Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs Nottingham 2:3

Ići dole 
+5
milan25
toon72
m.c.t.
NewBoy
Alan Smith17
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle vs Nottingham 2:3  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Nottingham 2:3    Newcastle vs Nottingham 2:3  - Page 2 EmptyPet 25 Avg 2017 - 20:45

Malo sam trezvenije razmisljao,pre svega o sastavu...'ajde te prinudne promene u odbrani,mada mi nije jasno ko ce tek sad da kupi Henlija i Lazara.Ali ostale promene,cemu? Trebalo je da pocne ista ekipa + Arons,Mitrovic,da se dokazu,proigraju.Sta smo ustvari,da tako kazem,dobili ovom utakmicom,sta se pokazalo,osim onoga sto se i pre nje znalo,previse kvalitetnih ktrilnih igraca koji sputavaju jedni druge i sputani Mitar. Po meni,trenutno se ne zna sigurnih 5 a kamoli 11
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Nottingham 2:3  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Nottingham 2:3    Newcastle vs Nottingham 2:3  - Page 2 EmptyPet 25 Avg 2017 - 22:59

Citam jutros komentare na bbc. Nottingham ide na Chelsea u sledecoj rundi. Navijaci se manje vise zezaju da im je Forest ucinio uslugu. Sta god bilo i kako god bilo opet nije Benitez budala. Mislim da je racionalno stedeti igrace u ovim bezveznim sranjima od takmicenja. Mnogo, zaista mnogo se rizikuje ako si limitirana ekipa, a sanse da uspes su jako male. Sa druge strane mozes da osakatis postavu i da ostanes bez onoga sto te lebom rani (PL). Razumem navijacke zelje, ali ako pogledas stvari iznutra, iz ugla sefa, saberes i oduzmes, skontas verovatno da to treba odjebati. Ja bar tako kontam, da sam ja sef ovoga sto imamo verovatno bih igrao jer moram. Tacno toliko i cao.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle vs Nottingham 2:3  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Nottingham 2:3    Newcastle vs Nottingham 2:3  - Page 2 EmptyPet 25 Avg 2017 - 23:21

Jasno je da nam kupovi vec godinama nisu interesantni. To nece treneri priznati ali im se sigurno sugerise da se ne zadrzavaju previse tamo sa prvotimcima. Desavalo se zadnjih godina da neke slabije ekipe osvoje kupove, ali oni tamo uloze sve sto imaju i ponekada izbace jace timove koji igraju sa sarenim postavama. SItuacija je takva da mi ne mozemo da pobijedimo ne Chelsea, nego glupe Stoke ili Huddersfield ni kada igramo 100%. Sta mi onda trazimo u kupu. Spasavaj zivu glavu u premier ligi i nadaj se da ce biti bolje sljedece sezone.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle vs Nottingham 2:3  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Nottingham 2:3    Newcastle vs Nottingham 2:3  - Page 2 EmptyPet 25 Avg 2017 - 23:47

Problem je sto trenutno ne znamo ko nam je prvotimac. Cak je i Rici usao...
Ovo takmicenje je u modernom fudbalu postalo besmisleno za manje budzetne klubove prve lige
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Nottingham 2:3  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Nottingham 2:3    Newcastle vs Nottingham 2:3  - Page 2 EmptySub 26 Avg 2017 - 13:43

Pa bas tako kako ste rekli. Poenta je da je to neko sponzorisano sranje (liga kup, uvek bilo takmicenje za budale) i da se ucestvuje eto da bi se igralo. Da li to ekipe koje su limitirane, posebno one koje igraju CC i nize lige i imaju rasporede onakve, mogu da odigraju ili ne, nije bitno, To mogu ekipe sa 3 postave da se zezaju mada i njih boli dupe, pa da neki igraci koji ne vide teren ipak skupe neki zvanican nastup. Ovako slaba vajda za sirotinju. Da za ovo covek mora da se prijavi, da nije obavezno, mislim da bi se ugasilo odmah.
Sad da vidimo da li danas nesto mozemo da uradimo protiv ovih nesreca iz Londona.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle vs Nottingham 2:3  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Nottingham 2:3    Newcastle vs Nottingham 2:3  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs Nottingham 2:3
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Newcastle - Nottingham 3:1
» Carling Cup - Nottingham v Newcastle
» NEWCASTLE - NOTTINGHAM FOREST 2:0
» Nottingham Forest - Newcastle 2:1
» Newcastle under 18 1-1 Nottingham Forrest

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: