Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ex- YU okupljanje

Ići dole 
+14
m.c.t.
Alan Smith17
milan25
Dinko
NUFC96
RIOT
toon72
Srki
mare90
spira
NBB96
NewBoy
Admin-Roby
Savic
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyČet 14 Avg 2014 - 11:55

Najbolje neka se svi izjasne koji mjesec im najvise odgovara .. bolje onda pogledat neku drugu utakmicu ali da nas se vise skupi
Poenta je okupit se,druzit a utakmicu ces svakako pogledat bilo to protiv Sunderlanda ili nekog drugog
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyČet 14 Avg 2014 - 14:45

Moze li u Bosnu i dalje da se udje sa licnom kartom?
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyČet 14 Avg 2014 - 15:05

Osobno moje mišljenje da bi bilo dobro gledati da je utakmica u subotu...petak predvečer se okupiti, subota tekma i nedjelja razlaz...pa stignemo u ponedjeljak i na posao...no vjerojatno ću se moći prilagoditi i nekim drugim solucijama
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyČet 14 Avg 2014 - 15:13

toon72 ::
Osobno moje mišljenje da bi bilo dobro gledati da je utakmica u subotu...petak predvečer se okupiti, subota tekma i nedjelja razlaz...pa stignemo u ponedjeljak i na posao...no vjerojatno ću se moći prilagoditi i nekim drugim solucijama
napisao je Riot 20.12 protiv sunderlanda, Sarajevo..
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptySub 16 Avg 2014 - 10:05

Ekipa ja sam napravio event koji Riot i Srki spominju, jer pretpostavljam da svako od nas ima fb account pa da može jednostavno pristupiti. Želja mi je da nas bude što više, pa hajde da se nešto napravi. Stavio sam Sarajevo i datum odigravanja tekme protiv 5under1anda jer vidim da ste tako predložili, ali bilo koja ideja je dobro došla, samo da se realizuje to!  What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptySub 16 Avg 2014 - 11:13

Biće zeznuto ako pomere datum utakmice zbog sunderland-ovih obaveza u Evropi.  Very Happy 

Naravno da se šalim, neće oni videti skoro Evropi (baš kao i mi).
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptySub 16 Avg 2014 - 14:14

Ja se nadam da cu nekako moci da dodjem, trudicu se.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptySub 16 Avg 2014 - 14:48

Okupljanje mora da padne.Bice to nesto nezaboravno! Svi u Sarajevo.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptySub 16 Avg 2014 - 16:53

geordie ::
Ekipa ja sam napravio event koji Riot i Srki spominju, jer pretpostavljam da svako od nas ima fb account pa da može jednostavno pristupiti.
...e ja ga nemam i nemam nikakvu želju ga praviti (čisto stvar principa) pa bih molio da se ovdje prenese dio koji će biti bitan za ovo...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptySub 16 Avg 2014 - 16:59

Naravno. I ovde ce se natsaviti dogovaranje, svakako!
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyNed 17 Avg 2014 - 11:08

Ne znam, volio bih da smo na jednom mjestu svi, lakše bi se mogli dogovoriti, ali hajde evo bar mi koji smo na obje strane da se uključimo više i biće sve ok. Ja sam definitivno uvijek ZA, bez obzira na kojem mjestu okupljanje bilo, a Sarajevo mi je jako blizu pa me samo bolest može spriječiti da ne dođem. Ljudi pucajte prijedloge, za sve detalje slobodno šta mogu pomoći tu sam. Sarajlijama bih prepustio dogovaranje lokacije, smještaja i tako lokalne stvari.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyNed 17 Avg 2014 - 14:48

Ne znam ima li na forumu još neko iz Sarajeva, čini mi se da je Dinko iz Kaknja a to je jako blizu. Elem, vidim da je spontano prvi predlog bio Sarajevo a samim tim se i nametnulo kao najozbiljnije mjesto okupljanja jer drugih predloga nije ni bilo. Prije par dana sam malo nabacio kao mjesto gledanja utakmice "Celtic pub" koji se nalazi u samom centru, tačnije u Ferhadiji, centralnom šetalištu u Sarajevu. Slogan navedenog "ugostiteljskog objekta" je: "You'll never drink alone".
Danas sam sa ženom svratio tamo na kafu pa sam sreo jednog od dvojice vlasnika objekta, malo popričao o ideji, i naravno da je što se njega tiče sve OK. Obično se tu utakmice gledaju uz smanjen ton i muziku, ja sam mu nabacio da bi mi rađe gledali uz direktan komentar i nešto tišu muziku i rekao je da nije problem.
U Sarajevu se može naći pristojan smještaj po povoljnim cijenama, sad su u modi neki hosteli, imam i tu nekih kontakata, a u razgovoru sa njim dobio sam još jedan koji je po njegovoj priči više nego povoljan. Kaže da je mjesto jako čisto i uredno, neki hostel na udaljenosti 400-500 metara od Celtic puba, nije bio siguran 100 % ali misli da je cijena noćenja sa doručkom 13 Eura, kapacitet 53 osobe, mislim da nas ne bi moglo biti više od 20-tak tako da je i mjesto za spavanje obezbjeđeno, naravno ako se ovo ozbiljno organizuje dobio sam broj od vlasnika pa ću otići da pogledam i uvjerim se u kvalitet smještaja. On reče da je bio nedavno neki seminar njegovih kolega-ljekara u Sarajevu 4 dana, da ih je tu smjestio i niko nije imao primjedbi.

Da ja ne bih puno dužio u vezi svega ovoga, imam nekih iskustava od prije kada sam sa prijateljima organizovao neka okupljanja ljubitelja starih citroen vozila u sarajevu pa smo obično u dogovoru sa ostalim prijateljima iz bivše juge dosta ranije dogovarali termin i plan susreta, tako bi i ovde prije svega mogli da počnemo formirati spisak ljudi koji će doći, mislim da ima dovoljno vremena ako je termin 20.decembar da se sve utanači do detalja. I da vidimo da li je to i koliko ozbiljno. Pa ću ja u ovom postu sebe postaviti pod broj jedan a vi se dalje dopišite na spisak da bi mogli nekad, recimo do sredine oktobra imati siguran spisak gostiju i da ja prema tome ovde rezervišem smještaj i sve ostalo.

1. Milan - Ami8
2.
3.
4....
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyNed 17 Avg 2014 - 14:54

ami8 ::
Ne znam ima li na forumu još neko iz Sarajeva, čini mi se da je Dinko iz Kaknja a to je jako blizu. Elem, vidim da je spontano prvi predlog bio Sarajevo a samim tim se i nametnulo kao najozbiljnije mjesto okupljanja jer drugih predloga nije ni bilo. Prije par dana sam malo nabacio kao mjesto gledanja utakmice "Celtic pub" koji se nalazi u samom centru, tačnije u Ferhadiji, centralnom šetalištu u Sarajevu. Slogan navedenog "ugostiteljskog objekta" je: "You'll never drink alone".
Danas sam sa ženom svratio tamo na kafu pa sam sreo jednog od dvojice vlasnika objekta, malo popričao o ideji, i naravno da je što se njega tiče sve OK. Obično se tu utakmice gledaju uz smanjen ton i muziku, ja sam mu nabacio da bi mi rađe gledali uz direktan komentar i nešto tišu muziku i rekao je da nije problem.
U Sarajevu se može naći pristojan smještaj po povoljnim cijenama, sad su u modi neki hosteli, imam i tu nekih kontakata, a u razgovoru sa njim dobio sam još jedan koji je po njegovoj priči više nego povoljan. Kaže da je mjesto jako čisto i uredno, neki hostel na udaljenosti 400-500 metara od Celtic puba, nije bio siguran 100 % ali misli da je cijena noćenja sa doručkom 13 Eura, kapacitet 53 osobe, mislim da nas ne bi moglo biti više od 20-tak tako da je i mjesto za spavanje obezbjeđeno, naravno ako se ovo ozbiljno organizuje dobio sam broj od vlasnika pa ću otići da pogledam i uvjerim se u kvalitet smještaja. On reče da je bio nedavno neki seminar njegovih kolega-ljekara u Sarajevu 4 dana, da ih je tu smjestio i niko nije imao primjedbi.

Da ja ne bih puno dužio u vezi svega ovoga, imam nekih iskustava od prije kada sam sa prijateljima organizovao neka okupljanja ljubitelja starih citroen vozila u sarajevu pa smo obično u dogovoru sa ostalim prijateljima iz bivše juge dosta ranije dogovarali termin i plan susreta, tako bi i ovde prije svega mogli da počnemo formirati spisak ljudi koji će doći, mislim da ima dovoljno vremena ako je termin 20.decembar da se sve utanači do detalja. I da vidimo da li je to i koliko ozbiljno. Pa ću ja u ovom postu sebe postaviti pod broj jedan a vi se dalje dopišite na spisak da bi mogli nekad, recimo do sredine oktobra imati siguran spisak gostiju i da ja prema tome ovde rezervišem smještaj i sve ostalo.

1. Milan - Ami8
2.
3.
4....


1. Milan - Ami8
2. Đenan - geordie
3.
4.

 Very Happy 

Svaka čast legendo na odrađenom poslu, ja se nadam da će nas biti više od dvadesetak, samo iz Mostara, osim ako nam nešto ne poremeti planove, trebalo bi nas biti 4-5, tako da očekujem veći broj... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyNed 17 Avg 2014 - 15:17

geordie ::
ami8 ::
Ne znam ima li na forumu još neko iz Sarajeva, čini mi se da je Dinko iz Kaknja a to je jako blizu. Elem, vidim da je spontano prvi predlog bio Sarajevo a samim tim se i nametnulo kao najozbiljnije mjesto okupljanja jer drugih predloga nije ni bilo. Prije par dana sam malo nabacio kao mjesto gledanja utakmice "Celtic pub" koji se nalazi u samom centru, tačnije u Ferhadiji, centralnom šetalištu u Sarajevu. Slogan navedenog "ugostiteljskog objekta" je: "You'll never drink alone".
Danas sam sa ženom svratio tamo na kafu pa sam sreo jednog od dvojice vlasnika objekta, malo popričao o ideji, i naravno da je što se njega tiče sve OK. Obično se tu utakmice gledaju uz smanjen ton i muziku, ja sam mu nabacio da bi mi rađe gledali uz direktan komentar i nešto tišu muziku i rekao je da nije problem.
U Sarajevu se može naći pristojan smještaj po povoljnim cijenama, sad su u modi neki hosteli, imam i tu nekih kontakata, a u razgovoru sa njim dobio sam još jedan koji je po njegovoj priči više nego povoljan. Kaže da je mjesto jako čisto i uredno, neki hostel na udaljenosti 400-500 metara od Celtic puba, nije bio siguran 100 % ali misli da je cijena noćenja sa doručkom 13 Eura, kapacitet 53 osobe, mislim da nas ne bi moglo biti više od 20-tak tako da je i mjesto za spavanje obezbjeđeno, naravno ako se ovo ozbiljno organizuje dobio sam broj od vlasnika pa ću otići da pogledam i uvjerim se u kvalitet smještaja. On reče da je bio nedavno neki seminar njegovih kolega-ljekara u Sarajevu 4 dana, da ih je tu smjestio i niko nije imao primjedbi.

Da ja ne bih puno dužio u vezi svega ovoga, imam nekih iskustava od prije kada sam sa prijateljima organizovao neka okupljanja ljubitelja starih citroen vozila u sarajevu pa smo obično u dogovoru sa ostalim prijateljima iz bivše juge dosta ranije dogovarali termin i plan susreta, tako bi i ovde prije svega mogli da počnemo formirati spisak ljudi koji će doći, mislim da ima dovoljno vremena ako je termin 20.decembar da se sve utanači do detalja. I da vidimo da li je to i koliko ozbiljno. Pa ću ja u ovom postu sebe postaviti pod broj jedan a vi se dalje dopišite na spisak da bi mogli nekad, recimo do sredine oktobra imati siguran spisak gostiju i da ja prema tome ovde rezervišem smještaj i sve ostalo.

1. Milan - Ami8
2.
3.
4....


1. Milan - Ami8
2. Đenan - geordie
3.
4.

 Very Happy 

Svaka čast legendo na odrađenom poslu, ja se nadam da će nas biti više od dvadesetak, samo iz Mostara, osim ako nam nešto ne poremeti planove, trebalo bi nas biti 4-5, tako da očekujem veći broj... Very Happy

Care majke ti, što više to bolje  Very Happy . Bitno je da na vrijeme znamo tačan broj sigurnih, jer po tom pitanju sam imao problema u ranije spominjanim oldtimer-citroen skupovima. Prijavi se bruka ljudi ja i moji prijatelji sve rezervišemo i pripremimo a kad dođe zadnjih dan-dva pred okupljanje koje je obično od petka do nedelje onda počnu otkazi uz razna obrazloženja. A mi se nađemo u neobranom grožđu jer za tu vrstu skupova nema sponzora i sličnog, sve se plaća iz svog džepa.
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyNed 17 Avg 2014 - 15:22

ami8 ::
geordie ::
ami8 ::
Ne znam ima li na forumu još neko iz Sarajeva, čini mi se da je Dinko iz Kaknja a to je jako blizu. Elem, vidim da je spontano prvi predlog bio Sarajevo a samim tim se i nametnulo kao najozbiljnije mjesto okupljanja jer drugih predloga nije ni bilo. Prije par dana sam malo nabacio kao mjesto gledanja utakmice "Celtic pub" koji se nalazi u samom centru, tačnije u Ferhadiji, centralnom šetalištu u Sarajevu. Slogan navedenog "ugostiteljskog objekta" je: "You'll never drink alone".
Danas sam sa ženom svratio tamo na kafu pa sam sreo jednog od dvojice vlasnika objekta, malo popričao o ideji, i naravno da je što se njega tiče sve OK. Obično se tu utakmice gledaju uz smanjen ton i muziku, ja sam mu nabacio da bi mi rađe gledali uz direktan komentar i nešto tišu muziku i rekao je da nije problem.
U Sarajevu se može naći pristojan smještaj po povoljnim cijenama, sad su u modi neki hosteli, imam i tu nekih kontakata, a u razgovoru sa njim dobio sam još jedan koji je po njegovoj priči više nego povoljan. Kaže da je mjesto jako čisto i uredno, neki hostel na udaljenosti 400-500 metara od Celtic puba, nije bio siguran 100 % ali misli da je cijena noćenja sa doručkom 13 Eura, kapacitet 53 osobe, mislim da nas ne bi moglo biti više od 20-tak tako da je i mjesto za spavanje obezbjeđeno, naravno ako se ovo ozbiljno organizuje dobio sam broj od vlasnika pa ću otići da pogledam i uvjerim se u kvalitet smještaja. On reče da je bio nedavno neki seminar njegovih kolega-ljekara u Sarajevu 4 dana, da ih je tu smjestio i niko nije imao primjedbi.

Da ja ne bih puno dužio u vezi svega ovoga, imam nekih iskustava od prije kada sam sa prijateljima organizovao neka okupljanja ljubitelja starih citroen vozila u sarajevu pa smo obično u dogovoru sa ostalim prijateljima iz bivše juge dosta ranije dogovarali termin i plan susreta, tako bi i ovde prije svega mogli da počnemo formirati spisak ljudi koji će doći, mislim da ima dovoljno vremena ako je termin 20.decembar da se sve utanači do detalja. I da vidimo da li je to i koliko ozbiljno. Pa ću ja u ovom postu sebe postaviti pod broj jedan a vi se dalje dopišite na spisak da bi mogli nekad, recimo do sredine oktobra imati siguran spisak gostiju i da ja prema tome ovde rezervišem smještaj i sve ostalo.

1. Milan - Ami8
2.
3.
4....


1. Milan - Ami8
2. Đenan - geordie
3.
4.

 Very Happy 

Svaka čast legendo na odrađenom poslu, ja se nadam da će nas biti više od dvadesetak, samo iz Mostara, osim ako nam nešto ne poremeti planove, trebalo bi nas biti 4-5, tako da očekujem veći broj... Very Happy

Care majke ti, što više to bolje  Very Happy . Bitno je da na vrijeme znamo tačan broj sigurnih, jer po tom pitanju sam imao problema u ranije spominjanim oldtimer-citroen skupovima. Prijavi se bruka ljudi ja i moji prijatelji sve rezervišemo i pripremimo a kad dođe zadnjih dan-dva pred okupljanje koje je obično od petka do nedelje onda počnu otkazi uz razna obrazloženja. A mi se nađemo u neobranom grožđu jer za tu vrstu skupova nema sponzora i sličnog, sve se plaća iz svog džepa.

Ma da, kao i obično, ja znam da ću ja doći i ako će neko sa mnom iz Mostara od mene mu je prevoz...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyNed 17 Avg 2014 - 19:06

Ako ništa ne planirano ne iskrsne, svakako sam tu.

1. Milan - Ami8
2. Đenan - geordie
3. Miodrag - RIOT
4.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyNed 17 Avg 2014 - 19:56

Mnogo smo požurili, daleko je decembar. Ja sam siguran, al ajde polako, sto stvari može da se desi do tada
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyNed 17 Avg 2014 - 23:40

oce li sigurno bit prenos?
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyPon 18 Avg 2014 - 9:53

Dobro pitanje, o tome nismo razmišljali Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyPon 18 Avg 2014 - 16:45

Svaka kladionica ce prenositi tu utakmicu.
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyPon 18 Avg 2014 - 19:10

I ja sam siguran, mislim da smo na vrijeme počeli pričati o ovome i da će decembar doći vrlo brzo... također mislim da je dobro da pravimo listu koja će recimo 3 dana prije okupljanja biti kompletirana kada će se svi izjasniti i ovdje i na facebooku ko ne može doći, a neka za sada posluži samo okvirno da znamo koliko nas ima...
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyPon 18 Avg 2014 - 19:22

1. Milan - Ami8
2. Đenan - geordie
3. Miodrag - RIOT
4. Ivan - NewBoy

Evo i ja cu da se prijavim ako Đenan moze da srijedi prijevoz o njemu ovisim Razz
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyPon 18 Avg 2014 - 20:17

ja dolazim sigurno, sa prenociste me nemojte racunati, ne mogu toliko garantovati, ali definitivno sam tu na druzenju i gledanju utakmice. Još jednom napominjem da cu putovati na relaciji Tuzla - Sarajevo i ako ce nekome odgovarati neka se javi.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyPon 18 Avg 2014 - 20:23

Alan Smith17 ::
oce li sigurno bit prenos?

Celtic pub ima sve sport klubove uključujući i 4,5,6 ako je utakmica u 16,00. Ako je ukinuta ona zabrana prenosa u 16,00 a čini se da jeste.


Poslednji izmenio ami8 dana Uto 7 Okt 2014 - 19:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 EmptyUto 19 Avg 2014 - 2:47

Cisto sumnjam da ce se derbi igrati od 16h.To pocinje u 13:45 ili 18:30h.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex- YU okupljanje   Ex- YU okupljanje - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ex- YU okupljanje
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Okupljanje?
» Okupljanje
» Okupljanje
» Okupljanje!
» okupljanje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Kako da poboljšamo naš forum? :: Ideje??-
Skoči na: