Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i

Ići dole 
+2
Srki
Admin-Roby
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptySub 24 Nov 2007 - 16:53

Fudbaleri Liverpula pobedili su u gostima Njukasl 3:0, u 14. kolu engleske Premijer lige, i barem privremeno izbili na treće mesto na tabeli engleskog prvenstva. Najzaslužniji za pobedu Liverpula bio je kapiten Stiven Džerard, koga je deo navijača Njukasla na početku meča vređao zbog neuspeha engleske reprezentacije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2008. godine.

Džerard je odgovorio postizanjem gola iz slobodnog udarca sa 30-ak metara, a potom i asistiranjem kod druga dva gola "crvenih", koje su postigli Dirk Kajt i Rajan Babel.

Navijači Njukasla su u finišu utakmice okrenuli ledja svom omiljenom timu i vredjali fudbalere i posebno trenera "svraka" Sema Olerdajsa.

Simpatizeri Njukasla su ironično prizivali i postavljenje Olerdajsa na mesto selektora "Gordog Albiona", skandiranjem "Velikog
Sema za Englesku" (Big Sam for England).

Liverpul je u dosadašnjem toku sezone osvojio 27 bodova, ali bi mogao da izgubi treće mesto na tabeli Premijer lige ako Mančester Siti kasnije danas pobedi Reding ili Čelsi savlada Derbi.

Vodeći Arsenal, koji ima 30 bodova, dočekuje Vigan, dok drugoplasirani Mančester junajted putuje na megdan Boltonu.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptySub 24 Nov 2007 - 18:09

Liverpool... stara bolest!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_GIRL

NUFC_GIRL


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 11.08.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptySub 24 Nov 2007 - 20:24

Zasluzeno smo izgubili. Gledala sam utakmicu i isli su ko muva bez glave. Samo tri prilike.... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptySub 24 Nov 2007 - 20:43

Gledao sam meč i uopšte nisu ni išli ka napadu igrači NUFC-a.Allardyce je napravio taktiku u formaciji 5-3-2 sa ciljem da ide na remi.To mu se i obilo o glavi i treba da budemo srećni što nije bilo pet-šest lopti u Given-ovom golu.

Parola upućena Allardyce-u:You Don’t Know What You’re Doing…
Par parola koje su uzvikivali navijači Liverpool-a:
-Your getting sacked in the morning was good and got clapped.
-Better off at Bolton
-There is only one Michael Owen,one Michael Owen...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptySub 24 Nov 2007 - 22:59

posteno su nas nakantali Sad

sve je blzii samov otkaz i odlazak iz newcastle_a

mislim da je vreme da se na forumu pokrene diskusija ko bi mogao da bude sledeci manager

(pfffffffft kao da to od nas zavisi)
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_GIRL

NUFC_GIRL


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 11.08.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptySub 24 Nov 2007 - 23:50

Raspisala sam se ko niko i ladno mi izbacilo da nisam stavila neki mod Shocked anyway
poruka je glasila L'pool mi se gadi kao i cela beep engleska. Bas mi je drago sto su ispali. Pomrli od kuge dabogda.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_GIRL

NUFC_GIRL


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 11.08.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptySub 24 Nov 2007 - 23:50

Raspisala sam se ko niko i ladno mi izbacilo da nisam stavila neki mod Shocked anyway
poruka je glasila L'pool mi se gadi kao i cela beep engleska. Bas mi je drago sto su ispali. Pomrli od kuge dabogda.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_GIRL

NUFC_GIRL


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 11.08.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyNed 25 Nov 2007 - 0:05

auuu ovde beep lud zbunjenog, a sto bi moj drug reko ja sam ovde i luda i zbunjena
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyNed 25 Nov 2007 - 1:22

au ljudi, sta je sa vama???????????
ne mogu da verujem sta sam sve prcitao ovih dana na ovom i ostalim mestima!
prvo: taktika 3 - 5 -2 i igra na remi. ajde prvo to - protiv L'poola koji je objektivno jaci, bez pola ekipe... kako da igras? sad ispada da je X bio imperativ a ne drugo resenje!
ja ne razumem vase ambicije, sta ocekujete posle 10ak kola?
covek je dosao u julu, nema pola ekipe na raspolaganju, vecina igraca mu je zapala, pitanje da li bi ih izabrao. i sta sad, malo zapinjemo i odmah menjaj trenera. i koga da dovedemo?
ja mislim, a pratim n'castle dugo, dugo da od sir bobbyja pa na ovamo boljeg trenera nismo imali.
i ako ga smenimo zajebacemo se kao nikad!
kad vam kazem.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyNed 25 Nov 2007 - 1:54

ajmo ljudi, glave gore bre!!!!!
bice sve ok!
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyNed 25 Nov 2007 - 10:15

Da postoji neka igra pa i da ostane, ali on nema ni igru ni rezultate pig Kad usrani Derby nije uspeo da pobedi pig
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyNed 25 Nov 2007 - 12:13

@ Srki

Nismo igrali taktikom 3-5-2,već 5-3-2.
Igrali smo na remi ili na rezultat 0-0,medjutim kada je Liverpool poveo mi jednostavno nismo imali plan B.Čim je krenulo drugo poluvreme oni su nas golom i sasekli i to je bio kraj svakih nadanja i za remi.

Kažem ti da je Newcastle još dobro i prošao sa rezultatom 0-3,jer se Torres propisno ispromašivao!!!

Kada imaš tri četiri loša rezultata(kao Newcastle,dva poraza i remi),jednostavno Liverpool nije i nikada neće ni biti ekipa na kojoj ćeš da se vadiš.Tako je bilo i ovog puta.

Muka mi je bilo kada je engleski komentator sa tog meča komentarisao slobodan udarac i gol Gerrerd-a sa pokličom:"Good strike...wonderful,wonderful goal by Steven Gerrard!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyNed 25 Nov 2007 - 13:39

pa kakvu igru da ima kad ne moze tim da sastavi. svake nedelje mu fali bar po troje. pa ko moze u tim uslovima da napravi nesto. dobro je Vlada rekao, kada imas par losih rezultata liverpool sigurno nije tim protiv koga ces da se vadis. ja sam ocekivao upravo ovo sto je sam i pokusao tj da igramo i uzmemo X. ali jebga, liverpool je za par klasa jaca ekipa, to se mora priznati.
generalni moslim da igraci tu dosta kenjaju. nema nekog mudonje na terenu da ih povuce kad je tesko! od kad je shearer otisao mi nemamo pravog vodju. coveka koji ce i kad je tesko da probudi ekipu. i onda je pitanje sta se od onoga sto se dogovore u svlacionici ostvari na terenu. milsim da je to bitan faktor. jer kad se ovima noge odseku a ovi kidisu onda vise nema taktike nego samo iscekivanja da se svira kraj!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_GIRL

NUFC_GIRL


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 11.08.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyNed 25 Nov 2007 - 20:13

Na muci se poznaju junaci! Iskreno mislim da Semu treba dati podrsku, iako smo izgubili dobijene utakmice. Najveca greska N'castla u novoj sezoni je prodaja Parkera, mislim da je mogao da zameni Sirera kao vodja ekipe. Doveli su Bartona koji je mnogo, mnogo problematican. Onaj Emre mi se nikada nije svidjao, moze da bude dobar igrac, al ga nesto nece.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyNed 25 Nov 2007 - 20:16

slazem se sa tobom NUFC_GIRL....steta sto je otisao Parker....steta sto su otisli Dyer (bas mi je zao je otisao....jako dobar igrac), Solano (uvek pruza maksimum,i timski je igrac) i zao mi je Sibierskog (taj ide glavom na loptu,gde nebi isao Owen nogom !!!)
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyNed 25 Nov 2007 - 22:24

Citat :
liverpool sigurno nije tim protiv koga ces da se vadis

Zavisi kakve ambicije imas Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyNed 25 Nov 2007 - 23:12

a kakve mi to ambicije imamo pa da se vadimo protiv 6 puta jacih ekipa. taj isti liverpool je osvoio ligu sampiona pre par sezona. sa istim trenerom + pojacan sa nekolicinom sjajnih igraca! pa ti sad vidi ko se moze protiv liverpoola vaditi. njih ni arsenal nije dobio. tako da dalje ne bih komentarisao!

@ Roby
Vidim da si sad nesto naprasno zavoleo Dyera a bili smo vrlo suprotstavljeni po tom pitanju. Bio si vrlo happy sto najzad odlazii iz Newcastlea (secam se sta si sve kuckao) itd. I sad posaljes ovakav post! I sta sad da ti covek kaze? Okrenuo si milsjenje za mesec, dva dana... Ni tu dalje nemam komentar

@NUFC_GIRL
Sa tobom moram da se slozim, ne zato jer si zensko vec sto sam kroz razne postove izrazio isto misljenje!
sad je tesko i treba Samu i ekipi dati podrsku da izguraju zapoceto! Najlakse je sada pljuvati i negodovati kad je tesko.
Ja mislim da je dovodjenje Allardycea pravi potez i da coveku treba vreme za rezultat.
A posle lako moze ispasti, kad covek uradi nesto, kao i za Dyera....
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyNed 25 Nov 2007 - 23:22

Dyer je bio odlican igrac,i bolje igra od Emre-a i Bartona zajedno !!! a Geremia i Butt-a da nepominjem...skripi nam sredina terena,a i odbrana...a prosle sezone nam su nam odbrana i napad bili poremeceni....a sada sredina i odbrana...kad ce to vise prestati? jbg....Dyer je bio picka sto je otisao,i zato sam ono sve napisao...a ne zato sto je los igrac...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyPon 26 Nov 2007 - 15:47

Ja lično se nadam da dvojac Ashley/Mort neće otpustiti Allardyce-a ne pruživši mu šansu da vodi ovaj klub makar godinu dana.

Čini se da dovodjenjem novih igrača nismo uspeli da zamenimo igrače koji su otišli.Izgubili smo kreativni vezni red(Dyer-a ma koliki on govnar bio),Parker-a) i izgubili smo majstora za slobodne udarce(Solano-a).Lično mislim da bi i ove sezone Sibierski više pokazao od Viduka-e.Drago mi je što je prodat Bramble,Bernard,Huntington,Luque,Alan O'Brien,Moore i što su Onyewu-a vratili odakle je i došao na pozajmicu( Standard Liege).

Što se tiče Dyer-a nije mi žao što je otišao i volim što je otišao ali fali nam.Isto mislim i za Solano-a.Hteo je Nobby da ode i otišao je ali vidi se da nam fali njegov pregled igre,njegov pas,centaršut i njegov slobodan udarac.


Doveli smo:

Smith-a koji igra katasrtofalno.On jednostavno nije vezni igrač a svaku utakmicu igra.

Barton-a koji se uopšte ne snalazi u Allardyce-ovim zahtevima.Nema brzinu,nema prodornost,nema kreativnost i nema nikakav pregled igre što je veoma bitno kod veznog igrača.

Enrique-par utakmica je dobro odigrao ali on je "kralj" dugih lopti.Jednostavno,dečko ne zna da centrira.

Beye-izgleda snažno,ali mnogo golova smo primili upravo po toj njegovoj desnoj strani.Ne zna da centrira a kada ode napred,tamo i ostane.Solano je za njega izmislio fudbal.

Faye-do sada je sve mečeve odigrao solidno ali upada u oko njegova nonšalantnost u meču protiv Sunderland-a.

Rozehnal-sjajno pojačanje.Do sada nije imao niti jednu jedinu grešku.

Geremi-veoma dobro pojačanje,uspeo je da se nametne da bude kapiten ali u poslednje vreme Allardyce ge sve češće ostavlja na klupi.

Viduka-par dobrih utakmica je iza njega,dobar u skoku ali je spor.Pokušava da bude novi Shearer ali je daaaaaaaaaleko od toga.Bolje da je Sibierski ostao.

Cacapa-mečeve koje je igrao,odigrao je zaista solidno ali je protiv Portsmouth-a delovao kao Bramble.


Ja,lično sam uočio još par problema koje Allardyce ima sa timom:

1. Mi zaista kada igramo ne izgledamo kao tim(čekamo da pojedinac reši meč)

2. Allardyce previše igrača postavlja na pogrešne pozicije(N'Zogbia desno,Smith u vezi,Geremi kao libero...)

3. Allardyce nikada ne izabere najboljih jedanaest za tim.(Smith mu uvek igra,Geremi sve češće na klupi,Harper igra dok je Given na klupi,Milner sedi na klupi,Ameobi igra Martins na klupi,Viduka igra Martins na klupi).

4. Izmene koje vrši tokom meča su van pameti(Milner umesto N'Zogbia-e,Martins umesto Owen-a,Carr umesto Enrique-a na 0-3 za protivnika).


Mislim da Allardyce što pre treba da shvati da ovo nije Football Manager 2008 i da je ovo ipak realan svet!!!

Trenutno Allardyce-u zaista treba pružiti podršku da konsoliduje ovaj tim Newcastle-a.Nismo mi baš toliko loši koliko izgledamo,zar ne? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyPon 26 Nov 2007 - 16:03

Citat :
a kakve mi to ambicije imamo pa da se vadimo protiv 6 puta jacih ekipa. taj isti liverpool je osvoio ligu sampiona pre par sezona. sa istim trenerom + pojacan sa nekolicinom sjajnih igraca! pa ti sad vidi ko se moze protiv liverpoola vaditi. njih ni arsenal nije dobio. tako da dalje ne bih komentarisao!

Uvek smo dobro igrali protiv jacih ekipa tako da ne vidim razlog zasto bi nam jedan liverpul prestavljao problem. Ako su nam ambice 4-6 mesto sto je u ovom trenutku = nemogucoj misiji (zbog pig ) treba da dobijamo ekipe iz top 5 Exclamation ako necemo da se borimo za opstanak a i protiv takvih ekipa se najbolje podize moral.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyPon 26 Nov 2007 - 17:04

Miki ::
Citat :
a kakve mi to ambicije imamo pa da se vadimo protiv 6 puta jacih ekipa. taj isti liverpool je osvoio ligu sampiona pre par sezona. sa istim trenerom + pojacan sa nekolicinom sjajnih igraca! pa ti sad vidi ko se moze protiv liverpoola vaditi. njih ni arsenal nije dobio. tako da dalje ne bih komentarisao!

Uvek smo dobro igrali protiv jacih ekipa tako da ne vidim razlog zasto bi nam jedan liverpul prestavljao problem. Ako su nam ambice 4-6 mesto sto je u ovom trenutku = nemogucoj misiji (zbog pig ) treba da dobijamo ekipe iz top 5 Exclamation ako necemo da se borimo za opstanak a i protiv takvih ekipa se najbolje podize moral.

pogledaj malo rezultate protiv jakih ekipa u polsednje vreme! pogotovo liverpool-a. dodus epar puta smo ih dobili u zadnje vreme ali nista ubedljivo. a busili su nas kao kese! pogotovo dok je owen igrao za njih. pa manchester par puta kako nas je uvostio...
i ne znam ko je to proklamovao da udjemo u 4 -6 ? to su mozda puste zelje ali realnost je totalno drugacija a to sam i na pocetku rekao. ni arsenal nije dobio l'pool a pazi kako igraju. ne znam po cemu smo mi to trebali da im doakamo. po kom to kriterijumu!
naravno da sam se nadao pobedi ali oni su daleko ispred nas. bice zajebano i sa blackburnom i arsenalom. iskreno bih bio srecan da izvucemo po bod sa svake tekme s obzirom da smo u krizi. a ekipa koja ne dobije derby i sunderland tesko moze da racuna na pobede protiv najjacih.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyPon 26 Nov 2007 - 17:10

@ Savic
a rekao sam ti da cemo odlaskom dyera izgubiti. umeo je taj da prodje, da napravi sansu pa i da ubode gol. i da igra agresivno kad treba.
a ovo za novajlije sto si napisao - nemam pojma, videcemo. ekipa se jos uigrava i sigurno da sve ne izgleda najbolje. ali cini mi se da BS definitivno trazi neku semu koja ce da proradi.
radilo je u boltonu sa gorim igracima, proradice i ovde! i ja mislim da mu treba dati posteno vremena pa onda realno pogledati sta je uradio i jel napravio neto nabolje!
iskreno, da bi usli u vrh i tu bili stalni treba dosta vremena a menadzer mora da ima sigurnu poziciju.
uostalom dobro je i rekao BS u izjavama koje mogu da se procitaju na nufc.com
sve je objasnio!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyPon 26 Nov 2007 - 18:09

The Sun
Steven Howard


Already the last roll of Dyce


NEVER have Newcastle fans turned on a boss as quickly as they have Sam Allardyce.
Big Sam is in big trouble — and it’s difficult to see where he goes from here.

He originally said it would take three years to turn the club round but, in football these days, you simply don’t get that sort of time. Everywhere you look there are massive problems.

He’s a manager who likes to build from the back and yet all the defenders he has bought in — with the possible exception of David Rozehnal — have, so far, failed to adapt.

It’s the same with Joey Barton and Alan Smith, who cost £12million between them.

Communication breakdown

There are just too many similar players in midfield, all one-paced and without the legs to get round the pitch.

It also seems there is a communication breakdown between the manager and Michael Owen.

A newspaper with which Owen has close links claimed on Saturday there was “unease in the dressing room” and that senior players were “at odds with the manager.”

Yet it will be a little difficult to flog your star striker in the transfer window — probably the best outcome for both parties — when there are so many doubts about his fitness.

Then you come to the board. Mike Ashley may have a few bob but he’s still only released about £10m — £23m spent on new players and £13m recouped on Kieron Dyer and Scott Parker.

And just how hands-on is he? When is he actually seen, apart from in his black and white shirt on matchdays?

Then there’s the “chairman”, the deathlike-sounding Chris Mort. He’s another absent landlord, doing little more than providing a couple of soundbites every month.

It’s all enough to give Freddy Shepherd a good name.

The fans have already had quite enough, their only comfort coming from the fact both Middlesbrough and Sunderland are in an even worse state of repair.

Lucky draw

Yet that’s not the point. Expecting to see the new boss cement a place in the top six they have, instead, watched in horror as Newcastle have managed just one point out of a possible 12 — and that was a lucky draw at the Stadium of Light.

They have scored just three in four games — two of them own goals and the other a fluke from James Milner.

Now they face a trip to Blackburn followed by the visit of Premier League leaders Arsenal.

Should they stretch their recent run to one point from 18, Allardyce’s position could well be untenable.

Yes, there have been injuries but that cannot explain the type of football served up.

Following the 4-1 home thrashing by Portsmouth, Geordie fans turned on Allardyce again on Saturday as Liverpool cruised to a 3-0 win that could easily have been 6-0.

They couldn’t understand his team selection — why, for a start, was Milner omitted? And they were further dumfounded by some of his substitutions.

The trouble with Allardyce is that so much was expected of him. Linked with the club for the last two or three years, Newcastle fans were hoping for a quick fix. This just hasn’t materialised.

Then there’s his contract — £9m over three years. Plus he also has a huge back-up staff. They’d also have to go.

There have been tough times up on Tyneside in the last few seasons. Incredibly, they could be getting even worse.


O ovom vam ja pričam sve vreme i čini se da je Allardyce izgubio i svlačionicu , jer svašta se dešavalo posle meča sa Liverpool-om.Govorka se da su mu stariji igrači okrenuli ledja(slično kao Roeder-u).
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyPon 26 Nov 2007 - 19:02

ja mislim da problem nije u manageru nego u igracima koji izigravaju primadone

zna se ko je baja u klubu

sve sto kaze manager treba da bude amin, ako ti se nesvidja mars na transfer listu pa trazi sebi bolje ako ima Exclamation a sto se tice BS-a mislim da nema autoritet nad igracima kao sto je Robson imao i ako je posle Robsona i Keegana on najbolji trener
koga je newcastle mogao da dovuce.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i EmptyPon 26 Nov 2007 - 22:16

Onda treba najuriti igrace. Jer su gamad i steta za klub. Koji klub tio sebi sme da dozvoli - da igrac bira hoce li igrati ili ne i da se drnda zbog trenerovog izbora.
Sportista si - nekad igras nekad ne i dovidjenja. Da je neko od njih Ronaldihno ili Kaka pa i da razumem nego sve go polovnjak koji ne bi mogao ni u mrtvom Derbyju da igra standardno. I to se ponavlja sa svakim menadzerom - Robsona je zajebavao Dyer, Sounessa Robert i Bellamy (cak je Souness hteo da ga nalupa ko majuna)... I dokle tako!
Sad je resenje oterati Alllardycea i stati iza tih pedera. Mi odavde ne mozemo nista, nasa rec se ne cuje. Ali ako navijaci u Newcastleu, koji mogu da izvrse pritisak na klub, imaju misljenje da Sama treba oterati onda sam razocaran. Boljeg trenera nismo mogli da dovedemo. Ko bi im bio autoritet - Bruce? To je jedna bezobrazna bagra koju treba razjebati i tako uneti mir i strahopostovanje u svlacionicu! Jednom za svagda!
No place for partybreakers!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i   Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» LIVERPOOL FC - NEWCASTLE UNITED 3 - 1
» LIVERPOOL FC - NEWCASTLE UNITED 4 - 0
» Newcastle United-Liverpool
» Newcastle United-Liverpool FC 2:3
» Newcastle United - Liverpool 1:3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: