Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs Norwich

Ići dole 
+11
Pedja
Toon4life
NewBoy
NUFC96
Srki
Dinko
m.c.t.
Admin-Roby
spira
northern rock
Thug
15 posters
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptySub 17 Mar 2012 - 11:39

Newcastle vs Norwich Scaled.php?server=822&filename=newcastlevsnorwich
18.03.2012 17:00 St. James Park
Sutra nam na noge dolazi norwich kome smo duzni za onaj poraz u decembru! odsutni ce biti Saylor, Loven, Tiote je pod znakom pitanja kao i Raylor, Ranger, Sammy Ameobi, Leon Best, Sylvain Marveaux. Gostima ce faliti Marc Tierney, Daniel Ayala i James Vaughan. Norwich je jedna od tipicnih engleskih ekipa, imaju jake i visoke igrace, i najveci deo golova postizu glavom. To ne bi trebalo da predstavlja problem sa willijem i colom u odbranim jer njih brzi igraci siluju, u skoku su solidni...Norwich ima samo 4 pobede u gostima, pa mislim da bi trebali da ih dobijemo i vratimo im milo za drago!
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptySub 17 Mar 2012 - 23:22

Newcastle vs Norwich Screenshotat20120317231



Newcastle vs Norwich Screenshotat20120317231



Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyNed 18 Mar 2012 - 0:36

Jebes Norwich,zaprepastio sam se bre za Muambu!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyNed 18 Mar 2012 - 1:39

3 boda protiv norwicha je najbitnije....Muaba ce biti dobro...ne brine me to
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyNed 18 Mar 2012 - 10:08

Nisam gledao tu utakmicu gde je Muamba pao, ali iz komentara na netu vidim da je bilo strasno. Stvarno neobicno, mlad decko, 23 godine, sportista... Ali ono sto mi je posebno neobicno jeste da to nije izolovan slucaj, sve cesce se desava... ali koliko ja pratim to se desava samo crncima? Tj afroamerikancima (da budem tolerantniji). A takodje sam negde citao da crncima-sportistima daju neke posebne dopinge ili stereoide koji ne mogu da se otkriju tako lako kao belcima. Trac ili istina, jebem li ga, u svakom slucaju je tragicno da ljudi tako padaju kao pokoseni.

Sto se tice Newcastla danas, nasi baletani nisu pobedili poslednje 4 utakmice. A i ove sto smo pobedili ove godine nisu bas u najsjajnijoj formi (Aston Villa, Blackburn, QPR i najbolja partija koju smo odigrali 4 januara protiv Man Utd 3:0 (koji je takodje ocajan ove sezone).

Morali bi pobediti Norwich, njima ne preti ispadanje a ne mogu ni u evropu. Doduse tu smo isti sa njima, jedino sto mi ne zelimo u evropu a oni ne mogu. Odigrao sam "keca" na tiketu a realno moze doci od 0 do 8 golova i troznak 1x2. Necu se nervirati naravno, gledam opusteno. king

Newcastle vs Norwich Teamqm
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyNed 18 Mar 2012 - 14:24

Antonio Puerta je bijelac pa mu se nesto slicno desilo. Ja mislim da to nije do dopinga, svi vrhunski sportisti koriste razlicite dodatke prehrani, tanka je tu granica izmedju dozvoljenog i zabranjenog.Jednostavno neki ljudi nisu prirodno stvoreni za tolike fizicke napore, a imaju volju i onda nesto mora da popusti. Kad si toliko voljan da trcis da do prelazi tvoje fizicke mogucnosti - padas. Pogotovo sad kad su treninzi jaci od nekadasnjih utakmica, to je svakodnevno iscrpljivanje.
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyNed 18 Mar 2012 - 17:21

Newcastle vs Norwich Screenshotat20120318171

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyNed 18 Mar 2012 - 18:09

Ne znam sta je tu neobicno. Pogledajte snimak bilo koje utakmice, fimale LS, sta god, od pre 20 godina. Obratite paznju na to koliko su ljudi trcali (to su takodje bili ljudi nadprosecne fizicke spremnosti) i koliko trce danas. Pa nije bas covek toliko evoluirao i ojacao. DroZga rodjaci. Pitanje je samo ko moze koliko da podnese.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyNed 18 Mar 2012 - 18:57

Uzesmo tri boda! Nismo dobri bili, lako smo mogli da primimo gol, ali nema veze - pobeda je pobeda! cheers
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyNed 18 Mar 2012 - 19:10

Newcastle vs Norwich Screenshotat20120318190

Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyNed 18 Mar 2012 - 19:19

Joj stigao sam pogledati samo 1. PV pa ako moze neko mali sazetak iz 2. PV-a.
Znaci igrali smo 4-3-3 danas .. zanimljivo.
Gutierrez nas novi lijevi bocni Smile Cini mi se da je bio sasvim dobar,Perch isto solidan.
Wiliamson umal nas ponovo neukopa. Samo ponovo mi se nesvida nacin nase igre.. Protiv Norwicha nismo imali ideje kako prenijeti
loptu iz obrane u vezu pa je vecina utakmice prosla na dobacivanje kod stopera ili vracanje lopte Krulu pa izbijanje.
Da je Norwich izasao na nas i napao nas ko sto je to uradio Arsenal cisto sumnjam da bi ih pobjedili.
Vrlo malo sansa napravimo na utakmici al eto ipak ga uvalimo nekako Very Happy
Tri boda su tu .. nakon 5 utakmica napokon pobjeda ! Sad samo nastavit tako Wink

P.S. Do kada nema Tiote-a ?
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyNed 18 Mar 2012 - 19:35

Pa zar nema nikog drugog za stopera osim Williamsona? Svaka mu čast, ali iz tekme u tekmu ništa ne pokazuje.

Ne znam jeste li primijetili, ali u nekoliko navrata kada je trebalo izbaciti loptu iz našeg dijela naši majstori imaju minimalno 5 dodira s loptom.

Opet smo prvi dali gol, pa stali. Nije mi jasno.

Iduća je WBA u gostima. Bojim se kako ćemo proći s ovakvom igrom.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyNed 18 Mar 2012 - 20:19

Napokon pobeda...Igra na periode solidna,ali na momente uzas!Odbrana nesigurna,Wiliamson katastrofa,covek prosto ne zna sta ce sa loptom,slabo iznosenje lopte,losa transformacija,spora igra i mnogo gresaka...Sve u svemu zadovoljan sam jedino bodovima,a to je na kraju krajeva i najbitnije!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyNed 18 Mar 2012 - 20:25

Nemam SK jebeni plus, nisam gledao tekmu. 3 boda su bitna! Za ostlao me briga!
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyNed 18 Mar 2012 - 20:55

Utakmica je dosta podsjećala na onu nedavno odigranu sa wolverhamptonom, prvo poluvrijeme dobro, u drugom početak katastrofa, stisli su nas baš tako da nam je go visio u zraku. Čini mi se da se u 70 i nekom minutu situacija promijenila ulaskom Ameobija, počeli smo da čuvamo loput držeći je na njihovoj polovini a ne panično braneći se. Jonas je bio danas najbolji, Willi standardno katastrofalan, pa zar stvarno nema niko da ga zamijeni čak je i publika na stadionu počela da mu se smije. Žao mi je što je Dembu stalo, valjda će otčepiti u nastavku sezone.

Kao što rekoste najbitnija su tri boda ali nisu nas baš morali držati u neizvjesnosti do zadnjeg trenutka jer Norwich je danas bio slab, mislim da su bili zreli za 3-4 komada.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyPon 19 Mar 2012 - 8:34

Očajna utakmica, ali pišu se tri boda.

Sve što smo uradili, uradili smo u prvih 15 minuta, ostalo je bila preslikana igra iz duela sa Fulham-om ili Wolves-ima, kada smo ispustili prednost. Pobedili smo više zbog činjenice da je Norwich bio ekstremno nesposoban, nego što smo mi bili dobri.

Neko pominje rizična dodavanja ispred svog šesnaesterca. Isto to radi i Barcelona, ali oni, za razliku od nas, imaju kapacitet igrača da bi im to uspelo. Na taj način se izbegavaju dugačke lopte koje gađaju balvane u napadu, što je stil igre na koji smo navikli i koga nam je svima već preko kurca. Kada ta kombinacija uspe, to je idealno, jer se na taj način protivnički igrači koncentrišu na sredini, pa krila imaju mogućnost da se otkriju i rašire igru. Dakle, dobra ideja, samo što mnogo bolje izgleda kada je izvode Coloccini, Tiote i Cabaye, nego Williamson, Guthrie i Perch, ali taktički je sasvim na mestu.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyPon 19 Mar 2012 - 10:03

POBEDA.Uzeli smo 3 boda Very Happy .Da smo izgubili od njih tacno bi se ubio
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyPon 19 Mar 2012 - 10:54

Perch me iznenadio........igrac utakmice pored Krula.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyPon 19 Mar 2012 - 22:58

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptySre 21 Mar 2012 - 0:09

Gledao sam utakmicu sa dosta prekida, pa i ne mogu da dam neki svoj sud. Pogledacu hajlajtove, ali koliko citam iz komentara, utakmica je bila za zaborav. Ali opet lepo je pobedjivati. Sunderland danas pukao od Blackburna Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyČet 22 Mar 2012 - 12:38

Ma kome se jebe kakva je bila, samo da su 3 boda. Liverpool sinoc maestralno izgubio od R-sa tako da smo na 5 bodova od njih (u plusu). Sto se mene tice samo neka drze legendu Kennyja sto duze Razz

POgledao sam highlights. Kakve sutine CIssea i Be... Brutalan sex!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyČet 22 Mar 2012 - 14:27

Kakvi pacijenti igraju za Liverpool ne mogu da verujem! Enrique sigurno misli u sebi "Boze gde sam ja dosao?"
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyPet 23 Mar 2012 - 9:47

ko ga j**e, misli da je otisao u veci klub...neka ga sad tamo neka crkne, i ispadne iz lige sledece godine...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich EmptyPet 23 Mar 2012 - 11:24

Sto kaze moj drugar Ratko Dostanic je za Daglisha doktor!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle vs Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Norwich   Newcastle vs Norwich Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs Norwich
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Norwich v Newcastle
» Norwich - Newcastle
» Newcastle - Norwich
» Newcastle v Norwich
» Norwich v Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: