Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Reading-Newcastle United

Ići dole 
+8
Srki
Vlada Ruma
Serbian lassy
RIOT
m.c.t.
Thug
Savic
Admin-Roby
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyČet 15 Apr 2010 - 19:50

Ja ne bih nikako radio to sto radi City. To je izivljavanje sa realno nikakvim rezultatom. Mozda izbore CL. Jebes ti to sa tolikom lovom.
Ne kazem da treba menjati celu ekipu vec samo dovuci nekoliko valjanih igraca, dobrih, da bi se u PL uradilo nesto.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptySub 17 Apr 2010 - 13:34

Ma nije ništa loše to što imaš paru pa promijeniš cijeli tim,to je napravio i Chelsea kad je došao Abramović,i ne može niko reći da to nije donijelo rezultate.Vjerujem da će i City slijedeće godine biti ekipa za prvo mjesto,a ne samo za četvrto.
Ali mi nemamo takvog vlasnika i takav budžet,i pljuvali smo Ashleya što je rasprodavao zvijezde a dovodio anonimuse,izuzev Coloccinija,Nolana i Gutierreza koji su se već ranije afirmirali.
Treba staviti ruku na srce i reći da je rekonstrukcija momčadi uspjela,unatoč visokoj cijeni koju smo platili ispadanjem iz lige,vjerujem da ova ekipa vrijedi oko 10. mjesta u PL i da će to slijedeće sezone i dokazati.A uz par dobro pogođenih akvizicija,možda bi i Europska liga bila dohvatljiva.
Ako u sezoni sve bude išlo kako treba,volio bih da se karte bace na kup.Doista je krajnje vrijeme da se i tu nešto napravi!
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 1:06

Ma ljudi Chelsea, a pogotovo City je bljunuo ogromnu kintu ali nista od titule nece biti(za City). Samo gledajte. Ako City uzme titulu sledece 2-3, pa cak i 5 godina onda ne zanm sta cu-prestacu da postujem na forumu.
Poenta je u gomili bacene love a rezultata nigde. Jebes City, ai i Chelsea-tim se ne gradi na noc vec se osmisljana duzi period. A to kretenski Cioty, pa ni Njuka ne moze da priusti kad promeni 62 trenera za 3 godine. Strategija dobija a ne juris!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 2:53

Jebiga, Srki, živimo u kapitalizmu, koji neki koji su se obezbedili koriste kao poligon za igru. Kažeš, strategija, a ne juriš. A šta ako taj juriš ima neograničeno mnogo novca?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 13:08

Lepo je ovako, ali ja bih se ipak menjao sa Chelsea ili sa City-m. Chelsea u posdlednjih 5-6 godina je uzeo nekoliko trofeja ( 2x titulu, par FA Cup-ova, par Carling Cup-ova, ovih Community Shield-ova...non-stop igrao polufinale CL, jednom i finale CL).

Man City novcem polako kupuje sve bolje i bolje igrače. Pa, ko ne želi da u svom timu gleda world class igrače?

A mi? Samo da ne postanemo Jo-Jo klub...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 13:10

to sto city pa i real rade unistava fudbal...od igraca prave masine za stancanje novca...citam danas u blicu real spremio za rooney-a 103 miliona...alo bre pa nije on kontinent...i plata od 40000 DNEVNO... gde je onaj fudbal kada je forest usao iz druge lige i osvajao ligu i ligu sampiona??? dao sam ovaj primer zbog tadasnje ravnopravnosti ekipa...nije bilo nikog ko se isticao, svi su igrali kao jedan, nema ronalda, nema kake, xavija i ostalih...unistavaju draz fudbala...sto se nufc tice trebalo bi dovesti nekog tipa oskar kardozo iz benfike ili artem milevski iz dinama iz kijeva, igraci koji nisu istroseni, u punij snazi i mogu u svakom trenutku dati gol...takodje treba adekvatna zamena za jose-a cujem da city prodaje givena, sto da ga ne vratimo??? covek je zivot ostavio na st jamesu...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 13:17

Zašto misliš da igrači koji su toliko plaćeni uništavaju fudbal? Ovo su drugačija vremena nego ona iz sedamdesetih pa i osamdesetih. Ljudi XXI vek je.

Kakav Given? Koji Given? Kad nam je bio najpotrebniji, on se spakovao i otišao. Hvala lepo...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 13:28

Slazem se sa Thugzom oko dovodjenja Artem Mievyskog i Oscar Cardoza-e.....obojica su strasni i jaki! ...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 13:54

savicu nemoj tako o givenu...covek je za mene legenda!!! odmah posle sirera!!! a unistavaju ga, jer i taj city i chelsea i real vise ne igraju fudbal, to su igraci koji igraju za pare, nisu fudbaleri...to je kod nas bio oven...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 14:29

@Micko
Mislio sam strategija u smislu da imas trenera, dobrog trenera, koji ce lagano da pravi igru i prema njoj dovodi igrace! A ne kulovcinu koja je zgrnula lovu preko noci i onda sjebe neku suludu ciru dovodeci svakoga ko je u tom trenutku aktuelan samo da bi se kurcio i pokazivao kako on ima. Zato thugs jeste u pravu kada kaze da unistavaju fudbal. Kulovstvo i primitivizam upropasti sve, pa sto ne bi i fudbal.
Da se razumemo, nemam nista protiv da se dobar igrac plati-da se zavuce ruka u dzep. To mora. Ali da gomilas naj igrace, pravis jebenu kompilaciju, to mi je preglupo.
Pominjete i Chelsea kao uspesan klub. Dobro, trofeji koje je maknuo stoje, ali ga u CL popusi redovno. A sa tolikom investicijama mislimd aje CL jedinos to moze stvarno da zadovolji onoga ko pare i daje. O Cityju nema potrebe da trosim reci-to je tek kulovska ekipa.
To sam samo hteo da kazem, da ne budem pogresno shvacen. Protiv sam izivljavanja i kurcenja. A i evo Real radi isto oduvek pa ga tako lepo pusi u CL vec godinama u nazad da je to prosto milina gledati. olim da vidim kada glupa kulovcina popusi!
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 14:32

Savic ::
Zašto misliš da igrači koji su toliko plaćeni uništavaju fudbal? Ovo su drugačija vremena nego ona iz sedamdesetih pa i osamdesetih. Ljudi XXI vek je.

Kakav Given? Koji Given? Kad nam je bio najpotrebniji, on se spakovao i otišao. Hvala lepo...

Trebaš razmisliti i u kakvoj je situaciji klub tada bio, znači veliki klub na koljenima, već tada se nadzirao Champiosnhip, ne zna se tko će preuzeti klub, imaš 32 godine a među 10-ak najbojih golmana svijeta a cijelu karijeru nisi ništa osvojio (istina ne bi ni sa Cityem puno više trofeja osvojio), u svlačionici je totalni nered i nerad, suigrači već planiraju u koji klub će preči na ljeto itd...

I sad kad se to sve zbroji i još mnogo toga, siguran sam da bi 99% nogometaša napustilo klub... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 15:03

Siurno da bi ga napustili. ja ga ne krivim ni najmanje. Video je da je rasulo, a izlaz se nije nairao i eto. Cak je mislim posle negde dao izjavu tipa da je hteo da ostane u Njuki, da je hteo da se dogovori sa njima ali su ga nonasalantno pustili da odseta.
Sad, mi to gledamo kao navijaci i strasceni smo jer je napustio klub kada nam je bilo tesko. Ali hajde da pogledamo kontra-iz ugla fudbalera (zaposlenodg) koji igra (radi) u nekom klubu (firmi). Los atmosfera na poslu, firma u rasulu, ne zna se nikakav red ni buducnost-dakle nezadovoljan si iako prema firmi imas neku emociju. Sa druge strane znas da mozes da odes na bolje radno mesto, sa boljom platom... I ko se od nas u datoj situaciji ne bi poveo razumom? Malo i tako treba gledati. Sport je njihov posao i to je sasvim isto kao kada covek menja firmu.
Ja bar tako vidim stvari, ne znam da li sam u pravu. Sto se tice Givena-rekao sam onda, a kazem i sada-ne krivim ga ni najmanje.
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 16:03

Given je jedan od najboljih golmana na Otoku, ako ne i najbolji (Cech već 2-3 sezone ne brani kao što je branio kad je tek došao u Chelsea, jedino bi možda sa njim u istu rečenicu mogao još stati Van Der Sar).
thugz kaže da će najvjerojatnije City prodati Givena, vjerujem kad bi se Ashley dogovorio sa Cityem oko iznosa transfera i naravno sa njim (da mu plaća bude ista kao i u Cityu), da bi se Given bez puno razmišljanja vratio u Newcastle...


Poslednji izmenio Philips dana Ned 18 Apr 2010 - 16:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 16:08

Ja ga ne bih vratio sam iz jednog razloga. A taj razlog se zove Steve Harper! 13 godina, ako se ne varam, mu je bio zamena i sada je tek dobio sansu da bude 1. golman i ok je koristi. dakle nije ni on los golman, a 'ladio se tolike godine. Mislim da ne bi bilo fer da opet bude dvojka. Samo je to razlog zasto Givena ne bih vracao. Cak i mislim da nam, sto se pojacanja tice, nije ugrozena golmanska pozicija. Trebace pojacanja u polju.
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 16:17

Da, to i je jedini problem što imamo dosta kvalitetnih golmana, ako se vrati Given imali 4 kvalitetna golmana (Given, Harper, Krul i Forstera).
Sada imamo 3 kvalitetna golmana i sve mi se čini da ćemo na ljeto prodati Forstera, zbog velike konkurencije na toj poziciji.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 16:32

Harper je u klubu već 17 godina, dakle od 1993. godine. Bio je na par pozajmica (Bradford, Gateshead, Stockport, Hartlepool, Huddersfield), ali je dugo vremena bio rezerva Given-u. Međutim, ne treba zaboraviti da je dobijao bonus ( u vidu novca, naravno) za to sedenje na klupi, kako se ne bi bunio. To je izjava Sir Bobby Robson-a.

Harper ima odličnu sezonu iza sebe, tako treba i da ostane. U klubu imamo Krul-a, kao i ovog mladog Forster-a, koji je izborio promociju u Championship- sa Norwich-om.

Jednostavno, Given nam ne treba.

Reading-Newcastle United - Page 2 0,,10278~7484313,00
Steve Harper - Newcastle United
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 17:14

Forster juce odbranio i moguce i nemoguce protiv Charltona. Sjajan golman u najavi.
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 17:41

Srki potpisujem sve sto si rekao o igrackom uglu posmatranja. Sve do poslednje reci.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 18:08

Srki, zaista si u pravu za sve što si rekao vezano za klub, koji porediš sa nekom firmom. Loša firma, mi tražimo bolju...

Međutim i sam znaš, da mi navijači drugačije gledamo na sve te transfere iz jednog kluba u drugi, i smatramo se izdani, kada naš ljubimac pređe u suprotni tabor.

Znate i za onu priču, kad je lik u Newcastle-u istetovirao Andy Cole-a u dresu Newcastle-a, a on posle samo dva dana prešao u Man United. Very Happy

Reading-Newcastle United - Page 2 Andy-cole
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 18:37

Savic ::
Srki, zaista si u pravu za sve što si rekao vezano za klub, koji porediš sa nekom firmom. Loša firma, mi tražimo bolju...

Međutim i sam znaš, da mi navijači drugačije gledamo na sve te transfere iz jednog kluba u drugi, i smatramo se izdani, kada naš ljubimac pređe u suprotni tabor.

Znate i za onu priču, kad je lik u Newcastle-u istetovirao Andy Cole-a u dresu Newcastle-a, a on posle samo dva dana prešao u Man United. Very Happy

Reading-Newcastle United - Page 2 Andy-cole

Meni je još jači onaj navijač Man Citya koji je istetovirao Kaku, a ovaj uopče nije prešao u City... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 19:24

Reading-Newcastle United - Page 2 Article-0-0351A2E9000005DC-374_306x356
Reading-Newcastle United - Page 2 A47aafe43ab3755954d0c4dd94d5c691
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 19:31

Da, na tog sam mislio Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 21:52

Pa naravno, ja sam i rekao da mi navijaci posmatramo stvari emotivnije. A oni(igraci) realnije. Ali, sto se tice Givena, covek nije nikoga izdao. Ako sam kaze da je hteo da se dogovori da ostane u klubu (verovatno uz neku promenu uslova) onda je stvar kluba sto ga nisu ni saslusali. Pretpostavljam da je bio kes u pitanju tj lova koju je klub inkasirao kada je ovaj potpisao za City. Dakle nema sta na njega da se ljutimo, uprava je kriva.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 23:14

Ja sam rekao da se ne ljutim na Given-a. Jedino mu zameram, to što nas je napustio, kad nam je bilo najteže.

Međutim, ne bih voleo ponovo da ga gledam u dresu Newcastle-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 EmptyNed 18 Apr 2010 - 23:22

Harper je carina,moze da se poredi sa Givenom....solidan je golman,plus imamo golmane u usponu (Krul i Forster).

Mislim da cemo prodati Forstera Tottenhamu ili Arsenalu.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Reading-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reading-Newcastle United   Reading-Newcastle United - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Reading-Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle United - Reading
» Newcastle United 3-0 Reading
» Reading - Newcastle United 0:0
» Reading v Newcastle United
» Newcastle United - Reading 4:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: