Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs WBA

Ići dole 
+11
Savic
mare90
zarkonio
Admin-Roby
milan25
Becej City
Pedja
spira
Alan Smith17
Srki
moody
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs WBA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 3 EmptyNed 1 Dec 2013 - 19:46

Ovo kolo se zavrsilo sa rezultatima koji potpuno odgovaraju nama.Tome sam se potajno nadao,i na kraju je super ispalo.Potpuno smo uhvatili prikljucak sa svim ekipama,i sad je kljucno da izvucemo sto vise bodova u naredna dva meca.Srecno momci.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs WBA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 3 EmptyNed 1 Dec 2013 - 19:47

Udje celzi iz 2 u 1. Precesto se desavaju prelazi.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle vs WBA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 3 EmptyNed 1 Dec 2013 - 20:14

Srki ::
Udje celzi iz 2 u 1. Precesto se desavaju prelazi.
Opet tema kladionice i neočekivani rezultati? Wink
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs WBA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 3 EmptyNed 1 Dec 2013 - 20:21

Pre, mislim 2 kola (pre pauze za repke,mozda je i pre jednog kola) kod engleza i nemaca, prve lige samo, 4 prelaza iz 2 u 1. Nekada je bilo 1, 2 po celoj listi, 20 liga najmanje. Sad ko iz picke. Ne znam da li je stela ili se fudbal ujednacio pa svako svakog moze da "iznenadi". A svi zajebu ove sto se klade :-P
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs WBA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 3 EmptyPon 2 Dec 2013 - 14:14

Svaka cast na 4 pobedi u nizu.. kao da su se neke kockice slozile pa sad sve bolje funkcionise. Nije da vise zavisimo od samo jednog igraca nego uvek proradi neko drugi. Steta sto Ben Arfa i Cisse ne igraju kako umeju inace bi stvarno bili ispred Totenhama, a ni Chelsea nije nista extra jak ove sezone kao ni Man Utd... Man City ima svoje oscilaciije... a svi igraju u Ligi Sampiona i potrosice se... sve zavisi naravno od nase konstantnosti.. moramo imati jasan cilj ... Liga Sampiona....

U decembru igramo protiv...

Swansea (gosti)... oni su losiji nego prosle sezone.. morali bi ih pobediti...
Man Utd (gosti) ... bar da izvucemo bod.. ove sezone takodje nisu na svom nivou, ispred njih smo na tabeli...
Southampton (domacini) ... oni su odlicni ove sezone, to ce biti teska utakmica, ali ipak smo na svom terenu...
Crystal Palace (gosti) ... Fenjerasi, jedni od glavnih kandidata za drugu ligu... to bi morali pobedjivati...
Stoke (domaci) ... oni takodje nisu na nivou od proslih sezona, ni odbrana im vise nije tako jaka...
Arsenal (domaci) ... dolazi nam mozda jedan od glavnih kandidata za titulu... 29 decembar ... igramo na nasem stadionu, a onda je svasta moguce...

Dakle po mojoj proceni imamo 4 pobede i dve neresene Very Happy Salim se, bice to paklen decembar... samo da ne budu mlitavi i mozemo skupiti dosta bodova.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs WBA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 3 EmptyPon 2 Dec 2013 - 16:32

Apetiti su svakako porasli poslije ovog niza pobjeda ali treba ostati na zemlji. Činjenica je da nismo opterećeni Evropom kao većina ekipa iz vrha a već smo ispali iz jednog kupa. Ja bih recimo bio zadovoljan da u ovih šest decembarskih utakmica osvojimo 10-12 bodova, sve preko bi bilo ekstra a ispod polovičnog uspijeha ne bi valjalo.
A opet ako želimo da se borimo za ligu prvaka ne smije se kiksati protiv ovih iz donjeg dijela tabele nikako(kao što smo kiksali protiv komšija Shocked Mad  prije mjesec), naša šansa je da ovi iz vrha što više kiksaju kao i do sada a mi da zadržimo konstantnu formu što će biti jako teško ako se ne probudi još neko osim ovih sada već 11 standardnih.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs WBA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 3 EmptyPon 2 Dec 2013 - 17:38

Mislim da nam raspored ide na ruku.Bice tesko protiv Svonsija i Mancestera,ali posle toga igramo protiv ekipa koje mozemo pobedjivati.Mislim da mozemo osvojiti izmedju 9 i 12 bodova.Vrlo je bitno da sada nastavimo sa osvajanjem bodova,jer mislim da to odlucuje o nasim ambicijama.Mogu to ovi nasi momci.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle vs WBA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 3 EmptyPon 2 Dec 2013 - 19:27

kakav je bio ono aplauz u 12. minuti na utakmici. Bas je trajao, a komentator govori "tradicionalni aplauz u 12. minuti". Je li to nesto posebno bilo .. ili??
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs WBA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 3 EmptyPon 2 Dec 2013 - 20:57

Aplauz je bio u 11. minutu i bio je posvećen Gary Speed-u koji je u Newcastle-u nosio dres sa brojem 11 a pre dve godine je izvršio samoubistvo.


Poslednji izmenio Savic dana Pon 2 Dec 2013 - 20:58, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu Na mreži
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle vs WBA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 3 EmptyPon 2 Dec 2013 - 20:57

Ja mislim da je aplauz bio u 11. minuti jer je Gary Speed nosio br.11 a na taj dan ili dan prije mu je bila godisnjica izvinite me ako grijesim
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle vs WBA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 3 EmptyPon 2 Dec 2013 - 21:40

NewBoy ::
Ja mislim da je aplauz bio u 11. minuti jer je Gary Speed nosio br.11 a na taj dan ili dan prije mu je bila godisnjica izvinite me ako grijesim
aha, bas me zanimalo sta je, nisam cuo komentatora (ili nisam slusao). Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle vs WBA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs WBA
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Newcastle - WBA
» Newcastle vs MAN UTD
» WBA - Newcastle 2:2
» Newcastle v Man Utd
» Newcastle v WBA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: