Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs WBA

Ići dole 
+11
Savic
mare90
zarkonio
Admin-Roby
milan25
Becej City
Pedja
spira
Alan Smith17
Srki
moody
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 20:41

Srki ::
Rekoh 2:1, osetio sam cheers 
priznaj, dio si kartela zaduzen za jugoistocnu europu, ashley iz helikoptera pare baca a ti uplacujes širom regije....
napokon san posložio kockice...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 20:42

Srki ::
Rekoh 2:1, osetio sam cheers 
Aaaaa pa zato ti sumnjaš na zaveru Njuka-kladže,ti nameštaš rezultate Very Happy
Sada za Svonsi igramo svi iz keca u 2  4+ ,nemoj da nas izneveriš lol!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 20:43

Vidim naredjalo se istih zaključaka Very Happy 
Srki provaljen! Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 20:43

Da, da, znam zakulisna desavanja Smile

Poceo sam inace redovno da igram na ovaj nas klub da daju 2 gola. Efikasni su ove sezone a kladionice daju ok kvotu, bude obicno najmanje 2 Razz 
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 20:44

Odavno nisam uživao u jednoj našoj utakmici kao u ovoj. Ne kažem da ne bih volio da jednom za promjenu nekoga pobijediom sa recimo 3:0, ali i ovo danas je bilo borbeno, dinamično i čak i kada smo primili gol bio sam siguran da ćemo dobiti. Iskreno se nadam ovakvoj borbenosti i protiv Swansea. 5.mjesto makar do sutra a sada već možemo reći da se one naše pesimistične prognoze o borbi za opstanak neće ostvariti i ja bih iskreno da se ide na sve ili ništa odnosno ili liga prvaka ili ništa, liga evrope mi je baš bezveze takmičenje(sad malo maštam Very Happy ).
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 21:01

Trebalo bi ici na pobede dok nam je samopouzdanje visoko. Kontam da ce protiv Swansea biti otvorenija utakmica, oni igraju kod kuce i gledace da napadnu a, mi bismo mogli preko kontri da pokusavamo. Na nasem stadionu se ove manje ekipe zatvore, stegnu pozadi i moramo da se jebavamo da ih otvorimo. Da Gouffran nije dao onaj otpadak mislim da oni ne bi krenuli u napad nikad. Imamo stvarno dobar napad, prija nam otvorenija igra, vise prostora za Remyja, da mu Cabaye i ostali pakuju lopte a ovaj da trpa. A Cisse da gedi B-)
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 21:03

Koji smo carevi.Jos jedna pobeda.Ne mogu da prepoznam Newcastle od pocetka sezone i ovaj sad.Nebo i zemlja.Rasturamo sve pred sobom.4 ili 3 mesto nam ne gine:D 
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 21:22

Srki ::
Trebalo bi ici na pobede dok nam je samopouzdanje visoko. Kontam da ce protiv Swansea biti otvorenija utakmica, oni igraju kod kuce i gledace da napadnu a, mi bismo mogli preko kontri da pokusavamo. Na nasem stadionu se ove manje ekipe zatvore, stegnu pozadi i moramo da se jebavamo da ih otvorimo. Da Gouffran nije dao onaj otpadak mislim da oni ne bi krenuli u napad nikad. Imamo stvarno dobar napad, prija nam otvorenija igra, vise prostora za Remyja, da mu Cabaye i ostali pakuju lopte a ovaj da trpa. A Cisse da gedi B-)
iza utakmice malo sam pratio razmišljanja i analizu iz studija, bio je i Keegen...i dobro su rekli, Swansea igra Europa ligu i to je nama prednost igrali su 28.11 protiv Valenice, sutra 1.12 igraju protiv Citya pa 4.12 protiv nas....
nadam se da ce biti potroseni i umorni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 21:33

Alan Smith17 ::
Srki ::
Trebalo bi ici na pobede dok nam je samopouzdanje visoko. Kontam da ce protiv Swansea biti otvorenija utakmica, oni igraju kod kuce i gledace da napadnu a, mi bismo mogli preko kontri da pokusavamo. Na nasem stadionu se ove manje ekipe zatvore, stegnu pozadi i moramo da se jebavamo da ih otvorimo. Da Gouffran nije dao onaj otpadak mislim da oni ne bi krenuli u napad nikad. Imamo stvarno dobar napad, prija nam otvorenija igra, vise prostora za Remyja, da mu Cabaye i ostali pakuju lopte a ovaj da trpa. A Cisse da gedi B-)
iza utakmice malo sam pratio razmišljanja i analizu iz studija, bio je i Keegen...i dobro su rekli, Swansea igra Europa ligu i to je nama prednost igrali su 28.11 protiv Valenice, sutra 1.12 igraju protiv Citya pa 4.12 protiv nas....
nadam se da ce biti potroseni i umorni Very Happy
Tačno! Nešto kao mi prošle godine kada nam Evropa liga zamalo nije došla glave. Jebe'mu treba ih napasti isto kao ove danas pa kom' obojci, kom' opanci. Što kaže Srki sad smo puni samopouzdanja i to treba iskoristiti.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 21:52

Šuška se da će Moussa Sissoko dobiti ulogu u Terminatoru 3.

Moussa Bazuka Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 22:22

Poceli su u klubu polako da suskaju o ligi sampiona.Prica se,ali je jos uvek prerano da idemo toliko daleko.Igramo vrlo lepo,imamo elana,zeljni smo pobeda.Nadam se da moze proraditi Sise i HBA,pa nasim protivnicima nece biti ni malo prijatno.Najbolji smo,nema nam ravnih.Bravo momci.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 22:34

Da mi je neko reko da cemo na ovom forumu u ovoj sezoni spominjat ligu prvaka nebi vjerovo i sad mislim da sanjam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 22:52

Da mi je neko pre godinu dana rekao da će Shola biti u startnih 11 pre Cisse-a a da Hatem nece imati mesta u startnih 11 i da će Williamson igrati pored Coloccini-a, samo bi mu se nasmejao.Very Happy 


Poslednji izmenio Savic dana Sub 30 Nov 2013 - 23:07, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 22:53

NewBoy ::
Da mi je neko reko da cemo na ovom forumu u ovoj sezoni spominjat ligu prvaka nebi vjerovo i sad mislim da sanjam Very Happy
Čuj pominjemo,OSVAJAMO! Cool 
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 23:00

u jebote nisam pratio utakmicu, jebi je tamo reko odo do grada. Iznenadjen rezultatom. Golcina Muse samo takva, igracina je to, mora on jos da proradi da bude kao Yaya toure u Citiyju. Ne sjecam se kad smo ovako nanizali pobjede. Svaka cast i nek potraje
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 23:25

Savic ::
Da mi je neko pre godinu dana rekao da će Shola biti u startnih 11 pre Cisse-a a da Hatem nece imati mesta u startnih 11 i da će Williamson igrati pored Coloccini-a, samo bi mu se nasmejao.Very Happy 
nakon 4-0 na Etihadu rekao si da ispadamo...Twisted Evil 
imamo 23 boda jos 17 i osigurali smo opstanak Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptySub 30 Nov 2013 - 23:39

Nema od LS nista. Ima bar 5 jacih i ozbiljnijih timova a za LS idu 4. Takodje nasem visokom plasmanu doprinose slabe igre drugih ekipa (prvih 5).
Kako god bilo na nasoj je ekipi da radi sve sto je do njih iz nedelje u nedelju pa gde zavrse, zavrse. Od bolokuremije nema nista.

I da, pohvale za Willyja. Sa Coloom moze lepo da odigra.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptyNed 1 Dec 2013 - 9:08

@ alan smith
Tako sam tada mislio. Protiv Man City-a smo zaista očajno igrali.


Ja bih se osvrnuo i na takozvano suđenje glavnog sudije meča Phil Dowd-a.

Prvo, nije dosudio očito povlačenje Remy-a od strane Olsson-a u 44. minutu prvog poluvremena, ispred njihovog kaznenog prostora. Dakle, čist crveni karton za Olsson-a.

Drugo, nije pokazao drugi žuti karton Brunt-u, zbog body-cheka nad Cabaye-om, kada je prekinut kontra napad Newcastle-a. Brunt je kasnije postigao gol.

Treće, njihov igrač Amalfitano (rođeni brat našeg Romain Amalfitano-a) je dva puta napravio isti prekršaj (prekinuo naš kontra napad) i nije niti u jednoj situaciji dobio žuti karton.

Četvrto, u 89. minutu posle Cabaye-ovog udarca lopta pogađa u ruku defanzivca gostiju Billy Jones-a. Da ga nije lopta pogodila u ruku, ona bi zavšila u mreži. Najočigledniji penal svih vremena + karton za Jones-a.

Sa tribina se orilo: "You're Not Fit To Referee".

Newcastle vs WBA - Page 2 Phil-Dowd-001
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptyNed 1 Dec 2013 - 11:06

Imao je lose odluke, uglavnom na nasu stetu. Ali iscupali smo sta smo hteli, uprkos svemu. Malo je ekipa vezbala karakter.

Mislio sam kako nas je City lagano napumpao da smo najgori. Ali oni kod kuce ubijaju: Tottenhamu 6 komada, Norwichu 7... Bice toga jos. Imaju napadace, jebu majku. Ne treba im trener, kad krenu da melju sami igraju.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptyNed 1 Dec 2013 - 11:19

Newcastle vs WBA - Page 2 IVO8dOntkQW61

Od mene samo ovo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptyNed 1 Dec 2013 - 11:56

nisam znao da Moussa ima vako jak šut Very Happy bravo Moussa nisi džabe u reprezentaciji Francuske...odličan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptyNed 1 Dec 2013 - 16:24

https://www.dailymotion.com/video/x17u55g_goal-sissoko-newcastle-2-1-west-bromwich-30-11-2013-highlights_sport

Evo i videa da uživate u golu Sisoka.Fantastičan udarac,tako je lepo zavrnuo loptu da je prvo išla pravo pa naglo ,,ubila pauka'' Smile
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptyNed 1 Dec 2013 - 17:00

Liverpool izgubio od Hulla 3-1, Man Utd i Tottenham igrali 2-2...i dalje smo 5. Cool 
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptyNed 1 Dec 2013 - 17:27

Sautempton vodi protiv Čelsija 1-0,a moj tip je x na tu tekmu Smile
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 EmptyNed 1 Dec 2013 - 18:20

izdrzace juznjaci posto celsi ne moze da se sastavi....
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
Sponsored content





Newcastle vs WBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs WBA   Newcastle vs WBA - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs WBA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle vs MAN UTD
» Newcastle - QPR 2:2
» Newcastle v Man Utd
» MAN UTD - NEWCASTLE
» Newcastle vs QPR

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: