Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Mašta???

Ići dole 
+9
Serbian lassy
RAMMS+EIN
Sinner
Dinko
Savic
Srki
Admin-Roby
NUFC CRO
Philips
13 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Mašta???   Mašta??? EmptyUto 21 Apr 2009 - 20:15

Zamislite da ostanemo u Premierbrodu, a vi ste Alan Shearer... i sada koga bi vi sve prodali iz današnjeg igračkog kadra,a koga bi sve kupili uz pretpostavku da će vam Ashley dati još 20M za transfere?

Prodati (otprilike cijena za koju bi se mogao prodati)
-Cacapa 500,000
-Coloccini 7M
-Enrique 4M
-Bèye 4M
-Barton 4M
-Duff 3M
-Geremi 2M
-Butt 1M
-Smith 3M
-Xisco 2M
-Ameobi 2M
-Viduka 1M

Ukupno: 35,5M + 20M= 55,5M

Kupiti (otprilike cijena za koju bi se mogao kupiti) (cijene uzete sa transfermarkta)
-Landreau 6M
-Jagielka 8M
-Cuéllar 8M
-Gamst Pedersen 9M
-Kranjčar 9,5M
-McGeady 7M
-Boyd 7M

Ukupno: 54,5M

Naravno ovo je samo mašta... alien
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptySre 22 Apr 2009 - 7:48

Kranjcara i Boyda bih uzeo sutra,koliko god koštali!
Kranjčar je možda malo spor,ali ima pas i udarac,a to nam nedostaje.Sjeća li se itko ijednog gola ove sezone da smo ga postigli udarcem izvan 16 metara?
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptySre 22 Apr 2009 - 18:44

U nasoj ekipi niko nema muda da suta sa distance,i to je sto nas koci!!! Moramo naci nekog ko ce da suta sa distance kao sto su to radili Solano,Robert,Rob Lee,Shearer,itd...


Potencijalne mete da aam ja menadzer:

1) Renato Augusto (sada nazalost igra u Leverkusenu,Newcastle ipak nije procitao moje mete jos ranije kad sam napisao,moze da igra iza napadaca,i kao desno krilo)

2) Wendel (igra u Bordouex-u ili kako se vec pise,ima sjajnu levicu,moze da igra kao levo krilo,u sredini terena,levi bek,ma dobar je)

3) Taye Taiwo (Igra u Marsellie-u.Moze da ubije golmana sa njegovim topovskim sutom.Igra na poziciji levog beka)

4) Mathew Taylor (Igra za Bolton,i voli da suta sa distance,pokazao je to vec svima na ostrvu)

5) Kieran Richards (Sunderland-Odbio je da predje u Newcastle u Januaru,ali svi bi voleli da ga vide u Newcastle-u,dobro izvodi slobodne udarce,u to smo se svi uvereli kad smo zajedno gledali derbi Sunderland-Newcastle,na tv-u u BG-u Razz)

6) Arda Turan (Galatasaray-Levo krilo,ili kao vezni igrac,moze da donese potreban kvalitet nasem timu.Brz,jak,i voli da suta.)

7) PABLO PIATTI (E ovaj covek je nama definitivno potreban,i kad god sam gledao neku utakmicu Almerie,gari je driblao,i davao sjajne lopte,dao je nekoliko golovo,i iznenadio je mnoge ove sezone.Jednostavno Almeria nemoze bez njega,igra kao playmaker,ponekad odigra kao napadac.Za njega bi dao 10 miliona funti bez razmisljanja,inace,i on je Argentinac)

Cool Achille Emana (Betis-Veoma snazan,Visok,i kvalitetan igrac,poluspic)

9) Miguel Veloso (Sporting-I on zna da ubode gol sa distance,igra kao zadnji vezni)

10) Defour (Igrac Standarda,dobar igrac,i uklopio bi se u nasu ekipu)

11)Matias Fernandes (igrac Villareala,voli da dribla,slican je Guttierezu)

12) Nenad Milijas Very Happy ( Mogli bi da ga dovedemo za jeftine pare)

13) Balas Dzudzak (PSV-Brz i veoma dobar dribler,moze da igra odma iza napadaca,na sredini terena,i kao levo krilo.Dovoljno dobar za Newcastle)

14) JAAAAA Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptySre 22 Apr 2009 - 19:05

Admin-Roby ::


14) JAAAAA Smile)))

Koliko ti nude funti da pređeš u Newcastle?
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptySre 22 Apr 2009 - 19:09

ja njima nudim Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptySre 22 Apr 2009 - 20:25

Prodao bih sve! Ovaj klub je zasluzio generalni remont-plate visoke, rezultati nikakvi. Za te pare cu i ja da im igram jednako tako lose! Igrace sa Balkana nesto ne bih dovodio, koj' ce nam qrac! Ali ovepreplacene papane, ako opstanu, u sta sumnjam, bih lagano porasturao, utopio kao staro gvozdje i cao. Mada, to ce se realno desiti ako ispadnemo. Jedna jedina dobra stvar koja bi se desila u slucaju Championshipa!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptySre 22 Apr 2009 - 20:41

Ja zaista ne mogu da razmišljam o pojačanjima dok se ne završi ovo prvenstvo...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptyPet 24 Apr 2009 - 21:56

Ma treba biti realan. Mi ne znamo ni u kojoj ligi cemo igrati sljedece sezone,ni ko ce nam biti menedzer, ni koliko para za transfere cemo imati. U takvim uslovima ne mozemo da dobijemo ni jednog dobrog igraca u njegovim najboljim godinama. Imamo opciju da dovedemo mlada zeljne dokazivanja i neke predpenzionere koji hoce da odrade casno zadnjih2-3 sezone. A nismo bas u uslovima da nesto biramo. A sto se tice balkanskih igraca, ima ih dosta koje bi rado vidio u nasem klubu ali nazalost mi njima nista ne mozemo ponuditi. Nije ovo football manager, uvalis svoje smece celziju koji sve plati i onda dovedes koga hoces. Kome prodati ameobija za 2 mill???? Pa to bi bila umjetnost.
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptyPet 24 Apr 2009 - 22:01

Dinko ::
Ma treba biti realan. Mi ne znamo ni u kojoj ligi cemo igrati sljedece sezone,ni ko ce nam biti menedzer, ni koliko para za transfere cemo imati. U takvim uslovima ne mozemo da dobijemo ni jednog dobrog igraca u njegovim najboljim godinama. Imamo opciju da dovedemo mlada zeljne dokazivanja i neke predpenzionere koji hoce da odrade casno zadnjih2-3 sezone. A nismo bas u uslovima da nesto biramo. A sto se tice balkanskih igraca, ima ih dosta koje bi rado vidio u nasem klubu ali nazalost mi njima nista ne mozemo ponuditi. Nije ovo football manager, uvalis svoje smece celziju koji sve plati i onda dovedes koga hoces. Kome prodati ameobija za 2 mill???? Pa to bi bila umjetnost.

Pročitaj naslov topica i sve će ti biti jasno Wink

A inaće ove cijene sam gledao na transfermarktu i stavljao nešto niže nego šta su tamo napisane
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptyPet 24 Apr 2009 - 23:22

Realno se od Balkanaca niko sem Vidica nije pokazao extra kalsom, Da ne ponavljamo pricu sa Modricem i ostalima, nije mi to namera niti cu o tome da laprdam-ali od svih suoersegameganajboljihdosadanevidjenih igraca, osim pomenutog Vidica, svi do jednog su ispali prosek igraci u prosek klubovima. Tako da neka njih, epo je njima i ovde-stampa ih voli, hvali...
A sto se tice dovodjenja igraca-kad se zvekne prava lova o astal, doci ce "lako". Dovodili smo mi i ranije dobre igrace, ali smo i placali tako. Sasvim jasno! Tako da se treba finansijski prenaprgnuti, a mislim da Ashley to nece uraditi! Znaci ostaje samo masta, sto i jeste naslov topica!
Nazad na vrh Ići dole
Sinner

Sinner


Broj poruka : 117
Godina : 36
Localisation : inside four walls - Virovitica
Datum upisa : 15.08.2008

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptySub 25 Apr 2009 - 22:06

Shocked

Eduardo, Krunchie i Modrić bome i jesu extra klasa ...Vidić je isto car! Kakav prosjek, nemoj mi to pričat! Wink
To što su u "prosječnim" klubovima je već druga priča ...
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptySub 25 Apr 2009 - 22:57

@ Srki

Uz Vidica koji je klasa.,mogao bih da dodam i Baneta Ivanovica, verujem da ce u godinama koje dolaze biti jedan od boljih odbrambenih igraca u PL
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptySub 25 Apr 2009 - 23:05

ma mogu i ja sad hvaliti Misimovica i Dzeku ali Vidic je jedna klasa, a Modric, Kranjcar, Eduardo jesu potencijali ali treba jos da oderu guzove da budu sa Vidicem rame uz rame. On je Mancesterov najbolji igrac ove sezone. A mancester je najbolja ekipa u Engleskoj ove sezone (i ne samo ove) tako da je valjda jasno. A ostali balkanci nisu najbolji ni u svojim ekipama. Ali sljedece sezone se nadam da ce svi biti bolji.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptySub 25 Apr 2009 - 23:37

@Sinner
To za Modrica i za Nika smo vec culi, pa eto-rekoh gde su zavrsili-prosek u proseku. Ne odskacu nesto u osrednjim ekipama, gde bi se klasan igrac video samo tako. To je to!
A Eduardo je Balkanac kao sto je i Viduka Balkanac, pusti tu pricu!
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptySub 25 Apr 2009 - 23:52

Srki ::
@Sinner
To za Modrica i za Nika smo vec culi, pa eto-rekoh gde su zavrsili-prosek u proseku. Ne odskacu nesto u osrednjim ekipama, gde bi se klasan igrac video samo tako. To je to!
A Eduardo je Balkanac kao sto je i Viduka Balkanac, pusti tu pricu
!

Viduka je čisti balkanac i tu nema spora, a to je drugo što nastupa za Australiju, jer je tamo samo rođen.
Kranjčar uopće nije prosjek u prosjeku, a dovoljan dokaz kako dobro igra je da su ga tražili Arsenal i Man Utd (još dok je bio u Hajduku). A da ne govorim da je Modrića tražilo pola Europe do je još igrao u Dinamu (među ostalima jedan od zagriženijih je bio i Newcastle). A ne bi baš rekao da je Modrić prosjek, da igra tako loše sigurno ga Redknap nebi stalno stavljao od prve minute, ipak je zabio golove Chelsei i Man Unitedu.
Osim toga Vidić ima 27 godina, Kranjčar 24 godine, Modrić 23. Pitati ću vas gdje će biti kada budu imali godina koliko i Vidić.

Wink
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptyNed 26 Apr 2009 - 0:34

Haha, pa je samo silni Tottenham uspeo da ga dovede-pored Man Utda za pocetak?!?
Dobro bratac, onda citaj Kurir i Press, tamo svasta pise!
A Viduka je Balkanac-kao sto si rekao cist. Samo ne znam koiko je puta dosao na Balkan da poseti silnu rodbinu!
Nisam rekao da je Modric dupe, ali je prosek. Gd ece biti za tri godine?!? Tesko da ce biti gde je Nemanja sada!
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptyNed 26 Apr 2009 - 9:49

Srki ::

A Viduka je Balkanac-kao sto si rekao cist. Samo ne znam koiko je puta dosao na Balkan da poseti silnu rodbinu!

On je živio na Balkanu dok je igrao u Dinamu, Hrvatski govori bolje nego pola Hrvata, a siguran sam da je u kontaktu sa rodbinom iz Hrvatske (bilo je u novinama davno pisalo da njegov rođak isto igra nogomet za jedan četvrtoligaš i često su u kontaktu)...mislim da je to dovoljno dobar dokaz.

A to za Modrića i Kranjčara možemo samo nagađat, a ja virujen da će barem jedan od njih jednoga dana biti među najbolji 20-ak igrača svijeta... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptyNed 26 Apr 2009 - 13:30

Pa znaci da sam ja, posto sam letovao svake godine u Hr na moru, cistokrvni Hrvat. Nemam nista protiv ako je tako, samo bih onda voleo i da imam parpir da je tako, pa da picim za Newcastle.
Spreman sam da vidim gde ce biti Modric za te famozne 3 god.
Imam drugara koji pici fudbal, imao je svojevremenu neku opciju da igra za Dinamo, ali je odbio iz straha. Poenta je da se drzabljanstvo za te stvari dobija kako hoces-mafija sve sredi, bez obzira da li si Srbin, Tunguzijac itd...
A Viduka je covek Australijanac, bio u Dinamu-mudar potez-lakse se probio gde je trebalo, nemam sta da prigovorim. Covek je igrac samo takav-extra klasa!
Dok za Modrica, kao i za vecinu "super igraca" odavde i odande vidim da je to sve trlalala!
To je poenta zasto bi ih ja drzao dalje od Njuke a, opet kazem, ko ima zelje da naca lovu za njih-nek' izvoli!
Sve u redu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptyNed 26 Apr 2009 - 13:38

Srki ::
Pa znaci da sam ja, posto sam letovao svake godine u Hr na moru, cistokrvni Hrvat.

Nije to baš tako njegovi predci su iz Hrvatske došli u Australiju... jeli sad razumiješ
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptyNed 26 Apr 2009 - 14:08

to za Viduku ok, ali prica je o balkanskim igracima, znaci onim koji pocnu da igraju fudbal u nasim divljim ligama pa nekako dodju do najboljih evropskih. E sad ja kazem da su oni trenutno najbolje sa ovih prostora i da sasvim dobro stoje, ali ne moze samo subjektivno da se gleda i hvali do neba igrac koji igra u nekom tamo portsmouthu. Iako je on standardan tamo i igra dobro, ili modric u totenhamu ipak su to MNOGO SLABIJI klubovi od mancestera. Ne voli mancester ali treba biti objektivan i prihvatiti da kad se izabere prvih 11 sezone u njemu ce se od "nasih" naci samo vidic. Kad je berbatov igrao u totenhamu vidjelo se da odskace i da je spreman za bolji klub. Nadam se da ce i Modric i ostali uskoro postati takvi ali do tad nemojte ih molim vas okivati u zvijezde, pa i Butt je standardan u Newcastleu pa je govno, to nista ne znaci ako igra stalno, mada su bolji od butta da ne bude zabune.
Nazad na vrh Ići dole
Sinner

Sinner


Broj poruka : 117
Godina : 36
Localisation : inside four walls - Virovitica
Datum upisa : 15.08.2008

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptyNed 26 Apr 2009 - 14:48

Ja bih bio sretan kada bi takvi "prosječni" igrači igrali u našem Newcastleu.

To je sve što ću reći ...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptyNed 26 Apr 2009 - 15:39

to je zbog toga sto je newcastle trenutno ispod prosjeka Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptyNed 26 Apr 2009 - 16:55

Bravo Dinko, drzue. Skontao si poentu moje price.

Ja se u fudbali ne vodim time da li Njukaslu trebaju Srbi, Hrvati itd(znaci krajnje anacionalisticki)-radi se o tome da sam dovodljno dugo gledao ovo djubre od liga i video sam "znanja" koje uglavnom vide samo novinari Kurira i Pressa itd, placeni kafom i perecom od strane doticnih igraca, tako da je to sve sto cu ja reci.
Portsmouth i Tottenham su upravo to-P;mouth i Tottenham-srednja liga klubovi. Ruku na srce to je to!
Vidica bih jako vole da vidim u NUFCu, a nevezano za to sto je Srbin-zabole me za to, verujte mi da uopste nemam taj nac. trip- ali on konkurise za naj igraca sveta, pa vidite o kome pricamo. Davno je on prerastao balkanske livade.
Da ne zvacem dalje, rekoh sta sam imao na ovu temu study
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptyNed 26 Apr 2009 - 17:49

Da skratimo priču... ja vjerujem da ovdje nitko nije nacionalist ili nešto slično tome, a to da svak svoga ''konja'' hvali to je normalno.

Ja i Sinner mislimo da su Kranjčar i Modrić extra klase, dok Srki to ne misli... znači imamo različita mišljenja i to je to.

Srki mislim da ćeš se sa menom složiti? Wink
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? EmptyNed 26 Apr 2009 - 18:44

na ovom forumu nema mesta za versu i nacionalnu mrznju dok svi mozemo biti rasisti,ali samo prema Ameobiju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Mašta??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mašta???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: