Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ravnodusnost

Ići dole 
+15
moody
milan25
Thug
Dinko
Srki
Savic
Pedja
zarkonio
m.c.t.
pirLe
RIOT
Admin-Roby
NewBoy
Becej City
Alan Smith17
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptyPon 26 Avg 2013 - 18:54

ravnodusan ili "nije me briga" ukratko

u sezoni kad smo ispali 08/09,  i sezonu iza u championshipu 9/10 nije bilo ravnodusnosti u mene....bio san zadivljen u nufc i u dobru i u zlu...
ali nekako san se zasitio u najnovija vremena...sve se vrti u krug, ode ovaj dođe onaj
Kinnear, Ashley, yes man Pardew, gomila prosjecnih Francuza, izgubljen je onaj engleski štih, Newcastle je imao najveci postotak Engleza igrača u Premier League a sad imamo jedino Taylora...

toliko je sve lose da nisam ni znao da smo u subotu igrali s West Hamom...

letargija.... middtable klub, borba za opstanak, neki tamo Cabaye nas ucjenjuje..pa u p.m. ta francuska je kurac, ima 3 puta vise stanovnika od bivse Jugoslavije a da se sastavi reprezentacije s prostora Jugoslavije raskomadala bi te francuze hendikepom...

nisu oni nista talentirani nego ih ima 60milijuna, a i svi sto igraju su skoro iz Afrike...

i neki tu povremeni reprezentativac da se ovako ponaša...

u rezerve do kraja ugovora, primjer ostalima, nece klub puno tu izgubit placen je 4,4m

mi ne uzimamo najbolje Francuze nego neke sa sireg spiska a ta najjaca reprezentacija je prosjecna

ode li nije me briga, ostane li nije me briga...eto sta su napravili da navijaci znaju su bespomocni..ali svak ima vlast kakvu zasluzuje...dok oni kupuju dresove, svake godine 3, ove 4 kompleta, placaju ulaznice njemu i njima dobro...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptyPon 26 Avg 2013 - 19:42

Ja nikada necu biti ravnodusan prema Njuki!Mozemo igrati drugu,mozda trecu ligu,mozda budemo prvaci,ali kod mene to nista nece promeniti.Njuka ce biti moja jedina,i iskrena ljubav!Osecam takvu strast prema tom klubu,da vam to ne mogu opisati.Osecam pripadnost,osecam kao da sam tamo rodjen, da tamo zivim,tesko mi pada svaki neuspeh,svaka muka,jednom recju prozivljavam sve kao i oni,i to je prosto neopisivo,za nekog mozda i neshvatljivo...To je iskreno iz srca,i to se nikad nece promeniti!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptyPon 26 Avg 2013 - 20:47

Najbolji klub na svijetu. Zao mi sto ne gledam prenose na tvu, bilo je lijepo prosle god u evropa ligi. Jeste sve u kurcu, ali upamtio sam da kada god smo ocekivali uspjeh od nase Njuke razocarali smo se. A kada ocekujemo najgore derali smo. Pa sjetite se one utakmice protic chelsea u kupu i gola taylora. Kakva utakmica. Pa onda chelsea prosle sezone kada im je sisoko jebo mater. Pa sjetite se pileta od Nolana o zamotanih saka Carrola nakon tuce sa taylorom.
Kakvi ravnodusan.
Ja sam zagrizo vise nego ikada. Dres lijepo smotan stoji u ormaru, za specijalne prilike. Kupio bi original da imam negdje blizu (bit ce uskoro). A sada je dobar i ovaj koji sam kupio na ekskurziji u spaniji. Zajebavali su nas i manji igraci od cabayea. Zar da mu zaboravim onaj slobodnjak protiv man utd kada je bilo 3:0. Bit ce jos takvih partija. Skidat cemo skalpove. I arsenalu i liverpoolu.

Jedan je nufc
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptyPon 26 Avg 2013 - 21:07











bit ce slicnih partija, ne mogu da nadjem kada smo liverpool dobili, ne sjecam se tacno. Uzivajte u Newcastlu.
Imamo po meni ekipu jacu nego ikada u zadnjih 8 godina, treba malo popeglati to i bit ce super.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptyPon 26 Avg 2013 - 21:15

E,bas to!
Da li nam je ekipa najjaca u 8 godina to ne znam,jer pratim ovaj klub tek par godina.
Ali mislim da ako budu igrali kao protiv cekicara-hrabro i ofanzivno,da ce da bude mnoogo bolje.
Jedino mislim da bi Sise mogao da bude slaba tacka,jer su svi uglavnom bili bolji nego proslu utakmicu,a on nevidljiv kao i pre.Ali sacekacemo jos koje kolo pa cemo videti.
A Pardju je trebao da im kaze da ne igraju na ubacaje kad' ne ide,nego da probaju fintu pa sut,ali ne kao HBA nego malo nize Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptyPon 26 Avg 2013 - 22:14

Ne znam. Meni je prosto postalo zao da sednem i sjebem 2h vikenda gledajuci ih. Eto dokle su dogurali.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptyPon 26 Avg 2013 - 23:56

Nikad mi ovaj gol Tiotea nece bit jasan. Pogledo sam ga nekih 200 puta i svaki bas svaki put se najezim .. jednostavno jace od mene
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptyUto 27 Avg 2013 - 17:40

Newcastle United forever broj 1 za mene, al ubi me ovo sve Evil or Very Mad depresija Laughing 
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptyUto 27 Avg 2013 - 21:11

Sve sam, samo ne ravnodušan prema NUFC-u!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptyUto 27 Avg 2013 - 21:33

newcastle do kraja zivota,al moram priznati....ljubav se malo smanjila zbog ovih situacija u klubu (kinnear,ashley,pardew, bez ulaganja,bez ambicija,serviranje lazi navijacima...).

Covece jedna VOJVODINA bi demolirala Newcastle bez problema. Na to smo spali.

Ovako moram da se nadam da ce neki kreten poput Shole Ameobija i Cisse setiti da postignu gol,i da cekam da Ben Arfa krene sam u napad na 10 igraca.....vec je to sve vidjeno zadnje 2 godine.....Nismo ni zamenili Dembu Ba,doslo gomilu polovnih francuza,progutali smo i svoj ponos tako sto smo doveli Loic Remya u klub,nakon sto nas je odbio u januaru....kako objasniti onda dovodjenje Kineara... sve je ovo tesko za podneti.....ceka nas ljudi moji jos jedna veoma teska sezona,u kojoj cemo se opet boriti za opstanak,al ovaj put ako ispadnemo iz lige,mislim da se vise i necemo vracati....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptyUto 27 Avg 2013 - 22:24

Ljubav prema klubu ne može da prestane!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptyUto 27 Avg 2013 - 23:56

Forever in love!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptySre 28 Avg 2013 - 10:25

Razumem razočarane, naravno. Ovakva bezidejnost igre, koja traje već predugo, nikog ne ispunjava zadovoljstvom. I to je OK.

Šta da kažemo Robi i ja, koji ceo život sanjamo o St. James' Parku, i onda odemo da gledamo guženje od Liverpoola. Šest komada na domaćem terenu. I to je OK.

Osećanja poput strasti ili ravnodušnosti prema ekipi nemaju veze sa rezultatima, ili formom kluba. Pogotovo ako navijate za Newcastle - nisu vas kupili trofeji kada ste se zarazili, zar ne?

Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptySre 28 Avg 2013 - 10:46

RIOT ::
Razumem razočarane, naravno. Ovakva bezidejnost igre, koja traje već predugo, nikog ne ispunjava zadovoljstvom. I to je OK.

Šta da kažemo Robi i ja, koji ceo život sanjamo o St. James' Parku, i onda odemo da gledamo guženje od Liverpoola. Šest komada na domaćem terenu. I to je OK.

Osećanja poput strasti ili ravnodušnosti prema ekipi nemaju veze sa rezultatima, ili formom kluba. Pogotovo ako navijate za Newcastle - nisu vas kupili trofeji kada ste se zarazili, zar ne?

da navijamo za trofeje, navijali bi za drugi klub. Isto kao sto je sada pun grad navijaca borusije, citiya i PSG-a a uskoro i Monaca. Ja znam jednog tipa samo koji je i prije navijao za Dortmund i nosio je dres Amoroso-a. Ostali su glory huntersi. Razocarani svojim zivotom traze utjehu u tome da su dio neceg velikog ili najboljeg pa barem kao navijaci
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptySre 28 Avg 2013 - 11:00

Ma nije toliko ni losa igra u pitanju. Vec shvatanje cinjenice da ce ovaj klub doveka biti teska osrednjastina. Jer koga kod iz uprave da smo otetali dosao je jos veci papak, neznalica i gramzivac. A onda to rezultira losim pojacanjima, losom igrom... Bio sam srecan kada su sutnuli Shepperda a onda dosao debeli govnar sasvojom ekipom da dodatno razjebe.
Drag je to meni klub ali mi je stvarno mucno gledati ih. Ove sezone se nisam ni porrudio da pogledam konkretno.
I jos jedna bitna stvar: taj klub ima svog vlasnika i bice mu obako kako ovaj odluci. Sta ja da se nerviram onda.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptySre 28 Avg 2013 - 14:35

Ja sam ponosan i srecan sto navijam za Newcastle United! Mnogo mi je drago sto postoje i ljudi poput vas,koji su takodje fanovi ovog kluba.Newcastle ima nesto posebno,i to je tesko objasniti.Meni se desava da idem u grad sa majcom Newcastla.Uvek primetim da me ljudi gledaju ne sa cudjenjem,ali se zaintrigiraju,i pitaju;sta je sa ovim momkom,zasto bas Newcastle United?!!? U tom trenutku se osecam toliko mocno i pomosno,da vam to ne mogu opisati! Trofeji ce doci,ubedjen sam u to.Cak mislim da sad kad se najmanje nadamo,moze uleteti neki kup.Ovaj klub to zasluzuje!
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptySre 28 Avg 2013 - 18:38

Ja se također osjećam kao Peđa, svi me pitaju zašto baš Newcastle a ne neki redovni klub, a meni srce kao Rusija.
Samo mi je više tužno i dosadno, nisam ravnodušan daleko od toga, volim klub u kome su igrtale legende fudbala i pravi šmekeri, ali ne mogu više da podnosim šta rade od kluba.
Danas gledam klub u kome se pojavi igrač koji pretenduje da bude ikona kluba, a koga se rešavamo olako, istina za veliku lovu, ali nije sve u parama, DODUŠE KOD MENE NIJE NIŠTA U PARAM.
Ono što znam je da su otišli Gaza, Ferdinand, Cole, Jenas, Carrick (kao klinac), Carrol, a otiće i Cabaye po meni opravdano.
Sjebali smo tucet igračina....
A samo je došao i ostao Shearer jer je tako htio.
Zašto je to tako, ne znam....
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptyPet 30 Avg 2013 - 21:47

Da ispričam svoju priču od srede, sve vezano za utakmicu sa Morecambe-om.

Nekoliko dana pre utakmice sam saznao da će Arena Sport prenositi taj meč. Ja Arenu Sport nemam. Imam samo Sportklubove. Sreo sam komšiju iz zgrade, koji je redovan u kladionicama i pitao u kojoj kladionici imaju Arene Sport, jer taj dan su bile i kvalifikacije za Ligu Šampiona i ne verujem da bi meni na Areni Sport 1 pustili Morecambe - Newcastle, kada je na Areni Sport 4 prenos Celtic-ove utakmice a na Areni Sport 3 Lyon-ove utakmice. Elem, pita on mene, zašto mi treba Arena Sport 1 i ja mu kažem da se to veče igra utakmica League Cup-a između Morecambe-a i Newcastle-a. Dečko zna da ja navijam za Newcastle i on uzvrati pitanjem: "Gledaćeš Morecambe"? Ne, odgvorih mu ja, "Gledaću Newcastle"! On u čudu. Shocked Shocked Shocked 

Okrenem brata od ujaka u ponedeljak da ga pitam za Arenu Sport, jer on ima OPEN IPTV, platforma koja u svojoj ponudi ima Arenu Sport 1, ali mi on reče da u četvrtak ujutru putuje sa porodicom na more i da mora da se sprema. Otpade mi i ta opcija.

Razmišljao sam čak i da vozim 35km do Mošorina, jer tašt i tasta tamo žive i imaju OPEN IPTV i Arenu Sport 1.

U utorak uveče sam saznao da je Kopernikus Kablovska u svoju ponudu uvrstila Arenu Sport 1, a moji keva, ćale i burazer na Klisi (periferija Novog Sada) imaju Kopernikus Kablovsku. U sredu sam svakih pola sata cimao burazera da proverava sve kanale na TV-u, čak da to radi i preko searcha, da vidi da li je Kopernikus uvrstio u svoju ponudu Arenu Sport 1.

Kako se početak utakmice bližio, a supruga mi je u sredu radila popodne do 20h i dolazi kući negde oko 20.30h, već sam se pomirio da ću morati da odem u neku kladionicu i da molim da mi puste Newcastle, pa šta mi Bog da.

Klinca sam uspavao negde oko 20h i oko 20.15h mi stiže poziv od mame da im je Arena Sport 1 uvrštena u ponudu. cheers cheers cheers 

Supruga je sa posla došla u 20.30h i ja sam najbrže što sam mogao vozio do Klise, kako bi stigao na početak utakmice Morecambe - Newcastle.

BTW, kad je Shola Ameobi dao gol u 84, minutu, radovao sam se kao malo dete! Very Happy 


Još jedna situacija od srede. Ženini mama i tata su nam bili u gostima i bilo je priče, da li ćemo ići za vikend u Mošorin. Rekao sam im da ne možemo, jer meni u ponedeljak kreće nova školska godina a Stefan (sin) kreće u vrtić i treba mu spremiti sve stvari. Tašt mi reče da ne razume zašto ne možemo da dođemo, jer ne treba nam dva dana da Stefanu spremimo stvari za vrtić, jer nam je vrtić 100 metara od zgrade. Ja sam mu odgovorio da u subotu u 16h igra Newcastle i ima prenos na Sportklubu Prime. Time je svaka dalja konverzacija završena! Laughing Laughing Laughing

Toliko o tome da li me je prošla ljubav prema Newcastle United-u i da li sam ravnodušan prema tom klubu! Cool


Inače, nismo samo mi poveli tu priču da "batale" sve vezano za NUFC. Nešto više o tome na linku ispod

http://www.themag.co.uk/the-mag-articles/supporting-newcastle-united-should-be-unconditional/
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptySub 31 Avg 2013 - 1:40

Prava si legenda Savke.Iskren da budem isti sam i ja.Sve ovo sto si napisao manje-vise radim i ja.Sve je na drugu,trecu stranu kad igra Njuka.Jedina razlika sto ja nisam jos uvek ozenjen,a kad se i to desi,siguran sam da se nista promeniti nece.Svi smo mi slicni,da ne kazem isti zaludjenici!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptySub 31 Avg 2013 - 9:15

A ono kad je plata mogla da legne tek ujutru, Saviću? Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptySub 31 Avg 2013 - 10:52

hehhehee Smile))) Ja danas u kovilju gledam Newcastle, devojka me iscimala da idemo kod njene babe i ujaka,a ja pristao jedino ako imaju sport klub prime Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptySub 31 Avg 2013 - 11:44

otvarajte temu newcastle - fulham. Igram keca danas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptySub 31 Avg 2013 - 13:56

Svako od nas ima neku svoju pricu,a ja sam prepun kad malo bolje razmislim.Bolje nista da ne pisem,dovoljno je ovo od Savica i Robija.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptySub 31 Avg 2013 - 14:04

A ja kad ženi kažem nećemo vala ovaj vikend nigdje ići, ona odmah odgovara protiv-pitanjem:"Je'l to ima njukastl na TV? Very Happy 
Tako i sada isto, draže mi je ove paćenike gledati nego otići negdje u prirodu ili provod, ja mislim da je to sasvim dovoljan dokaz ozbiljne ljubavi prema našem klubu i da sam daleko od ravnodušnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost EmptySub 31 Avg 2013 - 14:23

Ja sam se nakupio slicnih situacija, ali sada vec posustajem - pre odem negde napolje nego sto osudim sebe da gledam Njuku. Mada je isto tako i sa bilo kojim fudbalom. Jedino sto sam provalio da me drzi pored ekrana u poslednje vreme (krajem prosle sezone i pred odlazak u Nemacku) bile su utakmice Borsije. Pogotovo kod kuce. Stvarno su strikali po terenu, svakome kuci ubace 3 gola minimum... Bas ih je bilo lepota gledati. ovo sve ostalo je stvarno pocelo da me smara, sve neko mrcvarenje i umiranje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ravnodusnost Empty
PočaljiNaslov: Re: Ravnodusnost   Ravnodusnost Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ravnodusnost
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: