Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Benfika - Njukasl

Ići dole 
+12
RIOT
Alan Smith17
zarkonio
moody
m.c.t.
milan25
mare90
Pedja
Admin-Roby
spira
Srki
pirLe
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 20:02

Nema Marveaux-a u prvoj postavi.Pardew, majmunčino smrdljiva!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 20:07

Jedva cekam, vecernji prenos na prvom programu RTS-a, kao da je finale lige sampiona! A toliku vaznost ima ova utakmica za mene. Samo napred Newcastle, mozes ti hrabro i agresivno do pobede za prolaz u polufinale!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 20:47

Docekasmo da gledamo nas Newcastle na RTS-u Smile
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 21:03

bit ce pobjeda veceras siguran sam. mada nam je postava tanka. Moze to newcastle
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 21:04

Jebote igra Williamson Mad , i ono malo nade lagano umire...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 21:31

Cisse je rodjen u ofsajdu...jebale vas duge lopte!!! KAkva smo mi rupa od ekipe...duva nam na sve strane...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 21:54

a ja kreten poceo da se derem i skacem ko magarac....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 21:55

Ne sluti na dobro...Sise je odsečen, sisoko i cabaye pokušavaju ali im ne ide, bigirimana je nikakav, odbrana standardno sklona kiksu...Treba nešto žestoko da se promeni, jel Benfika mi ne izgleda da može da primi neki glup gol, moraćemo da ga zaslužimo. A zasad to ne radimo
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 22:03

Bigirimana usrao par dobrih prilika ( goni ga napolje) , Haidari fali malo samopouzdanja. A sto se tice Cissea stvarno ne vjerujem da je onu dobru priliku propustio na ivici peterca, nakon dugog pasa kada nije ni udario loptu. I strasno me iznerviralo kada nije htjeo da ustane da uzme loptu kada mu je Sissoko dodao u kontru. Ceka faul gospodin. Imao je svo vrijeme svijeta jebem ga u usta. Konj jedan konjasti, mrdni guzovima malo.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 22:05

Mbiwa i Haidara rade odlican posao u odbrani. Bigirimana treba da izadje, Ben Arfa ili Marveux da udju.... Pod hitno izmene,nema se vremena,ostalo je jos 45 minuta!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 22:08

Nemoćni smo! Imam utisak kao da Benfika ima igrača više i igraju onoliko koliko im treba. Ako se nešto ne promijeni ne vidim kako možemo nešto uraditi, a promijeniće se teško jer nam klupa i nije baš jaka, vidjećemo, naše je da navijamo...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 22:20

Tesko da cemo da im munemo 2 komada ako nismo do sada. Ko sto sam I rekao, ode sezona u kurac. Gde si bio, sta si radio... Jebes poso.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 22:37

Samo za ovih sad zadnjih 20 minuta uzbudjenja vredelo je sve! IdemooO!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 22:40

mogao je ovo penal da bude. Samo me nerviraju ove picke na HRT2 sto pravdaju svaku odluku sudije, samo zato sto je njihov. Ajmo svrake jos malo
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 22:41

Volim ovog mrljavog Šolu majke mi, a Pardew bar jednom u životu pokazuje da ima muda, sad i ako ispadnemo nije mi žao, ali sad je sve moguće...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 23:01

Au, ala sam se smorio...
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 23:02

Jaooooo da je sela lopta kako treba Bendzi na noguuuuuuuu
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 23:03

Taj mrljavi Sola je uvijek bio glup i kad bi davao po 3 gola na svim ostalim utakmicama sezone ja bih ga opet rado otjerao. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 23:07

zadovoljan sam, tako blizu je nasa ekipa bila prolasku dalje. Nije ni Benfika Barselona pa da se ne moze dobit.
Vidio sam zelju, riskiranje, vidio sam opsadu gola. Vidio sam da 8 igraca napada. A tako nesto odavno nisam vidio odkako pratim newcastle, a sto je najbolje je sto se vidi da moze. Jebes ti benfiku i njihove rekorde. Pobjedjuju neke Coimbre, Olhanense i bela maire itd. Prmili su glup go, uvukli se nazad srkoz, a da je jedna od onih stativa i 100 % prilika u portugalu usla u go, ko zna ko bi se veceras radovo. Zao mi je sto cu morat cekad na jos utakmica newcastla u evropi.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 23:13

Imali smo ih! Ben Arfa je uneo takvu pometnju, bokte!
A i Marv je odličan bio.Sissoko mrtav, Cabaye jako, jako nervozan.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 23:17

Ovakvo zalaganje na terenu davno nisam video.Ponosan sam na nase ,svaka im cast! Svi do jednog su ginuli na terenu. Steta sto Ben Arfa nije dao gol kad je imao onu sjajnu priliku,al vidi se bas ogromna razlika kad on igra i kada ne igra....velik igrac!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyČet 11 Apr 2013 - 23:19

Ma, ljudi, dobro je.

Igrali smo prošečno loše, ali kako očekivati da se tim koji čmrljavo igra celu sezonu čudom pretvori u nešto što, realno, nije?

Igrali su momci srcem, onoliko koliko znaju i umeju, i to mi je jedino bitno. Niti smo se obrukali, niti su igrali nezainteresovano, prosto - dali su sve od sebe, svesni da Njukasl evropsku utakmicu posle ove dugo neće igrati.

Jedino o čemu brinem je da se nisu istrošili - Sunderland dolazi za jebena 3 dana, u utakmici koja je, ipak, bitnija od ove.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyPet 12 Apr 2013 - 1:20

I ja sam ponosan,moram biti,a ujedno sam i tuzan i slomljen u totalu! Nisam verovao da se jedna velika ekipa onako moze pogubiti 15-20 minuta.Tako smo ih bili stisli da sam urlao po kuci i verovao da ce doci i drugi gol.Nazalost,sve je ostalo samo na nadi.Mislim da veceras necu moci da spavam,ali nije mi ni zao! Ovo je klub koji obozavam,i za koji cu ponosno klicati dokle god sam ziv!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyPet 12 Apr 2013 - 7:40

Bolje nije ni moglo. Svi su se trudili i dali maksimum ali to nije dovoljno. To nam govori o kvalitetu ekipe,ali samo nek ovako igraju u svakoj utakmici i nije me briga na kojoj cemo poziciji biti.
Mrzim kad igramo govnasto i bez zivota cak i kad pobijedimo.
Kad gledam kraj utakmice stojeci na sred kuce zadovoljan sam.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 EmptyPet 12 Apr 2013 - 8:22

Igrali smo sa tri igrača manje a to su Williamson, Bigirimana i Anita.

Greške iz prvog meča su nas koštale prolaska dalje...

Preusmeriti se na Premier League, jer već u nedelju nam na rasprodat St James' Park dolazi sunderland.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Benfika - Njukasl - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Benfika - Njukasl
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Njukasl, klub bez trofeja
» Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: