Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Norwich - Newcastle

Ići dole 
+9
NUFC96
pirLe
Savic
moody
Dinko
milan25
Srki
toon72
m.c.t.
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptySub 2 Apr 2016 - 17:32

Takva je ekipa sa mudima za razliku od nas.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptySub 2 Apr 2016 - 17:32

Dugo je i trajalo. 2-1.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptySub 2 Apr 2016 - 17:33

Dakle to je bio jedan i jedini centarsut da je valjao. Ali vec je 2:1... Bulja smo mi preteska
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptySub 2 Apr 2016 - 17:45

Svaka cast Mitrovicu, u ovoj situaciji mnogi ne bi dobacili do gola.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptySub 2 Apr 2016 - 17:51

Užas!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptySub 2 Apr 2016 - 17:52

Pa svejedno je bod ili nista. Bolje da oni ostanu nego Sunderland.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptySub 2 Apr 2016 - 17:53

To je to.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptySub 2 Apr 2016 - 18:01

Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptySub 2 Apr 2016 - 18:06

Nema šta, odbrana nam je za kurac a ni napad nije puno bolji. Tačno mi žao onog Taylora, momak nije znači ne za Premier lige nego nije ni za onih Vanarama, a žao mi i samog sebe zbog toga što navijam za ove. Da povjerujem da do kraja možemo osvojiti tri boda više od Sunderlanda i nekako ali da možemo osvojiti sedam bodova više od Norwicha to mi djeluje kao nemoguća misija. Doduše imamo utakmicu manje ali protiv ekipe protiv koje već godinama možemo unaprijed računati da je izgubljena.
A ono kad smo izjednačili i onako ih sabili da im je gol visio u vazduhu nekako sam se ponadao da ćemo najzad prelomiti, dati gol i izvući sezonu, ali jok, nema nam pomoći definitivno.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptySub 2 Apr 2016 - 18:07

Cisse lepo probao onaj sut, skinuo je govnar iz raklji. Ali ovoliku indijanstinu nisam video, na svim terenima. Mislim da smo ubedljivo najjadniji klub u univerzumu.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptySub 2 Apr 2016 - 18:18

Pre njihovog trećeg gola jedan njihov igrač je rukom igrao u našem šesanestercu. Zatim, kad je Olsson šutirao ka golu, jedan njihov igrač je bio u dubokom ofsajdu i malo je i zaklanjao Darlowa. Od ove sezone u takvim situacijama se svira ofsajd. Setimo se da je Tioteu poništen takav gol, kad je Mitrović zaklanjao protivničkog golmana.

Međutim, kad si na dnu, svi te otpišu, pa i sudije.

Ništa, hvala Benitezu što nam je malo ulio nadu, ali posle ove sezone on će otići a mi ćemo tavoriti u nižim ligama narednih 15 godina.

Živi bili pa videli.

Toon Toon!!!

Norwich - Newcastle - Page 2 NEWCASTLE%20TILL%20I%20DIE-500x450
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptySub 2 Apr 2016 - 19:05

Nisam bio u gradu, pa nisam gledao ništa, a i zabole me. Jedino mi drago zbog Mitra, nije mi žao što ispadamo. Prošli put smo se očistili od govana u drugoj ligi i vratili se mnogo bolji.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptySub 2 Apr 2016 - 19:09

Samo što su se ovoga puta govna namnožila kod nas u još većem broju.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptySub 2 Apr 2016 - 19:25

ovo je poslednji put da sam zapostavio dete na 2 sata zbog jebenog Njukasla! Subotom vise ne gledam fudbal. Jebi se Njukasl !
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptySub 2 Apr 2016 - 20:56

Pripremi se Roby za sledeću sezonu u Championshipu. Igraćemo i utorkom i sredom i petkom i subotom i nedeljom.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptyNed 3 Apr 2016 - 8:57

Vjerovao sam u pobjedu i za svaki slucaj odigram dvoznak.
Tiket na stranu, ja nista jadnije nisam vidio, jebem te fudbale.

Norwich - Newcastle - Page 2 2v154w1
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptyNed 3 Apr 2016 - 9:15

Haj'mo biti realni. Ekipa koja ostvari 6 pobjeda i 17 poraza iz 31 utakmice i zaslužuje da ispadne. E sada o silnim parama od TV prava neka razmišljaju one nadobudne spodobe koje godinama kroje politiku dovođenja i prodaje igrača na čelu sa debelim krmkom. Da ne pričamo o katastrofi pod imenom Mclaren koja nas je snašla prošlog ljeta. Da bi ostali morali bi možda iz 7 utakmica pobijediti onoliko koliko smo iz 31 do sada ili možda jednu manje. Ja u to ne vjerujem a ne vjeruje ni bilo ko normalan.
Ko ih jebe, ja ću za ovaj klub navijati i pratiti ga i u drugoj ligi, kao što rekoste valjda će se klub sada očistiti od šljama i govana. I to prvenstveno u rukovodstvu a onda i u igračkom kadru.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptyNed 3 Apr 2016 - 10:14

Dva puta se vratis, cak stisnes za pobedu... Nismo za opstanak, toga sam svestan odavno i ne znam koji se moj zanosim. Druga liga, Kurbisli trener i ori. I, da vam braco iskreno kazem, u CC je pravi fudbal, bolje su mi ekipe dole nego gde je ova usrana komercijala. Realno, cela fora sa Benitezom mi apsolutno deluje kao onda sa Shearerom, doveden na svrsen cin. Elem, za Rafu ne brinem Smile

P. S.
Posle ova nase mrcijade sa pajserima bacim oko na BVB- Werder i skontam sta je fudbal i koliko a nas niko kod nas pojma nema.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptyNed 3 Apr 2016 - 12:24

Na svu srecu nisam gledao utakmicu,jer mogu samo da zamisljam kakv antifudbal smo igrali(a vidim i da ste ih lepo nahvalili).

Nista Championship here we come!

Inace Meklaren postao trener Vile Very Happy (ako uopste navijac Njukasla ima pravo da se nekome podsmeva...)

I sad bi bio fazon,posto smo mi mafija,da ostanemo u ligi kao S'land prosle ili predprosle godine kada su bili otpisani.


Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptyNed 3 Apr 2016 - 21:28

Nije McClaren novi trener Aston Ville.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptyPon 4 Apr 2016 - 0:44

Ispravka...neverovatno ali zakleo bih se da sam to negde procitao.
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptyPon 4 Apr 2016 - 5:58

To je bila prvoaprilska fora Very Happy
Video sam ja sliku, ima na NUFC Balkan stranici na fejsbuku
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptyPon 4 Apr 2016 - 13:25

Norwich - Newcastle - Page 2 Ce9HNMPWwAAQq4w

Ovo si video
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptyPon 4 Apr 2016 - 13:28

Eee baš to
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 EmptyPon 4 Apr 2016 - 19:12

Izgleda da je to to,prijatelji,iskreno,ne vidim snagu u ovom timu za tri pobede do kraja sezone,a kamoli nesto vise...naravno,dok ima sanse,nade,ali mi se cini da vecina igraca jednostavno nije vise glavom u Nufc-u.
Kad se prisetim,osim volsebnog Lestera prosle sezone,samo je jos Bradford city u 99/00 opstao u ligi,a da je bio u nasoj poziciji. Jurili su Wibledon,koji je odigrao, sa Olsenom na klupi,katastrofalno polednjih mesec I po, izgubili su direktan deul I usli sa dva boda pretnodsti u poslednje kolo
Bradford -Lpool 1-0,a S'thon-W'don valjda 3-0.secam se velikog slavlja na Valey parade
Norwich je one godine ispao kada su u poslednjem kolu izgubili kod kuce 6-1 od Totnama,ali da ne smaram.Treba nam pregrst bodova,minimum desetak,a I da nam se nameste rezultati,koliko je to realno,ako se dogodi, ulazi u rubriku "verovali ili ne"

Sad malo o tom nedostatku srece,da ne pricamo o "duplim" povredama na odredjenim pozicijama.poseldnje tri utakmice,
Lester: primamo gol iz ofsajda,odnosno,Vardy je bio u nedozvoljenoj poziciji prilikom asistencije
na derbiju,gol na isteku prvog poluvremena
za vikend: dva gola u zaustavnom vremenu,plus,ta ruka
na zalost,nismo vodili ni na jednom od ovih meceva,uvek gubimo na poluvremenu....



Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Norwich - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Norwich - Newcastle   Norwich - Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Norwich - Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle vs Norwich
» Norwich v Newcastle
» Norwich - Newcastle
» Newcastle - Norwich
» Norwich v Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: