Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ravnodusnost

Ići dole 
+15
moody
milan25
Thug
Dinko
Srki
Savic
Pedja
zarkonio
m.c.t.
pirLe
RIOT
Admin-Roby
NewBoy
Becej City
Alan Smith17
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptySub 31 Avg 2013 - 14:35

ma gledo bi ih svaki dan. Samo da ima prenos. U srijedu sam izasao napolje, nisam odavno sa djevojkom pa ajde dogovorili smo se vec. Naravno u kafic i natjerao sam ih na TV bude na Areni 1. Likovi gledaju blijedo i govore konobaru de sta si nam pustio morekamb, ima liga prvaka, ima Milan. Reko momci navijam i ovo je navjerovatnije jedina prilika da ih gledam ove godine. Šteta pa je kafić vec bio prazan kada su pala oba gola.

Nemamo sport kluba, BHT1 nisu kupili prava (uostalom ne znam koji kurac i rade na toj televiziji). Tako da ni ono malo prenosa sto je bilo sada nemamo. Niko u BiH nije kupio prava za premiership. Moram da se patim sa streamovima.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptySub 31 Avg 2013 - 14:51

moody ::
ma gledo bi ih svaki dan. Samo da ima prenos. U srijedu sam izasao napolje, nisam odavno sa djevojkom pa ajde dogovorili smo se vec. Naravno u kafic i natjerao sam ih na TV bude na Areni 1. Likovi gledaju blijedo i govore konobaru de sta si nam pustio morekamb, ima liga prvaka, ima Milan. Reko momci navijam i ovo je navjerovatnije jedina prilika da ih gledam ove godine. Šteta pa je kafić vec bio prazan kada su pala oba gola.

Nemamo sport kluba, BHT1 nisu kupili prava (uostalom ne znam koji kurac i rade na toj televiziji). Tako da ni ono malo prenosa sto je bilo sada nemamo. Niko u BiH nije kupio prava za premiership. Moram da se patim sa streamovima.
Prava za BiH ima SportKlub a njega ima isključivo na Total TV, Telemach-kablovskoj i još nekim sitnijim kablovskim operaterima. A od ove sezone i ono malo jada što je BHT1 prenosio više nema, kad se sjetim prije 5-6 godina na domaćim kanalima njemačka, španska, engleska liga po 2-3 utakmice iz svake lige svaki vikend a sada ništa.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptySub 31 Avg 2013 - 15:52

ami8 ::
moody ::
ma gledo bi ih svaki dan. Samo da ima prenos. U srijedu sam izasao napolje, nisam odavno sa djevojkom pa ajde dogovorili smo se vec. Naravno u kafic i natjerao sam ih na TV bude na Areni 1. Likovi gledaju blijedo i govore konobaru de sta si nam pustio morekamb, ima liga prvaka, ima Milan. Reko momci navijam i ovo je navjerovatnije jedina prilika da ih gledam ove godine. Šteta pa je kafić vec bio prazan kada su pala oba gola.

Nemamo sport kluba, BHT1 nisu kupili prava (uostalom ne znam koji kurac i rade na toj televiziji). Tako da ni ono malo prenosa sto je bilo sada nemamo. Niko u BiH nije kupio prava za premiership. Moram da se patim sa streamovima.
Prava za BiH ima SportKlub a njega ima isključivo na Total TV, Telemach-kablovskoj i još nekim sitnijim kablovskim operaterima. A od ove sezone i ono malo jada što je BHT1 prenosio više nema, kad se sjetim prije 5-6 godina na domaćim kanalima njemačka, španska, engleska liga po 2-3 utakmice iz svake lige svaki vikend a sada ništa.
a sta je sa RTS-a, kupiše li oni prava za ovu godinu ??
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptySub 31 Avg 2013 - 15:54

Kupili djoci. Sve radi Sport Klub sa svih 100 hiljada programa, onda arena i eu sport.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyNed 1 Sep 2013 - 11:59

Ja sam posle one kup utakmice protiv Stevenage-a izgubio brdo zivaca i postao sam ravnodusniji od tad. Ne svidja mi se ni njihova politika dovodjenja igraca - kilo francuza, pola kile afrikanaca i ajde. Igraci se ponasaju bahato, rukovodstvo je jos gore.. Ni Arsenal ni Liverpool ne osvajaju neke titule ali bar imaju zelju i volju da potrose i kupe... da se bore za svaku sezonu. Najbolji primer mi je Totenham. Ne zele da prodaju Bale-a sve dok ne postane najskuplji igrac na svetu. A dovedu i odlicna pojacanja. Sve to te tera da uvek pratis sta se desava u klubu jer je zanimljivo i uzbudljivo. A sta mi radimo? Dovedemo jebenog Kinnear-a? I neke francuze za koje znaju samo oni koji su expert nivo u football manageru. Klub velicine Newcastla mora da se bori za Soldada, Gómez-a, Higuaín-a.... Prethodnih sezona se to i desavalo. Uvek se ime Newcastla pominjalo uz najvece transfere.. "zainteresovani su Totenham, Real, Inter, Newcastle... " Sad smo i od toga otisli jako daleko. Da se uopste i pominjemo negde.

Sad sam postao ona druga grupa navijaca (penzioner koji gricka suncokret). Ne pratim transfere i desavanja u klubu. Sto manje znas manje se nerviras. Volim da odgledam u svako doba utakmicu Newcastla, pa makar i prijateljsku protiv nekog "Š" kluba. Bez puno tenzije, ako pobede super, ako ne i dalje je to moj klub koji cu da pratim sledece nedelje Smile

Podigli su mi nadu kad su prosle sezone dosli do cetvrtfinala lige evrope, igrali su odlicno protiv Benfike. Ove sezone navijam samo da doguramo sto dalje u kupovima i daj Boze da osvojimo neki! Od prvenstva ne ocekujem puno, samo da ne ispadnemo iz lige.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyNed 1 Sep 2013 - 20:41

RIOT ::
A ono kad je plata mogla da legne tek ujutru, Saviću? Very Happy 
Da. Došao sam iz Mošorina u Novi Sad da poplaćam račune, mislim da je bio ponedeljak, a mi smo u utorak uveče igrali sa nekim portugalcima. O ovom letu pričam.

I sad, meni leže plata obično 21. u mesecu oko 17h popodne, ali sam ja "levatio" ženu da mi nije legla taj dan i da će verovatno leći sutra. "Levatio" sam je kako bi ja na miru odgledao meč Newcastle-a koji se igrao u utorak a račune ću platiti u sredu ujutru i onda se vratiti u Mošorin.

BTW, plata mi je legla još u ponedeljak, ali sam ja račune ipak platio tek u sredu ujutru, jer kada platiš račun za mobilni telefon, sutradan ti stigne izveštaj u vidu poreuke da je račun i plaćen. Pa, nisam budala da platim račun za mobilni u ponedeljak i da ženi u utorak stigne izveštaj da je račun plaćen a ja navodno platu još nisam ni dobio! Very Happy 

Nemojte ovo nikome prićati! Cool


@ Riot
A ono kada si prijatelju iz Hrvatske rekao da si bolestan a nisi bio bolestan, kako bi mogao da gledaš NUFC?
Very Happy Very Happy Very Happy


Poslednji izmenio Savic dana Ned 1 Sep 2013 - 20:45, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyNed 1 Sep 2013 - 20:45

m.c.t. ::
Ne pratim transfere i desavanja u klubu.
Od pracenja transfera, citanja tweeter sranja i ostalih govana poteklih iz belosvetskih zutara sam odustao odavno. Odem na BBC da vidim sta ima, a tamo pise da transfera za Njuku nema. Tako da i nema sta da se prati. Iskreno, da li dosao Sissoko ili neki drugi andrak od preko bare, a za koga nikad cuo nisam, svejedno mi je.
Ja sam poceo da pratim Njuku kada su se dovodile opasne njuske: Shearer, Les, Asprilla, Ginola i ostali znalci. Ovo kad vidim da je dosao Mbigwba ili kako se vec zove ne znaci mi nista. Jebo ti onda to!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyNed 1 Sep 2013 - 21:14

Savicu ako ovo zena vidi, najebao si ga Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyNed 1 Sep 2013 - 22:02

Savic ::
@ Riot
A ono kada si prijatelju iz Hrvatske rekao da si bolestan a nisi bio bolestan, kako bi mogao da gledaš NUFC?
Very Happy Very Happy Very Happy
Shit happens. Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyPon 2 Sep 2013 - 15:58

hahahaha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyPet 6 Sep 2013 - 16:53

Newcastle United – ‘I’m So Sick Of It All But Can’t Give It Up’


I have never had the urge to send anything in to you guys before but after 30+ years of loyally and proudly supporting my club, I now feel just plain sick and disillusioned with what is happening.

I had, perhaps with hindsight, stupidly bought into the 5 year plan, to bring alleged stability and future success to the club.

MikeAshley8I had even stuck up for the owner, arguing that he had at first appeared to run the club the fans way, spent biggish money, but after being stung by deals such as Geremi, Viduka, Smith etc and having been left with debt from prior dealings on Owen, Luque, Boumsong et al, he had decided to pop his business head on and run it in a way he saw fit for the future health of NUFC.

He had gained my credit for trimming the squad following relegation and keeping the players needed to gain promotion which we of course did at a canter. The next two seasons then improved year on year, culminating in a surprise Euro qualification (although I didn’t agree with the sacking of Hughton during this time). At this point all in the garden seemed rosy. Even the harshest Ashley critics were backing down a bit and seemingly agreeing that the plan actually seemed to be working. I remember standing in the sun at Everton, raving to my mates that we were in Europe and it didn’t matter if it wasn’t Champs League as it was all going to be a great adventure and next season may be even better……

Truth is, it wasn’t, to be honest it stank. Instead of a little investment to take us on further, suddenly Europe wasn’t to be treasured, it was an unwanted diversion. Maybe someone was too busy investing in Rangers and we became a mere distraction to him but whatever the reasons, it seems something happened at the end of that season to make us an afterthought to the Ashley empire, apart from him wanting his money back.

We were told that the kids would take us forward, they didn’t, they were exposed for what they were. Inexperienced and not up to it, then when injuries kicked in the squad proved painfully thin. Add in to this season from Hell; the Colo’ drama, the Wigan debacle, Remy gate, the kids with flares and the home results against the unwashed and the red scousers and suddenly the sunshine at Goodison and Euro qualification seemed a million miles away, as we barely survived thanks to other teams failings (though that said one of the failing teams actually won the cup…).

So the dreadful season that was, came to an end and the ‘Manager’ made noises about needing to add to the squad, which I was glad to hear, as surely the Fat Controller would have to agree and spend maybe even £20million of the new TV money, to ensure this couldn’t happen again.

What followed was a pure disgrace and one of the lowest points of my time supporting our club. Not only did we not buy, we appointed a knowledgeless, idiotic, insulting, deranged, clueless knacker as the most important person at the club. A bloke who announced his own appointment, couldn’t be shut up by the media, insulted the fans (who I hope he now apologises to and admits he knows less about football than them), mispronounced key players names and did Duck all, all summer, except a nice family holiday and using the club’s money to jet around Europe.

It’s this insult after the injury of last season that has finally made me admit, I was wrong to ever have faith in this lot and now IS the time to act. The only trouble is, while I genuinely hate the two main players in Ashley and Kinnear (Pardew doesn’t count for me as he is just spineless and a puppet), I will always support my team and the 11 players lucky enough to live my dream every week wearing the black and white. To this end, I couldn’t be part of a boycott, purely for my own selfish reasons. I would support standing outside for ten mins, but if everyone did that, I can’t see the police standing for it and by the time we go in, with no support, the lads could be 2 or 3 down!

I hope there is a way to show our disgust and unite against this vile tyranny as it’s time we did something. Perhaps, at an agreed time in the match, in a similar way to the Gary Speed applause at 11, we could simply all turn our backs to the pitch for a minute while singing something like, turn your back to the lying tw*ts (to tune of stand up if you love the toon etc) or simply the we don’t care about Ashley, he don’t care about me, all we care about is NUFC one.

Or anything that gets the point across.

Whatever happens though, we all need to do something NOW.

SUPPORT THE TEAM NOT THE REGIME

http://www.themag.co.uk/the-mag-articles/newcastle-united-im-so-sick-of-it-all-but-cant-give-it-up/
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyČet 19 Sep 2013 - 22:21

Jel' se to ovaj Esli malo podgojio??
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyUto 18 Feb 2014 - 18:01

Oduvek sam moj odnos prema Newcastle United-u posmatrao, kao odnos prema devojci koju volim.

Šta da vam kažem, bila je to ljubav na prvi pogled. Zaljubio sam se u taj klub zbog boje dresova, napadačke igre, igrača kao što su Andy Cole, Les Ferdinand, Alan Shearer. Traje ta ljubav, evo bezmalo, dvadeset i kusur godina.

Svega je tu bilo. Baš kao u pravoj vezi sa devojkom. Nekad je ljubav bila uzvraćena a nekada ne. Imali smo ja i moj Newcastle United i uspeha i padova u toj vezi. Voleli se uzajamno veoma mnogo kroz napade na titulu u Premier League, kroz Champions League, kroz Uefa Cup (Europa League) i mrzeli se kroz ispadanje iz Premier League, kroz blamaže od Stevenage-a, Brighton-a, sunderland-a, Liverpool-a, Manchester United-a.

Eh, kad se samo setim kako mi je moj Newcastle United uzdahe mamio, kada je punio mreže svojih protivnika i igrao lep fudbal pod Keegan-om od 1992. do 1997. godine i pod Sir Bobby Robson-om od 1999. do 2004. godine. Kako sam ga tada samo voleo.

A danas? Osećam se kao da me je devojka ostavila. Kao kad te devojka izneveri i prevari sa najvećim gubitnikom u gradu, kojeg smo zajedno ogovarali.

Osećam da i moj Newcastle United mene još uvek voli ali onako, kao ljubav iz dosade, iz navike, onako reda radi.

Znate za onaj osećaj, kada vas devojka napusti a vi je još uvek volite i onda je vidite u gradu? Još je volite i nadate se, da će vam se ona vratiti.

Tako i ja i moja ljubav prema Newcastle United-u. Tu je ta ljubav, u srcu je, volim ga, ali moj Newcastle United je trenutno otišao od mene. Izneverio me je, ostavio me, napustio.

Ja još uvek čekam da se moj Newcastle United vrati meni, da se vrati na staze stare slave, kako bih ga ponovo neizmerno, bezrezervno, onako dečački ludo voleo, jer ovo stanje sada je patnja, tiho umiranje...

Ravnodusnost - Page 2 Tumblr_mbispjJSGb1qjo7b9o1_500


Poslednji put izmenio Savic dana Uto 18 Feb 2014 - 23:29, izmenio ukupno 6 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyUto 18 Feb 2014 - 20:35

savicu pokido si, razvalio
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptySre 19 Feb 2014 - 0:38

Ovaj tekst poredim sa najlepšim pesmama koje sam čitao,od najpoznatijih pisaca!
Ostavlja bez teksta,ovo je za udžbenike.A i slika se fantastično uklapa u kontekst.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptySre 19 Feb 2014 - 8:24

Hvala vam.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptySre 19 Feb 2014 - 22:30

Bravo Saviću.Oduševio si me!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyČet 20 Feb 2014 - 16:35

Od kad su pankeri ovako pateticni  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyČet 20 Feb 2014 - 19:13

Ja sam skinhead.  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyČet 20 Feb 2014 - 22:26

koji si ti pesnik zapravo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyČet 20 Feb 2014 - 22:42

Prozaicar :-) Ceo zivot je patio sto je ne shvacen od sredine :-)
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyPet 21 Feb 2014 - 18:43

u potpisu Vladimir Savic Jovanovic Zmaj  Cool 
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyNed 7 Dec 2014 - 10:53

Da nastavim pisanje na temu: Šta sam sve radio zbog Newcastle United-a.

Dakle, ove subote su kod supruginih na selu organizovali svinjokolj. Međutim, kako da idem na svinjokolj, kad u 13.45h moj Newcastle United igra sa Chelsea a u Mošorinu nemaju Sport Klub? Sve i da ga imaju, ne bih meč ni gledao, jer bih morao da se zajebavam sa punjenjem kobasica ili mešanjem čvaraka.

Srećom, spas mi je ležao u radnoj suboti i ispitima za vanredne učenike u Saobraćajnoj školi u kojoj radim kao profesor Fizičkog vaspitanja. Međutim, satnica mi nije išla na ruku, jer su ispiti počinjali u 9.00h. Imao sam desetak učenika i njih sam ispitao za sat vremena, dakle, gotov sam bio u 10.00h.

Iskusno sam u školi ostao do 12.00h, popivši kafu i u stan sam došao oko 12.30h. Nazvao sam suprugu oko 12.45h, "zabrinut" za njihov obim posla u Mošorinu. Uzgred sam je pitao, da li da dolazim u Mošorin a u sebi sam molio Boga da mi kaže da ne moram dolaziti. Supruga je tiho promrmljala: "Ne moraš dolaziti".

Meč je počeo u 13.45h, ostalo već sve znate.
Laughing

Ravnodusnost - Page 2 Xxl_psst


Poslednji izmenio Savic dana Ned 7 Dec 2014 - 21:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyNed 7 Dec 2014 - 17:23

Moram da napisem svoje iskustvo.Jednom prilikom pita me bivsa devojka;Pedjo,volis li vise mene ili Njuku?! Zasto me pitas tako nesto kad odgovor i sama znas.Naravno da Njuku volim vise od tebe i podrazumeva se da cu utakmicu gledati,a ne sa tobom ici u bioskop.Marija na to veli;ti si nevidjeni kreten,pedercina,doslo mi da te osamarim,stidi se sramotnice....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 EmptyNed 7 Dec 2014 - 17:51

Savic ::
Da nastavim pisanje na temu: Šta sam sve radio zbog Newcastle United-a.

Dakle, ove subote su kod supruginih na selu organizovali svinjokolj. Međutim, kako da idem na svinjokolj, kad u 13.45h moj Newcastle United igra sa Chelsea a u Mošorinu nemaju Sport Klub? Sve i da ga imaju, ne bih meč ni gledao, jer bih morao da se zajebavam sa punjenjem kobasica ili mešanjem čvaraka.

Srećom, spas mi je ležao u radnoj suboti i ispitima za vanredne učenike u Saobraćajnoj školi u kojoj radim kao profesor Fizičkog vaspitanja. Međutim, satnica mi nije išla na ruku, jer su ispiti počinjali u 9.00h. Imao sam desetak učenika i njih sam ispitao za sat vremena, dakle, gotov sam bio u 10.00h.

Iskusno sam u školi ostao do 12.00h, popivši kafu i u stan sam došao oko 12.30h. Nazvao sam suprugu oko 12.45h, "zabrinut" za njihov obim posla u Mošorinu. Uzgred sam je pitao, da li da dolazim u Mošorin a u sebi sam molio Boga da mi kaže da ne moram dolaziti. Supruga je tiho promrmljala: "Ne moraš dolaziti".

Meč je počeo u 13.45h, ostalo već sve znate.
Laughing

Ravnodusnost - Page 2 Pssst-5544c938-bcb8-416e-961f-2a89e65bec98

Ako ti zena povremeno svraca na forum... Jebao si cvorka, u najkracem!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ravnodusnost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ravnodusnost
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: