Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Chelsea - Newcastle

Ići dole 
+9
Djuka
Dinko
Savic
RIOT
NUFC96
Thug
toon72
milan25
m.c.t.
13 posters
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptySub 13 Feb 2016 - 0:14

Chelsea - Newcastle Chelsea_newcastle

U Subotu od 18:30 sastaju se dve ekipe koje su možda najviše razočarale ove sezone. Oba tima su pod pritiskom, ali dok su naši navijači oguglali, Chelsea već dugo nije bio u ovakvoj situaciji.

Diego Costi su polomili nos na treningu ali će verovatno igrati,  Kurt Zouma je završio sezonu, a novi igrač Alexandre Pato neće biti spreman za utakmicu.

Jack Colback se vraća posle povrede i uleteće verovatno na mesto levog beka jer su Paul Dummett i Massadio Haidara povređeni. Jamaal Lascelles je odslužio suspenziju (mada ga ja ne bih vratio u tim pa da je zlatan). Emmanuel Riviere se takodje oporavio (ako je on uopšte bitan).

Newcastle je postigao samo 6 golova na 12 gostujućih utakmica i to je najmanje od svih ekipa u prve 4 engleske lige. Imamo 5 poraza na gostovanjima u nizu i teško da ćemo taj niz moći da prekinemo posle Chelsea. Ni kod njih nije sve kako treba ali Guus Hiddink nema još nijedan poraz od kako je došao. Puno nerešenih ali nijedan poraz.

Steve McClaren has used a league-high 29 players this season. Rolling Eyes

Chelsea - Newcastle CHENEW_0

Ovo je neka moguća postava mada je BBC objavio da je Dummett povređen.

Mislim da je našim manekenkama Španija i 18 dana školskog raspusta već u glavi, sve osim pobede Chelsea bi bilo jedno veliko iznenađenje (ono kladioničarsko što je Newcastle već priređivao).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptySub 13 Feb 2016 - 10:00

Ako pokažu borbenost, puno trčanja i budu ginuli za svaku loptu neću im zamjeriti ni ako izgube. Samo se nadam da neće biti nešto kao protiv Evertona ili gore jer prošlo kolo protiv WBA je bilo toplo, sada slijedi hladno.
I nadam se da Mclaern neće ponovo eksperimentisati sa formacijom, odbrana nam je i onako u qrcu, 4-5-1 bi bilo najoptimalnije u ovom trenutku.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptySub 13 Feb 2016 - 12:54

Kako Wally još nije pokušao sa svim mogučim kombinacijama očekujem da danas Townsend odigra na mjesu LB, Mitrovića da gurne u sredinu i da mu odigra ovu utakmicu kao playmaker ali sa puno obrambenih zadaća (nešto kao Pirlo svojedobno), Tioteu je zagarantirano mjesto u napadu kao targetmanu, Janmaat i Sissoko moraju barem mjesta zamijeniti da probamo i tako, Shelvey i Wijnaldum još nisu probali igrati kao par CB pa bi i to morali isprobati...dovoljno za jednu solidnu i borbenu partiju...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptySub 13 Feb 2016 - 15:32

Komsinica vodi protiv Man Utd 5 min do kraja. Nije Chelsea u formi, iako nisu izgubili od kad ih je preuzeo Hiddink imaju mnogo neresenih, mi smo pokazali neizmerno puta da mozemo da pobedimo ali i da primimo 5 komada od bilo koga. Kod nas je uvek sve moguce, uvek se potajno nadam pozitivnom rezultatu, ali znamo ko nam je protivnik, pa se ocenuje povratak pognute glave. I ja mislim da vec razmisljaju o martiniju na plazama...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptySub 13 Feb 2016 - 18:53

Ne znam da li da se smijem ili plačem!?!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptySub 13 Feb 2016 - 18:55

Našoj celoj odbrani treba noge polomiti. Obogaljiti ih da više nikad ne prohodaju. Jedna je stvar izgubiti ali da te ovoliko boli kurac, to ne kapiram
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptySub 13 Feb 2016 - 19:20

Bice da je Hiddink svojima prije utakmice rekao,"Pusti ove papke da napadnu a onda iz kontre samo trpaj".
Ovog malog Aaronsa ce Mclaren unistiti stavljajuci ga da igra nazad. A doduse svakako je unisten kad igra za nas.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptySub 13 Feb 2016 - 20:28

Prestao sam da gledam kod 4:0.. ne vidim poentu.. od početka se videlo da nemamo taktiku da budemo dostojan protivnik. Nisu mi jasna sva ta dodavanja u odbrani gde smo najviše grešili. I zbog čega su toliko insistirali da loptu vraćaju nazad? Takodje kao što ami8 kaže, Aaarons nije za defanzivca. Mlad je, neiskusan, slabašan.. dok u Italiji odbranu igraju matorci, iskusni, jaki... Krakati Sisoko možda može da odigra jednu utakmicu odlično ali bih ja pre imao u timu igrača koji igra za ocenu 3-3-3-3-3 nego 1-1-5-1-1.

Chelsea - Newcastle Tabela
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptySub 13 Feb 2016 - 20:32

Nismo za PL. Tačka i nema dalje.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptySub 13 Feb 2016 - 20:44

Kolo zreo za penziju vec odavno, Saylor nije cak igrac ni za championship, prije za league one. I da, pojacanja u odbrani nam stvarno nisu potrebna kao ni novi menadzer cije takticke postavke je iluzorno komentarisati.
I tako, umjesto da ih za kaznu posalju 10 dana u sibir da spavaju u satoru nase djevojcice ce malo u spaniju da se suncaju, aferim.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptySub 13 Feb 2016 - 22:55

@ m.c.t.

Jeb'o te onaj ko te nagovorio da otvoriš temu. Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptySub 13 Feb 2016 - 23:27

Dosta smo mi njima bodova i otkinuli s obzirom kako smo jadni.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptySub 13 Feb 2016 - 23:50

Ma evidentno da je mec namesten. Rolling Eyes ooj,tugo
Kolo citave sezone nesto organizuje,prati igrace do centra,nudi se,a "brzina zglobnog autobusa"Saylor se ugojio I vise nije to to,a I kad je bilo,bilo je poput Aarona Hughesa,Tiote je krivac za dva gola,plus sto je non stop vracao loptu.Sigurno da im je taktika bila da nam prepuste inicijativu,komicna je zadnja linija,jos golman sa postavljanjem,hehe
Da smo normalni
-otkaz pred pauzu pa koliko toliko bi novi sef imao sanse
-Kakva crna Spanija,u Vik bih poslao momke,sami da namestaju sator,sta,kao igracemo bolje,naucicemo fudbal,shvatice sta Stivi od njih ocekuje
-vratiti Adidas u Nufc
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptyNed 14 Feb 2016 - 10:03

Pa dodbro, druga liga. I to neko mora da igra. Mrtvi Chelsea da ti utera 5, to je stvarno pisanje u usta i ispracaj nogom u dupe kroz vrata. Ako, i treba.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptyNed 14 Feb 2016 - 15:33

Katastrofa.Zreli smo za drugu ligu
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptyNed 14 Feb 2016 - 19:33

https://youtu.be/KkG_T1Y7a8s

Baš sam gledao Mclarena kako daje izjavu poslije utakmice. Nevjerovatno, lik se smješka kao da smo pobijedili 3:0 i priča najnormalnije kako ovo nije ništa strašno. A Cashley ga očito podržava u tome. Gore je komentar jednog ozlojađenog navijača mada smo sasvim sigurno većinom takvi ako nas već nije savladala ravnodušnost.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptyPon 15 Feb 2016 - 17:31

Barem cemo gledati cesce utakmice Njukasla sledece sezone u Championshipu.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptyUto 16 Feb 2016 - 0:05

Nedostaje mi onaj termin oko 13:00 ili sredom uvece,dok fenseri pikaju Ligu sampiona...

Inace,ultra-mega-giga pojacanje Saivet presedeo na klupi,kao I Perez,ma iskljucivo je problem u igracima
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptySre 17 Feb 2016 - 1:16

Steve McClaren nastavlja da daje idiotske izjave...

“It’s one of those games you are going to get one or two of a season.

One of those games??? Pa brate Meklarenu nije to jedna.. ti si ih imao već 10 od 13 u gostima!

They were going for it and wanted the game won by half-time.

Ma nemoj Meklarenu? Baš je to interesantno što je protivnička ekipa htela da nas pobedi? Mislim da je to presedan u svetu fudbala. I to još su hteli da nas završe do poluvremena... Slažem se sa Meklarenom, uopšte mi nije jasan taj Chelsea...

You could see that with the week they have got. That can happen.


Aaaaa to je to... Chelsea je imao lošu nedelju pa su odlučili da nas otresu kao slinu...

At 3-0 it is damage limitation.


Mogu reći da Steva pogađa u metu, 3-0 jeste nezgodan rezultat..

“At half-time we said make sure we score a goal and make sure this doesn’t derail us.”


To je ta taktika na poluvremenu.. da postignemo gol... što i nije tako bitno kad ti fale 3 gola.. i ne znam šta misli pod tim da ne ispadnemo iz koloseka?.. pa mi smo ispali iz železničkog sistema i prešli na konjsku zapregu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptyČet 18 Feb 2016 - 13:08

Spanija, plaze i martini = 5 komada od Chelsea.
Das papanima temu za razmisljanje a oni ti vrate ovakvim rezultatima.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptyPet 19 Feb 2016 - 19:33

Vratite Carvera!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle EmptyPon 22 Feb 2016 - 15:20

Ja sam ispao najveci retardinjo!!! Uplacujem dve crvene na pobedu nasih. Momak sto kuca me pita; Peki, da nisi pogresio, verovatno si hteo kec na domacina. Ma kakvi, ubedjen sam da svrake pobedjuju! Trebalo mi je 10 minuta da pocepam tiket od muke i nervoze. Nakon toga, u totalnom ludilu uplatim da ce biti crveni karton do kraja utakmice. Ocekivao sam da ovi nasi slepci naprave neki divljacki start, ali nazalost nista od toga. Nasu igru, one amaterske greske u odbrani bolje da ne komentarisem.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Chelsea - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea - Newcastle   Chelsea - Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Chelsea - Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» chelsea vs newcastle
» Chelsea vs Newcastle
» Newcastle-Chelsea
» CHELSEA-NEWCASTLE 3:1
» Chelsea - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: