Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Reading v Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Reading v Newcastle United   Reading v Newcastle United EmptySub 29 Sep 2012 - 13:54

Reading v Newcastle United 36617451

Danas od 16h gostujemo fenjerasu Reading-u i ocekujemo mnogo! Novopeceni prvoligas se ne snalazi najbolje u elitnom drustvu, imaju 3 poraza i jednu neresenu. Njihov krilni napadac Jason Roberts se bori sa povredom i male su sanse da ce igrati a i jos jedan napadac Jimmy Kebe je takodje povredjen.

Za Newcastle nece igrati Coloccini, Krul i Danny Simpson a Yohan Cabaye je pod znakom pitanja.

Ocekujem da ce se Reading boriti da ostvari prvu pobedu ove sezone ali nece im biti lako, dva Senegalca zeljna dokazivanja ce opet proraditi (nadam se) i verujem da necemo izgubiti.

Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Reading v Newcastle United   Reading v Newcastle United EmptySub 29 Sep 2012 - 14:48

Alan Pardew confirmed on Friday that Yohan Cabaye will miss out due to a tooth problem.

Datum upisa : 25.11.2011

Ako na ovoj utakmici ne napadnemo od prve minute i ne dobijemo onda se ove sezone stvarno nemamo čemu nadati osim u najboljem slučaju zlatnoj sredini. Čuvamo igrače u kupovima, čuvamo igrače u Evro ligi i još ako ne igramo u prvenstvu na ovakvim utakmicama na pobjedu onda jebiga. Znači ja optimistično očekujem sigurnu pobjedu Very Happy
moody

moody

Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

ima li kakav dobar prenos. Da nema slucajno SK da se gleda online ??
milan25

milan25

Godina : 54

m.c.t.

m.c.t.

Odlican link! Hvala!

Perch nas spasao u 45 minutu da Pogrebniak ne postigne gol iz odlicne prilike! Shocked Moramo bolje u drugom poluvremenu.
moody

moody

Godina : 32

jel to opet newcastle klasika : prvo poluvrijeme katastrofa a u drugom u petu brzinu Very Happy

Datum upisa : 21.06.2009

Koji bre perchinio...cim saylor izadje mi primimo dva gola zbog doticnog...
m.c.t.

m.c.t.

Dembaaa Baaa! Very Happy 2:2 !!! Odlican centarsut Fergusona!
milan25

milan25

Godina : 54

Žalosno! Protiv ekipe koja ima jedan bod iz pet utakmica potpuno smo nadigrani i spasavamo bod. Cisse je evidentno van forme i mislim da ne bi bilo loše malo ga ohladiti jer ne vidim da u dvojcu sa Dembom Ba daje neki doprinos. I tačno je da Saylorovim izlaskom nastade haos u odbrani. Može se zaključiti da smo super prošli kako smo igrali.
zarkonio

zarkonio

Godina : 41

Izvukosmo bod. Ali ne njihovom dobrom igrom vec nasom losom.
Ba nastavlja s dobrom formom od pocetka sezone. I moramo to bolje da koristimo, mora Demba mnogo vise lopti da dobija na utakmici, izmedju ostalog tako sto bi mali Ferguson dobijao vecu minutazu. Vidi se da nam fali Cabaye...

Smesna mi je bila ona Tioteova vaspitna za Taverniera lol!
moody

moody

Godina : 32

PočaljiNaslov: Re: Reading v Newcastle United   Reading v Newcastle United EmptyNed 30 Sep 2012 - 10:44

Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Reading v Newcastle United   Reading v Newcastle United EmptyPon 1 Okt 2012 - 9:37

Bod na strani, tri kod kuce Razz
m.c.t.

m.c.t.

PočaljiNaslov: Re: Reading v Newcastle United   Reading v Newcastle United EmptySre 3 Okt 2012 - 13:11

Demba Ba drugi gol postigao rukom ali se nije digla neka prasina oko toga. Moze se reci da nam ide i sreca na ruku iako igramo protiv realno losijih ekipa od nas. Sledeci je Man. Utd, tu sreca ne pomaze, mora se pokazati znanje i ostaviti srce na terenu.