala nekako bezvolno,osim Carolla koji je ocito umoran.Coloo je bio super protiv Arsenala ali danas grozan,ne kontam kako to da opet neki igraci igraju bez imalo motiva kao u onoj sezoni kad smo ispali. Svaka cast Hughtonu ali treba ovoj ekipi jedan trener koji ce to lijepo ustabiliti.


Poslednji izmenio Dinko dana Sub 20 Nov 2010 - 18:00, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptySub 20 Nov 2010 - 17:58

uzas!!!! NOLAN I ONAJ GLUPAVI GUTHRI TREBAJU DA UMRU U NAJGORIM MUKAMA!!!!! Jel neko video Nolana kako je bio potpuno ne zainteresovan....Jose Enrique ocajan,podsetio nas je kakav je bio kad je dosao,Coloccini UZAS!!!! Jedini dijamant je Andy Carroll,koji je dao sve od sebe! Hughton opet forsira Gutrhia na desnom krilo,kad ima 3 puta boljeg Routledge-a na klupi.....HUGHTONE UBIJ SE!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptySub 20 Nov 2010 - 18:00

Misljenja sam da nisu oni bili toliko dorbi koliko smo bili losi.
Opalio bih im trening sutra ujutro u 6 sati.
Naglasak bi bio izbacivanje lopte iz sesnaesterca bez kompliciranja i ne igranje rukama u istom.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptySub 20 Nov 2010 - 18:14

Neke treba psihologu poslati. Da se nauce da ako ti covjek na najgluplji moguci naci uzem loptu i da gol, ti u sljedecem napadu ne smijes da mu laktom razbijes nos i izvalis se na tribine naredne 3 utakmice.Odmah treba bez plate da ga ostave dok ne odradi kaznu koje je namjerno dobio.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptySub 20 Nov 2010 - 19:21

Rasrafili su nas bez da su nam dali imalo nade. Odvalili su nas kao da smo 6. liga.
Zaista su potezi nekih igraca neshavtljivi. Onaj Nolanov penal... I da skontam sto je tako odigrao-kontam da se usrao da lopta dodje do ovog papka sto je bio uz njega pa je iz ocaja munuo. Ne pravdam ali mogu da shvatim.
Ono sto ne mogu da skontam je igra i potezi Coloa! Sta je taj covek konzumirao danas?
Prvo se zajebava sa Elmanderom na ledjima zatim, kad ga je ovaj izradio - ne znam da li ste primetili - Colo je samo stao i pustio ovoga da ubaci pored Crula. Trebao je da ga juri do kraja, da mu bar zasmeta u zavrsnici. Kao sa kruske da je sisao.
Nema sta, petarda kao kuca!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptySub 20 Nov 2010 - 21:17

Suđenje je svakako bilo očajno što sam i napisao u preveiw utakmice, jer znam kakav je Howard Webb, ali za poraz su isključivi krivci igrači Newcastle United-a.

Nolan poklanja penal, zatim, Enrique se zajebava celu utakmicu. Niti jedno dodavanje mu nije bilo dobro. Kad krene u napad, ima tremu. Podsetio me je na prvu njegovu sezonu u PL kad je i dobio nadimak Joke Enrique. Nolan i Smith su hodali celu utakmicu. Potpuno nezainteresovani. Coloccini katasrofalan, nešto kao gradi loptu, Elmader mu je uzima i zabija nam gol. Posle isti taj Coloccini udara Elmander-a, dovoljno za crveni karton. Umesto da očisti loptu kod drugog gola, on čeka da je Simpson očisti. Williamson je srećan što je ostao na terenu posle onog starta nad Elmander-om. Ameobi zajebe i naše i njihove, nikako da gurne loptu kad treba. Jonas se boji svega i svačega, Guthrie ne može da pretči nikog, jedino je Carroll nešto i pokušavao, šteta za onu prečku.

Neću komentarisati Webb-a, dovoljno je to što mi je žena nekoliko puta upadala u sobu, opominjući me da prekinem sa KLETVAMA.... (offside i onaj drugi penal su smešni)
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle EmptySub 20 Nov 2010 - 21:52

Slažem se sa svim gore navedenim komentarima, očajna igra... Bolton jeste igrao grubo ali pametno dok smo mi kao drvoseče sa nekog brda. Williamson je zaslužio karton posle nekih prljavih udaraca (kao sto je i Savić primetio). Kao da je neki Barton sindrom zavladao u ekipi. A to treba da se iskoreni ako želimo da budemo iole ozbiljna ekipa. Hughton-a poštujem kao menadžera i uradio je ogroman posao sa Newcastlom, ali ga više vidim kao ortaka/vršnjaka sa igračima, a ne kao neki autoritet. Moraće početi sa disciplinskim merama (kaznama) jer ipak klub poseduje njih a ne oni klub. Igraju kako im se ćefne, u jednoj utakmici pokažu da mogu i znaju, a onda se glupiraju. Smith je jedan veliki teret ekipe već dugo vremena. Kao i Butt što je bio. I kao što će možda i Lovenkrands postati ako nastavi ovako (opet ne koristi šanse, bio je sam ispred golmana i maltene mu dodao loptu)

Mislio sam da ću ja opušteno da uživam gledajući fudbal ma šta god da se desilo, a na kraju sam video da su neki igrači u plavim dresovima došli da uživaju i šutiraju loptu na poljani sa ortacima iz kraja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Bolton vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton vs Newcastle   Bolton vs Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bolton vs Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Bolton vs Newcastle
» Newcastle v Bolton
» Bolton-Newcastle
» Newcastle United-Bolton
» Newcastle United-Bolton Wanderers

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: