Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Mašta???

Ići dole 
+9
Serbian lassy
RAMMS+EIN
Sinner
Dinko
Savic
Srki
Admin-Roby
NUFC CRO
Philips
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyNed 26 Apr 2009 - 21:52

Momci, ovo je ubedljivo najbolja konverzacija na forumu. Bilo mi je zadovoljstvo da citam. Ako bi da mastamo, ja bi skinula Sireru, Van Bastenu, Sinisi Mihajlovicu i Maldiniju po nesto godina, Vidica dovela ovakvog lepog i talentovanog kakav jeste, Robsona posadila na klupu, svim forumasima podelila po godisnju kartu za tekme i smestaj u Njukaslu, a ja bila vlasnica kluba...

Pa jeste rekli da MASTAMO Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sinner

Sinner


Broj poruka : 117
Godina : 36
Localisation : inside four walls - Virovitica
Datum upisa : 15.08.2008

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyNed 26 Apr 2009 - 22:39

Admin-Roby ::
na ovom forumu nema mesta za versu i nacionalnu mrznju dok svi mozemo biti rasisti,ali samo prema Ameobiju Very Happy

Hahahhhh! Laughing
To te ja pitam! cheers

@Srki

A gle, mišljenja su tu očito podjeljena i ja možda nisam potpuno objektivan ali na mene je Modrić uglavnom ostavio dosta dobar dojam jednako kao Ćorluka, Kruchhe i Eduardo prošle sezone ...
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyNed 26 Apr 2009 - 23:27

Ovde koliko sam primetio svako hvali igrace iz svoje zemlje, cak sam i ja pohvalio Vidica i dodao Ivanovica a da igrace iz Hrvatske nisam ni spomenuo. Zato se EX-YU i raspala, zato sto svako vuce na svoju vodenicu.
lol!

Evo sad objektivno misljenje....Vidic je igrac xtra klase i ne moze niko da mu ni prismrdi sa ovih prostora. Ivanovic i Modric trenutno nisu igraci svetske klase ali obojica imaju potencijal da to postanu dok za Corluku i Kranjcara mislim da su prosecni igraci ali cenim da ima jos mesta za napredak u njihovim karijerama.Sto se tice Bosanskih kolega iz Bundes lige imam samo reci hvale i savet da ne mrdaju iz Nemacke. Dzeko,Ibisevic,Salihovic i Misimovic stvarno imaju potencijal da postanu veliki igraci ali ne za PL.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 0:03

Ne, ne, ne, druze-mene neces uhvatiti na tu foru "svaki cigo svoga konja hvali"-cak daleko od toga. Toliko daleko da, sem Vidica, koji se pokazao sam za sebe-covek konkurise za NAJ igraca sveta, ne zelim nikoga, ali NIKOGA sa Balkana da vidim u NUFCovom dresu. Prosto video sam sta i kako oni igraju, i na koju su foru "sjajni igraci"-dah 2 karte novinaru i zdravo. Zajebi tu pricu!
Momci iz Hrvatske su natezali za svoje, sto ja postujem, ja za svoje nisam-samo kazem da Vidic jeste to sto jeste, a to mozes da vidis i u starijim postovima, ali i dalje ne kazem da imaju klasu, jer je nisu pokazali. Talenat da. Ali izmedju talenta i igraca je put ogroman.
Corluka i Modric su se lepo "uhlebili", nemam nista protv toga, rekao sam vec-nisam nacionalista NIKADA BIO, NITI CU BITI-ali, sto se tice njihovih igrackih moci, ajde da se ne zajebavamo, pa nemaju oni 16.5 god vec 24 i vise, mislim da su ako ne prosecne onda jako malo iznad toga.
To je konstatacija koja se pokazuje kao tacna.
Sto to nekoga vredja, ili se oseca pogodjenim zbog toga-ne znam.
Ja sam samo, i iskljucivo naveo primer Nemanje Vidica, koga nikada niam voleo ali da covek zna znanje-ZNA! Da je na njegovom mestu Hrvat, Bosanac, Slovenac... Isto bih rekao-ZANA i svaka mu cast! POenta je da je to jedini Balkanac koji tamo ostavlja upecatljiv trag i to je to!
Nisam hteo da udaram ninaciju nacionalnost jer svaku postujem jednako, samo pricam o realnim, merljivim st6varima.
I mene je fascinirao napadac Zemuna, Vujosevic, pa mu je maksimalan doem FK Banat iz Banatskog dvora. Zao mi je!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 4:49

Prvo i prvo,brkate kruške i jabuke,uopće se ne mogu porediti igrači koji igraju na različitim pozicijama.Druga stvar je što netko igra u većem klubu apsolutno ne znači da je zbog toga najbolji na svijetu.
Igraš za onog tko treba tvoj profil igrača i spreman je to platiti.
Vidić je odličan igrač,već je 4 godine u Manchesteru,a ustalio se u prvoj ekipi prije dvije sezone.
Modrić je svijet za sebe.Nitko ne plaća više od 20 miliona eura za "prosječnog" igrača,pogotovo ne našim klubovima na ovim prostorima.Prva mu je sezona,ali je standardan prvotimac i igra više nego solidno.
Sve drugo je čisto nagađanje,jer bezbroj je talentiranih igrača sagorjelo,Da li će i kako će mu se dalje karijera razvijati,ovisi o puno stvari - promjena trenera,sredine,povrede,itd...
O da,itekako bi nam bio dobar u Newcastleu.Šteta je što smo "ispušili".
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 9:45

A Vidic je u Manchesteru slucajno, pretpostavljam?
Stopera kol'ko 'oces-evo Bramble je tu, a oni bas Vidica, pa ispade covek extra klasa samo zato sto igra u Man Utd-u? Znaci mene da stave, ja sam extra igrac?!? Hm... Nece biti.
I za tih 20M sam veoma sumnjicav, a i da je stvarno dato toliko-ista cudno jer je Tottenham imbecilna ekipa koja BACA pare (npr Bent-placen, mislim, 17M drugoligasu Charltonu????).
Ali 'ajde, zanosite se sa Modricem, necu da vam smetam vise.

Ali dalje od NUFCa! Ako vec treba da grunemo lovu, daj da je grunemo za nekoga ko je bas, bas igrac! To sto je TH bacio pare ne znaci da su pametni. Ni najmanje!
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 12:37

Baš me zanima bi li Shearer volio vidjeti Kranjčara, Modrića i Čorluku u svojoj ekipi?

Pa i Alex Ferguson bi ih volio vidjeti u svojoj ekipi, a kamoli Shearer.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 15:21

Možeš Srki biti sumnjičav koliko hoćeš,neke stvari govore same za sebe.Ja bih dušu zgriješio kad bih rekao da je Vidić loš igrač,naprotiv,smatram da je uz bok najboljim svjetskim stoperima,kamo sreće da igra kod nas.
Modrić još nije kalibar za sam vrh veznjaka,ali ako ne bude problema koji sam naveo,bit će strašna igračina.Možeš slobodno sumnjati u moj sud,gledao sam ga najmanje stotinu puta,mene je uvjerio.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 16:00

Kranjcar bi bio dobro pojacanje za Newcastle...bolje on nego Nolan/Butt/Barton.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 17:11

Ma Sasa Curcic je igracina What a Face Gledajte samo ovaj gol protiv Chelsea pa mi pokazite ko je dao slican Razz

https://www.youtube.com/watch?v=RoPlv_frA5k

Kad je prelazio u aston vilu rekao je "platite me u zenama a ne u parama" Very Happy Posle se propio i kupio autobus Smile E to je igracina drunken

Slazem se delimicno sa Srkijem po pitanju balkanskih igraca. Nisam video jos nijednog da je igrao u konstantno istoj formi. Uglavnom imaju odlicnu sezonu-dve i posle "odradjuju" posao. Nemamo taj germanski mentalitet. Ali, i tih par odlicnih sezona moze dosta da znaci. Ason Villa je osvojila FA kup sa Savom Milosevicem koji je igrao odlicno u finalu. Neka Newcastle kupi balkanskog igraca nebitne nacionalnosti, i neka on odigra odlicno sezonu ili dve. Ako posle krene da zabusava onda sledi raskid ugovora i to je to.

Svaka cast Dinamu kako je prodao Modrica. Cekali su da prodje EP kako bi mu jos vise skocila cena i tek onda su ga pustili. Zvezda je Vidica prodala Spartaku iz Moskve za neke male pare i onda je Spartak to lepo unovcio kod Mancestera.

Sto se teme tice... video sam onu listu zelja koju je sastavio Roby (cini mi se), i ja tu ne znam ni jednog igraca, eto koliko sam ispao iz tokova zbog nedostatka vremena Neutral
Nadam se samo da i skauti Newcastla redovno prate svetske lige i forme tih igraca...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 17:33

Gledah Zigica na SKY. Kaze da ozbiljno razmislja o Engleskoj (a cini se i ona o njemu).
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 17:44

I sad ste izbaksuzirali Kranjcaru. Zvanicno - povreda clanka koju je dobio prosle srede je toliko velika da je za njega ova sezona zavrsena. Klupski lekar se nada da ce za pocetak priprema za narednu sezonu da se oporavi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 19:52

Drago kmi je da si gledao Modrica, nadam se da ces ga gledati opet-u Dresu Dinama elephant Sala mala
Ljudi, daleko je on od Sukera, Perosineckog itd... A nece ih ni dostici, to vam ja dobar stojim. Ne zato sto mu ja ne bih voleo, vec zato sto je sa raspadom Yuge sve otislo u mjcinu, pa i fudbal-ono sto je danas SUPEr nekada je bilo prosek. Ma, uostalom, nemamo se sta raspravljati, braco moja-Luka igra gde igra, i kako igra.
A stose tice toga da ga je "hteo" Ferguson-stvarno mi je smesno razmisljanje da Tottenham H. mazne igraca Man Unitedu koga ovaj HOCE.
Dajte, ljudi, pa kada se to zadnji put dogodilo?!?
Onda kada je Sherarer iz S'hamptona presao u B'burn, a onda iz njega u NEWCASTLE.
Evo, uostalom kupili su supersega talentovanog Bambija, pa da vidimo. I za njega kazem da ge kao Giusepe Rossi opajati nekoliko nizih klubova, pa ce ond ada se skrasi u npr Prestonu.
Jbga, tako im je!
Sto se Zige tice-taj u koju god ekipu dodje nadavace se golova ali opet, ni on nije neki prenadrkan igrac. Ali ove raspale engleske odbrane-dobar deo njih-bi izbusio kao sir. Pa ne pravimo famu oko toga! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 20:28

Evo da ne bude ona prica "svaki ciga ,svoga konja hvali" mislim da je Manchester odrat za Tosica, ali ODRAT. Stoji da je Tosic solidan igrac ali takodje stoji i da je papreno preplacen. Za malog Ljajica takodje imam slicno misljenje. Jeste da decko poseduje talenat ali tesko da ima "cohones" za PL.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 20:55

Modric je trenutno najbolji vezni igrac na Balkanu, a moze da igra i spica vrlo dobro.
Da nam je on...

To da je prosek ne stoji, mozda trenutno, ali ima vremena za napredak, a verujem i da ce preci u bolji klub.
Znaci, nece u NUFC.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 20:58

U ozbiljnoj ligi je prosekcina. Uostalom pogledaj ga, pa reci, Micko brate!
To je to!
veceras pobedaaaaaaa!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 21:49

Pa nemože odmah iz Dinama u Manchester United What a Face ... a da nije kvalitetan nebi Tottenham tek tako prosuo 20-ak milijuna funti na njega. A ako kažeš da je več prosjek postavi na nekom Nufc-forumu (na engleskom jer su oni ipak puno bolje upučeni u trenutnu situaciju u engleskom nogometu od nas), anketu bi li ima bilo draže da je Modrić stigao u Newcastle United prošlog ljeta, a da igra na istom nivou kao sada u Tottenhamu sigurno bi preko 90% njih glasovalo za da... Ako mi ne vjeruješ ja ću je postaviti samo mi reci forum, nije se problem registrirart i postaviti anketu...Rolling Eyes

@m.c.t.
Dinamo je prodao Modrića dva-tri mjeseca prije Eura. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 22:13

OK.
Da rezimiramo, jer je prica dosla do apsurda.
Po mom misljenju, od Balkanaca koji igraju u PL, mislim da je raspored kvaliteta sledeci:
1) Vidic
2) Eduardo (zvanicno Balkanac, nadam se da zbog povrede nece proci kao Smith)
3) Modric
4) Ivanovic
5) Kranjcar

Od njih jedino Vidic trenutno igra u klubu ekstra klase, i na ekstra nivou. Eduardo igra u ekstra klubu, i verujem da ce igrati na ekstra nivou. Ivanovic irga u klubu ekstra klase, ali ima on jos da radi da bi postao redovan u prvih 11.Modric igra u osrednjem klubu i trenutno u osrednjoj formi, ali verujem da ce igrati mnoooogo bolje kada promeni sredinu (mozda i ligu,hm). Kranjcar je odlican za osrednji klub, zaista ne verujem da bi se snasao u vecem. Mozda gresim.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyPon 27 Apr 2009 - 23:14

MA dobro, sta god. Modric je zajebao Ronalda. Eto, da ne uverdimo nac. ponos!
Ne moze igrac koji ima 25kg, od toga 30 u nosu da bude igrac. Modric, Tosic, na njih mislim.
Eto! A vi sad vidite sta i kako
Surprised
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyUto 28 Apr 2009 - 0:29

Eto kud ćeš ljepši demantij.Luka zabija najboljem stoperu svijeta,očito ima nešto u tom nosu od 30 kila! lol!

https://www.youtube.com/watch?v=3V18jF44PrM
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyUto 28 Apr 2009 - 0:34

Jebiga,skinuli ga s youtube-a.
Evo ga ovdje.

http://www.d1g.com/video/show/?id=2809481
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyUto 28 Apr 2009 - 1:06

I pucaju 2-5!
Svakacast, brate, ubo si ga kao prstom u ...!
Tako je i Njuki dao pa smo ih oprali.

Dobra, dobra-samo neka daje tako-on da gol, a oni popasu petardu, svaki ce ga menadzer hteti...
p.S. Vidic dao vise golova nego on, a stoper, idi bre covece
Trka opsta za njim jbte!
A sto se tice nosa-pa zna se sta se vuce u njonji, ne?
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyUto 28 Apr 2009 - 12:49

Daj molin te Srki on je dao dosta za Tottenham u toj utakmici, a to što je obrana ka švicarski sir nije on to kriv, to je ka da kriviš Vidića jer su napadaći Man Utd-a isfalivali par odličnih šansi pa na kraju izgubili.

A sad si kao prešo se rugati njegovom izgledu... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyUto 28 Apr 2009 - 12:51

Ne kontas druze-ne rugam se izgledu, vec je slabasan on da bi bilo sta uradio. Kao i Tosic. To je bila poenta moje izjave. To sam hteo reci!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 EmptyUto 28 Apr 2009 - 13:02

Pa čovječe,ne govorimo o kvalitetama Tottenhama,nego o Modriću kao igraču.
On svoj dio posla u toj ekipi napravi i to vrlo dobro,jer je dobar igrač,a što ostatak ekipe,osim par pojedinaca,nije na tom nivou,za to nije kriv Modrić.
Uopće nije nužno da ima 100 kila i dva metra da bi bio odličan igrač.Stvar je u nečem sasvim drugom.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Sponsored content





Mašta??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mašta???
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: