Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aston Villa vs Newcastle

Ići dole 
+13
pirLe
Alan Smith17
m.c.t.
Srki
Admin-Roby
Becej City
milan25
Mitro's on fire
moody
Alistair
NBB96
Savic
RIOT
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 15:48

Ono malo sto sam ja video je prezalosno. Kabela i onaj drugi, Rivera, a i onaj iz slanda su nam pojacanja do mojega i nazad. Ekipa smo za 10. mesto i a u qrac.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 17:11

gledao sam sa bratom prvo poluvrijeme( natjerao sam ga) nakon cega je otisao da spava a ja ugasio tv. Jebes ono sranje od utakmice, moj komentar je bio "borac-leotar" - stvarno da si igrace te dvije ekipe obukao u dresove aston vile i newcastla danas i poslao ih na villin stadion moglo bi da prodje. Sto se kaze da prodas muda pod bubrege.

Cisto govno, ocekujem da se patimo ove sezone
Nazad na vrh Ići dole
Alistair

Alistair


Broj poruka : 153
Datum upisa : 24.05.2014

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 17:26

moody ::
gledao sam sa bratom prvo poluvrijeme( natjerao sam ga) nakon cega je otisao da spava a ja ugasio tv. Jebes ono sranje od utakmice, moj komentar je bio "borac-leotar" - stvarno da si igrace te dvije ekipe obukao u dresove aston vile i newcastla danas i poslao ih na villin stadion moglo bi da prodje. Sto se kaze da prodas muda pod bubrege.

Cisto govno, ocekujem da se patimo ove sezone
Moj ćale rekao - Sloboda iz Tuzle vs Čelik. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 17:27

Ja kontao uvesti Total Tv, zbog Njuke, ali kako stvari stoje oću kurac....
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 17:36

Ove sezone ćemo ispod Leicester-a završiti, živi bili pa videli i slavili na kraju opstanak sa mnom uz pivo...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 18:41

nismo dali gol ekipi kojoj u obrani igraju rupe Senderos i Cissokho
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 18:43

Posle ove tekme, ako Ashley nije video da nam treba špic igrač, onda je slep!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 18:47

Savic ::
Posle ove tekme, ako Ashley nije video da nam treba špic igrač, onda je slep!

Iskreno, mislim da opcija u napadu imamo. Valjao bi jedan dokazani golgeter, da, ali je najveći problem loša taktika koja izoluje Rivierrea, koji je prošle godine dao 14 golova u Monacu.

Bezidejno ispucavanje lopte negde u pravcu jedinog napadača je potpuno neefikasno.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 18:48

da se bar Cisse vrati u formu, ako ove godine ne vrati formu prodaja, i nek dovedu top napadača.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 18:58

@ riot,

Da, mislio sam na proverenog golgetera, koji će dati 15+ golova u sezoni. Da smo danas u timu imali jednog takvog igrača, pobedili bi.


Poslednji izmenio Savic dana Sub 23 Avg 2014 - 22:07, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 19:03

Dobro ste rekli.Spic nam treba i tu nema sta.Ali sumnjam da ce debeli Ashley nesto preuzeti.Sto se tice rezultata nije lose.Bolje i to nego da izgubimo kako umemo
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 20:19

BBC: A game to forget

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 _77130959_402fcb1e-cd6a-4f12-9080-a21d07d5db51
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 22:06

Vila još bolja od nas,ni jedan u okvir.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptyNed 24 Avg 2014 - 10:29

Alistair ::
moody ::
gledao sam sa bratom prvo poluvrijeme( natjerao sam ga) nakon cega je otisao da spava a ja ugasio tv. Jebes ono sranje od utakmice, moj komentar je bio "borac-leotar" - stvarno da si igrace te dvije ekipe obukao u dresove aston vile i newcastla danas i poslao ih na villin stadion moglo bi da prodje. Sto se kaze da prodas muda pod bubrege.

Cisto govno, ocekujem da se patimo ove sezone
Moj ćale rekao - Sloboda iz Tuzle vs Čelik. Very Happy

Mani se ti moje slobode Razz
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptyNed 24 Avg 2014 - 16:12

Loša utakmica za gledanje.Vila je dno,mi smo bili malo bolji,ali nedovoljno za pobedu.Mislim da smo mogli da dobijemo Vilu,jer smo imali nekoliko lepih situacija.Ja lično žalim za dva izgubljena boda.Idemo dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 EmptyPon 25 Avg 2014 - 9:10

Pitam se samo da li ce do kraja svog zivota Pardew skontati da treba da spusti loptu, a ne da odbrambena 4-orka dize sa svojih na njihovih 30m.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa vs Newcastle   Aston Villa vs Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aston Villa vs Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Aston Villa - Newcastle
» Aston Villa-Newcastle
» Aston Villa v Newcastle
» Aston Villa - Newcastle 1:1
» Newcastle vs Aston Villa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: