Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Chelsea vs Newcastle

Ići dole 
+12
Toon Army MKD
Thug
Pedja
NewBoy
Srki
NBB96
zarkonio
NUFC96
m.c.t.
RIOT
Admin-Roby
zijozmaj
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
zijozmaj

zijozmaj


Broj poruka : 47
Godina : 37
Localisation : Berane
Datum upisa : 24.07.2008

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 11:03

Izgleda da nam je Cabaye pod znakom pitanja ali Guthrie, lignjoslav i Marveaux su opet tu, za Chelsea Cahill i Luiz su povrijedjeni ali ce Bane da im igra sigurno...
Ubijedjen sam da veceras dobijamo nzm kako ali imam osjecaj koji me skoro nikad ne vara Smile Smile mozda sam previse optimistican ali iskreno vjerujem u to Smile sta vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 11:46

ja bas imam osecaj da cemo izgubiti......ne nadam se ni bodu.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
zijozmaj

zijozmaj


Broj poruka : 47
Godina : 37
Localisation : Berane
Datum upisa : 24.07.2008

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 11:50

ma bice kao u januaru protiv Man utd-a Smile qq previse sam optimistican :/ ma bicu zadovoljan i bodom samo da ne pogubimo glavu kao protiv Wigana, da ne bude neki rani gol za njih.... a evo naletjeh po netu kao da je i Simpson zakacio neku poverdu...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 13:46

Posle duže pauze, danas sam u kladionici bacio dvojku na Newcastle, pa nek' ide život.

Chelsea vs Newcastle 536622_425504634128112_349635721715004_1748129_1518018633_n
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 20:21

NUFC: Krul, Perch, Williamson, Coloccini, Santon, Gutierrez, Tiote, Ben Arfa, Cabaye, Ba, Cisse

Ipak Perchinho na beku umesto Simpson-a, Raylor ostao na klupi.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 20:31

Ligo sampiona... DOLAZIMO! Very Happy

Chelsea vs Newcastle Article12783452751290a5
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 21:08

Pa on nije normalan cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 21:35

Pored svih dosadasnjih uspona, padova, oscilacija u igri ali iznad svega mnogo dobre sezone iza nas, gledajuci ovo poluvreme protiv Celzija, bez obzira na rezultat i sto vodimo, mogu samo reci da SAM PONOSAN STO SAM 20 GODINA VATRENI NAVIJAC NJUKASLA! Igramo fenomenalno, srce mi je puno! cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 22:20

Morao sam da se odvojim od televizora i razbistrim mozak...

Ovako mučnu i neizvesnu utakmicu dugo nismo igrali, knedla mi je u grlu....

AJMO MOMCI, NEMOJTE DA ZASERETE! ZA CHEICK-A!
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 22:35

aj beži bre, 10 minuta, bolje rečeno dok celzi ne da gol -.-
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 22:45

Jebali smo kevu.

Ja sam bogatiji za 1800 dinara, jer je kvota na NUFC bila 6 Smile, ali i siromašniji za tonu živaca.

Samo da se Cheick-u nije desilo nešto strašno, što bi moglo da ugrozi ovaj trenutak i ovu igru...
Nazad na vrh Ići dole
zijozmaj

zijozmaj


Broj poruka : 47
Godina : 37
Localisation : Berane
Datum upisa : 24.07.2008

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 22:48

i ni ovaj put me osjecaj nije prevario Very Happy Very Happy Very Happy jeste kostalo tonu zivaca ali bih i 2 tone ako treba dao samo da i city-u priredimo isto Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 22:53

ja ne znam šta da kažem...kakav gol...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 22:58

Neverovatno! Svaka cast momcima odigrali su bas onako kako treba! A ono sto Cisse radi... magija! Jos sam bez teksta... Ali najvise mi je drago sto smo im vratili za onaj poraz u prvoj utakmici u prvenstvu! Definitivno smo pokazali da smo u samom vrhu premier lige!

Chelsea vs Newcastle Cissem

Kad je Bolton izjednacio protiv Tottenham-a ponadao sam se da ce uleteti X... ali jbg!

Chelsea vs Newcastle Tableek

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 23:17

Komentator nahvali Ceha kao da mu niko nikada nije dao gol. I onda Cisse sa onom golcimom mu se usere u logiku a i u zivot mnogim novopeenim plavkanima. Sjajno! Nije mi trip sta cemo mi da uradimo ali kada vidim da ovako ojadimo boraniju srce mi puno!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 23:18

nemam reci stvarno.....do kraja smo se borili i uspeli sva 3 boda da uzmemo.Papiss Cisse...kakva igracina! Pa ljudi ce zaboraviti na Alan Shearera i njegova dela,ako Cisse bude nastavio ovako da reseta mreze.....

smejao sam se komentaru na sport klubu kad je rekao "Pa Cisse uopste nije mora da dolazi,mogao je iz Freiburga da postigne gol" cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptySre 2 Maj 2012 - 23:49

Pa ovo je strasnooo .. posebno kako smo ih nadigrali u 1. PV a onda ona golcina Cisse-a.
Svi su extra odigrali samo mi uzasno zao Tiotea :S valjda ce bit uredu sve sa njim
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptyČet 3 Maj 2012 - 2:34

Svaka vam cast momci! Celu sezonu igrate konstantno,priredjujete nam nezaboravne trenutke,dajete maksimum....To je ono sto svaki navijac Njuke zeljno ceka vec dugo godina.Verujem i u pobedu protiv Sitija i nadam se da ce nas malo i sreca pogledati i da ce mo ipak mi u ligu sampiona.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptyČet 3 Maj 2012 - 7:38

WOR CHEICK WILL BE FIT FOR CITY GAME!

Seemingly good news for Newcastle, when Alan Pardew was interviewed after last night’s fantastic 2-0 win at Chelsea – the first win by Newcastle at Stamford Bridge since 1986.

Alan was asked if Cheick Tote, who had a terrific game for the Magpies in midfield, and was like a man possessed, would be fit for the important Manchester City game on Sunday, in what will be Newcastle’s final home game of the season, and another sell-out.

Alan said that Cheick had a nasty cut on his head, but that they would put something on it, and send the Ivorian out to face table-topping Manchester City.

The game last night was held up almost eight minutes in the second half, as Cheick was being attended to, but he finally left the game on a stretcher, and Ryan Taylor was sent on to do the central midfield job for Newcastle.

The way it looked on TV, it seemed that Cheick had no chance of playing on Sunday – but that seems not to be the case.

We should get some confirmation later today, but that was surprisingly good news from a very upbeat Alan Pardew, immediately following the game.

And one of the things that was obvious last night, is that if Newcastle can just keep their current squad together over the summer, we should be in great shape for next season.

And if we can augment the squad with say four or five top additional players, that’s all to the good.

The team spirit and camaraderie was just great to see last night in London.

Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptyČet 3 Maj 2012 - 7:50

nisam gledao tekmu ali sam pratio rezultat! znaci neverovatno! pao je chelsea na stamford bridge-u! svim kvazi velikim ekipama smo otkidali bodove ove sezone jos samo i city-ju da uzmemo skalp i to je to! ali nam treba kiks neke od ekipa koje se bore za ligu sampiona! Cisse je legenda ne vidjena! cheers cheers svaka cast za pobedu! Inace onaj konobar u kladionici je rekao da je nabavio poster newcastla sa shearerom i kao da zalepi tamo negde! Smile ljudovi za city necu nikakve izgovore novosadjani svi u kladionicu! Smile naravno i ovi sa strane su dobrodosli! Ne znam da li ste primetili reakciju dembe koji se smorio kad je cisse dao prvi gol...ali dembu bas nece kako je do jaja bila ona akcija kad je posle kornera pogodio precku! Jedva cekam nedelju!
https://www.youtube.com/watch?v=En_9uMFnkGE&feature=related highlites dok jos nisu skinuli! Smile znaci sad gledam i ne verujem...sta sam ja propustio...oba gola su remek delo...a tek ova kifla za 2:0...neprocenljivo!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptyČet 3 Maj 2012 - 8:27

Sjajan komentar sa YouTube, na snimak sa Pappis-ovim golom:

The only reason people think he is lucky is because he is African and not Brazillian or Argentinian. If his name was Roberto Ronaldinho no one would be calling him lucky.
Nazad na vrh Ići dole
Toon Army MKD

Toon Army MKD


Broj poruka : 97
Godina : 39
Localisation : Skopje, Macedonia
Datum upisa : 10.10.2011

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptyČet 3 Maj 2012 - 9:03

cheers
Chelsea vs Newcastle Untitled-8zjkh2
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptyČet 3 Maj 2012 - 9:22

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/213983/Bombe-Sisea-srusile-Celsi-Njukasl-produzio-san-o-Ligi-sampiona-video
Svaki put se smejem kad vidim naslov na blicu posto ih je vecina u ovakvom ili slicnom obliku...Smile
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptyČet 3 Maj 2012 - 10:10

znaci svaka cast, opet smo se onaj stari newcastle kojo moze svakog da dobije ali i da izgubi od bilo koga.
Neka i ispusimo koju al znamo da mozemo da dobijemo i Man Utd i Chelsea i Liverpoola i Totnama.
A Cisse-u bi dao da me naguzi XD
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle EmptyČet 3 Maj 2012 - 12:28

Neverovatan gol! Nemam drugog objasnjenja nego da je to neka senegalska vudu magija koja je presla sa Dembe Ba na Cisse-a! Shocked Ludo je bilo i kad su prebacili kameru na klupu Newcastla a svi u neverici! I jos se i Drogba takodje vidi i ne moze covek da veruje! A na ovom gif-u od Toon Army-ja najjaci je Terry koji je samo ispratio loptu pogledom a onda u fazonu "ok, idem sad kuci"... Very Happy

Moram priznati da me je nervirao Cisse u par navrata kad je mogao da asistira Dembi koji je bio sam i to u odlicnim pozicijama ali je Cisse sebicno opalio po lopti. Doduse i dok je Demba Ba tresao i on je isto to radio.

Tottenham u sledecem kolu ima nezgodnu utakmicu protiv Aston Ville koja mora da se cupa za opstanak. Ali za razliku od Wigana, Aston Villa igra OCAJNO! Evil or Very Mad Nadam se da ce uspeti bar da im otkinu bod. Mada mi igramo opet neverovatno jaku utakmicu. Jedva cekam nedelju, ima da prsti na sve strane! I odlicna vest sto Tiote nije ozbiljnije povredjen! Pomislio sam da je mrtav posle onolike pauze... Sigurno su mu ubacili druge lezajeve, nove baterije, promenili ulje... i kad dodje nedelja samo ce mu pritisnuti ON dugme. Very Happy Neophodan nam je!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Chelsea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea vs Newcastle   Chelsea vs Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Chelsea vs Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle - Chelsea 3:0
» Chelsea v Newcastle
» Chelsea-Newcastle 2:1
» Chelsea-Newcastle
» FA Cup: Chelsea-Newcastle 3:0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: