Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 WBA vs NUFC

Ići dole 
+4
Savic
NUFC96
Admin-Roby
RIOT
8 posters
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptySub 20 Apr 2013 - 16:24

0 - 1 Gouffran

Idemo...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptySub 20 Apr 2013 - 16:52

0-3 ladno trebalo da bude...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptySub 20 Apr 2013 - 16:54

Ovi se trude da zaseru utakmicu koja se odvijala sjajno za nas! Eliot izbija kad treba da hvata, Cisse maši ceo gol, Saylor opet igra rukom, Perch pravi penal...još samo Pardew da nekoga nabode! Valjda će malo da se iskuliraju sada, jer ako ovako nastave, čak i ovakav slepački W.B.A. ne može večno da pravi loše akcije Mad
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptySub 20 Apr 2013 - 17:04

Stoke vodi 0:1, i West Ham protiv Wigana istim rezultatom...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptySub 20 Apr 2013 - 19:07

Pardew je zajebao meč sa njegovom taktimo (svi nazad) u drugom poluvremenu. Kukavica.

WBA vs NUFC Article-2312073-1966D94F000005DC-917_306x384
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptySub 20 Apr 2013 - 20:47

Wigan ili Aston Vila ispadaju

Wigan ,najsmrdljivija ekipa ikada u PL. Stalno se izvlace,nemaju ambicije,nemaju navijace,nemaju apsolutno nista!!!

Aston Vila - izbacili su nas iz lige 2009 godine,i smejali nam se. Vremen je da se mi njima smejemo!

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptySub 20 Apr 2013 - 22:22

Vigan i Vila imaju utakmicu manje, sto ce reci u istim smo govnima.A Pardew nek mi se nasisa one stvari.Alo bre, ko moze njega da podrzava jos!!!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptySub 20 Apr 2013 - 22:30

Da, ali u poslednjem kolu igraju upravo Wigan i Aston Villa na DW Stadium.

U vezi Newcastle United-a, mi bi možda mogli da obezbedimo opstanak već u sledećem kolu ako na St James' Park-u pobedimo Liverpool. Treba juriti i pobedu na Loftus Road-u protiv QPR-a, koji će do meča sa nama, nadam se već ispasti.

Brinem se naravno, ali svakim bodom smo sve bliži i bliži opstanku.

Raspored do kraja prvenstva je:

Liverpool (H)
West Ham (A)
QPR (A)
Arsenal (H)
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptyNed 21 Apr 2013 - 0:10

Moram priznati da sam, od kada sam otisao, Njuku gledao smo jednom. I to ono hranjenje govnima prosle nedelje. Pogledam rezultat na netu, bacim komentar ovde I to je to. Po ovome sto vidim mi smo I te kako kandidati za CC. Uopste nije lepa slika.
Prvo treba da bijemo usrani liverpul. Od tih kurtpna uvek strepim, koliko god da su bedni uvek su nam nezgodni. Onda qpr sa odvratnim Harijem, koji I ako ispadne do tada nece propustiti priliku da usere jos nekoga. Nije neizvodljivo da sve sredimo kako valja ali nece boti ni jedne lake utakmice. Sad ni kozne gace ne pomazu.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptyNed 21 Apr 2013 - 0:25

Ja ne mogu da verujem da mi ne mozemo nikog zivog da pobedimo na gostovanjima!? Velika sramota za nas tim,i ogromno razocarenje za sve nas navijace.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptyNed 21 Apr 2013 - 11:47

Navijaci ce opet imati cast fa proslave ospstanak u ligi I da mu sr raduju kao prharu lige sampiona. Svakih godinu-dve dana ista pesma. Prosle godine zamalo LS sada borba za opstanak. Veseli smo do koske.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptyNed 21 Apr 2013 - 18:03

Ja i dalje ne krivim Pardew-a za ovu sezonu. Dosta se tu stvari desavalo gde su krivci Ashley i lekarski tim Newcastla. Ako za sledecu sezonu ne dovedemo kvalitetna pojacanja (sto opet zavisi i od Ashley-ija) i ako ne budemo medju prvih 5-6 ekipa... onda Pardew treba da ode. Naravno pre njega treba Ashley ali to je malo teze.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptyNed 21 Apr 2013 - 20:41

Ma i sa 10 povređenih jači smo od bar pola lige, realno.Pardew bi i od Ronalda napravio zadnjeg veznog.
Ko što reče Mićko, Cabaye u repki ima potpunu slobodu u igri, a kod ovog mora da krpi sve rupe koje ostanu od Tiotea i odbrane pozadi.Umesto da to radi šiljoglavi Cheick.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptyNed 21 Apr 2013 - 21:58

Tiote je prosle sezone bio jedan od najbitnijih igraca u postavi i jedan od najzasluznijih sto se Newcastle borio za mesto u Ligi Sampiona. Pardew je na kraju sezone izjavio da mu je glavni cilj da sacuva ekipu od prosle sezone (jer je Ashley vec planirao da ih sve proda), i u tome je uspeo na moju veliku srecu. Ali neke stvari su ipak morale da se poboljsaju. Williamson nikako nije mogao da bude oslonac odbrane i trebalo je odmah da se zna kako Ba i Sise ne mogu da saradjuju u napadu. Kad se jos uz to doda i ocajna forma Tiotea... izgubili smo odbranu, sredinu i napad... Neki igraci su me takodje razocarali a ocekivao sam da ce razvaljivati ove sezone.. pre svega mislim na Fergusona i jos neke mlade igrace. Dobijali su svoje sanse, nisu iskoristili... Doveli smo cak 7 igraca u zimskom roku, neki su odmah pokazali da vrede, na neke cemo morati da cekamo... ali nismo imali konstantnost uopste. Pardew-u zameram sto stvarno pravi jako lose izmene, pogubne za utakmicu. Nekad forsira neke igrace koji to ne zasluzuju (Jonas), i nema svoje JA pred upravom kluba i zato najbolji napadac koji svako kolo postize gol bude prodan (Ba). I Totenham bi bio u istoj situaciji kao i mi ali su oni odredili svemirsku cenu za Bale-a i oterali sve klubove. Mozda Ashley namerno drzi Pardew-a da bi skrenuo paznju sa sebe. Sad svi pljuju samo Pardew-a. Sve u svemu, dao bih Alanu jos jednu sansu, ako se sledece sezone ne plasira medju prvih 5-6 ekipa ili ako ne osvoji neki kup... neka odmah ide ako ima obraza.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptyNed 21 Apr 2013 - 23:04

Debeli je klub shvatio kao preduzece, sto on fakat I jeste I ne jebe argumente tipa trebai mi taj I taj jer bih ja sledece sezone igrao leprsavo I statijaznam. Jok, Debeli to gleda u stilu platio sam tog I tog toliko I toliko, sada mi se nudi da ga skinem sa novcanika I da zabodem lepe pare a za muzicke zelje trenera I navijaca me zabole bas patka. Zato se ne vtedi paliti, Pardew jeste ogranicen znanjem ali takva je politika da nama ni daleko bolji trener ne moze da pomogne. Jos smo sa Pardewom I dobro prosli kad pogledam kakvi su treneri mogli da nas snadju. Ko ne veruje nek se samo seti Joea Kinneara ili kako se vec doticni raspadac zvao.


Poslednji izmenio Srki dana Pon 22 Apr 2013 - 9:59, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptyPon 22 Apr 2013 - 0:07

Ovaj tim moze i mora mnogo vise.Za mene licno,ova sezona je neuspesna.Ne zato sto nismo osvojili neki trofej,vec zato sto smo velikim delom sezone igrali katastrofalno,sto smo imali mnogo povredjenih kljucnih igraca,sto nismo imali napredak u igri,sto smo mnoge utakmice gubili lagano,itd...Ako svi ostanu na okupu,sledeca sezona bi mogla biti krucijalna za celu generaciju.Morali bi da budu u prvih 5-6 ekipa,ili se mogu svi razici na razne strane.Mora se zahvaliti nekolicini igraca,obavezno dovesti jos 3 kvalitetna igraca,i vratiti neke momke sa pozajmica.Nadam se mnogo boljoj sledecoj sezoni,leprsavijoj igri, sa mnogo lepih akcija i mnogo vise postignutih golova.U protivnom nece biti alibija za Pardjua,niti za ove nase skupo placene zvezde.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptyPon 22 Apr 2013 - 8:21

Upravo to što je Srki rekao. NUFC je preduzeće, odnosno, sve se svodi na kupi - prodaj.

Mislite li da će Yohan Cabaye ostati ako PSG za njega ponudi 15 - 20 miliona funti? Mislite li da će Tim Krul ostati ako za njega Milan ponudi 8 - 10 miliona funti? Pa, odlepršaće oni samo tako.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptyPon 22 Apr 2013 - 10:09

Debelom je to nacin da zaradi a ne eventualnim osvajanjem nekog trofeja, jakim sponzorima itd. Dovodjenje za male I prodaja za daleko vece pare je ono sto njega zanima. Tako da vise uopste ne znam vredi li pratiti ovo mucenje. Nekako me je zelja bas popustila. Istina je da nmam gde da gledam, nemam sk kao sto sam u Bg imao ali ove subote se uopste nisam ni setio utakmice. Tek kasno popodne pale
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC EmptyPon 22 Apr 2013 - 11:58

Zalosno je sto je tako,a to je ujedno i odgovor zasto ne mozemo da budemo u vrhu lige,i zasto ne mozemo da osvojimo neki trofej.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





WBA vs NUFC Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA vs NUFC   WBA vs NUFC Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
WBA vs NUFC
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NUFC - PSV 2:2
» Man U - NUFC 3-0
» FA CUP NUFC -ROCHDALE 4 - 1
» FA Cup WBA - NUFC. 2-3
» EVERTON - NUFC 1-0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: