Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ex- YU okupljanje

Ići dole 
+14
m.c.t.
Alan Smith17
milan25
Dinko
NUFC96
RIOT
toon72
Srki
mare90
spira
NBB96
NewBoy
Admin-Roby
Savic
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyUto 19 Avg 2014 - 14:24

Pedja ::
Cisto sumnjam da ce se derbi igrati od 16h.To pocinje u 13:45 ili 18:30h.

Ex- YU okupljanje - Page 3 2lo2bk3
Znaci utakmica se igra u 16h po nasem vremenu.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyUto 19 Avg 2014 - 14:41

Ma to znaju pomaknuti, bitan je dan...a sad da li je u 2 ili 6 svejedno...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyUto 19 Avg 2014 - 15:47

Ma da, to se samo presteluje, obicno na 13.45h. Dan je taj, to je fix a tekma ce, pretpostavljam ranije tj. 13.45h ili nedelja onaj usran termin.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyUto 19 Avg 2014 - 16:22

U poslednje vreme utakmice između Newcastlea i Sunderlanda se igraju u 13:45h, zbog bezbednosnih razloga.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyNed 24 Avg 2014 - 16:00

Meni je to bas blizu, pola sata do sat autom, tako da mozete racunati na mene.

A za ami8 samo jedna stvar. Sumnjao sam i prije zbog imena da si ljubitelj Citroena ali nisam pitao. Trebam te onda podosta toga propitati, ta mi je tema jako zanimljiva.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyPon 25 Avg 2014 - 16:44

Dinko ::
Meni je to bas blizu, pola sata do sat autom, tako da mozete racunati na mene.

A za ami8 samo jedna stvar. Sumnjao sam i prije zbog imena da si ljubitelj Citroena ali nisam pitao. Trebam te onda podosta toga propitati, ta mi je tema jako zanimljiva.

Pa uglavnom ljubitelj starih citroena, dugo godina vlasnik spačeka, amija, kasnije BX-a. Tiha patnja mi je DS(ajkula). Sada vozim Xsaru, ona mi je poslije udobnog BX-a skroz tvrda, kao da vozim golfa da se neko ne uvrijedi. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyPon 6 Okt 2014 - 19:53

Upravo mi je Savić javio porukom da će biti prenosa utakmice u decembru.

Lagano da krene organizacija Smile
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyPon 6 Okt 2014 - 21:09

The Tyne-Wear derby had originally been scheduled for December 20 but it has been moved to December 21 with a 1.30pm kick off

...znači nedjelja...to bi moglo predstavljati problem nekima...ponedjeljak, posao...osobno meni bi puno više odgovaralo subota pa prespavati i u nedjelju mirno kućama...no svakako ja sam nekih 95% u mogućnost dolaska siguran, moram ostaviti 5% za nekakve neočekivane događaje...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyPon 6 Okt 2014 - 21:48

Ovo mi je promaklo. I meni je problem što je u pitanju nedelja.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyUto 7 Okt 2014 - 9:55

Kako stvari stoje zaklace me lova dok vremena imam kol'ko hoces.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyUto 7 Okt 2014 - 20:02

Kao što sam napisao i na facejebooku: "Valjalo bi da se ranije bar orijentaciono skonta ko dolazi zbog organizacije noćenja i ostalog za one koji dođu u subotu."
I meni je radno vrijeme malo čudno pa će mi teško biti dobiti dva dana u komadu slobodno, ustvari tri pošto je 19.decembar porodična slava ali uskladićemo nekako. Samo je bitno da u nekom ranijem periodu od bar 10-15 dana znam hoće li biti okupljanja, ko i kada dolazi kako bi se organizovalo noćenje i ostalo...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptySre 8 Okt 2014 - 10:02

Ja sam vec rekao da dolazim, popit cemo pivo odgledat utakmicu i zajebavat se. Blizu mi je pa necu nociti a i nece mi dozvoliti posao. Ali vidjet cemo se obavezno.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptySre 8 Okt 2014 - 15:36

Jako je zajebano što je nedelja. Za nas iz okolnih država, kojima treba jako puno vremena za put, to predstavlja veliki problem.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyČet 9 Okt 2014 - 0:58

Nez ni ja sta da kazem .. to je takoder jako blizu Bozica sad ne znam koliko vas slavi
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyČet 9 Okt 2014 - 20:06

A što mora da bude okupljanje protiv scumsa? Može bilo koja tekma, samo da se vidimo i siti ispričamo.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyPet 10 Okt 2014 - 13:51

Ja cu videti da li cu moci.Jos nista ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyPon 17 Nov 2014 - 15:42

Ima li kakvog pomaka po ovom pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyČet 4 Dec 2014 - 8:07

ekipa priblizilo se vrijeme. Okupljamo li se ili ne?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyČet 4 Dec 2014 - 8:12

Ovako stoje stvari kod mene: volju imam, pare i vreme ne. Za pare bih se nekako i nategao, morao bih da se sastavim sa vremenom, a to nije u mojim rukama.

Pratim desavanja, ako se ostali iskombinuju i ako ja uspem da se organizujem ukacicu se sa ekipom odavde i to je to.

Zelje i mogucnosti su mi neusaglasene.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyČet 4 Dec 2014 - 10:06

Sad bi već trebalo da finalizujemo dogovore. Ja sam za
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyČet 4 Dec 2014 - 19:18

Ja sam odavno rekao da sam za, ali ću to znati bukvalno dan pred polazak.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyČet 4 Dec 2014 - 22:09

NewBoy ::
1. Milan - Ami8
2. Đenan - geordie
3. Miodrag - RIOT
4. Ivan - NewBoy

Evo i ja cu da se prijavim ako Đenan moze da srijedi prijevoz o njemu ovisim Razz

Hajte' ljudi da se malo uozbiljimo. Ovo je zadnji spisak od poodavno s tim što i on više nije, koliko vidim, siguran. Do utakmice je još nešto malo više od dvije sedmice i mislim da bi se trebalo znati najkasnije u narednih sedam dana ako neko planira noćenje i kakav mu smještaj treba, da bi se smještaj mogao rezervisati na vrijeme. Malo je suludo za one koji dolaze izdaleka da krenu rano ujutro u nedelju da bi stigli na utakmicu, da istu odgledaju uz par piva i odmah se vraćaju nazad, naročito zbog toga što je zimski period i svakakvi vremenski uslovi mogu da se zadese na Bosanskim putevima. Jako je nezgodno i to što je utakmica pomjerena za nedelju za one koji dolaze izdaleka, tako da nema mjesta za neko opuštanje, noćni odmor i lagani nedeljni povratak nazad.

Ja sam se vrlo rado prihvatio organizacije i bilo bi mi izuzetno drago da se vidimo i upoznamo, gledanju utakmice u pubu nije problem organizovati, ali, da me neko pogrešno ne shvati, nemojte da radimo nešto na silu. Dajte da realno sagledamo stvari i vidimo hoćemo li se okupljati ili ne. Možda sam ja ovo pretjerano izdramatizovao, ipak je to samo jedna utakmica sa jebenim scumsima Very Happy Very Happy Very Happy , ali takav sam, volim da je sve pod konac.

Zato dajte molim vas da bar približno pokušamo iskristalisati u narednih sedam dana nešto oko ovog okupljanja i da vidimo hoće li ga biti ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyPet 5 Dec 2014 - 8:27

Ja sam isto tu. Rekao sam jednom i ponavljam opet, iz Tuzle dolazim, tu smjestaj i nudim i prevoze na relaciji Tuzla-Sarajevo ako se nekome nesto preklapa.

Slazem se sa ami8, nemojte da pravimo preko one stvarke. Ako bude kilavo necemo se ni okupljati. A ako se okupljamo da to bude kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyPet 5 Dec 2014 - 8:36

Najmanji mi je problem voljni momenat.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 EmptyPet 5 Dec 2014 - 9:53

A zašto mi to ne odgodimo na neki povoljniji/prihvatljiviji termin većini nas (drugi/treći mjesec) - meni osobno nedjelja puno manje odgovara (em radni ponedjeljak em uz to dolazi i Božić taj tjedan)...znam da nije Sarajevo na kraj svijeta no nije većini nas niti baš iza ugla (tj meni nekih 400 kilometara jedan smjer)...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ex- YU okupljanje
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Okupljanje?
» Okupljanje
» Okupljanje
» Okupljanje!
» okupljanje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Kako da poboljšamo naš forum? :: Ideje??-
Skoči na: