Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 NUFC - CHELSEA 1 - 0

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

NUFC - CHELSEA 1 - 0 Empty
PočaljiNaslov: NUFC - CHELSEA 1 - 0   NUFC - CHELSEA 1 - 0 EmptySub 18 Jan 2020 - 12:02

Danas u 18:30 prijenos SK1...gost je veliki favorit no ja ne gubim nadu...Chelsea je dobra ali mlada momčad koja igra s dosta oscilacija svoje utakmice ...očekujem dobru utakmicu sa dosta golova u obje mreže jer se ni jedan od ova dva kluba ne može pohvaliti sa dobrim obranama...Allan Saint-Maximin se vratio treninzima i postoji mogućnost da dobije neku minutažu u ovoj utakmici, .Fabian Schar i Jonjo Shelvey su također počeli trenirati ali nije neka velika mogućnost njihovog prisustva na terenu...Paul Dummett i Dwight Gayle su van kadra zbog ozljeda..N'Golo Kante i Christian Pulisic vjerojatno kod gostiju neće biti u kadru (Pulišić sigurno)...
...mi vjerojatno standardni bunker 5-6-0  Very Happy  koje će se u napadu transformirati u 3-5-2 ili 3-4-3 ovisi do kojeg ćemo dijela terena doći prije nego nam prekinu napad  Smile ...
...obrana kontra pa koliko izdržimo i možda nešto ubodemo (nekako mi Joelinton "smrdi" da bi mogao uz pomoć asistencije iskusnog vuka Matt-a Ritchie-a zabiti koji zalutati metak...)


...HOWAY....


Poslednji izmenio toon72 dana Sub 18 Jan 2020 - 20:26, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

NUFC - CHELSEA 1 - 0 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - CHELSEA 1 - 0   NUFC - CHELSEA 1 - 0 EmptySub 18 Jan 2020 - 17:45

@toon72, lijepo bi bilo da se i ovaj put predviđanja ostvare jer znao si u bliskoj prošlosti i ubosti :-). Ipak mislim da smo mi a i gosti prilično nepredvidivi pa je bilo kakvo prognoziranje krajnje nezahvalno. Šta bude biće, pogledaću utakmicu bez pretjeranih očekivanja i nervoze.
Vidim da na forumu ovaj put nije ni otvorena tema zimski prelazni rok što samo po sebi govori o našim očekivanjima. Prošlo je 18 dana, broj pojačanja nula. A sastav u najbitnijem dijelu sezone desetkovan povredama. Valjda je gazda procijenio da ćemo se spasiti i sa ovim što imamo...
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

NUFC - CHELSEA 1 - 0 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - CHELSEA 1 - 0   NUFC - CHELSEA 1 - 0 EmptySub 18 Jan 2020 - 18:13

ovo je naših prvih 11 + klupa...ozlijedi li se i Joelinton igrat ćemo bez klasičnog napadača...biće veselo...

NUFC - CHELSEA 1 - 0 EOk6VmHWkAIUMM1?format=jpg&name=large

...@milane - puko sam ja neku siću na pobjedu+Joelintona (pokušavam 5€ pretvoriti u 55€ Very Happy ) - a o stanju u klubu bolje da ne pričamo...pri kraju sam sa tabletama za smirenje...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - CHELSEA 1 - 0 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - CHELSEA 1 - 0   NUFC - CHELSEA 1 - 0 EmptySub 18 Jan 2020 - 19:11

milan25 ::
@toon72, lijepo bi bilo da se i ovaj put predviđanja ostvare jer znao si u bliskoj prošlosti i ubosti :-). Ipak mislim da smo mi a i gosti prilično nepredvidivi pa je bilo kakvo prognoziranje krajnje nezahvalno. Šta bude biće, pogledaću utakmicu bez pretjeranih očekivanja i nervoze.
Vidim da na forumu ovaj put nije ni otvorena tema zimski prelazni rok što samo po sebi govori o našim očekivanjima. Prošlo je 18 dana, broj pojačanja nula. A sastav u najbitnijem dijelu sezone desetkovan povredama. Valjda je gazda procijenio da ćemo se spasiti i sa ovim što imamo...

Nije poceo za nas Smile

Nisam u prilici da gledam, vidim na livescore da je 0-0 jos uvek. Svaki bod je dobrodosao. Iskreno ja sam alalio bodove na ovakvim utakmicama, jako je bitnije uzimati ih direktim saborcima za opstanak a ovde sta se uradi.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

NUFC - CHELSEA 1 - 0 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - CHELSEA 1 - 0   NUFC - CHELSEA 1 - 0 EmptySub 18 Jan 2020 - 20:28

Kako slatka....
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

NUFC - CHELSEA 1 - 0 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - CHELSEA 1 - 0   NUFC - CHELSEA 1 - 0 EmptySub 18 Jan 2020 - 20:31

Hahaha, još jednom je katanačo urodio plodom...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

NUFC - CHELSEA 1 - 0 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - CHELSEA 1 - 0   NUFC - CHELSEA 1 - 0 EmptySub 18 Jan 2020 - 21:27

NUFC - CHELSEA 1 - 0 2.49663314
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

NUFC - CHELSEA 1 - 0 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - CHELSEA 1 - 0   NUFC - CHELSEA 1 - 0 EmptySub 18 Jan 2020 - 22:37

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - CHELSEA 1 - 0 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - CHELSEA 1 - 0   NUFC - CHELSEA 1 - 0 EmptyNed 19 Jan 2020 - 0:45

Bravo!
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

NUFC - CHELSEA 1 - 0 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - CHELSEA 1 - 0   NUFC - CHELSEA 1 - 0 EmptyNed 19 Jan 2020 - 9:48

Eto, računam da su nam još dva remija i tri pobjede dovoljni za opstanak. Aston Villa i Norwich nam dolaze, tu bi trebale biti dvije od te tri mada su nas naši fudbaleri navikli da se kada su oni u pitanju obično dešava suprotno od onoga što se očekuje. Petnaest kola do kraja je sasvim dovoljno da Steve Bruce sa ekipom skupi ovo gore što sam napisao a više od toga nismo ni navikli da očekujemo. Pošto bi realno trebali proći naredno kolo FA kupa možda da tu bacimo karte i probamo dogurati što dalje?
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

NUFC - CHELSEA 1 - 0 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - CHELSEA 1 - 0   NUFC - CHELSEA 1 - 0 EmptyNed 19 Jan 2020 - 13:05

milan25 ::
Eto, računam da su nam još dva remija i tri pobjede dovoljni za opstanak. Aston Villa i Norwich nam dolaze, tu bi trebale biti dvije od te tri mada su nas naši fudbaleri navikli da se kada su oni u pitanju obično dešava suprotno od onoga što se očekuje. Petnaest kola do kraja je sasvim dovoljno da Steve Bruce sa ekipom skupi ovo gore što sam napisao a više od toga nismo ni navikli da očekujemo. Pošto bi realno trebali proći naredno kolo FA kupa možda da tu bacimo karte i probamo dogurati što dalje?

Koliko smo različiti - ja gledam da smo samo na 5 bodova od 5-og mjesta koje vodi u Europu a ti gledaš kako ne ispasti...

...ni kvalifikacije za Ligu prvaka nisu daleko Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

NUFC - CHELSEA 1 - 0 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - CHELSEA 1 - 0   NUFC - CHELSEA 1 - 0 EmptyNed 19 Jan 2020 - 14:52

toon72 ::
milan25 ::
Eto, računam da su nam još dva remija i tri pobjede dovoljni za opstanak. Aston Villa i Norwich nam dolaze, tu bi trebale biti dvije od te tri mada su nas naši fudbaleri navikli da se kada su oni u pitanju obično dešava suprotno od onoga što se očekuje. Petnaest kola do kraja je sasvim dovoljno da Steve Bruce sa ekipom skupi ovo gore što sam napisao a više od toga nismo ni navikli da očekujemo. Pošto bi realno trebali proći naredno kolo FA kupa možda da tu bacimo karte i probamo dogurati što dalje?

Koliko smo različiti - ja gledam da smo samo na 5 bodova od 5-og mjesta koje vodi u Europu a ti gledaš kako ne ispasti...

...ni kvalifikacije za Ligu prvaka nisu daleko Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy Nasmijao si me. Uočavam ogromnu dozu sarkazma u tvom postu.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

NUFC - CHELSEA 1 - 0 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - CHELSEA 1 - 0   NUFC - CHELSEA 1 - 0 EmptyNed 19 Jan 2020 - 15:20

...dobro uočavanje...samoobrana od padanja u očaj je sarkazam...znamo gdje smo i s kim smo...

...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NUFC - CHELSEA 1 - 0 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - CHELSEA 1 - 0   NUFC - CHELSEA 1 - 0 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NUFC - CHELSEA 1 - 0
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» FA Cup WBA - NUFC. 2-3
» NUFC - PSV 2:2
» Man U - NUFC 3-0
» NUFC V MUFC
» WBA vs NUFC

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: