Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs Chelsea

Ići dole 
+12
NewBoy
moody
NUFC96
Alan Smith17
Srki
Admin-Roby
Dinko
Thug
milan25
Becej City
RIOT
m.c.t.
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptySub 2 Nov 2013 - 18:04

Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptySub 2 Nov 2013 - 18:15

Dinko ::
Mi smo tanki sa napadacima, samo Dzeko i Ibisevic, pa uvjezbavamo i golmane za Brazil ako se napadaci povrijede Very Happy 
I ja bas gledam, u dobroj formi su nam igraci Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptySub 2 Nov 2013 - 19:00

Respect za Begovića! Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptySub 2 Nov 2013 - 19:21

nije se veselio golu Asmir? golmanska solidarnost? Very Happy 

a sta reci nego da je golman Boruc kriv za ovaj gol po meni...
Begovic vise zabija od Shole ove godine Laughing 
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptySub 2 Nov 2013 - 19:23

Alan Smith17 ::

Begovic vise zabija od Shole ove godine Laughing 
I Cissea Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptySub 2 Nov 2013 - 19:31

Zato pratimo ovaj klub,zato ga volimo do neba!!! Kakva partija,kakvo uživanje na terenu.Bravo momci.Drago mi je da ste pokazali koji potencijal mi posedujemo,i da kad hoćete možete da pobedite bilo koga.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptySub 2 Nov 2013 - 19:41

Svaka čast momcima danas.

Međutim, ovakve stvari nam se toliko retko dešavaju da nas retki momenti poput današnjeg uljuljkaju taman toliko da ispizdimo tek kasnije, i tako u krug.

Današnju utakmicu smo dobili na srce, ne na igru, koja je tek na kraju drugog poluvremena ličila na nešto. Istina, igrali smo protiv Mourinhovog Chelseaja, ali bezidejnost u napadu je bila više nego očigledna. Jedino što je odbrana funkcionisala besprekorno, pa se to nije toliko ni videlo.

Pardew, uglavnom, neće (još) dobiti otkaz, iako je to ono što klubu treba na duge staze.

P.S.

Gouffrana su prozivali da je neaktivan dok je bio u Bordeauxu, ali ja to dosad nijednom nisam video. Čovek je borac, igrao je danas i levog beka i napadača, svarno me oduševljava iz utakmice u utakmicu.

Remy je dao gol, međutim, kao da se i kod njega polako primećuje sindrom "Pardew", koji od bisera napravi govna. Alhemija. Kao što je Sissoko izgledao kao da će pokoriti PL kad je stigao, i Remy je sve češće nevidljiv.

Anita bi morao biti starter umesto Sissokoa. Jebiga. U odličnoj je formi i ne sme da sedi na klupi.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptySub 2 Nov 2013 - 19:48

Ja sam prezadovoljan! Borili su se muški,igrali odgovorno,bili su hrabri,i na kraju zasluženo pobedili.Svaka čast momci.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptySub 2 Nov 2013 - 20:30

Cak je i Srkijev ljubimac Obertan je dobio zadnjih 5 minuta danas..Razz 
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptySub 2 Nov 2013 - 21:04

Zaboravih na Solu Ameobija,pa danas je bio dobar!
Bolje on da igra napred,nego Sise.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptySub 2 Nov 2013 - 21:25

Haha, je l igrao GabyO? Pa njega je i majka zaboravila.
Od Sisea je svako bolji, i mene da stave bio bih bolji od njega.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptySub 2 Nov 2013 - 21:36

Dobra utakmica.Nisam mogao da verujem za ovako nesto
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptySub 2 Nov 2013 - 21:36

Ahahhaha Srki sto voli Gabija,pa to je Very Happy .Ali Sola je stvarno dobro odigrao,da ne gresis dusu Wink 
A slusajte ovog komentatora lol!  

Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptySub 2 Nov 2013 - 23:27

Gouffran.I kad mu ne ide, bori se do kraja.U Bordou je igrao klasičnog špica, manje se i kretao, objektivno.
Trenutno naš najkorisniji igrač.
Anita ispred Sissokoa.Moussa je,po meni, istrošio kredit.Vreme je za klupicu.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptyNed 3 Nov 2013 - 10:01

steta pa nisam pogledao ovu utakmicu. Svaka cast na pobjedi, ali i dalje me pizdi ovaj nas klub sa trenerom na vrhu. Jebem ti mater znas celzi pobjedit sa murinjom, ali Hull i Sunderland (koji je imao samo 1 bod do tad) su prevelik zalogaj. Kao da majmunima nekim na terenu nisu sve na broju. Da smo recimo dobili te dvije utakmice imali bi 20 bodova i djelili bi drugo mjesto na tebeli.

I sta je vise sa stoperima, vracaju li se ili ne? Juce je jedan odbrambeni bio na klupi :Tavernier ? A gdje je Dummett, Collo, Taylor? Ozlijedjeni?
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptyNed 3 Nov 2013 - 11:28

I meni je to upalo u oči da nam tih 6 bodova baš nedostaje da bi početak sezone bio kako treba. I još nešto mi u vezi ove utakmice nije jasno, šta je Pardewu predstavljalo ono uvođenje biljke zvane Cisse u drugom poluvremenu?
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptyNed 3 Nov 2013 - 11:58

ami8 ::
I meni je to upalo u oči da nam tih 6 bodova baš nedostaje da bi početak sezone bio kako treba. I još nešto mi u vezi ove utakmice nije jasno, šta je Pardewu predstavljalo ono uvođenje biljke zvane Cisse u drugom poluvremenu?
realno kad je izasao ameobi shola dali smo 2 gola iako cisse nije napravio apsolutno nista..
daj bože da kupe nekog poštenog napadača sad na zimu Razz 
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptyPon 4 Nov 2013 - 2:49

Jeste li primetili da Ben Arfa nije igrao? Vidim da ga niko nije spomenuo,a to je dokaz da smo odlicno odigrali, i da nas je pobeda sve odusevila,mozda i iznenadila.Treba malo i on da ohladi glavu,a u nastavku prvenstva ocekujemo naseg majstora,ali u najboljem svetlu!
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptyPon 4 Nov 2013 - 11:33

Dinko ::
Mi smo tanki sa napadacima, samo Dzeko i Ibisevic, pa uvjezbavamo i golmane za Brazil ako se napadaci povrijede Very Happy 
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaa:lol: Laughing Laughing Laughing

Neću više komentarisati igre Njuke, jer čim ih kritikujem oni bljesnu...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 EmptyPon 4 Nov 2013 - 18:22

Steta sto nemamo jos 3-4 boda vise.Mislim da nam bas toliko hvali,a realno smo i mogli da ih imamo na svom kontu.Sansu smo ispustili protiv Hula,pa i Sanderlenda.Ne mogu reci da sam nezadovoljan trenutnom pozicijom,ali sam siguran da mozemo i moramo samo napred.Nastavite da igrate ovako dobro,kao protiv Celsija,i nece biti problema.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Chelsea   Newcastle vs Chelsea - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs Chelsea
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Chelsea vs Newcastle
» Newcastle-Chelsea
» CHELSEA-NEWCASTLE 3:1
» Chelsea - Newcastle
» Newcastle v Chelsea

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: