Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle v Bolton

Ići dole 
+7
Toon4life
Admin-Roby
m.c.t.
moody
Thug
mare90
NewBoy
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyNed 8 Apr 2012 - 22:49

Sutra 9.4. u ponedjeljak dolazi nam Bolton. Bolton ima 29 bodova samo 1 manje od zone ispadanja tako da ce se grcevito borit Smile
Zadnju su izgubili od fulhama kod kuce a prije toga dobili vukove .. Vidio sam da je protiv swansea bilo samo 19k navijaca .. zna li iko koliko je od toga bilo svraka Very Happy ?
Pretpostavljam ovakav sastav .. Kada ce nam kapetan bit spreman ? Direktan prenos na SK prime

Krul
Santon Perch Willi Simpson
Ben arfa Tiote Cabaye Jonas
Ba Cisse

Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 10:24

Ma i oni padaju cheers
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 10:54

jako su slabi ove sezonee...jos od kad im je otisao cahill...trebalo bi lagano da ih preslisamo...a ja na poslu do 5, stizem kuci taman na kraj...da nista ne vidim...sraje i termin i dan! inace prenos je na skprime!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 12:02

ja bacam pare na njuku. Tako da ako ispušimo zahvalite meni.

Ako ovo ne dobijemo stvarno ne znam sta hocemo
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 13:16

Da mi je neko pricao kako ce Newcastle 6 kola pre kraja biti na samo 3 boda od lige sampiona pomislio bih da je LUD! Evropu smo vec osigurali, tj bezimo Evertonu i Liverpulu 12 bodova... ali liga sampiona... uf koje bi to ludilo bilo... oprostio bi im sve sto su zasrali u kupovima. Very Happy

Bolton je kao sto svi znamo u ocajnoj formi, jos su imali dan manje za odmaranje nego mi. Moramo pobediti! (A must win game Very Happy). Cak i bez Coloccini-ija koji se valjda jos nije oporavio.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 15:17

Na Bolton sa Coloccinijem bez Tiote-a,koji ce propustiti samo ovu utakmicu.Dakle,James Perch igra pored Cabaye-a.

Team To Face Bolton
4-3-3
Krul
Simpson
Williamson
Coloccini(C)
Santon
Perch
Cabaye
Jonas
Ben Arfa
Cisse
Ba

Subs
Elliot
Ferguson
Taviernier
Ryan Taylor
Abeid
Gosling
Ameobi
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 15:31

Upravu si Tiote nece igrat danas .. ali evo sad sam na onom njukaslovom blogu procito da moze bit i da Cabaye neigra Rolling Eyes
Mada vece su sanse da zaigra ..
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 17:58

Pa kakav gol Ben arfe !!!! Svaka cast .. totenham izgubio imamo isto bodova koliko i oni odnosno 59 !!!
Ameobi takoder odlicno asistirao Cisseu za 2. gol .. samo mi je zao sto Demba Ba najvjerovatnije odlazi na prelaznom roku .. stalno je nezadovoljan nece ga nesto .. Nesmijemo zaboravit da je on ipak dao 16 golova i ko zna gdje bi bili sad da njega nije bilo.
Chelsea igra protiv Fulhama u gostima nadajmo se nekom kiksu.
P.S. 5 pobjeda zaredom !! HOWAY THE LADS !!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 18:11

Demba Ba je odbio da se rukuje sa Alan Pardew-om.....Zar takve igrace sada mi da volimo? Djubre od coveka,zadnjih 8 utakmica nije nista pokazao + uzeo Ameobiju penal protiv Sunderlanda i promasio! Djubre razmazeno,treba da se srami!

Inace,Ben Arfa mi je postao najomiljeniji igrac pored Cisse-a......Kako je brilijantan igrac,supertalenat ! Moze da se pored sa Mesijem.......zaista nemam reci za njega,i njegov osmeh me je odusevio kad ga je Pardew zamenio,i kako je namignuo Ryan Tayloru - LEGENDA!

Tottenhem je izgubio od Norwicha 1:2 ,i sada je sve u nasim rukama! Ili Liga Sampiona,ili Liga Evrope.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 19:26

Stvarno ne znam zašto je Ba onako odreagirao kada je izlazio.
Uopće mi se ne čini da je takav po prirodi. Možda je malo isfrustriran zbog nezabijanja, ali to ga ne opravdava.
Popričat će Pardew s njim, pa će sve biti u redu.
Tako je isto bilo s Ben Arfom u početku, pa je sada sasvim druga priča.

Neovisno o tome, svaka čast dečkima!
Samo naprijed!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 19:41

Uh kakav dan, kakav gol Ben Arfe, kakav poraz petlova i sunderlanda... odlicno! Very Happy Prvo poluvreme smo odigrali dosadno. A i kad je drugo pocelo napadima Boltona pomislio sam da nema nista od pobede. Ali Krul nas je spasao a onda bukvalno iz niceg dosli smo do vodeceg gola. Svaka cast Ben Arfi, stvarno neverovatna kontrola lopta i smirenosti. Nase tajno oruzje je proradilo u pravom trenutku!

Jos samo 5 utakmica ... bice opasna borba! Sad gledam raspored do kraja sezone, i po meni totenham nema neki tezak raspored i lagano mogu sve da dobiju Neutral Arsenal takodje Evil or Very Mad Jedino je Chelsea-u pakleno do kraja. Samo da mi pobedjujemo do kraja a za druge nas zabole. Kiksnuce i totenhem jos negde, mislim da im je Harry Rednkapp mislima u reprezentaciji ili na nekom drugom radnom mestu. Sledeca utakmica protiv Stoke-a tek za 12 dana. Dovoljno da se odmorimo i da se vrati Tiote.

Newcastle v Bolton 77947234

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 19:44

Ocigledno je da postoji neko neslaganje izmedju Dembe i AP-a. Kontam da se Dembi nikako ne svidja ovo sto igra, ne znam ni ja zasto igra tu poziciju a ne spica klasicnog al ajde. Nadam se da ce Pardew malo smiriti situaciju. Mislim da bi jedan gol za promeni stvari.

Nadam se da ce sve doci na mesto, glupo je da izgubimo Dembu na ovakve gluposti. Ima jos 5 utakmica do kraja, sada trebaju da su svi zajedno, ne treba nam podrivanje!!!! Nikako!

Golovi:

http://lets-kickoff.blogspot.com/
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 21:48

QPR,Blackburn,Bolton...sledeće tri tekme Tottanhama.Itekako teške utakmice za njih,jer su ovo sve davljenici!Look the table!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 22:04

REalno bi morali da zbrisu te ekipe ali izgleda da su oni sami poceli da stucaju.

Penal za Celzi u 45+. To je ono sto sam govorio - ako nece iz igre bice iz penala. Smradovi ogavni!
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 22:24

Taman da napisem srki ..
Fuj .. ni p od penala lik na loptu klizeci uletio vidilo se iz aviona
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 22:51

ahahaha dade ga fulham ociju mi Very Happy odosmo na +2 Smile))
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyPon 9 Apr 2012 - 23:40

Imam osecaj da ce nas sudije pokopati na Stamford Bridgu.Ne sme se dozvoliti da Chelsea ne igra CL.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyUto 10 Apr 2012 - 7:39

barate pa videces da nece igrati...mi igramo sjajno za razliku od njih! i zasluzujemo mesto u evropi! a oni su na misice i sudije tu gde jesu, nema tu igre, nicega! realno i treba da budu ispod nas...treba nam neki kiks tottenhama...moramo racunati da cemo popusiti od city-ja jer oni ce do kraja motati sve pobeda i cekati da man utd kiksne, a mi imamo lepo 12 dana da se odmorimo i sredimo, da se napravi plan sta dalje...svaka cast za ben-arfu! i cisse-a, mada je ameobijev gol 90%...nisam gledao celu tekmu vec samo poslednjih 15 min, i to mi je delovalo sjajno...jos kad sam video ben-arfin gol...mozemo komotno da igramo evropu...uz par dobrih pojacanja...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyUto 10 Apr 2012 - 8:05

Mislim da je i City sa ovim porazom od Arsenala otisao u kurac. Smatram da ni oni nisu favoriti protiv nas. Gledao sam ih protiv Arsenala, teska bolokurdija na terenu. Deluje mi, vrlo moguce da se varam, da su se oprostili.

Sada su stvari samo u nasim rukama. Imamo prednost, samo ne smemo da sjebemo.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyUto 10 Apr 2012 - 8:59

Nisam gledao utakmicu zbog posla. Vidim da je bilo teško dok nismo probili. Ne bih sada razmišljao na daleko, sljedeća utakmica je protiv Stouka pa se treba na nju skoncentrisati. Realno bi bilo da dobijemo i čekamo kiks nekoga od ovih što se ganjamo sa njima. Čak se po malo i bojim ove pauze do 21.04. s obzirom u kakvom smo naletu, zadnjih 5 utakmica smo primili samo jedan gol što je skoro nemoguće ako se sjetimo one serije kada smo primali po 4-5 komada(pu,pu,pu). U tom kolu Totenhem ide u goste kod QPR, ako budu u ovakvoj formi biće im teško protiv davljenika, a Čelzi gostuje kod Arsenala i to u periodu kad je i liga šampiona, kupovi i sl., a mi odmaramo. Tu vidim našu šansu, ali najviše je do nas, da pobijedimo a oni neka igraju kako hoće.
Serija od 5 pobjeda, to je sjajno. Sve ovo me podsjeća na početak sezone, da se nije desila ona crna rupa sredinom sezone sada bi se borili za titulu ali i stanje kakvo je sada na tabeli je više nego dobro, hajmo malo razmisliti o očekivanjima prije početka sezone i o onome što se sada dešava i biti realni. E sad, ko će izdržati deset dana do sljedeće utakmice Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyUto 10 Apr 2012 - 11:10

Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyUto 10 Apr 2012 - 13:40

Pobeda Very Happy .Strasni smo.5 pobeda za redom ,59 bodova.Fenomenalno.Samo da kiksne Totenhem i eto nam liga sampiona cheers
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyUto 10 Apr 2012 - 14:20

inace, ne znam da li je pohvala ili kenjanje, ali harry Redknapp kaze da se ne boji chelsea za 4 mesto vec ga brine nasa forma u poslednje vreme! i treba da na s se boje! svi! ali pardew kaze da smo godinu ili dve ispred plana koji su on i debeli zamislili!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyUto 10 Apr 2012 - 18:52

Verovatno im je plan bio da za godinu ili dve prodaju pola tima, ali zbog dobrih igara prodace ih vec na leto.

Chelsea ima mnogo zajeban i gust raspored, a realno nisu nikakav tim. Cak sam ocekivao da ce ih i Benfika izbaciti iz LS ali ocigledno da je i Portugalska liga zalosna. Najbolju utakmicu ove sezone Chelsea je odigrao protiv Newcastla. Isto kao i Liverpool. Tu su oni dostigli svoj vrh. Zveknuli smo skoro Liverpool, a protiv Chelsea bi osveta bila jos sladja!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton EmptyUto 10 Apr 2012 - 21:56

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Newcastle v Bolton Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Bolton   Newcastle v Bolton Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle v Bolton
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Bolton vs Newcastle
» Bolton vs Newcastle
» Bolton-Newcastle
» Newcastle United-Bolton
» Newcastle United-Bolton Wanderers

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: